عینک کامپیوتر


عینک کامپیوتر

نکاتی در مورد عینک کامپیوتر و خرید عینک Noscope

لنز عینک کامپیوتر Computer Glasses از نوع آنتی زفلکس میباشد و چشمان فرد را محافظت مینماید عینک کامپیوتراصل کامپیوتر باعث میگردد تا تمامی نور و رنگ های ایجاد شده توسط مانیتور را ببینید و تصاویر واضحی را ببینید و چشمان شما برای دیدن تصاویر غیر واضح دچار فشار و انقباض های پی در پی ماهیچه های مربوطه و …. نشوند و بالطبع دیر تر خسته خواهند شدفریم عینک کامپیوتر آنتی رفلکس کامپیوتر پلاستیکی نبوده و از کائوچو با قابلیت انعطاف بسیار بالا ساخته شده و لنز آن نیز ترکیبی از چند لایه خاص و با طراحی خاص میباشداگر شما نیز دائما در محل کار و یا در منزل بیش از یک ساعت پشت کامپیوتر مینشینید ، حتما عینک کامپیوتربا لنز آنتی رفلکس را جهت جلوگیری از خستگی چشمانتان خریداری فرمائید تا علاوه بر مشاهده تصاویر واضح ، از چشمانتان نیز محافظت نمائید
اگر تمایل دارید تا در مورد مشکلات چشمی ناشی از کار با کامپیوتر بیشتر بدانید کافیست CVS چیست را در گوگل جستجو و یا مختصر توضیحی را که در زیر آوردیم مطالعه نمائید

مشکلات چشمی ناشی از کار با رایانه CVS چیست

CVS مجموعه ای از علامت های چشمی است که بر اثر کار با کامپیوتر ایجاد می شود . تقریبا 75% کسانیکه بیشتر با کامپیوتر سر و کار دارند ، گرفتار علائم CVS هستند. به نظر می رسد با فراگیرتر شدن بکارگیری کامپیوتر در ادارات و مراکز کار و حتی در خانه ها تعداد کسانیکه از CVS رنج می برند روبه افزایش باشد.

علائم CVS

مهمترین علائم CVS عبارتند از: خستگی چشم، خشکی چشم، سوزش،سردرد،دوبینی، اشک ریزش و تاری دید. CVS همچنین ممکن است سبب درد در ناحیه گردن و شانه ها نیز بشود.
چشم انسان حروف چاپی را بهتر از حروف نمایش داده شده بر روی مانیتور می بینند. علت این امر این است که حروف چاپی کنتراست بیشتری با صفحه سفید زمینه داشته و لبه های آنها واضح تر است حال آنکه در مورد صفحه مانیتور چنین نیست و لبه ها به وضوح حروف چاپی نیستند بلکه حروف از یک مرکز با کنتراست بالا شروع شده و به تدریج کم رنگ تر می شوند و پس از تبدیل به خاکستری کمرنگ ناپدید می گردند. بنابراین لبه های حروف بر روی صفحه مانیتور وضوح حروف چاپی را ندارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر در گوگل جستجو نمائید تا پی به عوارض چشمی کار با و مزایای عینک کامپیوترآنتی رفلکس ببرید

عینک کامپیوتر Computer Glasses (عینک آنتی رفلکس کامپیوتر ) و نحوه ی استفاده

یکی از کارهایی که معمولاً باعث می‌شود کاربران، برای مدت طولانی به مانیتور خیره شوند، برنامه‌نویسی است. گاهی مجبورید تا دیروقت بیدار بمانید تا یک ماژول را تمام کنید. در حالی که خسته هستید، به مانتیور خیره می‌شوید و این، به مرور تأثیرات منفی زیادی روی چشمانتان دارد.
یکی دیگر از کارها، خبرخوانی روی کامپیوتر است.
و خلاصه کارهایی که باعث می‌شود شما روی متون ریز خیره شوید.

سعی کنید نکات زیر را به کار بگیرید تا چشمانتان کمتر آسیب ببیند:

1. ازعینک کامپیوتر Computer Glasses ضد اشعه استفاده کنید( خرید عینک کامپیوتر آنتی رفلکس )

با پرداخت مبلغی بین 15 تا 20 هزار تومان، می‌توانید عینک کامپیوتر که به نام Anti-Focus (عینک آنتی فوکوس) مشهور است بخرید. اولین و مهم‌ترین پیشنهاد من همین است! حتماً در هنگام کار با کامپیوتر، از این عینک کامپیوتر‌ها استفاده کنید. به شدت نور مضر را کم می‌کند و کاملاً چشمانتان احساس راحتی می‌کنند.
قاب عینک کامپیوتر Computer Glasses هم با قیمت‌های مختلف، موجود است. نسبت به هزینه، یکی را انتخاب کنید.
اگر عینک کامپیوتری Computer Glasses هستید، تا جایی که من می‌دانم، می‌توانید لنزهایی با شماره عینک کامپیوتر خود و با خاصیت Anti-Focus سفارش دهید.
سعی کنید در حال کار با هر نوع مانیتوری که هستید، از این عینک کامپیوتر Computer Glasses استفاده کنید. من حتی زمانی که با گوشی بازی می‌کنم، این عینک کامپیوتر را استفاده می‌کنم.

عینک کامپیوتر Computer Glasses زدن چشم های شما را ناتوان نمی کند

دکتر فورمر میگوید: "همیشه از من این مورد سوال میشود اما باید بدانید چنین استنباطی اشتباه است، تنها چیزی که هنگام عینک کامپیوتر Computer Glasses زدن اتفاق می افتد این است که بهتر میبینید! ”
اما چند وقت یک بار به نسخه جدید عینک کامپیوتر نیاز دارید؟
دکتر فورمر توضیح میدهد این امر بستگی به سن شما دارد. هر قدر سنتان بیشتر باشد، معمولا دفعات نیاز به تعویض عینک کامپیوتر کمتر میشود. به طور کلی میتوان گفت اگر نوجوان یا جوان هستید هر سال یک عینک کامپیوتر جدید باید بگیرید و در صورتی که بزرگتر هستید هر یک تا دو سال یکبار باید عینک کامپیوتر خود را عوض کنید. علائمی که نشان میدهند زمان عوض کردن عینک کامپیوتر فرا رسیده است عبارت است از سخت شدن مطالعه و دیدن علائم و تابلوهای خیابان، تاری دید و سردرد.

قابلیت ‌های جالب آنتی‌ رفلکس عینک کامپیوتر:

این عینک کامپیوتر Computer Glasses ها دارای پوشش هستند و قابلیت ‌های جالبی دارند. از جمله:
عینک کامپیوترComputer Glasses ضد بازتاب: ضد بازتاب نور هستند عینک کامپیوتر و ضمن زیبایی، دید شفاف‌ تری می ‌دهند.
عینک کامپیوترComputer Glasses دارای فشردگی: عینک کامپیوتر دارای چگالی کمتری نسبت به نمونه مشابه شیشه دارند؛ در نتیجه سبک ‌تر هستند و به لحاظ فشرده ‌بودن ظریف ‌تر از انواع معمولی هستند. عینک کامپیوترآب‌ گریزی: این خاصیت باعث می ‌شود آب و بخار سریع‌ تر از سطح عینک کامپیوتر برطرف شود.
پوشش فلزی عینک کامپیوتر: Computer Glasses این پوشش مخصوص، چشم را در مقابل تمام نورهای مضر خورشید محافظت می ‌کند.
پوشش مقاوم‌ کننده عینک کامپیوتر : این پوشش جنس پلاستیک عینک کامپیوتر را در برابر خش مقاوم ‌تر می ‌کند.
حذف‌ خطای دیدعینک کامپیوتر: این قابلیت موجب می ‌شود که عینک کامپیوتر تصاویر در تمام نقاط عدسی بدون انحنا دیده شود و در نمره‌ های بالا، بزرگنمایی و کوچک ‌نمایی چشم کاهش پیدا کند.
دافع گرد وغبارعینک کامپیوتر: این پوشش باعث جذب ‌نشدن ذرات گرد وغبار روی عینک کامپیوتر می‌ شود.
ضد uv عینک کامپیوتر UV: این پوشش چشم را در برابر اشعه UV (ماورای بنفش) خورشید محافظت می‌ کندعینک کامپیوتر را.
عینک کامپیوترپوشش EMI: عینک کامپیوتر این نوع پوشش، ضد اشعه " الکترو مغناطیس" مانیتور است، دید بهتری هنگام کار با کامپیوتر می ‌دهد و از خستگی چشم جلوگیری می‌ کند. مشکل این عینک کامپیوتر ‌ها این است که تاریخ مصرف دارند و عمرشان بین 2 ماه تا یک سال است؛ بعد از این مدت قابلیت آن ها از دست می ‌رود. وقت خرید حتما تاریخ تولید لنز را چک کنید.

آنتی ‌رفلکس فتوکرومیک عینک کامپیوتر Computer Glasses:

این نوع عینک کامپیوتر‌ ها، هم ویژگی آنتی‌ رفلکس‌ ها و هم خصوصیت فتوکرومیک‌ ها را دارند.

نگهداری از عدسی‌ های آنتی ‌رفلکس عینک کامپیوتر

* این نوع عینک کامپیوتر ‌ها را به جاهایی با حرارت بالا( مثل سونا) نبرید.
* این عینک کامپیوتر‌ ها را مقابل جریان ‌های داغ هوا مثل سشوار یا در مکان‌ های داغ مثل داشبورد اتومبیل قرار ندهید.
* این عینک کامپیوتر ها به انواع مواد شیمیایی مثل حشره ‌کش‌ ها و مواد آرایشی مثل ریمل حساس هستند؛ بنابراین در صورت تماس، آن ها را سریعا با آب و الکل تمیز کنید(مقدار الکل باید یک‌ چهارم آب باشد).
* این عینک کامپیوتر ها را تنها با دستمال مخصوص و اسپری مخصوص آن‌ ها پاک کنید. از دستمال کاغذی یا دستمال ‌های دارای مواد پلاستیکی و پاک‌ کننده‌ هایی که مواد اسیدی دارند استفاده نکنید.
قیمت عینک مخصوص کامپیوتر حدود 15 تا 20 هزار تومان می باشد. بهترین عینک برای کار با کامپیوتر محسوب می شود.

خرید عینک آنتی رفلکس Buying Anti-Reflex Computer Glasses

عینکهای آنتی رفلکس ضد اشعه خصوصیات ویژه و منحصر به دارند که می توانند در هنگام استفاده از کامپیوتر از چشمان شما به خوبی محافظت کنند. به برخی از این ویژگی ها در زیر اشاره می شود.
عینکهای آنتی رفلکس ضد اشعه کامپیوتر، خاصیت ویژه ای دارند که قادر هستند اشعه های الکترومغناطیسی صفحه مانیتور را جذب خود کنند.
استفاده طولانی مدت از وسایل الکترونیکی نظیر کامپیوتر و موبایل، سبب می شود بیماری ها و صدمات بسیاری متوجه سیستم بینایی فرد شود.
عدسی این عینک ها از پلیمر ساخته شده اند که توانایی جذب اشعه های مضر مانیتور را دارد.
در صورت برخورد اشعه های مانیتور در طولانی مدت با چشمان فرد، بیماری های چشمی نظیر خیرگی چشم و تاری دید متوجه سیستم بینایی فرد می شود.
به همین دلیل استفاده از عینک های ضد اشعه مخصوص کامپیوتر می تواند فشار وارد شده بر چشمان شما از اشعه های مانیتور را کاهش داده و سلامت چشمان شما را تامین کنید.

عینک کامپیوتر Computer Glasses

شاید شما هم جزو افرادی باشید که بیشتر اوقات پشت کامپیوتر هستید و چون مانیتور شما از نوع LCD و LED بوده و احساس می کنید که اشعه مانیتور ضرری برای چشمان شما ندارد . در این مورد میبایستی اندکی تامل فرمائید چرا که کار زیاد با کامپیوتر بدلیل تمرکز چشمان به مانیتور باعث خستگی چشمان فرد می شود
عینکمخصوص کامپیوتر با لنزهای آنتی رفلکس محصول جدید سال 2016 و ایمن برای چشمان شما میباشد .لنز عینک مخصوص کامپیوتر از نوع آنتی زفلکس میباشد و چشمان فرد را محافظت مینماید

کلمات کلیدی مرتبط : 

عینک آنتی فوکوس - عینک gunnar - عینک محافظ چشم مانیتور - عینک گانر - قیمت عینک مخصوص کامپیوتر - عینک ضد اشعه کامپیوتر - بهترین عینک برای کار با کامپیوتر - خرید عینک noscope -