مایع ظرفشویی


راهنمای خرید مایع ظرفشویی

ظرف شستن یکی از کارهای روزمره است که همه خانم ها با آن سر و کار دارند و مطمئنا مایع ظرفشویی یکی از کالاهای پرمصرف در خانه به شمار می رود. مایع ظرفشویی که قدیم به آن ریکا گفته می شد مایعی شوینده است که برای شستن ظروف از آن استفاده می‌شود. مایع ظرفشویی ماده ای کف زا است که برای زدودن چربی و اضافات مواد غذایی از روی ظروف طراحی شده ‌است . به این دلیل که مایع ظرفشویی در مقایسه با مواد شیمیایی دیگر ملایم است یک گزینه بسیار عالی برای استفاده محسوب می‌شود. یک مایع ظرفشویی خوب دارای پایداری کف،مناسب بودن برای دست، قدرت پاک‌کنندگی عالی، بسته‌بندی مناسب و... می‌باشد.

علاوه بر اینکه مایع ظرفشویی مورد استفاده در آشپزخانه است ، مصارف دیگری هم دارد در ذیل بیان می کنیم:

1- برای پاک کردن سطوح کاشی و سرامیک با مایع ظرفشویی

2- براق کردن و تمیز کردن جواهرات

3- از بین بردن لکه های روی فرش

4- ضد عفونی کردن میوه ، سبزی و ... با مایع ظرفشویی

برخی از انواع مایع ظرفشویی بعد استفاده باعث التهاب و خشک شدن پوست دستان شما می شود . این روزها برخی از انواع مایع ظرفشویی تولید می شود که از موادی سازگار با پوست دست ساخته می شوند و تا حدود زيادي در پيشگيري از خشكي پوست دست مؤثر است.البته اگر خیلی حساس هستید هنگام كار با هر نوع ماده شوينده از جمله مایع ظرفشویی حتما از دستكش استفاده کنید.

غلظت بيش از حد مايع ظرفشویی نمی تواند دليل خوبی برای با كيفيت بودن آن باشد. پس غلظت مایع ظرفشویی را ملاک خرید خود قرار ندهید . گاهی شرکت هایی با قیمت پایین مایعات ظرفشویی بصورت فله ای عرضه می کنند ، هرگز مایع ظرفشویی فله ای خریداری نکنید چون هیچ استانداردی برای محافظت از دست ها و تمیزی ظرف ها در آن رعایت نشده است .

نتیجه گیری

هدف تیم ایران سنتر از این وب سایت و فروشگاه حذف واسطه های فروش ، جمع آوری برندهای مختلف ، مایع ظرفشویی می باشد که در کنار آن راهنمای خرید و مشخصات کامل برای هر محصول تهیه شده است تا شما بتوانید به خرید اینترنتی مایع ظرفشویی بپردازید و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید . فروشگاه ایران سنتر برای کاربرانی که مشکلاتی از قبیل آشنا نبودن با تنوع محصولات بهداشتی ، نداشتن دسترسی به انتخاب و خرید مناسب با سلیقه شما عزیزان،راه های ارتباطی فراوانی از جمله تماس تلفنی ، پیامک و شبکه های اجتماعی قرار داده است تا با بررسی کارشناسانه و صادقانه شما را برای بهترین خرید راهنمایی کند .