مایع دستشویی

مایع دستشویی صدفی اکتیو 2000 گرمی
9 %
مایع دستشویی صدفی اکتیو 2000 گرمی

مایع دستشویی صدفی اکتیو 2 لیتری دو رایحه خوش بو سبز و نارنجی

تمام شد

نا محدود است

8 خرید انجام شده

مایع دستشویی آنتی باکتریال اکتیو  Active
10 %
مایع دستشویی آنتی باکتریال اکتیو Active

مایع دستشویی آنتی باکتریال اکتیو 450 گرمی با دو رایحه بنفش و سبز

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده

مایع دستشویی صدفی اکتیو 3500 گرمی
9 %
مایع دستشویی صدفی اکتیو 3500 گرمی

مایع دستشویی اکتیو با 4 رایحه دلپذیر و پرطرفدار

تمام شد

نا محدود است

14 خرید انجام شده

مایع دستشویی صدفی اکتیو 450 گرمی
10 %
مایع دستشویی صدفی اکتیو 450 گرمی

مایع دستشویی صدفی اکتیو با دو رایحه مختلف

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده

مایع دستشویی کرمی اکتیو Active
10 %
مایع دستشویی کرمی اکتیو Active

مایع دستشویی اکتیو حاوی عصاره آلوورا و رایحه ای مطبوع و ماندگار

تمام شد

نا محدود است

34 خرید انجام شده

مایع دستشویی ویتامینه اکتیو  Active
15 %
مایع دستشویی ویتامینه اکتیو Active

مایع دستشویی اکتیو نرم کننده پوست ، حاوی ویتامین A،B،F،E و شی باتر

تمام شد

نا محدود است

25 خرید انجام شده

مایع دستشویی فوم اکتیو Active
10 %
مایع دستشویی فوم اکتیو Active

مایع دستشویی اکتیو فوم با دو رایحه های مختلف

تمام شد

نا محدود است

31 خرید انجام شده


راهنمای خرید مایع دستشویی

شستشوی دست ها يكي از كار‌های روزمره و همیشگی است كه همه با آن سر و كار دارند و بالطبع مايع دستشویی يكی از اقلام پر مصرف در خانه به ‌شمار مي‌ آيد . اين در حالی است كه با خشک شدن دست ‌ها پس از سر و كار داشتن با مايع دستشویی پای برند ها و مارک های مایع دستشویی به میان می آید .

هر چند در گذشته مايع دستشویی وجود نداشت و فقط از صابون های سنتی بودند که از آن برای شستشوی دست ها استفاده می کردند . امروزه انواع مايع دستشویی و محصولات شوینده با رنگ، بو و اسانس ‌های مختلف در بازار موجود است كه برخي از آن ها كيفيت بسيار خوبي دارند و هرگز به دست ها آسییب نمی رسانند .

از سوی ديگر امروزه از مواد سازگار با پوست دست در فرمول بسياری از انواع مايع دستشویی استفاده می ‌شود كه تا حدی در پيشگيری از خشكی پوست دست مؤثر است . از جمله  برند های معروفی که در زمینه مواد شوینده  و البته بییشتر مایع دستشویی برتر است ؛ اکتیو می باشد . 

غلظت بيش از حد مايع دستشویی نمی تواند دليل خوبی برای با كيفيت بودن آن باشد. پس غلظت مایع دستشویی را ملاک خرید خود قرار ندهید . گاهی شرکت هایی با قیمت پایین مایعات دستشویی بصورت فله ای عرضه می کنند ، هرگز مایع دستشویی فله ای خریداری نکنید چون هیچ استانداردی برای محافظت از دست ها در آن رعایت نشده است .

توجه داشته باشید بعد از استفاده از مایع دستشویی حتما دست های خود را با مرطوب کننده ها چرب نگه دارید در دراز مدت باعث خشکی و آسیب دیدن پوست دست می شوند .

با پیشرفت تکنولوژی و دانش امروزه مایع دستشویی به بهترین شکل تولید می شوند . در یک برند با کیفیت مایع دستشویی رایحه ، رنگ و قدرت محافظت دست ها رعایت می شود . مایع دستشویی کرمی ، مایع دستشویی فوم ، مایع دستشویی آنتی باکتریال و مایع دستشویی صدفی هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارند که روی مایعات دستشویی قید می کنند . قیمت مایع دستشویی که کمتر آسیب می رساند به دست ها و گاها باعث طاروات پوست دست می شود ، مسلما بیشتر است حتما از برندهای پر طرفدار در زمینه تولید مایع دستشویی خرید کنید .

نتیجه گیری

هدف تیم ایران سنتر از این وب سایت و فروشگاه حذف واسطه های فروش ، جمع آوری برندهای مختلف ، مایع دستشویی می باشد که در کنار آن راهنمای خرید و مشخصات کامل برای هر محصول تهیه شده است تا شما بتوانید به خرید اینترنتی مایع دستشویی بپردازید و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید . فروشگاه ایران سنتر برای کاربرانی که مشکلاتی از قبیل آشنا نبودن با تنوع محصولات بهداشتی ، نداشتن دسترسی به انتخاب و خرید مناسب با سلیقه شما عزیزان،راه های ارتباطی فراوانی از جمله تماس تلفنی ، پیامک و شبکه های اجتماعی قرار داده است تا با بررسی کارشناسانه و صادقانه شما را برای بهترین خرید راهنمایی کند .