گل سر


راهنمای خرید گل سر

دانستنی های گل سر Flowerhead

گیره ها، کش ها و گل سر هایی که باعث کشش مفرط موی سر می شوند به تدریج پیاز مو را از بین می برند. چندی قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه استفاده از گل سر های مخصوص جمع کردن مو ، به خصوص گل سر های فلزی یا برخی از انواع گل سر یا حتی شانه های مو می تواند باعث ریزش شدید موها شود. با توجه به اینکه اغلب خانم ها ساعت ها مخصوصا وقتی در محل کار هستند، مو های خود را با گل سر می بندند.

آیا بستن دائم و استفاده از برخی تزیینات مو مثل گل سر می تواند باعث ریزش مو شود؟

– بله، مو دائم در حال رشد است و وقتی تحت فشار خفیف و مزمن گل سر قرار می گیرد، ریشه آن به صورت واکنشی دچار فیروز یا بافت جوش گاهی می شود و بعد از مدتی فولیکول مو از بین می رود و با هیچ دارویی امکان رویش مجدد آن وجود ندارد.
ریزش فقط در اثر بستن محکم مو با گل سر Flowerhead رخ می دهد یا شانه کردن محکم مو و استفاده از گل سر های فلزی هم موثر است.
برخی از گل سر ها و کلیپس ها وزن زیادی دارد و این وزن گل سر ها باعث ایجاد کشش و ریزش مو می شود.
گل سراگر سبک باشد و فقط مو را نگه دارد و مو داخل گل سر ها flowerhead تحت کشش نباشد، مشکل ساز نخواهد بود. بستن موها با گل سر به حالت شل و بافت ساده و بدون کشش گزینه خوبی برای خانم های شاغل است.

خیلی از خانم ها برای بستن مو از گل سر Flowerhead استفاده می کنند.

– بهترین وسیله برای بستن مو الیاف طبیعی گل سر است. هر چه گل سر ی که برای بستن مو استفاده می شود خاصیت کشسانی کمتری داشته باشد، اثر مضر آن کمتر خواهد بود.
گل ها و گیاهان علاوه بر زیبایی و رایحه خوبشان، برای هدیه دادن و همچنین می توان برای تهیه گل سر از آن ها استفاده کرد
شما هر چقدر هم که موی درخشنده و زیبای داشته باشید و آن را به بهترین شکل تزیین کنید هنوز هم می توانید به وسیله گل سر های جدید و تزیینی ، موی خود را جلوه ی بهتری بدهید.
مدتی است گل سر های flowerhead بزرگ به شکلهای مختلف بخصوص به شکل انواع گلها مورد استفاده قرار می گیرد اما چیزی که قابل توجه است اینست که اکثر ما تنها از گل سر ها به عنوان گل سر ی که موها را جمع می کند استفاده می کنیم چه موهای خیلی بلندی داشته باشیم و چه کوتاه روی شانه .
بانوان برای هرچه زیباتر شدن و جلوه دادن به موهای خود استفاده از گیره و گل سر و آموزش ساخت تل سر را گزینه ی بسیار مناسبی می دانند. گل سر سنجاق سر و گیره و گل سرها مدل ها و رنگ های متنوعی دارند که می توان متناسب با رنگ لباس گل سر ها را انتخاب کرد.
گل سرهای فانتزی Flowerhead را از فروشگاه ها با قیمت های گزاف تهیه می کنید .ایده های زیادی برای تزیین گل سر دختر بچه ها هست . گل سر از اون دسته از لوازمی هست که هرچقدر هم انواع مختلف گل سر رو داشته باشیم و بخوایم استفاده کنیم، باز هم تنوعش کم میاد.
این روزها به‌راحتی می‌توانیم متناسب با نوع و جنس موهایمان از گل سر استفاده کنیم. ساخت گل سر با نگین بیشتر برای خانم ها جلوه بیشتری دارد و اموزش ساخت گل سر پارچه ای را در انواع سایت های آموزشی می توان جستجو کرد. آموزش گل سر با روبان نمونه ای از گل سر های پارچه ای ساتن مانند می باشد که کیفیت این گل سر زیبا بسیار بالاتر از گل سر نگینی می باشد.

آموزش گل سر با تور Flowerhead

گل سرتوری بیشتر برای شینیون موهای عروس خانم ها کاربرد دارد و آموزش ساخت گل سر کریستالی را اکثر عروس خانم ها تمایل به یادگیری و درست كردن گل سر توری دارند.
انواع گل سر بچه گانه از نوع فانتزی بیشترین فروش را داراست. گل سر دخترانه نباید بصورتی باشد که باعث کشش موهای آنها شود زیرا باعث ریزش مو آن ها می شود. اغلب برای موهای دختر بچه ها از گل سر سبک و گل سر هایی به رنگ شاد استفاده می شود. گل سر ها جنس های مختلفی دارند. از گل سر شیک در اندازه های کوچک و بزرگ برای مجالس بصورت تزیینی استفاده می شود.
از گل سر flowerhead کوچک بیشتر برای بافت موی بچه ها استفاده می شود. گل سر ها را باید متناسب با مو خود انتخاب کرد. گل سر flowerhead سنجاقی شکل بصورت فلزی در بازار به فروش می رسد.