ماشین اصلاح

محصول وجود ندارد.

راهنمای خرید ماشین اصلاح

ماشین اصلاح (Shaving Machine)

انواع خودتراش و ماشین اصلاح برای بهداشت شخصی مردان :
1-خودتراش (ماشین اصلاح) دستی
2-خودتراش برقی (ماشین اصلاح)

خود تراشهای دستی یا ماشین اصلاح دستی

1- تیغ سلمانی: آرایشگرها و به ندرت افراد معمولی از آنها به عنوان لوازم شخصی (Personal Stuff) برای اصلاح استفاده میکنند.نکته مهم در استفاده از این خود تراش ها آن است که خود تراش را هنگام اصلاح باید با زاویه 30 درجه و در جهت رویش موها حرکت دهیم.

2- خود تراش های معمولی

3- خود تراش های یکبار مصرف به عنوان ضروری ترین لوازم شخصی (Personal Stuff)

خود تراش های برقی و یا ماشین اصلاح

بسته به نوع تکنولوژی سر اصلاح شان این لوازم شخصی (Personal Stuff) به چند دسته تقسیم میگردند:

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک (Panasonic Skin Shaving Machine)

همان‌طور که زنان به زیبایی ظاهر خود می‌پردازند، این موضوع برای مردان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رسیدگی روزانه در بهداشت شخصی و آرایشی از قبیل شستشو و مرطوب کردن، استفاده از لوازم شخصی (Personal Stuff) مانند کرم‌های مرطوب کننده، پاک کننده، شستشو دهنده و غیره کلیدی برای ایجاد پوستی زیبا و در نهایت ظاهری جذاب‌تر است. اما داشتن پوست زیبا تنها راه رسیدن به ظاهری جذاب نیست بلکه پیرایش یا اصلاح موی سر و صورت می‌تواند علاوه بر کمک به بهداشت شخصی ، جذابیت و زیبایی را به ارمغان بیاورد. به کمک پیرایش سر و صورت به فرم‌های مختلف می‌توان سبک متنوعی از ظاهر را ایجاد کرد. حتی برای رفتن به مهمانی می‌توان پیرایش سر و صورت متفاوتی را برای خود در نظر گرفت. ماشین اصلاح وسیله‌ای است که به‌راحتی این هدف را برآورده می‌کند.
بهترین ماشین اصلاح سر (The Best Head Shaving Machine) و صورت پاناسونیک، دستگاهی از لوازم شخصی است با بدنه‌ای کاملا ارگونومیک که مانع از خستگی حین استفاده و لغزش دستگاه هنگام استفاده می‌شود. این مدل در مدت زمان 8 ساعت به طور کامل شارژ شده و پس از هر بار شارژ کامل به مدت 50 دقیقه قابل استفاده خواهد بود. قابلیت استفاده شدن در زیر دوش و حمام را ندارد و تنها سری این دستگاه را پس از هر بار مصرف می‌توان شست. روی بدنه‌ی این مدل دکمه ای چرخشی برای تنظیم اندازه‌ی اصلاح از 2 تا 18 میلی متر تعبیه شده است.

ماشین اصلاح موزر (Moser Shaving Machine)

استفاده کردن از یک ماشین اصلاح باکیفیت مناسب به عنوان لوازم شخصی آقایان، مورد پسند تمام آقایان است. این کیفیت می‌تواند به طراحی بدنه یا جنس آن مربوط باشد. ماشین اصلاح ساخته شده توسط شرکت موزر دارای جنسی بسیار مرغوب است که به دوام و ماندگاری این کالا می‌افزاید. این ماشین اصلاح دارای تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ است. استفاده از تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ مانع از خوردگی تیغه در هوای مرطوب می‌شود و به مقاومت دستگاه می‌افزاید. سری این دستگاه به گونه‌ای است که می‌توان از آن به‌عنوان خط زن استفاده و فرم‌های زیبایی برای موهای ریش و سیبیل ایجاد کرد.. حرکت تیغه‌ها روی یکدیگر می‌تواند باعث کند شدنشان شود، بنابراین برای حفظ کارایی و بهداشت شخصی این ماشین اصلاح، لازم است بعد از چند بار استفاده، تیغه‌ها را تمیز کرده و سپس روغن‌کاری شوند. این کار در مرتبه‌ی اول و قبل از اینکه کالا به دست شما برسد، توسط کارخانه انجام می‌شود و ممکن است با باز کردن جعبه در اولین مرتبه، اثرات آن را مشاهده کنید. ماشین اصلاح Chrostyle Pro دارای جنس تیغه‌ی استیل ضدزنگ، اندازه‌ی اصلاح 0.7 تا 3 میلی‌متر، خط زن، مدت زمان شارژ 60 دقیقه و مدت زمان کارکرد 90 دقیقه، منبع تغذیه‌ی برق خانگی و باتری قابل شارژ است.

ماشین اصلاح سر وال (Wahl Head Shaving Machine)

قابلیت استفاده‌ی بی‌سیم از یک ماشین اصلاح ، مزیت بزرگی است که اگر ماشین اصلاح در حالت متصل به برق هم کار کند این مزیت کامل می‌شود. البته نباید از قابلیت داشتن پایه‌ی شارژ به‌راحتی عبور کرد زیرا کار شارژ کردن دستگاه را آسان‌تر هم می‌کند. امروزه اکثر آرایشگاه‌ها برای اصلاح موهای مشتریان خود از ماشین‌های اصلاح قابل شارژ بدون سیم استفاده می‌کنند و خود را از دردسرهای پیچیدن و گره خوردن سیم راحت کرده‌اند. علاوه بر این، استفاده از یک ماشین اصلاح (Shaving Machine) بی‌سیم در هرجایی امکان‌پذیر است و احتیاجی به پریز برق نیست. ماشین اصلاح Super Cordless ساخت شرکت وال، سری برش مستقیم دارد که به کوتاه و مرتب کردن موهای صورت با مرزبندی مشخص کمک می‌کند. با استفاده از پایه‌ی شارژ، دستگاه را می‌توان شارژ کرده و به مدت 100 دقیقه به شکل بی‌سیم از آن استفاده کرد
. روی بدنه چهار LED وجود دارد که وضعیت شارژ باتری را نشان می‌دهند. تیغه‌های ماشین اصلاح (Shaving Machine) در کارخانه تنظیم و روغن‌کاری شده‌اند و ممکن است با باز کردن جعبه در اولین مرتبه، اثرات آن را مشاهده کنید. چنانچه تیغه‌ها برای تمیز کردن یا تعویض باز شوند، مجدداً باید تنظیم شوند. تیغه‌های ماشین اصلاح (Shaving Machine) پس از هر بار استفاده برای حفظ بهداشت شخصی باید روغن‌کاری و تمیز شوند. برای این کار از روغن شرکت وال که داخل جعبه قرار دارد استفاده شود.

ماشین اصلاح صورت براون (Braun Skin Shaving Machine)

دستگاه‌های تریمری که برای اصلاح موهای صورت و بهداشت شخصی طراحی شده‌اند، عموماً خط‌زنی هستند که شانه های مختلف با طول برش متفاوت روی آن نصب می شوند یا اینکه یک شانه با قابلیت تنظیم ارتفاع برش دارند. اما شرکت براون اقدام به تولید دستگاهی مجهز به دو خط زن کرده که هر کدام استفاده‌ی مخصوص به خود را دارندماشین اصلاح (Shaving Machine) مجهز به یک خط زن اصلی و یک خط زن کوچک‌تر قابل استفاده برای مرتب کردن دقیق بعضی نقاط صورت است. خط زن اصلی دندانه‌های درشت‌تر و عرض بیشتری دارد و برای اصلاح و خط انداختن موها استفاده می‌شود.
دو عدد شانه‌ی قابل تنظیم برای قرارگیری روی خط زن اصلی وجود دارد که یکی برای اصلاح کوتاه از 1 تا 10 میلی‌متر است که درجه‌بندی 0.5 میلی‌متری دارد و دیگری برای اصلاح بلند از 10 تا 20 میلی‌متر است و درجه‌بندی 2 میل متری دارد. تغییر طول اصلاح توسط چرخ درجه‌بندی دار روی بدنه انجام می‌شود. این ماشین اصلاح (Shaving Machine) دارای طراحی ارگونومیک است و قسمت‌هایی از بدنه با پوشش لاستیکی ضد لغزش پوشانده شده که در دست گرفتن و استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند. برای شستشوی دستگاه ماشین اصلاح (Shaving Machine) می‌توان به‌راحتی سری خط زن را زیر آب گرفت و شست. به طور خلاصه ماشین اصلاح (Shaving Machine) دارای دو خط زن بزرگ و کوچک، دو شانه‌ی قابل‌نصب روی خط زن اصلی، قابلیت اصلاح موهای سر و صورت با 25 طول اصلاح مختلف، منبع تغذیه‌ی برق و باتری بوده و قابل شستشو است.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس (Philips Skin Shaving Machine)

ماشین‌ اصلاح سر و صورت فیلیپس (Philips Head and Skin Shaving Machine) از محبوب‌ترین ماشین اصلاح (Shaving Machine) ها در لوازم شخصی مردانه هستند که مهم‌ترین ویژگی آن‌ها ضد آب بودنشان است و نیز متعلق به همین سری است و دارای تیغه‌‌های دو لبه و سر متحرک بوده و قابل‌استفاده به شکل خشک و مرطوب است. فلزی که روی تیغه‌های ماشین اصلاح (Shaving Machine) قرار دارد به شکل انحنادار طراحی شده است تا به‌راحتی روی پوست حرکت کرده و کمترین تماس را با پوست داشته باشد تا التهاب و قرمز شدن بعد از اصلاح به کمترین مقدار ممکن برسد. پوشش روی تیغه‌ها هم شناور هستند و با حرکت روی صورت شکل انحناهای صورت را به خود می‌گیرند. بنابراین احتیاجی به فشار بیش‌ازحد سر ریش‌تراش روی صورت نیست. این ویژگی که در تیغه‌های ماشین اصلاح (Shaving Machine) ‌های فیلیپس وجود دارد، همه‌ی موها حتی موهای خوابیده‌ی زیر گردن را به دام می‌اندازد و موجب اصلاحی از ته می‌شود. اما مهم‌ترین ویژگی این ماشین اصلاح (Shaving Machine) ضد آب بودن آن است که اجازه‌ی استفاده به شکل خشک و مرطوب همراه با فوم یا ژل اصلاح را می‌دهد. حتی می‌توان این ماشین اصلاح (Shaving Machine) را زیر دوش استفاده کرد و نگرانی از بابت نفوذ آب به داخل آن وجود ندارد. برای اصلاح خط ریش و گردن و یا مرتب کردن موهای ریش و سبیل یک خط زن متصل به پشت دستگاه وجود دارد که به شکل فنری بیرون می‌آید و آماده‌ی استفاده می‌شود. به باتری لیتیوم یونی قابل شارژ با کیفیتی مجهز شده است.
این باتری در مدت‌زمان 1 ساعت شارژ می‌شود و پس از آن به مدت 50 دقیقه قابل‌استفاده است. چنانچه در میانه‌ی اصلاح شارژ باتری تمام شود، می‌توان به کمک قابلیت شارژ سریع با 3 دقیقه شارژ کردن باتری انرژی لازم برای یک اصلاح کامل را در آن ذخیره کرد. از آنجایی که این ماشین اصلاح (Shaving Machine) قابل ‌استفاده به‌صورت مرطوب نیز است، برای حفظ ایمنی کاربر در حالت متصل به شارژر کار نمی‌کند. از ویژگی‌های ظاهری این ریش‌تراش فیلیپس باید به طراحی ارگونومیک، استفاده از سه رنگ زیبا در ساخت بدنه و جنس ضد لغزش بدنه اشاره کرد. جلوی ماشین اصلاح (Shaving Machine) یک نشانگر LED قرار دارد که در وضعیت‌های مختلف وضعیت شارژ باتری را نمایش می‌دهد. برای بهداشت شخصی پس از اصلاح میتوان برای شستشوی ماشین اصلاح (Shaving Machine) می‌توان سر آن را زیر شیر آب گرفت و شست. البته یک برس پاکسازی برای تمیز کردن خرده‌های مو و پوشش محافظ تیغه نیز داخل جعبه وجود دارد. برای نگه‌داری بهتر از ماشین اصلاح (Shaving Machine) مخصوصاً هنگام جابجایی در مسافرت به عنوان یکی از لوازم شخصی یک کیف نگه‌داری زیبا همراه آن ارائه شده است.