بافت و ژاکت مردانه


بافت و ژاکت مردانه

بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters)

بافت و ژاکت مردانه(Men’s Knitwear and Sweaters) در مد و لباس مردانه (Men’s Fashion and Clothing) با طرحی کلاسیک بسیار راحت و مناسب روزهای بهاری و پاییزی است. بافت و ژاکت مردانه(Men’s Knitwear and Sweaters) یقه هفت باز و سرشانه های افتاده از ویژگی هایی است که باعث می شود این لباس در تن شما فوق العاده به نظر برسد. جنس آن پنبه ای است که آن را نرم و لطیف و سبک می کند.
اگر رنگ سرمه ای این بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) جنس را انتخاب می توانید آن را با بلوز یا پیراهن با رنگ های سفید، آبی روشن و با شلواری به رنگ خاکستری یا قهوه ای روشن هماهنگ کنید.

مدل های بافت مردانه 2015 و 2016 بافت پلیور پسرانه جدید در مد و لباس:

بافت و ژاکت مردانه(Men’s Knitwear and Sweaters) با بافت پیچ درمد و لباس
این بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) کلاسیک و بافت پیچ و رنگ سفید مخصوص آقایان با روحیه شاد است. رنگ سفید آن را برای فصل بهار مناسب تر می کند. یقه هفت و بافت کبریتی در لبه های یقه و حلقه آستین از دیگر ویژگی های این جلیقه است.

بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) سایز بزرگ در مد و لباس مردانه(Men’s Fashion and Clothing)

این بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) بزرگ سایز مخصوص آقایان با اضافه وزن است یا آقایانی که طرفدار لباس های آزاد هستند. بافت کشی ظریف، یقه هفت باز و دو جیب کوچک در جلو از خصوصیات این ژاکت ساده و در عین حال شیک است. رنگ آن سبز سیر است که با روزهای بهاری مناسبت دارد.
این بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) در رنگ هایی مثل سبز را می توانید با پیراهن یا بلوزهای یقه گرد با رنگ قهوه ای مایل به خاکستری روشن یا خاکستری یا زرد کمرنگ یا آبی روشن هماهنگ کنید و همراه آنها شلوارهایی به رنگ خاکستری، قهوه ای روشن یا تیره و سورمه ای بپوشید.

بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) دویقه در مد و لباس

این بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) شیک و مدرن مخصوص آقایان علاقه مند به مد روز و البته با اندامی متناسب است. یقه زیر آن چهاردکمه و به رنگ خاکستری و خود ژاکت تک دکمه و به رنگ مشکی است. این بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear and Sweaters) و بافت پلیور پسرانه را می توانید با پیراهن هایی به رنگ سفید، خاکستری روشن، زردروشن و آبی و با شلوارهایی به رنگ خاکستری، مشکی یا قهوه ای هماهنگ کنید.

بافت و ژاکت مردانه با طرح پنجره ای در مد و لباس مردانه( Men’s Fashion and Clothing)

این بافت و ژاکت مردانه و بافت پلیور پسرانه، یقه هفت و برش آن آزاد است. جنس آن پنبه ای و سبک و مناسب روزهای بهاری.
این بافت و ژاکت مردانه با رنگ خاکستری و طرح پنجره ای ظریف است که می توانید آن را با پیراهن و بلوزهای یقه گرد به رنگ سفید، خاکستری، مشکی یا سورمه ای هماهنگ کنید.

بافت و ژاکت مردانه قهوه ای در مد و لباس مردانه(Men’s Fashion and Clothing)

این نوع بافت و ژاکت مردانه ها با برش آزاد و بافت ساده و ظریف، ساده و در عین حال شیک هستند. طرح لوزی روی جلیقه زیبایی خاصی به آن می دهد. آقایانی که به دنبال سادگی و در عین حال زیبایی هستند، طرح این جلیقه را حتما می پسندند.

جلیقه بافت و ژاکت مردانه با طرح مدرن در مد و لباس مردانه (Men’s Fashion and Clothing)

این جلیقه های مدرن بیشتر موردپسند آقایان جوان است. جنس آن ترکیبی از پلی استر و ابریشم مصنوعی است. دکمه های فلزی نقره ای و یقه و سرجیب و حلقه آستین شطرنجی از خصوصیات ظاهری آن است. یقه این جلیقه هم می تواند به صورت باز و گردان باشد و هم به صورت ایستاده.

بافت و ژاکت مردانه کش بافت در مد و لباس مردانه (Men’s Fashion and Clothing)

جنس این بافت و ژاکت مردانه ترکیبی از پنبه و پشم است. بافت کشی آن بسیار ظریف و زیباست. طرح لوزی روی آن با ترکیب رنگ زرد و سرمه ای و سفید آن را بسیار جذاب کرده است. چون برش این ژاکت چسبان است برای آقایان لاغر و با اندامی متناسب، مناسب است. مدل بافت ژاکت مردانه (Men’s Jacket Knitted Model) در مد و لباس مردانه(Men’s Fashion and Clothing)
بافت و ژاکت مردانهیک نیم تنه که معمولا از پشم تولید می شود و به دلیل قابلیت حفظ بدن در مقابل سرمای زمستان، پوشش مناسبی در فصل سرد زمستان به شمار می رود
این نوع بافت و ژاکت مردانه در هنگام بارش باران یا برف مناسب هستند زیرا از ورود آب به بدن جلوگیری می کنند..

جنس بافت و ژاکت مردانه

اگر چه عموما ژاکتها از پشم تولید می شوند اما گاهی برخی از ژاکتها نیز از مصنوعات و الیافهای مصنوعی تولید می گردند که این نوع ژاکتها بادوام ترند و به مدت طولانی تری می توانند عمر کنند اما عایق خوبی در مقابل سرما نیستند و نمی توانند هوای گرم بدن را حفظ کنند.

دوام بافت و ژاکت مردانه

یکی از دیگر از نکات مورد توجه در خرید ژاکت توجه به دوام این لباس می باشد. برخی از ژاکتها با یکبار شستشو حالت اولیه خود را از دست می دهند و حالت واررفتگی به خود می گیرند.

دوخت بافت و ژاکت مردانه در مد و لباس (Fashion and Clothing)

برای تولید برخی از بافت و ژاکت مردانه در مد و لباس(Men’s Fashion and Clothing)، تولیدکنندگان از لایه های مختلفی استفاده می کنند که به منظور کاهش وقت در تولید، کاهش وزن و سادگی بیشتر، لایه ها را به یکدیگر متصل می کنند. بافت و ژاکت مردانه پنبه ای در مد و لباس (Fashion and Clothing)
گاهی برخی از ژاکتها از پنبه تهیه می شوند. در این نوع بافت و ژاکت مردانه گرما به راحتی عبور می کند. لذا ژاکتهای پنبه ای در فصل زمستان مناسب نیستند. این نوع ژاکتها بیشتر در فصل های معتدل رو به سرد همچون اوایل بهار یا پاییز مناسب تر می باشند.

بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) جین به همراه پالتو در مد و لباس (Fashion and Clothing)

آیا می‌دانستید بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) جین مخصوص هوای سرد طراحی شده‌اند؟ جذب گرما و محبوس کردن آن درون لباس و جلوگیری از عرق کردن باعث شده است تا این جنس مناسب فصل سرما باشد. اما اوضاع با گذشته فرق کرده است و دیگر خبری از ژاکت‌های سنگین جین نیست. این روزها را می‌توانید به راحتی با پوشیدن یک ژاکت جین زیر یک اورکت سنگین‌تر بپوشید.

بافت و ژاکت مردانه به همراه اورکت در مد و لباس (Fashion and Clothing)

یکی از بهترین نوع لباس زمستانی مردانه همین ست است. شما می‌توانید یک بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) گرم پشمی یا پنبه‌ای در رنگ سفید، شتری، خاکستری یا سرمه ای، را زیر یک اورکت بپوشید. در این تیپ شلوار شما تمام کننده کار خواهد بود. شلوارهای اسلش‌ برای تیپ غیر رسمی و شلوارهای پشمی تقریبا چسبان برای تیپ‌های رسمی تر

بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) به همراه کت یا اورکت

تنها انتخاب‌های شما سویشرت‌های کلاه دار نیستند. بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) بدون کلاه اتفاقا تیپی مردانه‌تر و شیک‌تر می‌سازند. بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) نیز همین نقش را در تیپ شما ایفا می‌کنند. یک ژیله یا سویشرت بدون کلاه سبک تهیه کنید و آن را زیر اورکت یا کاپشن بادی خود بپوشید. بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) به همراه کت وشلوار
کت و شلوار را هرکاری هم بکنید باز هم کت و شلوار است و دو تکه بودن آن مسلما راه مناسبی برای محافظت از بدن شما در برابر سرما نخواهد بود. ولی کسانی که مجبورند تیپ رسمی‌شان را حفظ کنند باید چه کنند؟ راه دیگری که برای خوشتیپ بودن پیش روی شماست پوشیدن بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) پشمی زیر کت‌تان است. این مورد جایگزین مناسبی برای پیراهن شما خواهد بود. به شرطی که رنگ آن را هم خانواده رنگ کتتان انتخاب کنید.

ژاکت بافتنی مردانه جلو باز (Men’s Front Knitted Cardigan)

اگر از آن دسته افرادی هستید که هرکاری کنید تنها یک کت (چه اورکت، چه ژاکت، چه کت) بیشتر نمی‌توانید بپوشید پیشنهاد ما به شما این تیپ است. کافیست یک پیراهن زیر بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) جلو باز با یقه گردتان بپوشید و روی آن را یا با اورکت پر کنید و یا کاپشن بادی.

آموزش انواع بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket)

برای بافتن انواع بافت و ژاکت مردانه (Men’s Knitwear & Jacket) شما میتوانید با آموزش های موجود در برنامه های آموزشی و یادگیری آموزش های مختلف در زمینه بافتنی مانند آموزش بافت پلیور مردانه جلو باز (Teaching How to Knit Men’s Pullover)، آموزش بافت بلوز مردانه یقه گرد(Teaching How to Knit Men’s Round Neck Blouses)، آموزش بافت پلیور مردانه ساده (Teaching How to Knit Men’s Pullover)، آموزش بافت جلیقه مردانه (Teaching How to Knit Men’s Vest) و آموزش بافت پلیور مردانه یقه هفت (Teaching How to Knit Men’s V-Neck Pullover) انواع بافت ها را بیاموزید و در فصل زمستان و پاییز از کارهای بافتتنی و هنری خود نهایت لذت راببرید.