کیف لوازم آرایش


راهنمای خرید کیف لوازم آرایش

کیف لوازم آرایش cosmetics bag

خانم ها هیچ گاه خانه را بدون یک کیف لوازم آرایش ای cosmetics bag ضروری ترک نمیکنند.
قطعاً در کشوی آرایش شما , لوازم آرایش متعددی وجود دارد که هنگام بیرون رفتن از منزل لازم نیست همه آنها را با کیف لوازم آرایش خود ببرید. لوازم آرایشیcosmetics bag اساسی که هنگام بیرون آمدن از خانه باید در کیف لوازم آرایش سفری خود به همراه داشته باشید . کیف لوازم آرایش سفری معمولاً دارای یک آیینه نیز می باشند که بسیار قابل استفاده است.
ریملدر کیف لوازم آرایش cosmetics bag شما نیز بسیار ضروری است . معمولاً چشمها نقطه کانونی صورت هستند و قطعاً شما دوست دارید که همیشه زیبا و درخشان باشند. حتماً کیف لوازم آرایش cosmetics bag سفری تهیه کنید که درب آن طوری بسته شود که لوازم داخل آن ( کرم و پودر و ... ) به درون کیف لوازم آرایش لوازم آرایشتان نریخته و آن را آغشته به مواد آرایشی نکند.
انواع کیف لوازم آرایش cosmetics bag شکل رول دارند که با خرید کیف لوازم آرایش رولی افراد می توانند که همواره از آشفتگی و به هم ریختگی وسایل شان جلوگیری کنند. الگوی کیف لوازم آرایش cosmetics bag چرم با داشتن بو و ظاهر چرم ، به آن ویژگی منحصر به فردی می دهد و به خاطر همین تفاوت با سایر کیف لوازم آرایش دیگر به مراقبت ویژه ای نیاز دارد.
در مورد نگهداری دوخت کیف لوازم آرایش های چرمی cosmetics bag با توجه به خصوصیت شکل پذیری چرم ، یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که کیف لوازم آرایش ها ، مخصوصا در زمانی که از آن ها استفاده نمی شود ، باید با فرم اصلی خود نگهداری شوند ، یعنی اینکه باید بعد از دوخت کیف لوازم آرایش و در هنگام عدم استفاده داخل کیف لوازم آرایش را با روزنامه یا پارچه و یا ... پر کرد ، تا شکل اصلی خود را به دست آورند .
بعضا با توجه نکردن به این نکته فرم کیف لوازم آرایش تغییر می کند .
باور تازه طراحان لباس و کارشناسان مد است که مسئولیت ایجاد ستی زیبا و فاخر می‌تواند برعهده کیف لوازم آرایش cosmetics bag باشد. طراحان خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرح‌ها و نقش‌های تازه کیف لوازم آرایش عروس پیاده می‌کنند تا خانم‌ها بتوانند با خریدن یک کیف لوازم آرایش عروس تغییری چشمگیر در ست خود ایجاد کنند. زمانی کیف لوازم آرایش عروس به رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای محدود بودند اما حالا طراحان و تولیدکنندگان جسورانه سراغ جعبه سحرآمیز رنگ‌ها می‌روند. اگر قصد خرید کیف لوازم آرایش دارید، بهتر است قبل از خرید با مدل‌های جدید کیف لوازم آرایش و طرح‌های جدید آشنا شوید تا خریدی به روز داشته باشید.
انتخاب کیف لوازم آرایش cosmetics bag شیک مناسب مرحله مهمی از انتخاب یک تیپ مناسب و جذاب است. کیف لوازم آرایش وسیله‌ای ضروری و مفید برای دختران و بانوان است که در خرید کیف لوازم آرایش باید به فاکتورهای زیادی دقت کنید.

1-کیف لوازم آرایش های مناسب کار

کیف لوازم آرایشهایی هستند که کاربردی و رسمی هستند. کیف لوازم آرایش دارای مدل های راحتی طبیعی، گل گلی ( یا یک طرح چشم گیر دیگر ) و با رنگ‌آمیزی جذاب هستند. کیف لوازم آرایش های مناسب مراسم ها، کیف لوازم آرایش جذاب، با کلاس، شیک، چشم گیر و غالباً براق هستند.

۲- بودجه کیف لوازم آرایش cosmetics bag را مشخص کنید.

برای خرید کیف لوازم آرایش مناسب، چقدر می خواهید هزینه کنید؟ یک محدوده قیمت برای کیف لوازم آرایش خودتان مشخص کنید و مطمئن شوید که از آن عبور نکنید. اگر احساس میکنید بودجه کافی ندارید، به دنبال حراجی های محتلف کیف لوازم آرایش باشید.

۳- رنگ مناسبی را برای کیف لوازم آرایش عروس انتخاب کنید.

رنگ‌های خنثی مثل مشکی، بژ، کرم یا حتی آبی ملایم انتخاب های مناسی برای کیف لوازم آرایش cosmetics bag هستند. کیف لوازم آرایش هرچند که جزو وسایل کوچک و جزئی است ولی هر بار که از جیب یا کیف بیرون می آید بخوبی می تواند منعکس کننده شان ، مقام ، ویژگیهای فردی و شخصیت او باشد. پس انتخاب کیف لوازم آرایش بسیار حائز اهمیت است.
یکی از نمونه هایی که بسیار در بازار کیف لوازم آرایش چرم دست دوز دیده می شود مدل کیف لوازم آرایش تاشو یا همان کیف لوازم آرایش جیبی به جنس چرم است که بخاطر تطبیق پذیری و همه کاره بودنش بسیار رواج دارد و جزو پرفروش ترین طرح و الگوی کیف لوازم آرایش چرم دست دوز است. معمولا در این مدل کیف لوازم آرایش برای انواع لوازم آرایشی نیز جای مخصوصی درنظر گرفته شده است. این مدل کیف لوازم آرایش را می توان یک نمونه کیف لوازم آرایش کلاسیک نامید.اگر برای مراسم و مهمانی‌ها کیف لوازم آرایش لازم دارید، رنگ یا الگویی از کیف لوازم آرایش را انتخاب کنید که تا حد امکان جذاب و فریبنده باشد و نگاه‌ها را به خود جلب کند. کیف لوازم آرایش و رنگ‌های روشن مثل صورتی بیشتر مناسب بهار و تابستان، جشن ها و یا مسافرت ها می باشند.

۴- سایز مناسب بهترین کیف لوازم آرایش cosmetics bag را انتخاب کنید.

شما یک ساک بزرگ می‌خواهید یا یک کیف لوازم آرایش دم دستی؟ چقدر جا برای گذاشتن کیف لوازم آرایش تان در محل کار دارید؟ میخواهید چه وسایلی را در کیف لوازم آرایش تان حمل کنید؟ بعضی وقت ها، کیف لوازم آرایش های کوچکتر مناسب ترند، چون شما را وادار میکنند فقط وسایل ضروری را با خودتان حمل کنید.
چه طور یک کیف لوازم آرایش مناسب و جذاب انتخاب کنم؟ – سایز مناسب کیف لوازم آرایش را انتخاب کنید.

۵- از جنس های مختلف کیف لوازم آرایش تان را انتخاب کنید.

مجبور نیستید مثل همیشه یک کیف لوازم آرایش چرمی انتخاب کنید. کیف لوازم آرایش های پارچه ای و بافتنی را هم در نظر بگیرید. و مطمئن شوید کیف لوازم آرایش که می‌خرید قابل شستشو باشد.چه طور یک کیف لوازم آرایش مناسب و جذاب انتخاب کنم؟

۶- تصمیم بگیرید که چه مدت می‌خواهید از کیف لوازم آرایش استفاده کنید.

اگر فقط برای این فصل یک کیف لوازم آرایش میخواهید، کیف لوازم آرایش ارزان ولی مد روز انتخاب مناسب تری است. و اگر برای مدت طولانی‌تری کیف لوازم آرایش را لازم دارید، از یک فروشگاه معتبر و مطمئن یک کیف لوازم آرایش شیک و مجلسی تر انتخاب کنید.

۷- با یک دوست مشورت کنید.

اگر در انتخاب کیف لوازم آرایش تان cosmetics bag مطمئن نیستید، از دوستتان کمک بخواهید. اگر دوستی دارید که فروشنده پوشاک و کیف لوازم آرایش و کفش است، می‌توانید روی توصیه هایش حساب کنید. اگر باز هم برای انتخاب کیف لوازم آرایش مطمئن نیستید، به مجلات و سایت‌های مد مراجعه کنید و ببینید دیگران برای موقعیت های مختلف از چه مدل کیف لوازم آرایش هایی استفاده می کنند.

توصیه ها:

حتماً داخل کیف لوازم آرایش پارچه ای را بررسی کنید. آیا جای کافی برای قرار دادن وسایلتان دارد؟
وقتی کیف لوازم آرایش جدید می خرید، کیف لوازم آرایش قدیمیتان را دور نیاندازید. همیشه داشتن یک انتخاب بیشتر، گزینه بهتری است.
هر چند هفته،خرده ریز های جمع شده در کیف لوازم آرایش تان را خالی کنید.
به زیپ ها و دکمه های کیف لوازم آرایش دقت کنید. مطمئن شوید باعث به زحمت افتادنتان نمی شوند.
قبل از هزینه کردن برای کیف لوازم آرایش ، کمی تحقیق کنید تا از مد روز، سلیقه جامعه و تیپ رایج فعلی بین دوستان و همکارانتان مطلع شوید.
در اینترنت به دنبال کیف لوازم آرایش پارچه ای مناسب بگیرید. اینستاگرام و فروشگاه های اینترنتی جای مناسبی برای تحقیق و خرید اینترنتی کیف لوازم آرایش پارچه ای متنوع و جذاب هستند. شاید حتی بتوانید یک حراج کیف لوازم آرایش پیدا کنید.

چگونه از کیف لوازم آرایش خوب خود نگهداری کنیم

روی کیف لوازم آرایش چرم عطر و ادکلون نپاشید. الکل موجود در این مواد باعث می شود به رنگ کیف لوازم آرایش چرم آسیب برساند. اگر برای مدتی مایل نیستید از لوازم چرمی خود مانند کیف لوازم آرایش های چرمی استفاده کنید داخل آن روزنامه بگذارید که شکل ظاهری خود را از دست ندهد.
کیف لوازم آرایشهای بزرگ و حجیم، بیشتر برای دخترانی مناسب است که وسایل آرایشی زیادی لازم دارند. دخترهای نوجوان معمولاً کیف لوازم آرایش های دخترانه دارند.

کیف لوازم آرایشی رولی

کیف لوازم آرایشرولی جدیدترین محصول بوده که به سادگی با طراحی فوق العاده و فضای بسیاری که دارد تمام لوازم آرایشی شما را به راحتی در خود جای خواهد داد. کیف لوازم آرایش roll-n-go به شما این امکان را میدهد تا به راحتی تمامی لوازم آرایشی ، زیور آلات و جواهرات خود را در آن قرار داده و با توجه به حجم کمی که این رول اند گو اشغال مینماید ، میتوانید آن را در همه جا با خود حمل کرده و به همراه داشته باشید.
جنس کیف لوازم آرایش رولی roll-n-go از پلی استر بسیار مقاوم جهت جلوگیری از پارگی آن است.
پلی استر یک نوع پارچه محکم ومقاوم است که از پارگی زود هنگام کیف لوازم آرایش شما جلوگیری می کند.شما می توانید بدون ترس از پارگی کیف لوازم آرایش تان تمامی لوازم آرایشی خود را در آن جا دهید.
این کیف لوازم آرایش رولی دارای 4 محفظه مجزا برای نگهداری لوازم آرایشی و بهداشتی تان به طور مجزا می باشد.
خرید اینترنتی کیف لوازم آرایش cosmetics bag بهترین هدیه مناسب بانوان خواهد بود.
در کیف لوازم آرایشی شما انواع مواد آرایشی مثل رژ لب، ریمل، رژگونه، مداد ابرو و ... دیده می شود، ولی آنچه که قابل مشاهده نیست میکروب های موجود در آن است. میکروب های لوازم آرایشی باعث بیماری پوست و چین و چروک آن می شوند.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

کیف لوازم آرایش چرم دست دوز - آموزش دوخت کیف پول نمدی - کیف پول نمدی دخترانه - الگوی کیف نمدی دخترانه - دوخت کیف لوازم آرایش - کیف لوازم آرایش نمدی - کیف لوازم آرایش رولی - کیف لوازم آرایش عروس