مد و لباس کودکان

کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ آبی
کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ آبی

کوله پشتی زنانه تهیه شده از چرم مصنوعی و بسیار سبک و جادار

.

118,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ شتری
کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ شتری

کوله پشتی زنانه تهیه شده از چرم مصنوعی و بسیار سبک و جادار

.

118,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ خاکستری
کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ خاکستری

کوله پشتی زنانه تهیه شده از چرم مصنوعی و بسیار سبک و جادار

.

118,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ زرشکی
کوله پشتی زنانه دیوید جونز David Jones مدل 6-5210 رنگ زرشکی

کوله پشتی زنانه تهیه شده از چرم مصنوعی و بسیار سبک و جادار

.

118,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

دستکش زنانه گلدار
52 %
دستکش زنانه گلدار

دستکش زنانه ریز بافت گلدار زمینه مشکی با 8 گل رنگی مختلف

تمام شد

نا محدود است

8 خرید انجام شده

دستکش زنانه نگین دار
52 %
دستکش زنانه نگین دار

دستکش زنانه ریز بافت زمینه مشکی با 12 طرح مختلف نگین دار

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

کلاه و شال گردن دخترانه
52 %
کلاه و شال گردن دخترانه

کلاه و شال گردن بافتنی مناسب برای دخترخانم های جوان با 4 رنگ متنوع

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

کلاه و شال گردن بچه گانه
46 %
کلاه و شال گردن بچه گانه

کلاه و شال گردن زمستانه مناسب برای دختر بچه ها ، با 6 رنگبندی متنوع

تمام شد

نا محدود است

12 خرید انجام شده

کلاه و شال گردن پسرانه
46 %
کلاه و شال گردن پسرانه

کلاه و شال گردن مناسب برای پسر بچه ها با 4 رنگ مختلف

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

کلاه و شال گردن کودک
40 %
کلاه و شال گردن کودک

کلاه و شال گردن بافتنی بچه گانه مدل شیطونی با دو رنگ قرمز و آبی

تمام شد

نا محدود است

7 خرید انجام شده


راهنمای خرید لباس کودکان

تعریف مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing)

مدل لباس بچه گانه پسرانه و لباس بچه گانه بسیار زیبا است و تنوع طرح و رنگ فراوانی دارند بطوری که وقتی وارد فروشگاه لباس کودکان می شوید انتخاب بین لباس های رنگی و زیبا برایتان سخت می شود . در این راهنمای خرید سعی داریم نکات لازم در مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) را برایتان بازگو کنیم تا در خرید لباس کودک خود مشکلی نداشته باشید . لباس کودک در دسته های تازه متولد ها ، ۳ماهه، شش ماهه، ۹ ماهه و یکساله فروخته می شوند .
مد و لباس کودکان(Fashion and Children’s Clothing) برای مدل لباس طوری است که نه تنها پدر و مادرها بلکه همه را سر ذوق می آورد.
قبل از اینکه کودک شما به دنیا بیاید لباس های نوزادی او را بخرید چون بعد از بدنیا آمدن شما را غافلگیر خواهد کرد و وقت کافی برای انتخاب و خرید لباس کودک نخواهید داشت .

ملزومات مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing)

شعاری که همیشه داریم این است که مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) باید راحت و ایمن و زیبا باشد . لباس کودک باید دقیقا اندازه او باشد نه خیلی تنگ باشد و نه خیلی گشاد که اذیت شود . لباس کودکان ترجیحا فاقد دکمه باشد ، برخی کودکان بازیگوش و کنجکاو دکمه لباس های خود را جدا و می بلعند که این بسیار خطرناک است.

نحوه خرید کفش و جوراب بچه گانه با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing)

برای کودکتان حداقل ده جفت جوراب بخرید . کودکان با حرکات خود باعث می شوند جوراب از پایشان درآمده و یک لنگ ان گم شود . اما بهترین راه این است که برای کودک خود کفش پارچه ای که روی پا چسب دارد و با مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) امروز هماهنگ است بخرید تا از پایش در نیاید .
در خرید لباس کودک، لباس هایی را انتخاب کنید که برای پوشش، حرکت، غذا خوردن و در نهایت یک جای خواب امن و راحت کودک مناسب بوده و همینطور با مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) امروز هماهنگ هستند..

گام اول برای خرید لباس با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) چگونه است ؟

سن کودکی را که برای او می خواهید لباس بخرید را مشخص نمایید، چرا که سایز کودکان مطابق سن آنها خواهند بود، به طور میانگین پسرهای 7 ساله، لباسی با سایز 7 می پوشند.

گام دوم برای خرید لباس باتوجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) چگونه است ؟

کودکان را مشاهده کنید، اگر با آنها آشنا نیست به کودکان هم سن آنها توجه نمایید. به علایق در مورد تصاویر، الگوها و سبک های روی لباس و مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) توجه داشته باشید. همچنین به سطح فعالیت کودک و لباسی که در حال حاظر می پوشد توجه داشته باشید. می توانید نگاهی به برنامه های تلویزیونی کودکان، که اغراق آمیزتر است بکنید. این برنامه ها خیلی نزدیک به علایق کودکان و نزدیک به واقعیت مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) می تواند باشد. درک آنچه که محبوب و رایج در میان کودکان در یک گروه سنی خاص به شما کمک خواهد کرد که لباس کودکی که با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) شیک و با ارزش است را انتخاب کنید.

گام سوم برای خرید لباس کودک با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) چگونه است ؟

انتخاب فروشگاه مناسب بر اساس بودجه شما و کیفیتی که از لباس انتظار دارید. فروشگاه هایی وجود دارد که با رعایت مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) امروزی مقرون به صرفه هستند، اما تنوع زیادی یا اجناس بادوام و با کیفیت ارائه نمی دهند.
ممکن است فروشگاه مقرون به صرفه ای پیدا کنید، اما این کار به صرف زمان نیاز دارد و شما باید توانایی تشخیص کیفیت لباس های را با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) داشته باشید.

گام چهارم برای خرید لباس کودک با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) چگونه است ؟

فهرستی از گزینه های در دسترس از لباس کودکان را با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) برای موضوعات محبوب، تصاویر، الگوها و سبک معروف نگه داشته باشید.

گام پنجم برای خرید لباس کودک با توجه به مد و لباس کودکان (Fashion and Children’s Clothing) چگونه است ؟

جمع آوری مجموعه ای از تم لباس با توجه به مد و لباس کودکان، خرید حداقل 2 مجموعه کامل از لباس، به خصوص اگر آنها را برای یک موقعیت خاص خریداری می کنید.

گام ششم برای خرید لباس کودک با توجه به مد و لباس کودکان

اگر برای چند کودک لباس می خرید بر اساس اندازه لباس ها شروع به مرتب کردن کنید. این کار به شما کمک می کند که اگر یک مورد خاص یادتان رفته باشد و یا اگر شما در اندازه لباس اشتباه کرده باشید، راحت تر تشخیص دهید.

اندازه لباس با توجه به مد و لباس کودکان

برآورد این که آیا لباس برای اندازه یک کودک مناسب و راحت است یا نه؟ برای مثال، اگر شما بخواهید لباسی برای کودک 4 ساله که اضافه وزن دارد بخرید و مد و لباس کودکان امروزی را نیز رعایت کنید، ممکن است برای مناسب و راحت بودن لباس برای کودک نیاز باشد یک یا دو سایز بزرگتر نسبت به سنش لباس تهیه کنید.

در نهایت انتخاب لباس با توجه به مد و لباس کودکان

لباسهایی که انتخاب می کنید، ارزیابی کنید. اگر آن از نظر جنبه های مختلف مناسب است، مانند اندازه مناسب به نظر می رسد، و همچنین برای کودک راحت و متناسب و از نظر قیمت و توجه به مد و لباس کودکان امروزی نیز برای شما قابل پرداخت است، آن را در انتخاب نهایی خود قرار دهید.
تا فرزندتان به سن بلوغ نرسیده است، باید با توجه به مد و لباس کودکان كاپشنهای كمی بزرگ تر برایش تهیه كنید تا برای رشد او جا داشته باشد. همیشه به دنبال فروشگاهی برای خرید لباس کودک تان باشید كه اجناس با كیفیت و ارزان و همینطور متناسب با مد و لباس کودکان امروزی دارند و از دوستان و آشنایان خود بخواهید اگر این فروشگاه ها را می شناسند، به شما هم معرفی كنند.
اگر دیدید فروشگاه لباس کودک، حراج كرده است، سری به آن بزنید و مایحتاج فرزندتان را با قیمت مناسب تهیه كنید. : قبل از اینكه‌ برای خرید لباس کودک به مراکز خرید بروید، به کاتالوگ ها و وب سایت های مد و لباس کودکان امروزی نگاهی بیندازید.
پیش خودتان تعیین کنید که چه مد و لباس کودکان، چه طرحی و چه رنگی را می خواهید؛ این کار باعث می شود که خرید شما هدفمند شود و حداقل از سر درگمی در میان انواع لباس ها نجات پیدا می كنید و خرید شما با توجه به مد و لباس کودکان امروزی خواهد بود‌.
یكي از ابزارهاي شما براي آراسته جلوه دادن كودك‌تان در اين روزها، تركيب كردن لباس‌هاي طرحدار با ساده و با توجه به مد و لباس کودکان امروزی است. اگر مثل ما يك پيراهن طرحدار را انتخاب كرده‌ايد، مي‌توانيد با كمك يكي از رنگ‌ها كه در پيراهن غالب نيست، كت را انتخاب كنيد و برعكس. نه‌تنها در مورد كت، بلكه براي انتخاب زيور‌آلات هم مي‌توانيد از رنگي كه در لباس به كار رفته اما رنگ غالب پيراهن نيست استفاده كنيد و کودک خود را با ملاحظه مد و لباس کودکان امروزی بپوشانید.
تابستان فصل لباس‌های گلدار است. پس فرصت همرنگ شدن با طبیعت و مد و لباس کودکان را از دختر کوچولوی‌ خود نگیرید. اگر برای استفاده از کفش براق مصمم هستید، با یک تل براق هماهنگی را تمام کنید، دختر بچه ها عاشق این زیور‌آلات هستند. حتی اگر با آنها زیباتر به نظر نرسند، لااقل اعتماد به نفس بیشتری در کنارشان پیدا می‌کنند، چرا که احساس می کنند به مد و لباس کودکان امروزی نزدیکترند.

روي سادگي مد و لباس کودکان رنگ بپاشيد

به كار گرفتن زيور‌آلات طرحدار براي يك لباس ساده مي‌تواند يكي از راه‌هاي نزدیک شدن به مد و لباس کودکان امروزی باشد، اما مراقب باشيد اين ابزار را به اندازه به خدمت بگيريد.

مد و لباس کودکان براي آرام‌ها

بازي با رنگ‌هاي متعدد هميشه باعث خوش‌تيپ شدن كوچولوي شما نمي‌شود. گاهي نوعي يكنواختي آرامش‌ بخش مي‌تواند او را از هميشه زيباتر نشان داده و همزمان به مد و لباس کودکان امروزی نزدیکتر باشد.

انتخاب‌تان را با توجه به مد و لباس کودکان محدود نكنيد

براي انتخاب جنس لباس هيچ محدوديتي نداريد. تصور مي‌كنيد نمي‌توانيد كفش ورني را با شلوار جين هماهنگ كنيد؟ در اشتباهيد! اگر نوع كفش را درست انتخاب كنيد، مي‌توانيد سراغ هر جنسي برويد و مد و لباس کودکان امروزی را برای کودک خود به ارمغان بیاورید.

جزئيات را ناديده نگيريد و به مد و لباس کودکان امروزی توجه داشته باشید

تنها پيراهن و شلوار كودك‌تان نيست كه با درست انتخاب شدن او را زيبا و آراسته نشان مي‌دهد. شما بايد به همه جزیيات به‌ظاهر ناديدني هم توجه كنيد تا بتوانید مد و لباس کودکان امروزی را مد نظر قرار دهید. فكر مي‌كنيد جوراب آقا كوچولو ديده نمي‌شود؟ اگر وقت نشستن ديده شد چه؟ پس ريسك نكنيد و زحمتي كه براي انتخاب لباس كشيده‌ايد را با يك سهل‌انگاري به باد ندهيد.

در توجه به مد و لباس کودکان تان خودكفا باشيد

مي‌توانيد سري به بازار بزنيد و انواع مهره‌هاي رنگي و گيره‌هاي سر ساده را بخريد و هر زماني كه اراده كرديد، گردنبند و گل‌سرهاي هماهنگ با لباس كودك‌تان را از آنها بسازيد و به مد و لباس کودکان امروزی توجه کنید. فقط كافي است در انتخاب رنگ‌هاي متضاد خوب عمل كنيد.

نقش مد و لباس کودکان در سبک زندگی آنها

در زندگی شهری مد و لباس کودکان یکی از ارکان اصلی و اساسی به شمار می رود و بسیار نقش مهمی در سبک زندگی کودکان دارد. در سال ۱۳۸۵ قانون ساماندهی مد و لباس کودکان کشور تصویب شد دستگاه‌های مرتبط مأموریت پیدا کردند که نسبت به این نیاز بشر اعتنای بیشتری کنند.
الگوسازی یکی از مهم ترین وظایفی است که در قانون ساماندهی مد و لباس کودکان آمده است و ما در این زمینه در چهار سال گذشته ۷۱ نمایشگاه برگزار کردیم.
در مورد نتایج الگوسازی مد و لباس کودکان از ۲۰۰ مرکزی که در این مدت با مجموعه مد و لباس کودکان همکاری داشتند تاکنون ۴ هزار مدل با تیراژ بیش از ۷ میلیون نسخه به بازار پوشاک عرضه شده است که حدود ۱۵تا ۲۰ درصد نیاز جامعه را پاسخ گو بوده است و همچنین ۹۱۴ مرکز توزیع لباس شناسایی و معرفی شده‌اند که پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال به دو هزار مرکز افزایش یابند.
بخش بین المللی کارگروه ساماندهی مد و لباس کودکان کشور فعالیت خود را آغاز کرده و در این زمینه به دو بخش نمایشگاهی و غیرنمایشگاهی تقسیم می‌شود که یکی از نمایشگاه‌ها دی ماه در ترکیه برگزار می شود و ۳۰ طراح ایرانی فضایی در این نمایشگاه را به خود اختصاص دهند.
امروز می توانید مدل لباس هایی مانند مدل لباس دخترانه مجلسی، لباس دخترانه اسپرت، مدل لباس بچه گانه دخترانه پاییزی، مدل لباس پسرانه، مدل لباس عروس بچه گانه و مدل لباس دخترانه مجلسی را از طریق اینترنت و یا مراجعه به بازار براحتی مشاهده و تهیه کنید.
مدل لباس دخترانه 2015 و مدل لباس بچه گانه 2015 نیز هم از طریق سایت های فروش و همچنین ژورنال های موجود در بازار قابل تهیه می باشند.

کلمات کلیدی مرتبط : 

لباس بچه گانه زمستانی - مدل لباس عروس بچه گانه - مدل لباس دخترانه مجلسی - مدل لباس مجلسی بچه گانه دخترانه - مدل لباس بچه گانه دخترانه پاییزی - مدل لباس بچه گانه 2015 - مدل لباس بچه گانه پسرانه - لباس دخترانه اسپرت