تی شرت زنانه


راهنمای خرید تی شرت زنانه

تی شرت T-shirt زنانه :

تیشرت T-shirt نوعی پیراهن است که برای پوشاندن بالاتنه مورد استفاده قرار می گیرد . تیشرت‌ها معمولا دکمه و یقه ندارند و دارای آستین‌های کوتاهی می باشند .
نوع دیگر تیشرت ها تی شرت یقه‌دار است که با نام تیشرت چوگان و تیشرت تنیس نیز شناخته می‌شود که نوعی از تی شرت یقه دار است و معمولاً دارای دو یا سه دکمه می باشد و در بعضی موارد دارای یک جیب می‌باشد. جنس این نوع تیشرت معمولاً از نخ‌های بافتنی است و کمتر از ابریشم، پشم و الیاف مصنوعی در آن استفاده می شود. تی شرتها به دلیل تنوع بالا در جنس و مدل و رنگ و نوع دوختشان به انواع مختلف تی شرت زنانهˏتی شرت مردانه ˏ تی شرت پسرانه و یا دخترانه طبقه بندی می شود و انواع مدل تیشرت دخترانه
اسپرت ˏتی شرت زنانه مجلسی ˏمدل تیشرت زنانه ترک و غیره در بازار موجود می باشد. که البته موضوع مورد بحث ما در مورد تی شرت زنانه می باشد

نکات مهم و کاربردی در انتخاب تی شرت زنانه womenˊs T-shirt مناسب

هنگامی قصد خرید تی شرت زنانه ی خوب و مناسبی را دارید اولین موردی که باید نگرانش باشید بافت آن تی شرت زنانه womenˊs T-shirt است. بافت پنبه ای برای تی شرت زنانه و یا مردانه یا مدل تیشرت دخترانه اسپرت انتخاب خوبی است چون دوامش بالا است ، اگر بخواهیم از نوع پنبه به کار رفته بگوییم پنبه ی مصری بهترین نوع پنبه می باشد و دوام زیادی هم دارد.
پلیستر / پنبه (Poly-cotton ) یا همان پنبه ای که با مواد مصنوعی ترکیب شده است نیز گزینه ی خوبی برای دوخت تی شرت زنانه است ، زیرا این تی شرت زنانه رطوبت بدن را جذب خود می کند و فرم خودش را از دست نمی دهد، اما در هر صورت تی شرت زنانه ای که در پارچه آن صد درصد پنبه به کار رفته هم پوشیدنش احساس بهتری دارد هم دوام بیشتری را دارا می باشد.
بسیاری از خانم ها به اشتباه ضخامت یک تی شرت زنانه را به عنوان مرغوبیت آن تی شرت زنانه womenˊs T-shirt قلمداد می کنند. اما می توان گفت درباره بهترین کیفیت پنبه در واقع کاملا برعکس این تصور صحیح می باشد بهترین پنبه در واقع نازک، سبک، با دوام و براق است.
تی شرت زنانه womenˊs T-shirt ای که برای تابستان به تن می کنید طبیعتا باید سبک و پنبه ای باشد به طوری که در آن تی شرت زنانه احساس آرامش و راحتی داشته باشید. انواع مدل تیشرت زنانه ترک و تیشرت دخترانه کره ای نیز با جنس پنبه در بازار موجود می باشد

بهترین تی شرت زنانه womenˊs T-shirt

آیا شما به هنگام خرید تی شرت زنانه womenˊs T-shirt دلخواه خود ، به اینکه آن تی شرت زنانه مناسب اندام شماست یا خیر توجه میکنید؟ معمولا خانم ها در زمان خرید تی شرت زنانه womenˊs T-shirt واقعا به تیپ بدن خود توجه نمی کنند و تصور می کنند که تی شرت زنانه womenˊs T-shirt جزء لباس های غیررسمی است وهر شخصی با هر اندامی می تواند هر نوعی از تی شرت زنانه رابپوشد.
اما نکته ای که قابل توجه می باشد این است که هرسایز و هر مدلی ازتی شرت زنانه لزوما برای همه ی اشخاص عالی وخوب به نظر نمی رسد. سبک ها ومدل های مختلف تی شرت زنانه برای اندام های مختلف در بازار موجود می باشد. پس بهتر است برای انتخاب تی شرت زنانه womenˊs T-shirt مناسب اندام خود به نکاتی که در ادامه گفته می شود توجه کنید.

تی شرت زنانه womenˊs T-shirt یقه هفت (وی شکل)

این مدل تی شرت زنانه womenˊs T-shirt خاص اغلب همه جا موجود است وخرید مطلوبی نیز محسوب می شود ،اما باید بدانید که این نوع تی شرت زنانه مناسب همه اندام ها نمی باشد.
تی شرت زنانههای یقه هفت برای خانم هایی مناسب می باشد که بالا تنه نسبتا بزرگی دارند. تی شرت زنانه womenˊs T-shirt یقه هفت باعث کوچکتر به نظر رسیدن بالاتنه می شود. در این نوع تی شرت زنانه ها هرچه یقه هفت پایین تر باشد ، باعث می شود اندام شما لاغرتر به نظر برسد.
این نوع یقه ، در تی شرت زنانه womenˊs T-shirt سایز بالا تنه شما را کوچک ترنشان می دهد و همچنین باعث می شود که توجه اشخاص بیش تر به روی چهره ی شما متمرکز شود .
از طرفی دیگر اگر اندام شما به گونه ای است که بالا تنه صاف و بدون برجستگی دارید، قطعا این نوع تی شرت زنانه womenˊs T-shirt با این سبک مناسب اندام شما نمی باشد ، زیرا تی شرت زنانه های یقه هفت همیشه باعث کوچک تر به نظر رسیدن بالا تنه شما می شود و به تن کردن این نوع تی شرت زنانه موجب می شود که ظاهری غیر طبیعی پیدا کنید.

تی شرت زنانه یقه گرد

در بالا گفته شد که تی شرت زنانه های یقه هفت مناسب خانم هایی است که دارای بالا تنه بزرگ و سنگین وزنی هستند ، اما تی شرت زنانه های یقه گرد اینطور نیست.
تی شرت زنانههای یقه گرد برای خانم هایی مناسب است که قصدشان از خرید تی شرت زنانه این است که در بالا تنه خود ، ظاهری درشت تر ، پرتر و فریبنده تر داشته باشند. اگر شما بالا تنه نسبتا کوچکی دارید تی شرت زنانه یقه گرد به طرز فوق العاده یی باعث زیبا تر به نظر رسیدن اندام شما می شود. پس بهتر است برای مهمانی هایی که می خواهید تی شرت زنانه مجلسی به تن کنید این مدل تی شرت زنانه را انتخاب کنید.
اما خانمی که بالا تنه بزرگ دارد با پوشیدن تی شرت زنانه womenˊs T-shirt یقه گرد، به طور نا خواسته توجه دیگران را به بالاتنه ی بزرگ خود جلب می کند ، زیرا تی شرت زنانه یقه گرد باعث می شود تا شما از آنچه که واقعا هستید ، بزرگ تربه نظر آیید.

تی شرت زنانه کوتاه روی ناف

این نوع تی شرت زنانه womenˊs T-shirt برای خانم های چاق و تپل اصلا مناسب نمی باشد. تی شرت زنانههایی که ناحیه شکم را نمی پوشاند و تا زیر بالا تنه یا قسمت ناف ادامه دارد ، برای افرادی که لاغرتر هستند و شکم صاف و کوچکی دارند مناسب می باشد وتی شرت زنانه ایده آلی برای آنها محسوب می شود. اگر شما شکم خوش فرمی ندارید و چاقی شما از زیر تی شرت زنانه کوتاه پیداست ، یقینا این نوع تی شرت زنانه با این حالت برای شما جذاب و خوشایند نخواهد بود واین نوع تی شرت زنانه مناسب اندام شما نمی باشد.
همچنین بعضی از مدل تیشرت دخترانه اسپرت نیز به این شکل تا روی ناف دوخته می شود اما اغلب انواع تی شرت زنانه مجلسی و تی شرت زنانه شیک به این سبک دوخته نمی شود.

تی شرت زنانه womenˊs T-shirt بلند

تی شرت زنانهبلند در حال حاضر بسیار رایج و مد شده است ، اما این نوع تی شرت زنانه نیز برای همه خانم ها مناسب و جالب نمی باشد. این نوع تی شرت زنانه womenˊs T-shirt بهتر از همه برای خانم هایی مناسب می باشد که بدن آن ها دارای فریبندگی و برجستگی کمی است ، زیرا تی شرت زنانه بلند اندام آن ها را برجسته و مشخص می کند.
اغلب اوقات این مدل تی شرت زنانه از پارچه هایی که به بدن می چسبند دوخته می شوند به همین دلیل اگر شما بالا تنه صاف و ران های باریک و لاغری دارید ، پوشیدن این نوع تی شرت زنانه برای شما مناسب نمی باشد. اگر شما ران های لاغری دارید ، به جای تی شرت زنانه womenˊs T-shirt بلندی که به بدنتان می چسبد تی شرت زنانه بلندی را انتخاب کنید که متناسب با بدن شما باشد و خیلی به اندامتان نچسبد.
همچنین استفاده از یک کمربند پهن و ضخیم که بر روی قسمت ران پوشیده بشود ، وسیله بسیار خوبی است که به یک تی شرت زنانه بلنداضافه شود ، زیرا این کمربند باعث می شود که ظاهر معمولی کل بدن شما فریبنده تر به نظر برسد.

چند راهنمایی در مورد رنگ تی شرت زنانه womenˊs T-shirt

برای خریدن هر لباسی از قبیل تی شرت زنانه سعی داشته باشید تی شرت زنانه ای را انتخاب کنید که از نظر روحی و سلیقه متناسب و طبق علاقه تان باشد . معمولا افراد در دنیای مد بر این عقیده اند که رنگ تی شرت زنانه باید با رنگ پوست ˏرنگ چشم و رنگ مو تناسب داشته باشد
همچنین توجه کنید تی شرت زنانه womenˊs T-shirt با رنگ های روشن حس آرامش و شادی و نشاط به فرد می دهد وتی شرت زنانه با رنگ های تیره حس رخوت و سستی و در طولانی مدت حس افسردگی به فرد می دهد.

تی شرت زنانه به رنگ لیمویی

پوشیدن این رنگ تی شرت زنانه حس توانایی فرد را افزایش می دهد و به فرد این امکان را می دهد که درک کند که برای پیشرفت کردن به چه چیزی نیاز دارد.

تی شرت زنانه به رنگ آبی

تی شرت زنانهبا این رنگ فرد را رویایی می کند و بسیار آرامش بخش است و باعث می شود افکار فرد متمرکز شود.

تی شرت زنانه به رنگ بنفش

تی شرت زنانهرنگ بنفش باعث می شود فرد قدرت و اختیار بیشتری در خود احساس کند چوشیدن تی شرت زنانه بنفش احساسات شخص را تقویت کرده و فرد را مصمم تر می کند.

تی شرت زنانه به رنگ قرمز

پوشیدن تی شرت زنانه به رنگ قرمز فرد را چیشتر اهل عمل می کند و به فرد این قدرت را می دهد که حرف دلش را بزند و آنچه را که دوست می دارد به دنیا بگوید.این رنگ برای مدل تیشرت دخترانه اسپرت نیز استفاده می شود.

تی شرت زنانه به رنگ قهوه ای

تی شرت زنانهقهوه ای باعث افزایش آگاهی و هوشیاری شخص می شود.

تی شرت زنانه به رنگ سفید

تی شرت زنانهرنگ سفید به شخص احساس آزادی بیشتری می دهد و باعث افزایش میزان تحلیل فرد می شود. این رنگ برای دوختن یک تی شرت زنانه شیک بسیار مناسب می باشد.

تی شرت زنانه به رنگ خاکستری

معمولا این رنگ تی شرت زنانه با بیشتر رنگ ها خوب ست می شود و می توان بعد از سفید آن را در رتبه دوم بهترین ترکیب شونده با دیگر رنگ ها در نظر گرفت. با این حال تی شرت زنانه با این رنگ برای مواقعی که خیلی عرق می کنید مناسب نمی باشد، زیرا رطوبت حاصل از عرق روی تی شرت زنانه دیده می شود و توجه افراد را به سمت خود جلب می کند ، همچنین اگر قصد خرید اینترنتی تی شرت زنانه womenˊs T-shirt را دارید انواع تی شرت زنانه شیک که از روی مدل تیشرت زنانه ترک و مدل های تیشرت دخترانه کره ای دوخته شده است را می توانید انتخاب نمایید. همچنین در خرید اینترنتی تی شرت زنانه نیز باید دقت کامل به جنس و رنگ صورت گیرد که در این مطلب نکاتی در رابطه با خرید تی شرت زنانه چه خرید حضوری و چه خرید اینترنتی تی شرت زنانه ذکر شد.

کلمات کلیدی مرتبط :

تی شرت زنانه سایز بزرگ - تی شرت زنانه جدید - تیشرت دخترانه کره ای - خرید اینترنتی تاپ ارزان زنانه - تیشرت زنانه ترک - تی شرت زنانه مجلسی - خرید اینترنتی تیشرت دخترانه ارزان - مدل تیشرت دخترانه اسپرت -