کیف پول

کیف پول ورنی chanel رنگ بادمجونی
48 %
کیف پول ورنی chanel رنگ بادمجونی

کیف پول ورنی chanel رنگ بادمجونی از جنس ورنی با تودوزی پارچه آستری و کیفیت ساخت بالا

تمام شد

نا محدود است

4 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ صدفی
48 %
کیف پول ورنی chanel رنگ صدفی

کیف پول ورنی chanel رنگ صدفی با تودوزی از جنس پارچه آستری و کیفیت ساخت عالی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ عسلی
48 %
کیف پول ورنی chanel رنگ عسلی

کیف پول ورنی chanel رنگ عسلی با تودوزی پارچه آستری از جنس ورنی با کیفیت ساخت عالی

تمام شد

نا محدود است

4 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ سرمه ای
48 %
کیف پول ورنی chanel رنگ سرمه ای

کیف پول ورنی chanel رنگ سرمه ای مناسب برای اسکناس ، سکه ، کارت های بانکی و ... بسیار شیک با کیفیت ساخت عالی

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ قرمز
37 %
کیف پول ورنی chanel رنگ قرمز

کیف پول ورنی chanel رنگ قرمز با کیفیت ساخت فوق العاده عالی مناسب برای بانوان شیک پوش و مشکل پسند

تمام شد

نا محدود است

4 خرید انجام شده

کیف پول ورنی زنانه
50 %
کیف پول ورنی زنانه

کیف پول ورنی طرح ابر و باد در دو رنگ زرشکی و طوسی

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کیف پول ورنی طرح ابروباد - زرشکی
50 %
کیف پول ورنی طرح ابروباد - زرشکی

کیف پول ورنی طرح ابر و باد در دو رنگ زرشکی و طوسی

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کیف پول ورنی طرح ابروباد - طوسی
50 %
کیف پول ورنی طرح ابروباد - طوسی

کیف پول ورنی طرح ابر و باد در دو رنگ زرشکی و طوسی

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کیف پول چرم
55 %
کیف پول چرم

کیف پول چرم مردانه ورساچه

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

کیف پول زنانه
39 %
کیف پول زنانه

کیف پول ورنی در دو رنگ متفاوت

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده

کیف پول چرم ورساچه
55 %
کیف پول چرم ورساچه

کیف پول چرم طبیعی در 3 رنگ مختلف

تمام شد

نا محدود است

22 خرید انجام شده


راهنمای خرید کیف پول

دانستنی های در مورد انتخاب یک کیف پول خوب Wallet

بیشترین سبک کیف پولی که در دوره نوجوانی انتخاب می شود جنس پلاستیکی دارد و معمولا کیف های پول به رنگ تیم محبوب ورزشی است. گاهی اوقات هم کیف پولها جزو اولین کادوهای تولد در کنار زینت آلات دیگر مردانه مانند کمربند و کلاه قرار می گیرد. کیف پولهای مردانه هرچند که جزو وسایل کوچک و جزئی است ولی هر بار که از جیب یا کیف یک مرد بیرون می آید به خوبی می تواند منعکس کننده شأن، مقام و ویژگیهای فردی و شخصیتی وی باشد. پس انتخاب آن بسیار حائز اهمیت است. یکی از نمونه هایی که بسیار در بازار  دیده میشود کیف پول مردانه مدل تاشو یا همان کیف پول مردانه جیبی به جنس چرم است که به خاطر تطبیق پذیری و همه کاره بودنش بسیار رواج دارد و کیف پولها جزو پرفروشترین طرحهای کیف پولهای مردانه است. معمولا در این مدل کیف پول Wallet برای انواع کارت، اسکناس، رسید، چک و حتی پول خرد نیز جای مخصوصی درنظر گرفته شده است. این مدل را می توان یک نمونه کیف پول کلاسیک نامید.
نحوه استفاده از کیف پول دخترانه یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید آن است. اگر من بخواهم به یک آقا در هنگام خرید کیف پول Wallet کمک کنم از او می پرسم که چقدر وسیله میخواهد در آن جا دهد؟ اگر وسایل زیادی برای قرار دادن در کیف پول زنانه چرم مشهد Wallet مد نظرتان نیست پس به سراغ کیف های تاشوی ظریف بروید. فراموش نکنید که برآمده شدن بخشی از کیفتان اصلا منظره جالبی نیست و حس خوبی را هم القا نمیکند.
اگر قصد هدیه دادن کیف پول چرم زنانه دست دوز به کسی را دارید بهتر است به سراغ مدلهایی از  آن بروید که فروشنده می تواند حروف اول اسم دلخواه شما را رویش حک و کیفتان را به نحوی شخصیت سازی کند. البته این مورد نیازمند آن است که شما در انتخاب خود مطمئن شده اید و اصلا قصد تعویض کیف پول دخترانه شیک را نخواهید داشت. به هر حال از آنجا که کیف پول زنانه چرم مشهد شما هر روز توسط افراد زیادی دیده میشود و هر روز از کیف پول زیبایی استفاده می کنید، شاید اگر دقت در خرید آن را با خرید جواهرات مقایسه کنیم جای تعجبی نداشته باشد! مدل های قدیمی تر یا کیف پولهایی Wallet را که در سنین نوجوانی انتخاب کرده اید دور نیاندازید.

نکته اول :

به‎ راستی که هر کدام از کیف های زنانه برای خود داستانی گفتنی دارند. هنگام انتخاب مدل و خرید کیف پول زنانه باید از راحتی آن مطمئن شوید و پیش از انتخاب مدل، طرح و رنگ آن دقت کنید که قرار است کیفتان را در چه موقعیت های زمانی و مکانی استفاده کنید.

نکته دوم :

اگر در محل کار مجبور به استفاده از کیف پول چرم مردانه دست دوز با لباس های رسمی و اداری نیستید، کیف پول های اسپرت را انتخاب کنید. اما اگر برای موقعیتهای رسمی میخواهید کیف پول بخرید، گزینه برای شما کیف پول های چرمی به رنگ تیره است. بهتر است کیف پول ساده چرمی Wallet و کیف پول اسپرت را در طول روز استفاده کنید و کیف پول کلاسیک را در میهمانی های عصر و شب داشته باشید.

نکته سوم :

مدل کیف پول چرمی و کیف پول پارچه ای را میتوان با هر رنگ کفشی همراه کرد و حتی رنگ های متضادش می تواند به شما ظاهری جوان تر دهد.

نکته چهارم :

زمان هماهنگی میانکیف پولتان از لحاظ جنس و رنگ نکته بسیار مهمی در پوشش افراد بوده اما طی سال های گذشته و شروع بی قاعدگی در دنیای مد، این قاعده به ویژه در پوشش خانم ها تا حد زیادی زیر پا گذاشته شد. البته با وجود این بی قاعدگی هنوز کیف پول کلاسیک و کیف پول رسمی با کیف پول های اسپرت و برعکس پسندیده نیست .در صورتی که کیف شما رنگ متفاوتی دارد، برای مثال کیف صورتی و یا کرم دارید، می توانید یک گل کوچک یا سنجاق تزئینی به رنگ آن بیاویزید و به این ترتیب، در یک نگاه هماهنگی ایجاد کنید.
طراحان مد و لباس خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرح ها و نقش های تازه کیف و کمربند پیاده می کنند تا خانم ها بتوانند با خریدن یک کیف تغییری چشم گیر در ست خود ایجاد کنند. زمانی کیف های پول به رنگ های مشکی و قهوه ای محدود بودند اما حالا طراحان و تولیدکنندگان مد و لباس و کیف و کمربند جسورانه سراغ جعبه سحرآمیز رنگ ها می روند. اگر قصد خرید کیف پولی شیک را دارید، بهتر است قبل از خرید با مدل ها و طرح های جدید آن آشنا شوید تا خریدی به روز داشته باشید. طراحان مد و لباس دیگر از مربع ، مستطیل و دایره خسته شده اند و سراغ فرم های تازهای رفته اند که مدل ذوزنقه ای محبوبترین آن ها است. رونق کیف پولهایی که دو زاویه بیرون زده اضافه دارند، از سال گذشته شروع شده ولی امسال هم ادامه خواهد داشت و شما نگران از مد افتادن کیف خود نباشید. برند ها و تولیدکننده های مختلف نمونه ای از این کیف های پول را تولید کردند و شما با هر بودجه ای می توانید صاحب یکی از این کیف های پول که اغلب بزرگ و جادار هم هستند، شوید. یک دعوت نامه رسمی طرح کلی این کیف های پول از پاکت نامه الهام گرفته شده و با همین نام هم شناخته می شود. کیف های پول باریکی که برای مهمانی ها و برنامه های رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند. اگر با توجه به جریان مد سال های اخیر کمد شما پر از کیف های پول بزرگ شده، بهتر است یک نمونه از این کیف های پول پاکت نامه ای را تهیه کنید چون دیر یا زود به درد شما خواهد خورد. انتخاب خاص شما در کمد هر خانمی باید یک کیف پول کوچک برای شرکت در مهمانی ها وجود داشته باشد. اگر در این مورد میخواهید از قانون روز پیروی کنید، باید نمونه ای بخرید که دسته کوچکی روی بدنه آن است. این کیف های پول به اندازه های کوچک است که داخل دست جای می گیرد، حالا این دستگیره تازه اضافه شده هم روی دست قرار می گیرد و ستی متفاوت برای خانم های باسلیقه فراهم می کند.
استفاده از این مدل کیف در سایر فضا ها غیر از مهمانی هم مرسوم شده است. سخت اما جذاب بازار گرم کیف های پول که دسته کوتاه دارند و روی دست حمل می شوند، از سال گذشته شروع شده و همچنان ادامه خواهد داشت. اولین طراح این کیف پول با دسته کوتاه را باید تحسین کرد چون این مدل کیف های پول توانایی بالایی در فاخر و آراسته کردن ست یک خانم دارند. خلاقیت امسال طراحان ترکیب کردن این مدل کیف های پول رو دستی و کم و بیش بزرگ با ست های نیمه رسمی و اسپرت است. تیپی که امسال میان دختران جوان محبوبیت زیادی داشت و پیش بینی می شود این محبوبیت ادامه پیدا کند. توانایی این کیف های پول معمولی در همراه شدن با ست های رسمی تا اسپرت ویژگی قابل توجهی هنگام خرید است. حلقه به جای دسته دیر یا زود در فروشگاه ها با کیف های پول Wallet مواجه میشوید که به جای دسته یا بند چرمی، یک حلقه فلزی دارند. حمل کردن این کیف های پول که تا امروز داشتید، متفاوت است و به همین دلیل تجربه دنیای تازه ای با کیف پولتان است. خیلی زود، مثلا در همین روزهایی که بازار خودش را برای شب عید آماده میکند، شاهد رواج این کیف های پول در بازار خواهید بود. کیف پول با مدل های کوچک و بزرگ از کیف های پول که نقش روی آنها از پوست حیوانات الهام گرفته شده است. دنیای عجایب ارتباط برقرار کردن با این مدل کیف های پول عجیب و متفاوت کار آسانی نیست ولی بهتر است دست دوستی به سمتشان دراز کنید؛ به ویژه اگر اهل مد و تازه های بازار هستید چون این مدل کیف پول کوچک روزبه روز رواج بیشتری پیدا میکنند و مدل های مختلف کیف پول شیک در بازار زیاد و زیادتر میشود. جسور باشید اغلب ما هنگام خرید کیف پول به نمونه هایی با طرح و نقش ساده فکر میکنیم تا بتوانیم در اکثر موقعیت ها و برنامه های مختلف از آن استفاده کنیم اما امسال طراحان به شما پیشنهاد هنجار شکنی میکنند. میگویند از کیف پول Wallet مشکی و قهوه ای ساده فراتر بروید و در این میان پیشنهاد میکنند کیف پول های گل گلی با نقش های ریز و درشت را انتخاب کنید.
به تازگی نقوش گل گلی در لباس، کیف پول Wallet و کفش زیاد شده است و شما هم میتوانید یکی از اولین ها باشید.

درنهایت توصیه می کنیم برای خرید کیف پولی مناسب حتما در میان تمام مدل های موجود در بازار کیف و کمربند جستجو کنید تا کیفی متناسب با سلیقه خود و نیازتان خریداری نمایید. زیرا این کیف های پول کاربرد فراوانی دارند و در طی روز بسیار از آن ها استفاده می کنید بهتر است کیفی خریداری کنید که علاوه بر رفع نیاز هایتان از دیدن آن نهایت لذت را نیز ببرید.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

کیف پول مردانه مارک دار - کیف پول اسپرت - الگو کیف پول مردانه - کیف پول مردانه چرم مشهد - کیف پول جیبی مردانه