کیف لوازم آرایش


راهنمای خرید کیف لوازم آرایش

کیف لوازم آرایش cosmetics bag

خانم ها هیچ گاه خانه را بدون یک کیف لوازم آرایش ای cosmetics bag ضروری ترک نمیکنند. طراحان مد و لباس معتقدند کیف و کمربند از اصلی ترین اجزا تیپ و ظاهر هستند و هنگام خرید آن ها باید دقت فراوان نمود.
قطعاً در کشوی آرایش شما , لوازم آرایش متعددی وجود دارد که هنگام بیرون رفتن از منزل لازم نیست همه آنها را با خود ببرید. لوازم آرایشی اساسی را باید هنگام بیرون آمدن از خانه در کیف لوازم آرایش سفری خود به همراه داشته باشید . کیف لوازم آرایش سفری معمولاً دارای یک آیینه نیز می باشد که بسیار قابل استفاده است.
ریمل در کیف لوازم آرایش cosmetics bag شما نیز بسیار ضروری است . معمولاً چشمها نقطه کانونی صورت هستند و قطعاً شما دوست دارید که همیشه زیبا و درخشان باشند. حتماً کیف سفری تهیه کنید که درب آن طوری بسته شود که لوازم داخل آن ( کرم و پودر و ... ) به درون کیف لوازم آرایشتان نریخته و آن را آغشته به مواد آرایشی نکند.
انواع کیف لوازم آرایش cosmetics bag شکل رول دارند که با خرید مدل رولی آن افراد می توانند همواره از آشفتگی و به هم ریختگی وسایل شان جلوگیری کنند. الگوی کیف آرایشی چرم با داشتن بو و ظاهر چرم ، به آن ویژگی منحصر به فردی می دهد و به خاطر همین تفاوت با سایر کیف های دیگر به مراقبت ویژه ای نیاز دارد. همان طور که میدانید کیف های چرم اگر به خوبی مراقبت نشوند به سرعت خشک شده و فرم و زیبایی خود را از دست می دهند.
در مورد نگهداری دوخت کیف های چرمی با توجه به خصوصیت شکل پذیری چرم ، یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که این کیف ها ، مخصوصا در زمانی که از آن ها استفاده نمی شود ، باید با فرم اصلی خود نگهداری شوند ، یعنی اینکه باید بعد از دوخت کیف لوازم آرایش و در هنگام عدم استفاده داخل آن را با روزنامه یا پارچه و یا ... پر کرد ، تا شکل اصلی خود را به دست آورند .
باور تازه طراحان و کارشناسان مد و لباس است که مسئولیت ایجاد ستی زیبا و فاخر می‌تواند بر عهده کیف و کمربند باشد. طراحان مد و لباس خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرح‌ها و نقش‌های تازه کیف و کمربند داماد و کیف عروس پیاده می‌کنند تا خانم‌ها بتوانند با خریدن یک کیف عروس تغییری چشمگیر در ست خود ایجاد کنند. زمانی کیف لوازم آرایش عروس به رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای محدود بودند اما حالا طراحان و تولیدکنندگان جسورانه سراغ جعبه سحرآمیز رنگ‌ها می‌روند. اگر قصد خرید کیف لوازم آرایش دارید، بهتر است قبل از خرید با مدل‌ها و طرح‌های جدید آن آشنا شوید تا خریدی به روز داشته باشید.
انتخاب کیف لوازم آرایش cosmetics bag شیک مرحله مهمی از انتخاب یک تیپ مناسب و جذاب است. این کیف ها وسیله‌ای ضروری و مفید برای دختران و بانوان است که در خرید آن باید به فاکتورهای زیادی دقت کنند.

1-مدل کیف لوازم آرایش

کیفهای مناسب محل کار هستند که کاربردی و رسمی می باشند. کیف لوازم آرایش دارای مدل های راحتی طبیعی، گل گلی ( یا یک طرح چشم گیر دیگر ) و با رنگ‌آمیزی جذاب هستند. کیف های مناسب مراسم ها، کیف لوازم آرایش جذاب، با کلاس، شیک، چشم گیر و غالباً براق هستند.

۲- بودجه کیف لوازم آرایش cosmetics bag را مشخص کنید.

برای خرید کیف مناسب، چقدر می خواهید هزینه کنید؟ یک محدوده قیمت برای خودتان مشخص کنید و مطمئن شوید که از آن عبور نکنید. اگر احساس میکنید بودجه کافی ندارید، به دنبال حراجی های محتلف باشید.

۳- رنگ مناسبی را برای کیف لوازم آرایش عروس انتخاب کنید.

رنگ‌های خنثی مثل مشکی، بژ، کرم یا حتی آبی ملایم انتخاب های مناسی برای کیف لوازم آرایش cosmetics bag هستند. این مدل کیف هرچند که جزو وسایل کوچک و جزئی است ولی هر بار که از جیب یا کیف بیرون می آید بخوبی می تواند منعکس کننده شان ، مقام ، ویژگیهای فردی و شخصیت او باشد. پس انتخاب آن بسیار حائز اهمیت است.
یکی از نمونه هایی که بسیار در بازار کیف چرم دست دوز دیده می شود مدل کیف لوازم آرایش تاشو یا همان کیف لوازم آرایش جیبی به جنس چرم است که بخاطر تطبیق پذیری و همه کاره بودنش بسیار رواج دارد و جزو پرفروش ترین طرح و الگوی کیف چرم دست دوز است. معمولا در این مدل کیف ها برای انواع لوازم آرایشی نیز جای مخصوصی درنظر گرفته شده است. این مدل کیف را می توان یک نمونه کیف لوازم آرایش کلاسیک نامید. اگر برای مراسم و مهمانی‌ها کیف لوازم آرایش لازم دارید، رنگ یا الگویی از آن را انتخاب کنید که تا حد امکان جذاب و فریبنده باشد و نگاه‌ها را به خود جلب کند. کیفهای لوازم آرایشی با رنگ‌های روشن مثل صورتی بیشتر مناسب بهار و تابستان، جشن ها و یا مسافرت ها می باشند.

۴- سایز مناسب بهترین کیف لوازم آرایش cosmetics bag را انتخاب کنید.

شما یک ساک بزرگ می‌خواهید یا یک کیف لوازم آرایش دم دستی؟ چقدر جا برای گذاشتن کیف لوازم آرایشتان در محل کار دارید؟ میخواهید چه وسایلی را در کیف لوازم آرایشیتان حمل کنید؟ بعضی وقت ها، کیفهای آرایشی کوچکتر مناسب ترند، چون شما را وادار میکنند فقط وسایل ضروری را با خودتان حمل کنید.
چه طور یک کیف لوازم آرایش مناسب و جذاب انتخاب کنم؟

مجبور نیستید مثل همیشه یک کیف لوازم آرایش چرمی انتخاب کنید. کیف های لوازم آرایش پارچه ای و بافتنی را هم در نظر بگیرید. و مطمئن شوید کیفی که می‌خرید قابل شستشو باشد.

۶- تصمیم بگیرید که چه مدت می‌خواهید از کیف لوازم آرایش استفاده کنید.

اگر فقط برای این فصل یک کیف لوازم آرایش میخواهید، کیفی ارزان ولی مد روز انتخاب مناسب تری است. و اگر برای مدت طولانی‌تری کیفی را لازم دارید که از یک فروشگاه معتبر و مطمئن تر انتخاب کنید.

۷- با یک دوست مشورت کنید.

اگر در انتخاب کیف لوازم آرایش تان cosmetics bag مطمئن نیستید، از دوستتان کمک بخواهید. اگر دوستی دارید که فروشنده پوشاک و کفش و کیف و کمربند است، می‌توانید روی توصیه هایش حساب کنید. اگر باز هم برای انتخاب مطمئن نیستید، به مجلات و سایت‌های مد مراجعه کنید و ببینید دیگران برای موقعیت های مختلف از چه مدل کیف هایی استفاده می کنند.

توصیه ها:

حتماً داخل کیف آرایشی پارچه ای را بررسی کنید. آیا جای کافی برای قرار دادن وسایلتان دارد؟
وقتی کیف آرایشی جدید می خرید، کیف قدیمیتان را دور نیاندازید. همیشه داشتن یک انتخاب بیشتر، گزینه بهتری است.
هر چند هفته،خرده ریز های جمع شده در کیفتان را خالی کنید.
به زیپ ها و دکمه های کیفتان دقت کنید. مطمئن شوید باعث به زحمت افتادنتان نمی شوند.
قبل از هزینه کردن برای کیف لوازم آرایش ، کمی تحقیق کنید تا از مد روز، سلیقه جامعه و تیپ رایج فعلی بین دوستان و همکارانتان مطلع شوید.
در اینترنت به دنبال کیف لوازم آرایش پارچه ای مناسب بگیرید. اینستاگرام و فروشگاه های اینترنتی جای مناسبی برای تحقیق و خرید اینترنتی کیف پارچه ای متنوع و جذاب هستند. شاید حتی بتوانید یک حراج کیف پیدا کنید.

چگونه از کیف لوازم آرایش خوب خود نگهداری کنیم

روی کیف چرمتان عطر و ادکلن نپاشید. الکل موجود در این مواد باعث می شود به رنگ کیف چرم آرایشیتان آسیب برساند. اگر برای مدتی مایل نیستید از لوازم چرمی خود مانند کیف های آرایشی چرمی استفاده کنید داخل آن روزنامه بگذارید که شکل ظاهری خود را از دست ندهد.
کیفهای لوازم آرایش بزرگ و حجیم، بیشتر برای دخترانی مناسب است که وسایل آرایشی زیادی لازم دارند. دخترهای نوجوان معمولاً کیف های لوازم آرایش دخترانه دارند.

کیف لوازم آرایشی رولی

کیف لوازم آرایش رولی جدیدترین محصول بوده که به سادگی با طراحی فوق العاده و فضای بسیاری که دارد تمام لوازم آرایشی شما را به راحتی در خود جای خواهد داد. کیف لوازم آرایش roll-n-go به شما این امکان را میدهد تا به راحتی تمامی لوازم آرایشی ، زیور آلات و جواهرات خود را در آن قرار داده و با توجه به حجم کمی که این رول اند گو اشغال مینماید ، میتوانید آن را در همه جا با خود حمل کرده و به همراه داشته باشید.
جنس کیف لوازم آرایش رولی roll-n-go از پلی استر بسیار مقاوم جهت جلوگیری از پارگی آن است.
پلی استر یک نوع پارچه محکم ومقاوم است که از پارگی زود هنگام کیف شما جلوگیری می کند. شما می توانید بدون ترس از پارگی کیف لوازم آرایشیتان تمامی لوازم آرایشی خود را در آن جا دهید.
این کیف آرایشی رولی دارای 4 محفظه مجزا برای نگهداری لوازم آرایشی و بهداشتی تان به طور مجزا می باشد.
خرید اینترنتی کیف لوازم آرایش cosmetics bag بهترین هدیه مناسب بانوان خواهد بود.
در کیف لوازم آرایشی شما انواع مواد آرایشی مثل رژ لب، ریمل، رژگونه، مداد ابرو و ... دیده می شود، ولی آنچه که قابل مشاهده نیست میکروب های موجود در آن است. میکروب های لوازم آرایشی باعث بیماری پوست و چین و چروک آن می شوند.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

کیف لوازم آرایش چرم دست دوز - آموزش دوخت کیف پول نمدی - کیف پول نمدی دخترانه - الگوی کیف نمدی دخترانه - دوخت کیف لوازم آرایش - کیف لوازم آرایش نمدی