بازی آموزشی


راهنمای خرید بازی آموزشی

بازی آموزشی یکی از بهترین راهکار ها است که خانواده ها می توانند برای سرگرم کردن فرزندان خود از آنها استفاده کنند.  . بازی  آموزشی با توجه به سن می تواند تعریف شود. هر زمان صحبت از بازی آموزشی می شود توجه ها به سمت کودکان کشیده می شود ولی بازی آموزشی مخصوص افراد بزرگتر نیز دیده می شود. در هنگام خرید بازی آموزشی حتما به بازه سنی توجه داشته باشید . همچنین اگر قصد خرید بازی آموزشی برای کودکان را دارید و در بازی شما از قطعات کوچک و نوک تیز استفاده شده است حتما قبل از خرید شیوه استفاده صحیح آن را بیاموزید.

بازی های آموزشی می توانند دو دسته اصلی قرار می گیرند: بازی های آموزشی نرم افزاری و بازی های آموزشی سخت افزاری.

بازی های آموزشی نرم افزاری قابلیت نصب بر روی موبایل و کامپیوتر های شخصی را دارد و همچنین بازی های آموزشی سخت افزاری می توانند به صورت لگو ها باشند. اخیرا دیده است بازی های آموزشی به صورت ربات های نیمه آماده هستند و فقط برخی از ویژگی ها را کاربر با توجه به هوش و سلیقه خود می تواند تغییر دهد.

اگر مقایسه قیمتی داشته باشیم بین بازی های آموزشی نرم افزاری و سخت افزاری کاملا مشخص است که بازی های آموزشی سخت افزاری دارای قیمت بیشتری هستند. بنابراین نوع بازی آموزشی در قیمت بازی آموزشی بسیار تاثیر گذار است.

وب سایت خرید و تخفیف گروهی ایران سنتر کلکسیونی از بازی های آموزشی نرم افزاری و سخت افزاری را گرد آوری کرده است تا اگر قصد خرید بازی آموزشی را دارید به صورت آنلاین  اقدام  به خرید بازی آموزشی نمایید.