کیف مردانه


کیف مردانه

کیف مردانه Bags for men

بیشترین سبک کیف مردانه Bags for men پولی که در دوره نوجوانی انتخاب میشود جنس پلاستیکی دارد و معمولا به رنگ تیم محبوب ورزشی است. گاهی اوقات هم جزو اولین کادوهای تولد در کنار زینت آلات دیگر مردانه مانند کمربند و کلاه قرار میگیرد.
کیف مردانههرچند که جزو وسایل کوچک و جزئی است ولی هر بار که از جیب یا کیف مردانه Bags for men یک مرد بیرون می آید به خوبی میتواند منعکس کننده شأن، مقام ، ویژگیهای فردی و شخصیت او باشد. پس انتخاب آن بسیار حائز اهمیت است.
یکی از نمونه هایی که بسیار در بازار کیف مردانه دیده میشود مدل تاشو یا همان جیبی به جنس چرم است که به خاطر تطبیق پذیری و همه کاره بودنش بسیار رواج دارد و جزو پرفروش ترین طرحهای کیف مردانه است. معمولا در این مدل کیف مردانه Bags for men برای انواع کارت، اسکناس، رسید، چک و حتی پول خرد نیز جای مخصوصی درنظر گرفته شده است. این مدل را میتوان یک نمونه کیف مردانه کلاسیک نامید. به نوشته هنرآنلاین به نقل از وال استریت ژورنال، افرادی که بیشتر ریسک پذیر هستند به سراغ طرح های نقش و نگاردار و کسانی که معمولا اهل ریسک کردن نیستند به سراغ نوع ساده و چرمی آن در رنگهای قهوهای یا سبز تیره میروند. آقایانی که در محیط های فرهنگی و هنری مشغول به فعالیت هستند راحت تر میتوانند به سراغ کیف مردانه هایی با مدلی براق و رنگهای تندتر بروند، ولی این امکان برای کسانی که برای مثال در بورس یا سازمانی رسمی کار میکنند اصلا انتخاب درستی نیست و بهتر است از کیف پول ساده که قابلیت تا شدن ندارد استفاده کنند. گریگ یونیس، مدیرعامل بخش خرید لباسهای مردانه در خانه مد و فشن کوچ Coach که به خاطر تولید کیف مردانه دستی مخصوص ، چمدان، کیف مردانه و اکسسوارهای دیگر مشهور است میگوید: نحوه استفاده از کیف مردانه یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید آن است.
اگر من بخواهم به یک آقا در هنگام خرید کیف مردانه Bags for men کمک کنم از او میپرسم که چقدر وسیله میخواهد در کیف مردانه پولش جا دهد؟ اگر وسایل زیادی برای قرار دادن در کیف مردانه مد نظرتان نیست پس به سراغ کیف مردانه ای تاشوی ظریف بروید. فراموش نکنید که برآمده شدن بخشی از کیف مردانه اصلا منظره جالبی نیست و حس خوبی را هم القا نمیکند. به گفته او اگر قصد هدیه دادن کیف مردانه Bags for men به کسی را دارید بهتر است به سراغ مدلهایی بروید که فروشنده میتواند حروف اول اسم دلخواه شما را روی کیف حک و آن را به نحوی شخصی سازی کند. البته این مورد نیازمند آن است که شما در انتخاب خود مطمئن شده اید و اصلا قصد تعویض آن را نخواهید داشت. به هر حال از آنجا که کیف مردانه Bags for men شما هر روز توسط افراد زیادی دیده میشود و هر روز از آن استفاده می کنید، شاید اگر دقت در خرید آن را با خرید جواهرات مقایسه کنیم جای تعجبی نداشته باشد! مدلهای قدیمی تر یا آنهایی را که در سنین نوجوانی انتخاب کرده اید دور نیاندازید، به‎راستی که هر کدام از آنها برای خود داستانی گفتنی دارند. هنگام انتخاب مدل کفش باید از راحتی آن مطمئن شوید و پیش از انتخاب به مدل، طرح و رنگ آن دقت کنید که قرار است کفشتان را در چه موقعیت زمانی و مکانی استفاده کنید. اگر در طول روز و در ساعات کاری میخواهید آن را به پا کنید، به سراغ مدل کفشهای راحت با پنجه های گرد یا مربع با پاشنه های کوتاه بروید.

نکته اول :

اگر در محل کار مجبور به پوشیدن کفشها و لباسهای رسمی و اداری نیستید، کفشهای اسپرت را انتخاب کنید. اما اگر برای موقعیتهای رسمی میخواهید کفش بخرید، گزینه برای شما کفشهای چرمی به رنگ تیره است. بهتر است کفشهای ساده چرمی و اسپرت را در طول روز استفاده کنید و کفشهای کلاسیک را در میهمانی های عصر و شب به پا کنید.

نکته دوم :

مدل کفشهای چرمی و پارچهای را میتوان با هر رنگ کیفی همراه کرد و حتی پوشیدن کفشی به رنگ متضاد با رنگ کلی پوشش میتواند به شما ظاهری جوانتر دهد.

نکته سوم :

زمانی هماهنگی میان کیف مردانه Bags for men و کفش از لحاظ جنس و رنگ نکته بسیار مهمی در پوشش افراد بود اما طی سالهای گذشته و شروع بیقاعدگی در دنیای مد، این قاعده به ویژه در پوشش خانمها تا حد زیادی زیر پا گذاشته شد. البته با وجود این بی قاعدگی هنوز پوشیدن کفشهای کلاسیک و رسمی با کیف مردانه های اسپرت و برعکس پسندیده نیست .در صورتی که کیف و کفش شما رنگ متفاوتی دارد، برای مثال کفش صورتی و کیف مردانه Bags for men کرم دارید، میتوانید یک گل کوچک یا سنجاق تزئینی به رنگ کفش خود به کیفتان بیاویزید و به این ترتیب، در یک نگاه هماهنگی ایجاد کنید.در صورتی که قد کوتاهی دارید، از پوشیدن کفشهایی که قالب و فرم بزرگ یا لژهای پهن دارند، پرهیز کنید. این نوع کفشها اندام ظاهری شما را نامناسب و بیقاعده جلوه داده و بر عیوب بدن شما انگشت میگذارد.خانمهای مسنتر بهتر است از پوشیدن و به دست گرفتن مدل کیف و کفش به رنگهای زننده و پرتلالو مانند قرمز، بنفش، زرد و سبز خودداری کرده و در مقابل با استفاده از رنگهای ملایمی مانند کرم، سبز سدری، قهوهای و خاکستری، متانت زنانه خود را به رخ بکشند
. این پیشنهاد ساده ما نیست، باور تازه طراحان لباس و کارشناسان مد است که مسئولیت ایجاد ستی زیبا و فاخر میتواند برعهده کیف باشد. طراحان خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرحها و نقشهای تازه کیف پیاده میکنند تا خانمها بتوانند با خریدن یک کیف مردانه Bags for men تغییری چشمگیر در ست خود ایجاد کنند. زمانی کیفها به رنگهای مشکی و قهوهای محدود بودند اما حالا طراحان و تولیدکنندگان جسورانه سراغ جعبه سحرآمیز رنگها میروند. اگر قصد خرید کیف دارید، بهتر است قبل از خرید با مدلهای جدید کیف و طرحهای جدید آشنا شوید تا خریدی به روز داشته باشید. شکلی تازه به این مدل کیفها ذوزنقهای میگویند. طراحان دیگر از مربع، مستطیل و دایره خسته شدهاند و سراغ فرمهای تازهای رفته اند که ذوزنقهای محبوبترین آنهاست. رونق کیف هایی که دو زاویه بیرون زده اضافه دارند، از سال گذشته شروع شده ولی امسال هم ادامه خواهد داشت و شما نگران از مد افتادن کیف مردانه خود نباشید.
برندها و تولیدکننده های مختلف نمونهای از این کیف ها تولید کردند و شما با هر بودجه های میتوانید صاحب یکی از این کیف مردانه ها که اغلب بزرگ و جادار هم هستند، شوید. یک دعوتنامه رسمی طرح کلی این کیف ها از پاکت نامه الهام گرفته شده و با همین نام هم شناخته میشود. کیف مردانه های باریکی که برای مهمانی ها و برنامه های رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند.
اگر با توجه به جریان مد سالهای اخیر کمد شما پر از کیفهای بزرگ شده، بهتر است یک نمونه از این کیف های پاکت نامهای را تهیه کنید چون دیر یا زود به درد شما خواهد خورد. انتخاب خاص شما در کمد هر خانمی باید یک کیف کوچک برای شرکت در مهمانی ها وجود داشته باشد. اگر در این مورد میخواهید از قانون روز پیروی کنید، باید نمونه های بخرید که دسته کوچکی روی بدنه کیف است. این کیف مردانه ها به اندازهای کوچک است که داخل دست جای میگیرد، حالا این دستگیره تازه اضافه این محبوبیت ادامه پیدا کند. توانایی این کیف مردانه ها در همراه شدن با ست های رسمی تا اسپرت ویژگی قابل توجهی هنگام خرید شده هم روی دست قرار میگیرد و ستی متفاوت برای خانمهای باسلیقه فراهم میکند. استفاده از این مدل کیف پول در سایر فضاها غیر از مهمانی هم مرسوم شده است.
اولین طراح این کیف با دسته کوتاه را باید تحسین کرد چون این مدل کیف مردانه ها توانایی بالایی در فاخر و آراسته کردن ست یک خانم دارند. خلاقیت امسال طراحان ترکیب کردن این مدل کیف مردانه های رو دستی و کم و بیش بزرگ با ستهای نیمه رسمی و اسپرت است. تیپی که امسال میان دختران جوان محبوبیت زیادی داشت و پیشبینی میشود است. حلقه به جای دسته دیر یا زود در فروشگاهها با کیف مردانه هایی مواجه میشوید که به جای دسته یا بند چرمی، یک حلقه فلزی دارند. حمل کردن این کیف ها با کیف هایی که تا امروز داشتید، متفاوت است و به همین دلیل تجربه دنیای تازهای با کیف مردانه Bags for men است. به خانمهای جوان توصیه میکنیم این تجربه تازه را در روزهای پیش رو از دست ندهند. هم زیستی با طبیعت برای کسانی که به نقشهای گلگلی علاقه ندارند و این جریان تازه نتوانسته جذبشان کند، طراحان کیف هایی با نقوش پوست حیوانات را پیشنهاد میکنند. خیلی زود، مثلا در همین روزهایی که بازار خودش را برای شب عید آماده میکند، شاهد رواج این کیفها در بازار خواهید بود. مدلهای کوچک و بزرگ از کیف هایی که نقش روی آنها از پوست حیوانات الهام گرفته شده است.
دنیای عجایب ارتباط برقرار کردن با این مدل کیفهای عجیب و متفاوت کار آسانی نیست ولی بهتر است دست دوستی به سمتشان دراز کنید؛ به ویژه اگر اهل مد و تازه‌های بازار هستید چون این مدل کیف ها روزبه روز رواج بیشتری پیدا میکنند و مدلهای مختلف آنها در بازار زیاد و زیادتر میشود. جسور باشید اغلب ما هنگام خرید کیف به نمونهای با طرح و نقش ساده فکر میکنیم تا بتوانیم در اکثر موقعیتها و برنامههای مختلف از آن استفاده کنیم اما امسال طراحان به شما پیشنهاد هنجارشکنی میکنند. میگویند از کیفهای مشکی و قهوهای ساده فراتر بروید و در این میان پیشنهاد میکنند کیف مردانه های گلگلی با نقشهای ریز و درشت را انتخاب کنید. به تازگی نقوش گلگلی در لباس، کیف مردانه و کفش زیاد شده است و شما هم میتوانید یکی از اولین ها باشید.

در ذیل به انواع کیف های Bags for men مناسب برای شما اشاره ایی می کنیم:

کیف اداری مردانه برزنتی Men's Canvas Bags کیف چرم مردانه دست دوز Men's leather bags handmade یا کیف دوشی مردانه Men's shoulder bag کیف دستی چرم مردانه Men's leather handbag قیمت کیف چرم مردانه Price Men's leather bags کیف پول چرم مردانه Men's leather wallet
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی Men's leather bags کیف اداری چرم مشهد Leather bags Mashhad

 

کلملت کلیدی مرتبط : 

کیف اداری مردانه چرم مصنوعی - کیف دوشی چرم مردانه - کیف دوشی مردانه - کیف دستی چرم مردانه - قیمت کیف دستی مردانه - کیف اداری مردانه - کیف پول چرم مردانه - کیف اداری مردانه برزنتی