کیف پول

کیف پول ورنی chanel رنگ صدفی
37 %
کیف پول ورنی chanel رنگ صدفی

کیف پول ورنی chanel رنگ صدفی با تودوزی از جنس پارچه آستری و کیفیت ساخت عالی

25,000   تومان

15,900   تومان

نا محدود است

1 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ عسلی
37 %
کیف پول ورنی chanel رنگ عسلی

کیف پول ورنی chanel رنگ عسلی با تودوزی پارچه آستری از جنس ورنی با کیفیت ساخت عالی

25,000   تومان

15,900   تومان

نا محدود است

3 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ بادمجونی
37 %
کیف پول ورنی chanel رنگ بادمجونی

کیف پول ورنی chanel رنگ بادمجونی از جنس ورنی با تودوزی پارچه آستری و کیفیت ساخت بالا

25,000   تومان

15,900   تومان

نا محدود است

1 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ قرمز
37 %
کیف پول ورنی chanel رنگ قرمز

کیف پول ورنی chanel رنگ قرمز با کیفیت ساخت فوق العاده عالی مناسب برای بانوان شیک پوش و مشکل پسند

25,000   تومان

15,900   تومان

نا محدود است

3 خرید انجام شده

کیف پول ورنی chanel رنگ سرمه ای
37 %
کیف پول ورنی chanel رنگ سرمه ای

کیف پول ورنی chanel رنگ سرمه ای مناسب برای اسکناس ، سکه ، کارت های بانکی و ... بسیار شیک با کیفیت ساخت عالی

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

کیف پول ورنی زنانه
50 %
کیف پول ورنی زنانه

کیف پول ورنی طرح ابر و باد در دو رنگ زرشکی و طوسی

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کیف پول ورنی طرح ابروباد - طوسی
50 %
کیف پول ورنی طرح ابروباد - طوسی

کیف پول ورنی طرح ابر و باد در دو رنگ زرشکی و طوسی

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کیف پول ورنی طرح ابروباد - زرشکی
50 %
کیف پول ورنی طرح ابروباد - زرشکی

کیف پول ورنی طرح ابر و باد در دو رنگ زرشکی و طوسی

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کیف پول چرم
55 %
کیف پول چرم

کیف پول چرم مردانه ورساچه

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

کیف پول زنانه
39 %
کیف پول زنانه

کیف پول ورنی در دو رنگ متفاوت

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده

کیف پول چرم ورساچه
55 %
کیف پول چرم ورساچه

کیف پول چرم طبیعی در 3 رنگ مختلف

تمام شد

نا محدود است

22 خرید انجام شده


راهنمای خرید کیف پول

دانستنی های در مورد انتخاب یک کیف پول خوب Wallet

بیشترین سبک کیف پول ای که در دوره نوجوانی انتخاب میشود جنس پلاستیکی دارد و معمولا کیف پول به رنگ تیم محبوب ورزشی است. گاهی اوقات هم کیف پول جزو اولین کادوهای تولد در کنار زینت آلات دیگر مردانه مانند کمربند و کلاه قرار میگیرد. کیف پول مردانه هرچند که جزو وسایل کوچک و جزئی است ولی هر بار که کیف پول از جیب یا کیف یک مرد بیرون میآید به خوبی میتواند منعکس کننده شأن، مقام ، ویژگیهای فردی و شخصیت او باشد. پس انتخاب کیف پول بسیار حائز اهمیت است. یکی از نمونه هایی که بسیار در بازار کیف پول مردانه دیده میشود کیف پول مردانه مدل تاشو یا همان کیف پول مردانه جیبی به جنس چرم است که کیف پول به خاطر تطبیق پذیری و همه کاره بودنش بسیار رواج دارد و کیف پول ها جزو پرفروشترین طرحهای کیف پول مردانه است. معمولا در این مدل کیف پول Wallet برای انواع کارت، اسکناس، رسید، چک و حتی پول خرد نیز جای مخصوصی درنظر گرفته شده است. این مدل را میتوان یک نمونه کیف پول کلاسیک نامید.
نحوه استفاده از کیف پول دخترانه یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید آن است. اگر من بخواهم به یک آقا در هنگام خرید کیف پول Wallet کمک کنم از او میپرسم که چقدر وسیله میخواهد در کیف پول خود جا دهد؟ اگر وسایل زیادی برای قرار دادن در کیف پول زنانه چرم مشهد Wallet مد نظرتان نیست پس به سراغ کیف پول های تاشوی ظریف بروید. فراموش نکنید که برآمده شدن بخشی از کیف پول اصلا منظره جالبی نیست و حس خوبی را هم القا نمیکند.
اگر قصد هدیه دادن کیف پول چرم زنانه دست دوز به کسی را دارید بهتر است به سراغ مدلهایی از کیف پول چرم زنانه دست دوز و یا گاهی کیف پول چرم مردانه دست دوز بروید که فروشنده میتواند حروف اول اسم دلخواه شما را روی کیف پول حک و کیف پول را به نحوی شخصیت سازی کند. البته این مورد نیازمند آن است که شما در انتخاب خود مطمئن شده اید و اصلا قصد تعویض کیف پول دخترانه شیک را نخواهید داشت. به هر حال از آنجا که کیف پول زنانه چرم مشهد شما هر روز توسط افراد زیادی دیده میشود و هر روز از کیف پول زیبایی استفاده می کنید، شاید اگر دقت در خرید کیف پول شیک دخترانه را با خرید جواهرات مقایسه کنیم جای تعجبی نداشته باشد! مدلهای قدیمیتر یا کیف پول هایی Wallet را که در سنین نوجوانی انتخاب کرده اید دور نیاندازید.

نکته اول :

به‎ راستی که هر کدام از کیف خرید کیف پول زنانه برای خود داستانی گفتنی دارند. هنگام انتخاب مدل و خرید کیف پول زنانه باید از راحتی آن مطمئن شوید و پیش از انتخاب به مدل، طرح و رنگ کیف پول مردانه دقت کنید که قرار است کیف پول تان را در چه موقعیت زمانی و مکانی استفاده کنید. اگر در طول روز و در ساعات کاری میخواهید کیف پول دخترانه شیک را به شانه بیاندازید، به سراغ مدل کیف پول های بروید.

نکته دوم :

اگر در محل کار مجبور به استفاده از کیف پول چرم مردانه دست دوز با لباس های رسمی و اداری نیستید، کیف پول های اسپرت را انتخاب کنید. اما اگر برای موقعیتهای رسمی میخواهید کیف پول بخرید، گزینه برای شما کیف پول های چرمی به رنگ تیره است. بهتر است کیف پول ساده چرمی Wallet و کیف پول اسپرت را در طول روز استفاده کنید و کیف پول کلاسیک را در میهمانی های عصر و شب داشته باشید.

نکته سوم :

مدل کیف پول چرمی و کیف پول پارچه ای را میتوان با هر رنگ کفشی همراه کرد و حتی کیف پول Wallet به رنگ متضاد میتواند به شما ظاهری جوانتر دهد.

نکته چهارم :

زمان هماهنگی میان کیف پول چرم زنانه دست دوز از لحاظ جنس و رنگ نکته بسیار مهمی در پوشش افراد بوده اما طی سالهای گذشته و شروع بیقاعدگی در دنیای مد، این قاعده به ویژه در پوشش خانم ها تا حد زیادی زیر پا گذاشته شد. البته با وجود این بیقاعدگی هنوز کیف پول کلاسیک و کیف پول رسمی با کیف پول های اسپرت و برعکس پسندیده نیست .در صورتی که کیف پول شما رنگ متفاوتی دارد، برای مثال کیف پول صورتی و کیف پول کرم دارید، میتوانید یک گل کوچک یا سنجاق تزئینی به رنگ کیف پول خود بیاویزید و به این ترتیب، در یک نگاه هماهنگی ایجاد کنید. در صورتی که قد کوتاهی دارید، از کیف پول زنانه چرم مشهد که قالب و فرم بزرگ یا پهن دارند، پرهیز کنید. این نوع کیف پول بزرگ اندام ظاهری شما را نامناسب و بیقاعده جلوه داده و بر عیوب بدن شما انگشت میگذارد.
طراحان خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرحها و نقش های تازه کیف پول Wallet پیاده میکنند تا خانم ها بتوانند با خریدن یک کیف پول تغییری چشمگیر در ست خود ایجاد کنند. زمانی کیف پول ها به رنگ های مشکی و قهوهای محدود بودند اما حالا طراحان و تولیدکنندگان جسورانه سراغ جعبه سحرآمیز رنگ ها میروند. اگر قصد خرید کیف پول دارید، بهتر است قبل از خرید با مدل های جدید کیف پول و طرحهای جدید آشنا شوید تا خریدی به روز داشته باشید. طراحان دیگر از مربع ، مستطیل و دایره خسته شده اند و سراغ فرم های تازهای رفته اند که کیف پول ذوزنقه ای محبوبترین آنهاست. رونق کیف پول هایی که دو زاویه بیرون زده اضافه دارند، از سال گذشته شروع شده ولی امسال هم ادامه خواهد داشت و شما نگران از مد افتادن کیف پول خود نباشید. برندها و تولیدکننده های مختلف نمونه ای از این کیف پول ها را تولید کردند و شما با هر بودجه ای میتوانید صاحب یکی از این کیف پول ها که اغلب برگ و جادار هم هستند، شوید. یک دعوتنامه رسمی طرح کلی این کیف پول ها از پاکت نامه الهام گرفته شده و با همین نام هم شناخته میشود. کیف پول های باریکی که برای مهمانی ها و برنامه های رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند. اگر با توجه به جریان مد سال های اخیر کمد شما پر از کیف پول های بزرگ شده، بهتر است یک نمونه از این کیف پول های پاکت نامه ای را تهیه کنید چون دیر یا زود به درد شما خواهد خورد. انتخاب خاص شما در کمد هر خانمی باید یک کیف پول کوچک برای شرکت در مهمانی ها وجود داشته باشد. اگر در این مورد میخواهید از قانون روز پیروی کنید، باید نمونه ای بخرید که دسته کوچکی روی بدنه کیف پول است. این کیف پول ها به اندازهای کوچک است که داخل دست جای میگیرد، حالا این دستگیره تازه اضافه شده هم روی دست قرار میگیرد و ستی متفاوت برای خانم های باسلیقه فراهم میکند.
استفاده از این مدل کیف پول در سایر فضاها غیر از مهمانی هم مرسوم شده است. سخت اما جذاب بازار گرم کیف پول هایی که دسته کوتاه دارند و روی دست حمل میشوند، از سال گذشته شروع شده و همچنان ادامه خواهد داشت. اولین طراح این کیف پول با دسته کوتاه را باید تحسین کرد چون این مدل کیف پول ها توانایی بالایی در فاخر و آراسته کردن ست یک خانم دارند. خلاقیت امسال طراحان ترکیب کردن این مدل کیف پول های رو دستی و کم و بیش بزرگ با ست های نیمه رسمی و اسپرت است. تیپی که امسال میان دختران جوان محبوبیت زیادی داشت و پیش بینی میشود این محبوبیت ادامه پیدا کند. توانایی این کیف پول معمولی ها در همراه شدن با ست های رسمی تا اسپرت ویژگی قابل توجهی هنگام خرید است. حلقه به جای دسته دیر یا زود در فروشگاه ها با کیف پول هایی Wallet مواجه میشوید که به جای دسته یا بند چرمی، یک حلقه فلزی دارند. حمل کردن این کیف پول ها با کیف پول بزرگ که تا امروز داشتید، متفاوت است و به همین دلیل تجربه دنیای تازهای با کیف پول است. خیلی زود، مثلا در همین روزهایی که بازار خودش را برای شب عید آماده میکند، شاهد رواج این کیف پول ها در بازار خواهید بود. کیف پول با مدل های کوچک و بزرگ از کیف پول هایی که نقش روی آنها از پوست حیوانات الهام گرفته شده است. دنیای عجایب ارتباط برقرار کردن با این مدل کیف پول های عجیب و متفاوت کار آسانی نیست ولی بهتر است دست دوستی به سمتشان دراز کنید؛ به ویژه اگر اهل مد و تازه های بازار هستید چون این مدل کیف پول کوچک روزبه روز رواج بیشتری پیدا میکنند و مدل های مختلف کیف پول شیک در بازار زیاد و زیادتر میشود. جسور باشید اغلب ما هنگام خرید کیف پول به نمونه هایی با طرح و نقش ساده فکر میکنیم تا بتوانیم در اکثر موقعیت ها و برنامه های مختلف از آن استفاده کنیم اما امسال طراحان به شما پیشنهاد هنجار شکنی میکنند. میگویند از کیف پول Wallet مشکی و قهوه ای ساده فراتر بروید و در این میان پیشنهاد میکنند کیف پول های گل گلی با نقش های ریز و درشت را انتخاب کنید.
به تازگی نقوش گل گلی در لباس، کیف پول Wallet و کفش زیاد شده است و شما هم میتوانید یکی از اولین ها باشید.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

کیف پول دخترانه - کیف پول مردانه مارک دار - کیف پول اسپرت - الگو کیف پول مردانه - کیف پول مردانه چرم مشهد - خرید کیف پول زنانه - کیف پول چرم مردانه دست دوز - کیف پول جیبی مردانه