پیراهن مردانه


راهنمای خرید پیراهن مردانه

پیراهن مردانه Men’s Shirt

پیراهن مردانهMen’s Shirt نوعی پوشاک است که برای بالا تنه استفاده می‌شود. در اصل پیراهن مردانه نوعی پوشاک است که عمدتاً مردان در زیر لباس رسمی می‌پوشند.

با انواع پیراهن مردانه Men’s Shirt آشنا شویم

بسیاری از آقایان وقتی به میهمانی خاص یا مراسم ویژه‌ای دعوت می‌شوند، احساس ناراحتی یا استرس پیدا می‌کنند. چراکه خودشان هم می‌دانند پیراهن مردانه مناسب مراسم پیش روی را ندارند. طبیعی است که دنیای مد برای این موضوع فکر کرده و این ناراحتی به دلیل کامل نبودن کمد لباس است که با دانستن پیراهن هایی که باید خریداری کنید از بین می‌رود.
هر شرایطی چه رسمی ‌ چه پیاده‌روی چه ورزش کردن یا هر شرایط مشابه دیگری نیازمند پیراهن مردانه ویژه خودش است.

انواع پیراهن مردانه Men’s Shirt

پیراهن مردانه رسمی یا مجلسی Men’s Shirts chamber

از میان انواع مختلف پیراهن مردانه، قیمت پیراهن مردانه رسمی یا مجلسی کمی گران هستند. آستین‌های بلند با یقه دکمه‌دار که در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند، از ویژگی‌های ظاهری پیراهن مردانه است. وزن سبک آن و خط‌های براق و ابریشمی، آن‌ها را در میان مردان محبوب کرده است. پیراهن مردانه مجلسی Men’s Shirts chamber لباس هایی بسیار متشخصانه و رسمی هستند که معمولا در زیر کت و شلوارها پوشیده می شوند، البته لباس هایی نیستند که اغلب اوقات پوشیده شوند، معمولا برای مجالس عروسی و مهمانی های رسمی به کار می روند و زیر کت پوشیده می شوند، این لباس ها دارای آستین بلند و دکمه دار هستند؛ در رنگ سفید عرضه می شوند و معمولا در قسمت جلوی پیراهن تعدادی پلیسه وجود دارد و یقه های شان را با پاپیون یا کروات می بندند.پیراهن مردانهمجلسی با رنگ های مشخص می باشد

پیراهن‌ مردانه اسپرت Men’s Shirts Sport

پیراهن مردانهاسپرت Men’s Shirts Sport نیز همانند پیراهن‌ مردانه رسمی و مجلسی شکلی آزاد بر روی بدن دارند. مدل‌های آستین‌بلند و آستین‌کوتاه دارد و می‌توان آن‌ها را هم با جین و هم با کت پوشید.خرید لباس مردانه اسپرت خصوصا خرید لباس مردانه ترک اصل در رنگ ها و اندازه های مختلف در فروشگاه های اینترنتی میسر می باشد.

پیراهن‌ مردانه پولو Men’s Polo Shirts

پیراهن‌ مردانه پلو Men’s Polo Shirts آستین‌کوتاه هستند و نسبت به دیگر تی‌شرت‌ها رسمی‌تر محسوب می‌شوند و به پیراهن مردانه گلف نیز مشهورند. یقه و سه یا چهار دکمه روی پیراهن مردانه ازجمله ویژگی‌های آن است. پیراهن مردانه اسپرت در دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند موجود می باشند و مثل پیراهن مردانه آستین بلند هستند؛ با این تفاوت که کمی گشادترند.
این لباس ها می توانند روی شلوار جین پوشیده شوند و معمولا جایگزین لباس های گران تر که زیر کت و شلوار می پوشند؛ می شوند و تقریبا مانند مدل برخی یونیفرم ها هستند. قیمت پیراهن مردانه پولو مناسب می باشد

پیراهن‌ مردانه جرسی Men’s Shirts Jersey

پیراهن‌ مردانه جرسی Men’s Shirts Jersey بدون یقه و آستین ‌بلند هستند. دکمه ندارند، رنگ‌های یکدست دارند و تقریباً جذب هستند. البته جدیداً این پیراهن‌ مردانه با طرح و رنگ‌بندی‌های مختلف نیز به بازار عرضه‌شده است.

پیراهن‌ مردانه تاکسیدو Men wear tuxedos

برای داشتن یک تیپ رسمی و شیک زیر کت‌های تاکسیدو، پیراهن‌ مردانه مخصوص آن را بپوشید. پیراهن مردانه تاکسیدو Men wear tuxedos را در مراسم‌های رسمی مثل عروسی و اوپرا می‌پوشند و خیلی مناسب مراسم‌های دیگر نیستند. یقه دار هستند و از بالا به پایین دکمه می‌خورند و معمولاً با پاپیون استفاده می‌شوند.

تنوع پیراهن مردانه

پیراهن مردانهآستین بلند و یقه کوتاه, پیراهن مردانه اسپرت, کشباف ورزشی دارای لوگو, کشباف های مردانه, لباس های رسمی مردان هنگامی که سر کمدشان می روند انتخاب های استادانه ای برای پیراهن مردانه دارند. پیراهن مردانه معمولا برای راحتی، زیبایی و پوشش و ورزش کردن طراحی شده اند، ولی بعضی مواقع برای کارهای دیگری بیش از آنچه ساخته شده اند نیز استفاده می شوند، لباس های ورزشی به عنوان پیراهن مردانه و زیر پیراهن مردانه برای بیرون رفتن از نمونه هایی از استفاده ی همه کاره لباس ها توسط مردان هستند.

پیراهن مردانه

پیراهن مردانهآستین بلند و یقه کوتاه گران تر هستند، این نوع لباس ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ارائه می شوند و بسیار سبک و براق هستند که با خط های راه راه عرضه می شوند و معمولا زیر کت و شلوار و ژاکت های ورزشی به همراه کراوات پوشیده می شوند، همچنین می توانید آن را باریک کنید تا به هر اندام و بدنی بیاید.

تی شرت یقه دار یا پیراهن مردانه گلف Men’s Golf

تی شرتهای یقه دار آستین کوتاه یا پیراهن مردانه گلف Men’s Golf هم غیررسمی و دوستانه هستند و هم می توان آن ها را در مجالسی که کمی رسمی هستند پوشید. این تی شرت ها که توسط چوگان بازهای انگلیسی و گلف بازهای آمریکایی معروف شدند، در ماه های گرم بیشتر محبوب هستند تا بقیه ماه ها. این تی شرت های یقه دار، 3 یا 4 دکمه در قسمت یقه آن دارند.

پیراهن مردانه کشباف ورزشی Sports Jerseys

این پیراهن مردانه توسط تیم های فوتبال معروف شدند، این لباس ها دارای لوگو و نماد تیم به همراه نام آن و شماره بازیکن پوشنده لباس است، این لباس به عنوان یکی از محبوب ترین لباس های دوستانه به ویژه در مسابقات ورزشی شناخته شده است و دارای یک یقه مثل خدمه هواپیما و یا یقه هفت کوتاه است.

پیراهن مردانه تی شرت Men’s T –Shirts

پیراهن مردانهتی شرت Men’s T –Shirts جزء اصلی و ماندگار کمد لباس هر مردی هستند، این گونه تی شرت ها که یقه ای ندارند، برای این طراحی شدند که به عنوان زیرپیراهن مردانه پوشیده شوند ولی در طول سال ها که به عنوان لباس اصلی و محبوبی پوشیده شدند، کم کم در مواد و رنگ های مختلفی تولید شدند. قابلیت این تی شرت برای چاپ شدن هر تصویر، نام و نوشته و تبلیغاتی، آن را به یکی از محبوب ترینها بدل کرده است، این تی شرت، راحت، سبک و انعظاف پذیر است و لباسی است که می توانید برای شغل خود (اگر کاسب هستید و برای خواب نیز استفاده کنید.

پیراهن مردانه کشباف مردانه Men’s Shirts Jerseys

پیراهن مردانهکشباف Men’s Shirts Jerseys لباس هایی آستین بلند و بدون یقه هستند که به عنوان پولیور استفاده می شوند و دکمه ندارند، تقریبا نیمه اندامی و به طور معمول لباس های ساده و یکرنگی هستند ولی گاهی اوقات با طرح های مختلف نیز تولید می شوند.
سویشرت ها لباس هایی هستند که یقه ای مانند یقه ی خدمه ی هواپیما دارند و از مواد ضخیم تر و جاذب ساخته شده اند، گشاد هستند و بعضی مواقع با پیراهن مردانه یقه دار در زیرشان پوشیده می شوند.

انواع مدلهای یقه پیراهن مردانه

پیراهن مردانه با یقه نسبتا پهن

پیراهن مردانهبا لبه های نسبتا پهن، برای پوشیدن کروات مناسب است. و البته بدون کروات و با باز کردن دکمه ی بالایی پیراهن مردانه نیز زیبایی خود را حفظ میکند.

پیراهن مردانه با یقه پهن و باز

این نوع یقه پیراهن مردانه لبه هایی باز و مجزا دارد و میتوان آن را با کروات با گره فولر و یا با دکمه های باز برای ظاهری غیر رسمی تر استفاده کرد. این مدل پیراهن مردانه برای مناسبت هایی که آنچنان رسمی نیست، میتواند مدل مناسبی باشد.

پیراهن مردانه با یقه منحنی

این یقه پیراهن مردانه الهام گرفته شده از مدل یقه های قرن 20 است. این یقه ها به نوعیست که جزو لباس های اصلی در کمد لباس آقایان است و ساده و کلاسیک است و اندازه ی آن مناسبِ زیر کت گذاشتن و بستن کروات می باشد.

پیراهن مردانه با یقه دکمه دار

این مدل یقه پیراهن مردانه پس از هزاران تلاش برای به وجود آوردن مرز مناسب بین کلاسیک و مدرن به تکامل رسیده است. و برای مناسبت های غیر رسمی همراه یا بدون کروات مناسب است.

پیراهن مردانه با یقه خرگوشی

یقه پیراهن مردانه نوک تیز را میتوان سنتی ترین مدل یقه پیراهن مردانه نامید. اما این دلیل بر یکنواخت بودنش نمیشود. به همین دلیل میتوان آن را با دکمه ی بسته و کروات یا با دکمه باز استفاده کرد.

پیراهن مردانه با یقه ی مجزا

این یقه برای همه نوع پیراهن مردانه مناسب است. با انواع طرح ها، رنگ ها، پارچه ها و موقعیت ها همخوانی دارد. و ما به این مدل علاقه ی ویژه ای داریم چون جلوه ی بسیار ملایمی دارد که هیچ مدل دیگری از آن برخوردار نیست.

پیراهن با یقه آمریکائی

این یقه پیراهن مردانه، یک یقه کلاسیک آمریکائیست که به طور باورنکردنی ای تطبیق پذیر بامناسبت های رسمی یا غیر رسمی با انواع مدل های گره کروات است. این مدل دارای ارتفاع بیشتری نسبت به سایر یقه هاست که زیر کت جلوه ی زیباتری پیدا کند.

پیراهن مردانه با یقه ایستاده

یقه پیراهن مردانه ی ایستاده مدلیست که در آن از تکه ی پلاستیکی یا فلزی نوک تیزی برای جلو گیری از چروک شدن یا لوله شدن استفاده میشود و ظاهری رسمی به شما میدهد. طراحان پیراهن مردانه دیگر از این تکه ی پلاستیکی به خاطر عذاب آور بودن آن استفاده نمیکنند.
برای این یقه تکه ای پارچه استفاده شده که یقه را سفت نگهداشته و در برابر شستن واتو کشیدن مداوم، آنرا مقاوم میکند. البته خیلی از طراحان از این مدل به خاطر هزینه و زمان بر بودنش دیگر استفاده نمیکنند.

پیراهن مردانه با یقه بالدار

این مدل یقه پیراهن مردانه برای بستن پاپیون طراحی شده است به طوری که قابل پوشیدن زیر همه ی کت ها میباشد. فروشگاه های زیادی در سراسر اینترنت هستند که خرید اینترنتی لباس مردانه ارزان قیمت را برای شما فراهم آوردهاند. خرید پیراهن مردانه در اکثر فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است. شما میتوانید با خرید پیراهن مردانه در فروشگاه اینترنتی از رنگ و مدل های دیگر پیراهن مردانه مطلع شوید.