تی شرت مردانه


راهنمای خرید تی شرت مردانه

تی شرت مردانه Men’s T-shirt :

آیا تا بحال به خرید تی شرتT-shirt با طرح دلخواه و یا خرید اینترنتی تی شرت مردانه فکر کردهاید ؟ آیا تا به حال به سایت های مختلف فروش البسه مردانه و زنانه مانند تی شرت دخترانه ، تی شرت زنانه و یا تی شرت مردانه مارک دار سر زده اید ؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع خرید و فروش های اینترنتی رونق یافته است شما به راحتی در منزل خود میتوانید به خرید تی شرتT-shirt با طرح دلخواه خود بپردازید ، انواع و اقسام تی شرت مردانه مارک دار، تی شرت زنانه مارک دار، تی شرت دخترانه و پسرانه و انواع تی شرت بدنسازی امروزه در سایت های اینترنتی برای فروش به علاقه‌‌مندان به خرید اینترنتی فراهم آمده است
در این مطلب در مورد مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt توضیح داده شده است. امكان اینكه یكی از این مدل تی شرت مردانه انتخاب شما باشد، وجود دارد . شاید برایتان جالب باشد بدانید واژه تی شرت از كجا آمده است. كمی به حرف لاتین T توجه كنید، حالا یكی از مدل تی شرت مردانه هایتان را پهن و به آن نگاه كنید. فكر ‌كنم متوجه شدید.

جمله‌ها و مدل تی شرت مردانه

روی خیلی از مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt ، مطالب و جمله‌هایی از نویسندگان و شاعران یا جمله‌های كلیدی مثبت نوشته شده و این نوع مدل تی شرت مردانه هم طرفداران خاص خود را دارد. خیلی از افراد از فضای شلوغ روی مدل تی شرت مردانه خوششان نمی‌آید اما اگر جمله‌ دلخواهشان روی مدل تی شرت مردانه نوشته باشد، به مدل تی شرت مردانه علاقه‌مند می‌شوند.

مدل تی شرت آستین‌ بلند و آستین کوتاه

یكی دیگر از انواع مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt است كه البته معایب زیادی دارد. هر چه آستین مدل تی شرت مردانه كوتاه‌تر باشد، حالت تنگ‌تر و ناراحت‌تری در قسمت بازوها بوجود می اید. در ضمن فاصله آستین تا زیربغل شما كمتر می‌شود و اگر عادت به زیرپوش پوشیدن داشته باشید، این مدل تی شرت مردانه برای شما مناسب نیست. در فصل گرما مدل تی شرت مردانه پوشیدن بدون زیرپوش، امکان دارد بدنتان بوی عرق بگیرد.

مدل تی شرت مردانه شلوغ

این مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt طرح‌های مختلف و متنوعی دارند. ممكن است طرح مدل تی شرت مردانه برند خاص یا حتی یك منظره باشد. نكته مهم در انتخاب این مدل تی شرت مردانه این است كه به دلیل شلوغی زیاد این مدل تی شرت مردانه ، تركیب رنگی و هماهنگ كردن مدل تی شرت مردانه با شلوارهایتان بسیار مهم می شود. این مدل تی شرت مردانه اغلب با شلوار جین ست می‌شود.

مدل تی شرت مردانه یقه‌دار

یقه در مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt از قدیم وجود نداشته، یعنی اصل مدل تی شرت مردانه به صورت یقه‌گرد بوده اما به مرور طراحان لباس ترجیح دادند از مدل‌ های دیگر یقه هم استفاده كنند. این هم یكی از مدل‌ های جدید یقه در مدل تی شرت مردانه است.

مدل تی شرت مردانه نخی و گشاد

بهترین انتخاب برای فصل گرما، مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt از جنس نخ یا كتان است. جنس این مدل تی شرت مردانه باعث می‌شود كمتر احساس گرما كنید. البته شاید پوشیدن مدل تی شرت مردانه با این جنس كه كمی گشادتر است و حجم اندام‌تان را نشان نمی‌دهد، كمی به سنتان اضافه می کند اما تحمل گرما با این مدل تی شرت مردانه راحت‌تر است. طراحان لباس هم در فصل‌های تابستان بیشتر مدل تی شرت مردانه نخی را پیشنهاد می‌كنند.

مدل تی شرت مردانه چسبان یا استرچ

شاید تعجب كنید كه این جنس مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt هم وجود داشته باشد زیرا معمولا از این پارچه برای دوخت لباس‌های زنانه استفاده می‌شود اما خیلی از آقایان هم به پوشیدن مدل تی شرت مردانه تنگ علاقه‌ دارند. البته طراحان لباس، به‌خصوص در تابستان كمتر به دنبال این گروه از مدل تی شرت مردانه و طراحی‌شان می‌روند چون با گرمای هوا استفاده از این مدل تی شرت مردانه کم می‌شود.
هر سایز و هر مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt لزوما بر تن همه اشخاص عالی و خوب به نظر نمی رسد؛ سبک ها و مدلهای مختلفی از مدل تی شرت مردانه برای اندام های مختلف وجود دارد. پس به این نکات توجه کنید.

مدل تی شرت یقه هفت(وی شکل)

این مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt معمولا همه جا موجود است و خرید مطلوبی محسوب می شود، اما باید بدانید که این نوع مدل تی شرت مردانه مناسب همه نیست. مدل تی شرت یقه هفت برای مردانی خوب است که بالاتنه بزرگ و سنگینی دارند و سعی می کنند تا ظاهری کوچکتر و سبکتری را نشان بدهند. هرچه مدل تی شرت مردانه یقه هفت پایین تر باشد، شما لاغرتر به نظر می رسید. این نوع یقه، سایز بدن را کوچکتر نشان می دهد و موجب می شود که بیشتر به روی صورت بشود تا بالاتنه.
از طرفی اگر شما بالاتنه صاف و بدون برجستگی مشخص دارید، مطمئنا این نوع مدل تی شرت مردانه سبک مناسب اندام شما نیست، زیرا لباس های یقه هفت همیشه باعث می شود که بالاتنه شما کوچکتر به نظر بیاید. لباس زیر بادکرده و بزرگ هم به شما کمک نمی کند و تنها موجب می شود که ظاهری غیر طبیعی داشته باشید.

مدل تی شرت یقه گرد

در حالی که مدل تی شرت های یقه هفت مناسب مردانی است که بالاتنه بزرگ و سنگینی دارند، مدل تی شرت های یقه گرد برای کسانی مناسب است که می خواهند در محدوده بالاتنه خود، ظاهری درشت تر، پرتر و فریبنده تر داشته باشند. اگر شما چندان از ظاهر و اندام طبیعی خود راضی نیستید، تی شرت یقه گرد به شکلی باعث می شود که شما بزرگتر دیده شوید.

نکاتی درباره مدل تی شرت مردانه

وجود مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt مانند یک شلوار جین در کمد لباس یک مرد ضروری است. نحوه استفاده از مدل تی شرت مردانه به سلیقه خود شما برمی‌گردد، که در چه موقعیتی از آن استفاده کنید. بعضی مدل تی شرت مردانه کلاسیک و بعضی‌ از مدل تی شرت مردانه اسپرت و بعضی دیگر مطابق با مد روز هستند. اگرچه پوشیدن مدل تی شرت مردانه بدون محدودیت زمانی است و همیشه شما می‌توانید یک مدل تی شرت مردانه را با لباس‌های دیگر ست کنید، اما اصولی نیز وجود دارد که با دانستن آن شما بهتر مدل تی شرت مردانه را انتخاب می کنید. ما در اینجا نمونه‌هایی از انواع مدل تی شرت مردانه را بررسی می‌کنیم، شما هم ببینید در کمد لباس‌های خود کدام مدل تی شرت مردانه از نمونه‌هایی که ما به شما معرفی می‌کنیم را دارید و چگونه باید مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt را ست کنید.

مدل تی شرت مردانه یقه بلوزی:

این نوع مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt مورد استفاده اکثر آقایان از گلف‌بازان تا جوانان است. امروزه این نوع مدل تی شرت مردانه صرف نظر از تیپ شما می‌تواند مورد استفاده شما قرار گیرد و موجب ایجاد ظاهری فوق‌العاده برای شما شود.
سعی کنید در ماه‌های گرم تابستان از این مدل تی شرت مردانه به کرات استفاده کنید، می‌توانید این مدل تی شرت مردانه را با رنگ‌های شاد و طرح های زیبا انتخاب کنید. فقط به یاد داشته باشید این است که از پوشیدن این مدل تی شرت مردانه به صورت تکرنگ از سر تا پا خودداری کنید. مثلا اگر مدل تی شرت مردانه یقه بلوزی کرم دارید با شلوار شکلاتی یا جین ست کنید و سراغ یک شلوار کرم یا رنگ روشن نروید.

مدل تی شرت مردانه یقه ملوانی و یقه گرد:

در انگلستان جدید در اروپا، پیوندی بین شغل و مد ایجاد شده است. شما چه بر روی بارانداز کار کنید، چه با یک کشتی تفریحی سفر کنید، این نوع مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt مناسب شرایط شما است. شما می‌توانید از مدل تی شرت آستین بلند مردانه آن به همراه یک شلوار کتانی استفاده کنید. اگر شما دارای هیکل مناسب یا درشت هستید از پوشیدن مدل تی شرت مردانه دارای حاشور و راه‌های افقی،بدلیل اینکه شما را بیش از حد بزرگ نشان می‌دهد بپرهیزید.
ضمناْ این نوع مدل تی شرت مردانه ازنظر جنس برای تابستان طراحی شده و از پوشیدن این مدل تی شرت مردانه در فصل زمستان بپرهیزید. برای اینکه با پوشیدن این مدل تی شرت مردانه ظاهری فریبنده داشته باشید بهتر است مدل تی شرت مردانه را با یک کت اسپرت و شلوار جین یا کتان ست کنید.

مدل تی شرت مردانه گرافیکی:

داشتن ظاهری متفاوت و عالی با پوشیدن یک مدل تی شرت مردانه گرافیکی برای اولین بار احساس می‌شود. این مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt باید در کمد لباس همه مردان شیک پوش باشد. شما می‌توانید این مدل تی شرت مردانه را با هر شلواری که در کمد دارید بپوشید. این مدل تی شرت مردانه را با شلوار جین تیره یا مخمل کبریتی ست کنید. برای مهمانی نیز می توانید این مدل تی شرت مردانه را با کت اسپرت بپوشید.

مدل تی شرت مردانه فوتبالی (ورزشی):

هنگامی که شما نمی‌توانید در محل کار خود یا موقعیت غیر رسمی، تاپ ورزشی با عکس فوتبالیستی که دوست دارید را بپوشید و می‌خواهید علاقه ورزشی خودتان را نیز نشان دهید، می‌توانید یک مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt ورزشی به تن کنید. مارک Retro، یکی از برندهای معروف در زمینه تولید مدل تی شرت مردانه ورزشی مدارس قدیمی فوتبال است. این نوع مدل تی شرت مردانه را می‌توانید با شلوار جین و کفش ورزشی بپوشید.

مدل تی شرت مردانه یقه هفت باز :

هنگامی که مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt یقه هفت زیاد مد نیست یا به نظرتان معمولی شده است، ‌می‌توانید با انتخاب یک مدل تی شرت مردانه یقه هفت عمیق که یقه آن از نوع استاندارد بیشتر باز است، آنچه را که دوست دارید بپوشید. این مدل تی شرت مردانه شما را لاغرتر نشان می‌دهد و ظاهری مردانه به شما می‌دهد. این نوع مدل تی شرت مردانه را با یک کت غیر رسمی مثل کت جین یا یک ژاکت برای پاییز بپوشید.

مدل تی شرت مردانه جلو دکمه دار

لازم است که این نوع مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt ، آستین کوتاه داشته باشد. این نوع مدل تی شرت مردانه در رنگ‌های متنوع در بازار است . این مدل تی شرت مردانه هیکل ورزشی و متناسب شما را بدون اینکه اغراق شود، نشان می‌دهد.
این مدل تی شرت مردانه را می‌توانید با شلوار جین و یا کتانی بپوشید. در ماه‌های سرد این مدل تی شرت مردانه را با شال‌گردن پشمی استفاده کنید تا مانند مدل‌های آمریکایی به روز باشید.

طریقه چاپ روی مدل تی شرت مردانه:

چاپ روی مدل تی شرت مردانه Model Men's T-shirt بصورت تصعیدی می باشد که در این روش رنگ به خورد تار و پود پارچه می رود و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است.

کلمات کلیدی مرتبط : 

خرید تی شرت با طرح دلخواه - تی شرت بدنسازی - خرید تی شرت متال - پولو شرت چیست - تی شرت آستین بلند - تی شرت مردانه مارک دار - تی شرت زنانه - خرید تی شرت طرح دار