کاپوچینو


راهنمای خرید کاپوچینو

خوردن یک فنجان نوشیدنی گرم در طول روز بسیار لذت بخش است نوشیدنی های گرم جزو پرطرفدارترین نوشیدنی ها هستند مخصوصا در این بین کاپوچینو و نوشیدنی هایی که در ترکیبات آنها قهوه وجود دارد بسیار پر طرفدار هستند و در یک روز کاری خستگی را رفع خواهد کرد .

کاپوچینو Cappuccino از محبوب ترین قهوه و نوشیدنی های دنیا است که بهترین نوشیدنی برای کسانی است که طعم غلیظ قهوه را دوست ندارند. کاپوچین نام فرقه‌ای از راهبان کاتولیک است که معمولا چهره رنگ پریده‌ای دارند و کلاه سیاهی بر سر می‌گذارند. ایتالیایی‌ها کف شیر و قهوه پاشیده شده روی آن را شبیه راهبان کاپوچینو می‌دانند به همین دلیل نام کاپوچینو را برای این نوشیدنی انتخاب کردند.

کاپوچینو یکی از انواع قهوه است، که از قهوه،شیر و شیر کف کرده به نسبت مساوی تشکیل شده است .

کاپوچینو از یک سوم اسپرسو و یک سوم شیر داغ و یک سوم کف شیر تشکیل شده است. در واقع کاپوچینو از شیر پر چرب تشکیل شده است که وقتی آن را روی حرارت ملایم قرار دهیم بعد از 2 تا 3 دقیقه که شیر گرم شد تشکیل کف پایدار می دهد و هر چه شیر گرمتر باشد و حرارت آن بیشتر باشد کف پایدارتر و بیشتر می شود.

به طور کلی کاپوچینو نوعی شیر قهوه ایتالیایی است که مخلوطی از اسپرسو یا همان قهوه پررنگ، شیر داغ کف کرده روی آن است. پس از تهیه اسپرسو به راحتی میتوان از آن یک کاپوچینو عالی و زیبا ساخت .

کاپوچینو در بسته بندی مختلف با برند های مختلف در بازار موجود است گاهی همراه با کاپوچینو از پودر کاکائو یا قهوه برای خوش طعم شدن و تزئین روی فنجان استفاده می شود . طرز تهیه کاپوچینو به این صورت است که یک بسته پودر کاپوچینو در یک فنجان آب 90 درجه حل می کنید تا خوب میکس شود و روی فنجان را با پودر قهوه یا کاکائو تزئین نمایید . از بهترین برند های کاپوچینو میتوان به کاپوچینو ترابیکا و کاپوچینو گود دی اشاره کرد که قیمت بالاتری نسبت به سایر برندهای کاپوچینو دارد .

نتیجه گیری

هدف تیم ایران سنتر از این وب سایت و فروشگاه حذف واسطه های فروش ، جمع آوری انواع برند کاپوچینو می باشد که در کنار آن راهنمای خرید و مشخصات کامل برای هر محصول تهیه شده است تا شما بتوانید به خرید اینترنتی کاپوچینو بپردازید و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید . فروشگاه ایران سنتر برای کاربرانی که مشکلاتی از قبیل آشنا نبودن با تنوع محصولات ، نداشتن دسترسی به انتخاب و خرید مناسب با سلیقه شما عزیزان،راه های ارتباطی فراوانی از جمله تماس تلفنی ، پیامک و شبکه های اجتماعی قرار داده است تا با بررسی کارشناسانه و صادقانه شما را برای بهترین خرید راهنمایی کند .