دستکش بچه گانه


راهنمای خرید دستکش بچه گانه

نکات کلیدی برای خرید دستکش بچه گانه Gloves for children در زمستان

زمستان اگر آن طورکه توقع می‌رود سرد باشد، فصلی است که آدم مجبور است لباس روی لباس بپوشد. ولی هیچ لباسی نمی تواند انگشتان دست کودک شما را از سرما نجات دهد بجز یک دستکش بچه گانه زمستانی خوب.

اگر قصد خرید یک دستکش بچه گانه زمستانی دارید حتما این مطلب را بخوانید.

1- برای اینکه دست‌‌های کودکان تان هر چه بیشتر گرم بماند، دستکش بچه گانه ای را انتخاب کنید که از پارچه پشمی یا بافت پشمی تهیه شده باشد. دستکش بچه گانه آستردار هم گزینه مناسبی است.
2- دستکش‌ بچه گانه کشمیر ، هم بسیار زیبا هستند و هم در حفظ و نگهداری گرما خوب عمل می‌کنند و به علاوه، این جنس دستکش بچه گانه ، دوام فوق‌‌العاده‌ای هم دارد.
3- بعضی از دستکش‌ بچه گانه ها دارای دو لایه مجزا هستند، به نحوی که لایه خارجی دستکش بچه گانه ها در برابر آب و رطوبت مقاوم است.
4- هنگام خرید دقت کنید که دستکش بچه گانه حتما تا بالای مچ را بپوشاند، ‌یعنی جایی را که خط بند‌ ساعت قرار می‌گیرد و نبض‌ حس می‌شود. گرم نگه ‌داشتن این ناحیه در حفظ دمای دست‌ها اهمیت دارد. بهتر است دستکش بچه گانه در این قسمت حالت کش‌ سانی محکمی داشته باشد تا از ورود هوای سرد به داخل دستکش بچه گانه جلوگیری ‌شود.
5- به رنگ دستکش بچه گانه ای Gloves for children که می‌خواهید بخرید خوب فکر کنید. هماهنگی رنگ و طرح دستکش بچه گانه با کلاه و بارانی یا پالتو ، ظاهری آراسته به کودک شما می‌دهد.
6- به درزهای دستکش بچه گانه و شیوه دوخت دستکش بچه گانه ها دقت کنید. معمولا دستکش‌ بچه گانه های باکیفیت ، دوخت محکم و درعین حال پنهان از چشم دارند.
7- برای امتحان کردن دستکش بچه گانه ، دست‌های کودک خود را چند بار باز و بسته کنید. اگر احساس می‌کنید که دستکش بچه گانه کمی تنگ است، یک سایز بزرگ‌تر دستکش بچه گانه را بردارید چرا که پس از مدتی ، درزهای دستکش بچه گانه ممکن است باز شود. جدای از این مسئله ، فشار ناشی از تنگ بودن دستکش بچه گانه می‌تواند روی دست کودک تان صدمات پوستی ایجاد کند.

دستکش بچه گانه های پشمی Gloves for children و دستکش بچه گانه پارچه ای

دستکش بچه گانههای پشمی بیشتر میان کودکان رواج دارند. این دستکش بچه گانه ها حالتی فانتزی دارند و آموزش بافت دستکش بچه گانه با قلاب بیشتر از ظاهری هنری و رنگی برخوردار هستند. دستکش بچه گانه ها پشمی گرم هستند اما زمان باریدن باران و برف آب از دستکش بچه گانه به انگشتان نفوذ می کند.
دستکش بچه گانههای پارچه ای و دستکش بچه گانه پشمی قیمت های گوناگونی دارند، برند دستکش بچه گانه تی تی از پر مخاطب ترین برندها میان چنین دست کش بچه گانه هایی است که قیمت آنها از 40 هزار تا 130 هزار تومان است.

از دستکش بچه گانه های Gloves for children کودکانتان مراقبت کنید.

دشمن شماره یک دست کش‌ بچه گانه ها تعریق دست‌هاست پس اجازه بدهید هر از چند گاهی داخل دستکش بچه گانه ها هوا بخورد. می‌توانید دستکش بچه گانه را برعکس کنید و در هوای آزاد قرار دهید.
برای شستن دست کش‌ بچه گانه ها کافی است آنها را دست کنید و با آب و صابون مانند اینکه دارید دست‌هایتان را می‌شویید دستکش بچه گانه ها را بشویید بعد دستکش بچه گانه را با حوله خشک کنید و به دور از منبع گرمایشی قرار دهید تا دستکش بچه گانه کاملا خشک شوند.
برای شستن دستکش بچه گانه ‌ها می‌توانید از مقداری شیرخشک حل‌شده در آب هم استفاده کنید به این ترتیب دستکش بچه گانه کودک شما به خصوص اگر چرم باشد نو و براق می‌شود.

آنـچـه بـایـد دربـاره دستکش بچه گانه بـدانـیـد

آنـچـه بـایـد دربـاره دستکش بچه گانه Gloves for children بـدانـیـد پوشیدن دستکش بچه گانه برای محافظت از پوست دست ها در روزهای گرم و آفتابی سال لازم است. پوشیدن دستکش بچه گانه برای محافظت از پوست دست کودک ها در روزهای گرم و آفتابی سال لازم است.

● ویژگی های یک دستکش بچه گانه خوب باید:

دستکش بچه گانهاز جنس پارچه نخی باید باشد تا از ایجاد درماتیت های تماسی و مشکلات پوستی در کودک جلوگیری شود. دستکش بچه گانه بافت متراکمی داشته باشد تا مانع نفوذ اشعه فرابنفش نورآفتاب از طریق الیاف پارچه به پوست دست ها شود. دستکش بچه گانه و دستکش بافتنی نوزاد رنگ روشنی مانند سفید داشته باشد تا حرارت کمتری تولید کند و دستکش بچه گانه دست ها کودک را گرم نکند. ● دستکش بچه گانه توری نباشد. دستکش بچه گانه های توری که برخی دختربچه ها علاقه زیادی به پوشیدن دستکش بچه گانه های توری دارند، بافت متراکم و مناسبی ندارند و میزان حفاظت آنها از پوست دست در برابر نور آفتاب از نصف هم کمتر است. این دستکش بچه گانه ها بیشتر جنبه تزئینی و زیبایی دارند و پوشیدن این دستکش بچه گانه ها برای حفظ دست کودک ها از اشعه های مضر آفتاب نوعی کلاه گذاشتن سر خود است.

● نکات مهم درباره دستکش بچه گانه و طرز آموزش بافت دستکش یک انگشتی بچه گانه

اگر سطح دستکش بچه گانه های نخی پس از یکی دوبار استفاده یا شستشو، صاف بودن خود را از دست دادند.
به اصطلاح دستکش بچه گانه «دون دون» شدند و پرز دادند، می توانید دستکش بچه گانه ها را روی یک سطح سفت و صاف پهن کنید و با تیغی تیز، پرزهای کرکی روی دستکش بچه گانه را جدا کنید.
دستکش بچه گانهها در تماس با اشیاء آلوده می شوند بنابراین از قرار دادن دستکش بچه گانه ها در کمد لباس ها و کنار لباس های تمیز خودداری کنید. به هیچ وجه دستکش بچه گانه های آلوده را داخل جاجورابی یا کنار لباس های زیر نگذارید زیرا دستکش بچه گانه آلوده باعث انتقال آلودگی و بیماری خواهد شد.
حتما هنگام رانندگی در روزهای گرم و آفتابی سال از دستکش بچه گانه نخی برای کودکانتان در خودرو استفاده کنید تا پوست دستشان نسوزد یا در اثر تماس زیاد با نور آفتاب، خشک و حساس نشود.
از آنجا که دستکش بچه گانه های نخی تابستانی کش نمی آیند و دستکش بچه گانه ها اندازه های استاندارد و مشخصی دارند، هنگام خرید دستکش بچه گانه دقت کنید اندازه مچ یا انگشتان آن درست اندازه دستتان باشد تا هنگام پوشیدن دستکش بچه گانه ها احساس فشرده شدن عضلات دست سراغتان نیاید.
تماس مستقیم و مداوم با نور آفتاب باعث خشک و شکننده شدن ناخن ها هم می شود. پوشیدن دستکش بچه گانه در روزهای آفتابی علاوه بر محافظت از پوست دست کودکتان می تواند ناخن ها را هم از شر اشعه های مضر آفتاب دور نگه دارد.
از آنجا که معمولا تعریق پوست در روزهای گرم سال بیشتر اتفاق می افتد، بهتر است دست کش بچه گانه های تیره و رنگی دست کودکتان نکنید و فقط دستکش بچه گانه هایی با رنگ های سفید یا کرم برای محافظت از پوست دستتان بپوشید. تعرق زیاد باعث ایجاد تماس بیشتر بین پوست دست و رنگ های صنعتی و گاهی نامرغوب و بی کیفیت موجود در دستکش بچه گانه ها می شود و ممکن است عوارضی مانند حساسیت، قرمزی، التهاب و خارش داشته باشد. بهترین دستکش بچه گانه های تابستانی، از پارچه های نخی و بدترین جنس دستکش بچه گانه ها هم پارچه های صناعی و پلاستیکی هستند. اگر دستکش بچه گانه هایی از جنس مواد صناعی به دست کودک کنیم، در ساعت هایی از روز که دست کودکمان بیشتر عرق می کند، این مواد با پوست بدن در تماس مستقیم قرار می گیرند و احتمال ایجاد واکنش پوستی در کودکانی که به چنین موادی حساسیت دارند، دور از انتظار نخواهد بود. دستکش بچه گانه یکی از لباس های ضروری و واجب برای کودکان و برای محافظت دستان آنها از سرما و یخ زدگی است و آموزش بافت دستکش نوزادی و دستکش بافتنی نوزاد نیز در فروشگاه ها اینترنتی موجود می باشد . دستکش بچه گانه نوعی پوشش برای دست کودک است. استفاده از دستکش بچه گانه قدمتی کهن داشته و موارد استفاده متعددی برای آن وجود دارد. دستکش‌ بچه گانه ها از نظر شکل ظاهری و نوع مواد سازنده آن‌ها انواع گوناگون و متنوعی دارند. دست کش‌ بچه گانه ها ممکن است از مواد گوناگونی مانند پارچه، تریکو، پشم، چرم، نایلون، لاتکس و حتی فولاد ساخته شده ‌باشند. دستکش‌ بچه گانه های دو انگشتی و ۵ انگشتی، دست کش‌ بچه گانه های دو لایه و تک لایه، دستکش‌ بچه گانه های ضد آب و پلار و بافت دستکش تک انگشتی و ... انواع دیگری از دستکش‌ بچه گانه ها هستند.
دست کش بچه گانه کاموایی و انواع دست کش بافتنی بچه گانه دارای دو رنگ با بافت ساده که در محل مچ دست، بندی برای محکم کردن دستکش بچه گانه دارد. در آموزش بافت دستکش یک انگشتی بچه گانه در سایت ها قسمت انگشتان دستکش بچه گانه یک تکه بافته شده و تنها انگشت شصت جدا شده و آماده آموزش است. انواع آموزش تصویری بافت دستکش بچه گانه در فروشگاه ها موجود می باشد. سعی کنید در انتخاب رنگ و کیفیت دستکش بچه گانه دقت کنید.

کلمات کلیدی مرتبط : 

دستکش بافتنی نوزاد - آموزش دستکش - آموزش بافت دستکش بچه گانه با قلاب - آموزش بافت دستکش پنج انگشتی با دو میل - بافت دستکش تک انگشتی - آموزش بافت دستکش نوزادی - طرز بافت دستکش بدون انگشت - اموزش بافت دستکش انگشتی