ساق دست و آستینک

ست آستینک چهارخونه با انگشتر
34 %
ست آستینک چهارخونه با انگشتر

ست آستینک چهارخونه با انگشتر در طرح قرمز از جنس کشمیر به همراه انگشتر برنجی

12,000   تومان 8,000   تومان

نا محدود است

83 خرید انجام شده

ست آستینک مشکی گلدار با انگشتر
34 %
ست آستینک مشکی گلدار با انگشتر

ست آستینک مشکی گلدار با انگشتر برنجی ضد آب با رنگ ثابت

12,000   تومان 8,000   تومان

نا محدود است

60 خرید انجام شده

ست آستینک خال خالی سبز با انگشتر
34 %
ست آستینک خال خالی سبز با انگشتر

ست آستینک خال خالی سبز با انگشتر مناسب برای استفاده با بلوز آُستین کوتاه و چادر

12,000   تومان 8,000   تومان

نا محدود است

42 خرید انجام شده

ست آستینک گل ریز آبی با انگشتر
34 %
ست آستینک گل ریز آبی با انگشتر

ست آستینک گل ریز آبی از جنس نخ با انگشتر برنجی

12,000   تومان 8,000   تومان

نا محدود است

54 خرید انجام شده

ست آستینک دو تکه
45 %
ست آستینک دو تکه

آستینک ساده و گلدار زیبا به همراه انگشتر ست

تمام شد

نا محدود است

15 خرید انجام شده

ست آستینک گلگلی قرمز با انگشتر
34 %
ست آستینک گلگلی قرمز با انگشتر

ست آستینک گلگلی قرمز با انگشتر مناسب برای استفاده با چادر و لباس آستین کوتاه

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده

ست آستینک آبی گلدار با انگشتر
34 %
ست آستینک آبی گلدار با انگشتر

آستینک گلدار با زمینه آبی آسمانی همراه با انگشتر برنجی

تمام شد

نا محدود است

88 خرید انجام شده

آستینک کشبافت
45 %
آستینک کشبافت

آستینک کشباف با 8 کد رنگی مناسب فصول خنک و سرد سال

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

آستینک خاکستری
45 %
آستینک خاکستری

آستینک خاکستری از جنس فاستونی بسیار زیبا و

تمام شد

نا محدود است

1 خرید انجام شده


ساق دست و آستینک

مد و لباس زنانه (Fashion and Women Clothes)

طراحی مد (مد و لباس زنانه) به انگلیسی: Fashion Design) هنر استفاده از طراحی، زیبایی شناسی(حسّیک) و یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد در مد و لباس زنانه (Fashion and Women Clothes) متاثر از نگرشهای اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازه همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد و لباس زنانه (Fashion and Women Clothes) به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آنها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و باب طبع جامعه سعی در ارضاء تمایل مصرف کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائه لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به طور دقیق زمان تغییر سلیقه مصرف کننده را پیش بینی کنند. مد و لباس زنانه رسانه آن که پوشاک است نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
طراحان مد و لباس زنانه (Fashion and Women Clothes) تلاش می‌کنند تا لباسی که طراحی می‌کنند تابعی از زیبایی و دل انگیزی باشد، آنها باید در نظر داشته باشند که هر نوع لباسی چه مخاطبی دارد و همچنین در چه موقعیتی پوشیده می‌شود. آنها برای انجام این مهم محدوده‌ای وسیع از مواد و ترکیبات آن و همچنین طیف گسترده‌ای از رنگها، الگوها و سبک‌ها را در اختیار دارند. با وجود اینکه در مد و لباس زنانه لباس‌های روز و معمولی بیشترین میزان لباس‌های مصرفی را تشکیل می‌دهند و در محدوده سبک‌های قراردادی متداول و مرسوم قرار دارند، لباس‌های رسمی و لباس‌های شب که برای مراسم خاص و مهمانی‌ها استفاده می‌شوند نیز مطلوب هستند و مخاطبان خاص خود را دارند. امروزه انواع ساق دست و آستینک حجاب (Hijab Leggings) بین زنان محجبه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مانند ساق دست و آستینک متصل (Connected Leggings)، ساق دست و آستینک حجاب ،ساق دست و آستینک نخی (Cotton Leggings) و ساق دست و آستینک مجلسی (Luxury Leggings) و مدل ساق دست و آستینک پارچه ای (Cotton Leggings Model) ......
برخی از لباس‌ها در مد و لباس زنانه به طور خاص برای یک شخص ساخته می‌شوند. دوخت سفارشی یا "اوت کوتور" (به فرانسوی: Haute couture) یا خیاطی قراردادی از جمله روش‌هایی هستند که برای این منظور به کار می‌روند. با این وجود امروزه مد و لباس بیشتر برای بازار انبوه، به خصوص لباس‌های روز و معمولی طراحی می‌شوند.

ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) در مد و لباس

ساق دست و آستینک(Leggings and Sleeves) محصول فوق العاده ایست که مثل لباس زیر به راحتی پوشیده می شود و دست ها را پوشش می دهد، در هر پک این محصول دو عدد جوراب در رنگ های سفید و مشکی موجود می باشد تا با اکثر لباسها قابل استفاده باشد،استفاده این محصول بیشتر برای سنین بالا می باشد که دستها دچار افتادگی، چروک و سلولیت زیاد هستند و برای آستین دار کردن لباس های بی آستین (از نظر حفظ پوشیدگی) ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) هم کاربرد خیلی خوبی دارد.
ساق دست و آستینک(Leggings and Sleeves) زنانه آمازينگ آرم براي رفع افتادگي بازو و محكم شدن استفاده مي شود.
اين بازو بند باعث قوي تر شدن ماهیچه های بازوي شما مي گردد.
گن ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) فرم دهنده بازو آمازينگ آرم نيز براي سلامت بازوهاي خانم ها طراحي و ساخته شده است وباتوجه به مد و لباس و خرید ساق دست ورزشی (Buying Sport Leggings) مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است.
به راحتی لباسهای بدون استین خود را با ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) استین دار کنید ودر مجالس مهمانی آماده شوید .
دور بازوی خود را بامتر اندازه بگیرید در صورتی که دور بازوی شما :
بین 0تا 0سانتی متر باشد سایز مدیوم ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) برای شما مناسب است.
بین 0تا0سانتی متر باشد سایز لارج ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) برای شما مناسب است.
بین0تا0سانتی متر باشد سایز ایکس لارج ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) برای شما مناسب است.
ساق دست و آستینک(Leggings and Sleeves) در دنیای مد و لباس چه جایگاهی دارد؟
ویژگیهای ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) بلند :
تا بالای آرنج را می پوشاند و تقریبا طول آن 40 سانتی متر است

ویژگیهای ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) کوتاه:

تا زیر آرنج را می پوشاند و تقریبا طول آن 20 سانتی متر است .ضمنا اینساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) را به نام ساق مانتویی هم می شناسند .

ساق دست گیپوری (Lace Leggings) بلند

اندازه این ساق ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) بلند است و ضمنا زیر قسمت گیپور آن آستر کار شده است . دقت شود طرح گیپور مورد استفاده دایم در حال تغییر است و لزوما مانند تصویر نخواهد بود ولی رنگ محصول عینا مطابق تصویر در سایت است.
همانطور که از نام این ساق دست و آستینک (Leggings and Sleeves) مشخص است ، ساق دست و آستینک جنس نخی بوده و سایز آن بلند می باشد. وجود 3 دکمه بر روی ساق زیبایی خاصی به آن میدهد( البته این دکمه ها صرفا تزئینی می باشد ) این ساق دست و آستینک در سه رنگ مشکی ، سرمه ای و قهوه ای عرضه میشود که در هنگام خرید رنگ دلخواه خود را مشخص فرمایید..

ساق ساده نخی (بلند)

جنس این ساق دست و آستینک تریکو می باشد. با توجه به تنوع رنگ این کالا ، لطفا در هنگام خرید محصول ، رنگ مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب نمایید . اگر فقط یک رنگ مد نظر شماست می تواند انتخاب رنگ اول و دوم شما یکسان باشد .

ساق دست و آستینک گل برجسته بلند :

جنس این ساق دست و آستینک ریون است.روی ساق دست و آستینک ، طرحهای گل برجسته متنوعی کار شده و نگین های روی آن ، به این ساق زیبایی خاصی داده است و مورد توجه دخترخانم های جوان و زنان خوش سلیقه است و همچنین منطبق با مد و لباس روز است.

انتخاب مدل و رنگ در ساق دست و آستینک:

ساق دست و آستینک پرنسس

اندازه این ساق دست و آستینک بلند می باشد (حدودا 40 سانتی متر ) . عموما همراه لباسهای آستین کوتاه مجلسی و یا مانتو آستین سه ربع استفاده میشود . ضمنا یقه پرنسس هم که طرح پارچه آن با ساق پرنسس قابل ست شدن است جهت لباسهای یقه گشاد کاربرد زیادی دارد. رنگ این ساق دست و آستینک مشکی و جنس آن ریون است . در انتهای ساق دست و آستینک برای ثابت نگه داشتن آن کش دوخته شده است .

ساق دست و آستینک دخترانه

ساق دست و آستینکمناسب دختران 4 تا 10 سال است و با داشتن لبه گیپور زیبایی خاصی به آن میدهد. جنس این ساق نخی است و طول تقریبی آن 25 سانتی متر است. لطفا رنگ ساق دست و آستینک مورد نظر را انتخاب کنید
ساق دست گیپور در رنگ های مشکی و سفید--- گیپور این ساق دست از کشور ترکیه وارد می شود و به منظور حفظ حجاب در زیر گیپور، آستری با جنس ویسکوز کارشده. ساق دست و آستینک های گل برجسته، گیپوری، نگینی و ونیز و ...نمونه های دیگر ساق دست و آستینک زنانه هستند.

جدیدترین مدل ساق دست و آستینک بافتنی دخترانه و زنانه زمستان 94

بسیاری از خانم ها با پوشیدن دستکش های زمستانی احساس راحتی ندارند و مدام برای انجام کارهای که نیاز به استفاده دقیق تر از انگشتان دارد ، مجبورند دستکش را کنار بگذارند اما ساق دست های زمستانی در نوع ساده و یک انگشتی برای این خانم ها مناسب تر است چون علاوه بر گرم نگاه داشتن دست و مراقبت از پوست دست در برابر سرما ، انگشتان در حالت آزادتری هستند. ایده هایی زیبا از مدل ساق دست و آستینک بافتنی اسپرت و فانتزی 2015-2016 را در این بخش از دنیای مد نمناک خواهید دید و با الهام از این مدلها می توانید برای خود یک جفت ساق دست زمستانی زیبا ببافید.

خرید اینترنتی ساق دست گیپور (Lace Leggings Online Buying) و توری:

ساق دست و آستینکتوری Miss Lee
- بلندی: ۳۵ سانتیمتر
- موجود در رنگ مشکی
- نخی کشی
- با سردست توری
توضیحات ساق دست و آستینک توری
ساق دست و آستینکتوری Miss Lee بسیار مناسب و شیک برای جلوگیری از آفتاب سوختگی دست ها در آفتاب تابستان و مناسب برای ست کردن با لباس های مجلسی و مانتو می باشد

ساق دست و آستینک نانو

نانو زرپوش از سال 1391 شروع به فعالیت و ارائه انواع پوشاک نانو آنتی باکتریال با ماندگاری دائم نموده است‏.‏ این البسه بدلیل وجود ذرات نقره در نخ استفاده شده در آنها، دارای خواص ضد بو، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد حساسیت می باشند‏.‏ این نخ ها در دمای 250 درجه سانتی گراد تولید می گردند و به همین دلیل این خواص از بین نمی رود‏.‏ محصولات نانو زرپوش شامل انواع لباس زیر زنانه و مردانه، لباس ورزشی زنانه و مردانه، منسوجات پزشکی، حوله، ملحفه و روبالشی، بلوز، تاپ زنانه، زیرسارافنی، تونیک و ‏.‏‏.‏‏.‏می گردد‏.‏
• ساق دست توری
• ضد حساسیت، ضد باکتری، ضد قارچ، ضد خارش