ساعت فانتزی


راهنمای خرید ساعت فانتزی

ساعت فانتزی fantasy watch

امروزه ساعت های فانتزی و انواع مختلف ساعت های دیواری مورد استقبال گسترده عموم مردم در سرار جهان قرار گرفته اند ، از انواع مختلف ساعت میتوان به ساعت دیواری نگین دار، ساعت دیواری چوبی ، ساعت دیواری لوکس ، ساعت دیواری کلاسیک و ساعت دیواری مدرن اشاره نمود.
عوامل مختلفی در تعیین قیمت یک ساعت فانتزی fantasy watch موثر است که به صورت فهرست وار به ساعت فانتزی ها اشاره می شود:

1- جنس بدنه ساعت فانتزی fantasy watch:

ما از بهترین مواد اولیه جهت تولید صفحه اصلی ساعت فانتزی ها استفاده می کنیم. از مواد اولیه (پلکسی گلاس) ساخت تایوان با نامهای تجاری YearLong و Raychung و با ضخامت 2.8 میلیمتر که از بهترین مواد اولیه موجود در بازار ایران هستند برای ساخت ساعت فانتزی ها استفاده می شود.

2- جنس موتور ساعت فانتزی fantasy watch :

ما برای ساخت ساعت فانتزی از بهترین موتور آرام گرد بی صدا موجود در جهان استفاده می کنیم. موتور ساعت فانتزی ها از یکی از معتبرترین برندهای تولید موتور ساعت فانتزی که دارای سه سال ضمانت تعویض بوده و ساعت فانتزی ساخت کشور تایوان می باشد استفاده شده است .

ساعت فانتزی fantasy watch

طرح ها و مدل های متنوع این ساعت فانتزی ها برای تکمیل دکوراسیون منزل و محیط کار شما ایده آل بوده و محیطی شیک ، متنوع و زیبا را برای مشکل پسندان فراهم می آورد. ساعت فانتزیfantasy watch از جنس پلکسی گلاس براق ساخته شده است. مواد استفاده شده در ساعت فانتزی ساخت کشور تایوان و دارای هیچگونه خش -موج و جوش ندارد. ساعت فانتزی دیواری بسیار سبک بوده و ساعت فانتزی fantasy watch دربرابر ضربه مستحکم است. نورشدید و رطوبت موجب تغییر رنگ این ساعت فانتزی نمی شود. استفاده از پلکسی گلاس تایوانی موجب شده تا گرد و خاک قالی جذب صفحه ساعت فانتزی نشود.
یکی از وسایلی که لازم است در همه خانه ها باشد ساعت فانتزی دیواری است. معمولا در انتخاب ساعت فانتزی دقت زیادی به خرج نمی‌دهید اما مدل های ساعت فانتزی های دیواری و ساعت فانتزی رومیزی آن قدر تنوع دارد که می‌توانید به وسیله ساعت فانتزی شکل و شمایل کلی دیوارها را عوض کنید .
نوع بسته بندی ساعت فانتزی دیواری fantasy watch معمولا در بسته بندی سایز 30 در 30 می باشد که پس از نصب ساعت فانتزی به سایز اصلی تبدیل می شود متعلقات که در جعبه ساعت فانتزی می باشند عبارتند از موتور ساعت فانتزی ،عقربه های دقیقه شمار ساعت فانتزی و ساعت شمار قطعات بنده ساعت فانتزی و قطعات اطراف ساعت فانتزی. نصب این ساعت فانتزی بسیار آسان می باشد ،راهنمای نصب ساعت فانتزی برای شما ارسال می شود و براحتی توسط نوعی چسب نواری مخصوص دو رویه که ساخته شده برای همین نوع ساعت فانتزی نصب خواهد شد و قسمت موتور ساعت فانتزی نیز توسط میخ کوچکی دارای قابلیت نصب می باشد .برای تمیز کردن ساعت فانتزی فقط کافیست با یک پارچه مرطوب روی ساعت فانتزی را تمیز کنید . جهت جلوگیری از خش و خط افتادن بدنه ساعت فانتزی در حمل و نقل برچسبی به رنگ قهوه ای روی ساعت فانتزی چسبانده شده است که به محض تحویل می توانید به راحتی جدا کنید.
هیچ یک از ما نیز به درستی نمی‌تواند بگوید که مخترع اصلی این ساعت فانتزی که بوده است و چه کسی به خود اجازه چنین جسارتی داده است که به نیابت ازسوی بشر زمان را به 24 قسمت مساوی با ساعت فانتزی تقسیم کند و هر قسمت آن را به 60 قسمت و هر قسمت از این 60 را به 60 قسمت دیگر. در طول تاریخ اسامی زیادی به عنوان مخترع نوعی ساعت فانتزی به ثبت رسیده و خلاصه‌ای کوتاه از زندگی و تلاش‌های آنان برای ساخت این ساعت فانتزی fantasy watch در کنار آن آمده است و نکته جالب اینجاست که هرچه به عقب‌تر برمی‌گردیم اشکال اولیه اکثر ساعت فانتزی ها با همین کاربرد و متناسب با شرایط در آن روزگاران ساخته شده است و کنکاش در این ساعت فانتزی ها نشان می‌دهد که بشر همواره به اشکال مختلف به دنبال «ماهیت» و چیستی زمان بوده است. انواع ساعت فانتزی مورخان تاریخ چون «هردوت» استناد می‌کنند، ساعت فانتزی fantasy watch هردوت در این‌باره نیز مکتوبه‌ای دارد که در آن به تاریخ ساخت یک نوع ساعت فانتزی به نام «ساعت آفتابی» اشاره کرده و نوشته است: «قدمت این ساعت فانتزی افتابی ها به 5000 سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد.» او ساخت این‌گونه ساعت فانتزی را به سومری‌ها و کلدانی‌ها نسبت می‌دهد، اقوامی که در بین‌النهرین می‌زیسته‌اند. براساس مدارک موجود در موزه ساعت‌شناسی لندن، نخستین کسی که به محاسبات نظری ساعت فانتزی توجه کرد و باعث رواج آن شد، «آنکسیماندر» از اهالی ملطیه یونان در قرن ششم پیش از میلاد مسیح(ع) بود. در این دوران ساعت فانتزی fantasy watch در نقاط مختلف امپراطوری یونان گسترش یافت. خارج از تمدن یونان باستان نیز حدود 340 سال پیش از میلاد، یک ستاره‌شناس کلدانی به نام «بروسوس» نیز نخستین ساعت فانتزی افتابی کروی را طراحی کرد، در این ساعت فانتزی افتابی شاخص جذاب درون نیمکره‌ای واقع شده بود که علاوه بر نشان دادن زمان، بر حسب یک تقسیم‌بندی 12 ساعته طول روز، بلندی سایه و نیز فصل‌ها را مشخص می‌کرد.
سومری‌ها این نوع ساعت فانتزی fantasy watch را گسترش دادند و نخستین ساعت فانتزی افتابی عمودی را ساختند که یک شاخص عمودی سایه‌ای بر صفحه ساعت فانتزی می‌انداخت و تقسیم‌بندی آن سایه، نشانه‌هایی از عبور ساعت فانتزی ‌های روز بود. ساعت فانتزی ‌های آفتابی، وسیله ‌ای بود که زمان را با استفاده از مکان خورشید در آسمان می‌سنجیدند، معمول‌ترین نوع ساعت فانتزی آفتابی، از میله‌ای ساخته شده بود که روی صفحه‌ای قرار داشت و ساعت فانتزی ‌های شبانه‌روز روی آن میله نشانه‌گذاری شده بود، وقتی مکان خورشید در ‌آسمان عوض می‌شد، سایه آن میله نیز روی صفحه جابه‌جا می‌شد و براساس آن ساعت فانتزی fantasy watch مشخص می‌شد. ساعت فانتزی میدان‌ها در شهرهای بزرگ جهان رسم بر این بوده است که ساعت فانتزی ‌‌های آفتابی را در میدان‌های اصلی نصب می‌کردند تا مردم در جریان گذران اوقات خود باشند و امروزه این ساعت فانتزی ‌ها به عنوان نمادهای تمدن در هر یک از شهرهای بزرگ جهان به شمار می‌آید. بسیاری از کارشناسان معتقدند که بیشتر ساعت فانتزی ‌های آفتابی معمولی، زمان ظاهری خورشیدی را نشان می‌دهند و این زمان با زمانی که در ساعت‌های رایج می‌خوانیم، کمی فرق دارد و در طول سال تا حدود 15 دقیقه جابه‌جا می‌شود. این ساعت فانتزی ‌ها fantasy watch تنها چهار روز در طول سال با ساعت فانتزی ‌های مکانیکی مطابقت دارد این پدیده به این خاطر است که، راستای محور چرخش زمین به دور خود، ثابت نیست .
سند مورخ یونانی بیانگر این است که ایرانیان از دیرباز به وقت و شمارش آن توسط ساعت فانتزی اعتقاد خاصی داشته‌اند و به نوعی ساعت فانتزی را حلال بسیاری از مشکلات خود می‌دانسته‌اند، گرچه عده‌ای از مورخان نیز این ساعت فانتزی fantasy watch را متعلق به یونانیان باستان هم می‌دانند و معتقدند که یونانیان ساعت آبی را اختراع کردند با این تفاوت که آنها ظرف‌هایی مدرج با سوراخ ریز پر از آب می‌کردند و آب قطره ‌قطره از سوراخ آنها می‌چکید ساعت فانتزی و با توجه به خروج آب از آن ظروف، زمان تا حدودی برای آنها معلوم می‌شد. همین مورخان نوشته‌اند که یونانیان باستان مخترع ساعت فانتزی های fantasy watch دیگری مثل «ساعت سایه‌ای» هم بودند و آنان از میزان سایه یک قطعه چوب عمودی بر یک صفحه افقی زمان را اندازه می‌گرفتند.

ساعت فانتزی

ساعتهای فانتزی دیواری fantasy watch و ساعت فانتزی های رومیزی و ساعت دیواری مدرن بسیار زیبا که از انها معمولا روی میز و یا کنار تلفن و از دیواری آن روی دیوار استفاده می شوند.
از این ساعت فانتزی های زیبا به عنوان یکی از تزئینات منزل میتوان استفاده کرد و در کنار تابلوهای شیک، یک نمای بسیار زیبا به منزل خود بدهید.
ساعت فانتزیfantasy watch در چند گروه ساعت های فانتزی دیواری و ساعت دیواری کلاسیک ، ساعت های فانتزی مچی تولید و عرضه می شوند. ساعت فانتزی در دو مدل چند تکه و شاخه ای طراحی می شود. این نوع ساعت فانتزی نیز در دو گروه ساعت دیواری فانتزی اتاق کودک و ساعت فانتزی بزرگسال طراحی شده اند. این نوع ساعت فانتزی به راحتی با دکوراسیون شما ست می شود و زیبایی منحصر به فردی به منزل شما می بخشد. در خرید ساعت فانتزی به کیفیت جنس و موتور ساعت های فانتزی fantasy watch در چند گروه ساعت های فانتزی دیواری، ساعت های فانتزی مچی تولید و عرضه می شوند.ساعتهای دیواری فانتزی در دو مدل چند تکه و شاخه ای طراحی می شود. این نوع ساعت فانتزی نیز در دو گروه ساعت دیواری فانتزی اتاق کودک و ساعت دیواری فانتزی بزرگسال طراحی شده اند. این نوع خرید ساعت دیواری کلاسیک و ساعت های فانتزی به راحتی با دکوراسیون شما ست می شود و زیبایی منحصر به فردی به منزل شما می بخشد. در خرید ساعت دیواری کلاسیک به کیفیت جنس و موتور ساعت حتما دقت کنید.
ساعت فانتزیfantasy watch مچی نیز در واقع از طراحی های امروزی ساعت به شمار می رود و با طراحی متنوعی که در رنگ و طرح ساعت فانتزی مچی موجود است، برای هر سلیقه ای مناسب می باشند.

ساعت فانتزی مچی قلم کاری

ساعتفانتری مچی fantasy watch از لحاظ موتوری یک ساعت فانتزی معمولی و به نسبت خوب است ولی در ساخت بند ساعت فانتزی مچی از طرحها و المان های فانتزی و زیبا استفاده می شود. در طراحی صفحه ساعت فانتزی مچی و یا قاب صفحه ساعت فانتزی مچی نیز از طرحهای کلاسیک استفاده می شود.
ساعتدیواری پاندول دار و ساعت دیواری نگین دار یکی از ساعت دیواری سلطنتی با ارتفاع نسبتا بلند است رنگ بدنه این ساعت دیواری سلطنتی و ساعت دیواری پاندول دار طلایی روشن است. ساعتدیواری چوبی Vuais، ساعت فانتزی بسیار شیکی است که برای منزل قابل استفاده بوده و ساعت دیواری لوکس به علت رنگ بندی بسیار متنوعی که دارد می توان آن را با وسایل خونه تان ست کنید.

کلمات کلیدی مرتبط : 

ساعت دیواری سلطنتی - خرید ساعت دیواری کلاسیک - ساعت دیواری نگین دار - ساعت دیواری پاندول دار - ساعت دیواری لوکس - ساعت دیواری چوبی - ساعت دیواری کلاسیک - ساعت دیواری مدرن