گردنبند

سری جدید زیورآلات دست ساز
32 %
سری جدید زیورآلات دست ساز

انواع زیورآلات دست ساز برنجی با طرح های جدید و جذاب

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز سه نگین
30 %
گردنبند دست ساز سه نگین

گردنبند دست ساز برنجی مدل سه نگین

تمام شد

نا محدود است

1 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز پروانه ای
28 %
گردنبند دست ساز پروانه ای

گردنبند دست ساز برنجی مدل پروانه ای با سنگ های فیروزه ای

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز پروانه
64 %
گردنبند دست ساز پروانه

گردنبند دست ساز برنجی مدل پروانه نگین دار

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز
64 %
گردنبند دست ساز

گردنبند دست ساز برنجی مدل نت موسیقی

تمام شد

نا محدود است

2 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز تک نگین
30 %
گردنبند دست ساز تک نگین

گردنبند دست ساز برنجی مدل اسپیرال تک نگین

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز پاپیونی
28 %
گردنبند دست ساز پاپیونی

گردنبند دست ساز برنجی مدل پاپیونی با سنگ های زرشکی

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز پیچ
66 %
گردنبند دست ساز پیچ

طرح زیبایی از گردنبند دست ساز برنجی مدل پیچ

تمام شد

نا محدود است

10 خرید انجام شده

گردنبند دست ساز  بته جقه
30 %
گردنبند دست ساز بته جقه

گردنبند دست ساز برنجی مدل بته جقه

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده


راهنمای خرید گردنبند

تاریخچه استفاده از گردنبند Necklace و زیورالات

گردنبندNecklace از جواهرات است که در اطراف گردن است. گردنبند غالبا از زنجیره جواهرات فلزی تشکیل شده است.
در دو هزار سال پیش از میلاد ،ساکنان فلات ایران ،ساختن جواهرات و گردنبند Necklace را با دانه و مهره هاى رنگى آغاز کردند و بدین گونه ،علاقه خود را به تزئینات و گردنبند نشان دادند. در شهر سوخته گردنبند مربوط به این دوره یافت شده است ،تا این که در هزاره بعد ،یعنى هزاره اول پیش از میلاد ،فرهنگ غنى ایرانى شکل گرفت ،به همین دلیل تغییرات گسترده اى در صنعت جواهر سازى ایجاد شد.
گردنبندهای قدیمی متعلق به دوره هولوسین می باشند.
ویژگی های مشترک از گردنبند Necklace شامل سنگ های رنگی و طیف گسترده ای از دیگر دکوراسیون نیز می باشد.
گردنبندNecklace توسط هر دو مردان و زنان در فرهنگ های سراسر جهان برای اهداف از آرایش و موقعیت اجتماعی استفاده می شد.
استفاده تزئیینی از گردنبند طلا و نقره برای درمان برخی بیماری های جسمی و روانی موثر است. اگر پوست ‌تان برنزه یا سبزه تیره است، ترجیحا از گردنبند Necklace بند طلا استفاده كنید كه تركیبی از طلای سفید و زرد باشند.
در مهمانی ‌های رسمی اگر تنها نگین گردنبند زنانه و یا نگین آویز گردنبند دخترانه همرنگ لباس یا مكمل رنگ لباستان باشد، مناسب‌تر است. وقتی از گردنبند دخترانه پهن استفاده می‌كنید، بهتر است از گوشواره صرف‌نظر كنید‌، چون بخشی از فضایی كه برای جلوه‌ی گوشواره ‌تان لازم است، توسط پهنی و درخشندگی گردنبند بدل تان از بین می‌رود. ضمنا بهتر است كه رنگ سنگ‌های به كار رفته در گردنبند بدل تان با رنگ پوست‌تان هماهنگ ‌باشد.
انتخاب گردنبند مردانه Necklace با توجه به اندازه گردن و مدل لباس مردانه باید صورت گیرد در غیر این صورت به جای اینکه گردنبند مردانه زیبا به نظر برسد، کل لباس و اندام مان نامتناسب به چشم می‌آید.

مهمترین نکات درباره انتخاب گردنبند Necklace دست ساز :

اندازه گردن

اگر گردن بلند و مناسبی دارید می‌توانید از گردنبند دست ساز هایی که به دور گردن مثل دستبند بسته می‌شوند استفاده کنید. این مدل گردنبند مردانه طلا گردن شما را مناسب ‌تر نشان می‌دهد.
اگر گردن‌ خیلی باریک و بلند دارید هرگز از گردنبند طوقی شکل با پهنای کم انتخاب نکنید. اگر گردن کوتاهی دارید می‌توانید از ترکیب دوتایی گردنبند ظریف استفاده کنید، البته توجه داشته باشید با یقه هفت یا مدل یقه های باز ست کنید. همچنین بلندی گردنبند دخترانه تا بالای سینه هایتان باید باشد.

یقه لباس :

قبل از انتخاب گردنبند زنانه به یقه لباستان توجه کنید، با یقه‌های صاف به جای گردنبند مردانه طلا بهتر است گوشواره ای مناسب بپوشید. اگر یقه بسته مانند یقه پولو پوشیده اید می‌توانید گردنبند بلند و گردنبند چند تایی پر زرق و برق را با هم بپوشید اما زنجیرها و آویزهای کوچک گردنبند بر روی این یقه کم ارزش و بد به نظر می‌رسند.
اندازه گردنبند Necklace پسرانه طوری باید باشد که بالای یقه لباستان قرار گیرد، هرگز گردبند پسرانه را روی مرز یقه قرر ندهید زیبایی زیبایی یقه و گردنبند تان گرفته می‌شود.

فرم بالاتنه:

اگر شانه ‌های مایل یا چاقی دارید، از گردنبند ظریف رشته‌ ای مهره دار یا مدل‌های گردنبند مکعبی و گردنبندهایی که با تکه ‌های هندسی درست شده است، استفاده کنید.
و هرگز تعداد زیادی گردنبند طلا را با هم به گردنتان نیاویزید.
گردنبندهای بزرگ و شلوغ را با گوشواره‌ های غول‌پیکر نپوشید حتی اگر از یک ست باشند.

مشخصات گردنبند مناسب

بهترین گردنبندها Necklace دارای مدل ‌های مختلفی هستند: گردنبند با یا بدون آویز (نگین)، گردنبند طوقی (که مانند دستبند به دور گردن بسته می‌شود و آویزان نیست)، گردنبند بلند که می‌توان یک لا یا دو لا انداخت و...

تاثیر مدل گردنبند :

امروزه مدل‌های مختلفی برای گردنبند وجود دارد که استفاده از آنها به مدل صورت و بالاتنه و لباس شخص مرتبط است. گردنبند طوقی برای گردن‌های بلند مناسب است ولی گردنبند طوقی برای گردن‌ های کوتاه مناسب نیست.
البته گردنبندهای طوقی Necklace خیلی باریک برای گردن‌ های خیلی بلند و باریک مناسب نیستند. برای گردنهای کوتاه گردنبند دوتایی ظریف خوب است (که باید با لباس یقه هفت یا یقه باز پوشیده شود و بلندی گردنبند تا بالای سینه‌ ها باشد) گردنبند های بزرگ و بلند سینه‌ ها را بزرگتر نشان می‌دهند. برای افرادی با سینه بزرگ گردنبند های کوچ چند تایی مناسب است این گردنبند ها باید بالای چاک سینه قرار بگیرد. برای افرادی با شانه‌های مایل یا چاق ، گردنبندهای ظریف رشته‌ای مهره دار یا مدل‌های هندسی (مثلاً مکعبی) مناسب می‌باشد.
گردنبندخوب نباید روی مرز یقه لباس قرار بگیرد. با لباس یقه صاف بهتر است گردنبند استفاده نشود و به جای آن گوشواره استفاده شود. با یقه بسته مانند یقه پولو زنجیرها و گردنبند های ظریف کم ارزش به نظر می‌رسند اما چند لایه گردنبند بلند و چندتایی پر زرق و برق مناسب است. برای تاپ‌ها و بلوزهای رکابی گردنبند بلند چند رشته‌ای مناسب است. گردنبند بلند معمولاً باید حداکثر تا بالای ناف باشد.
گردنبندپسرانه Necklace نوعی از زیورآلات است که به دور گردن آویزان می شود و گردنبند مردانه طلا از فلز، پارچه، پلاستیک و... ساخته می شود. تاریخچه استفاده از گردنبند به انسان های اولیه بر میگردد، زمانی که انسان ها از اشیا و مواد دور بر خودشان لباس ،وسایل مورد نیاز و حتی گردنبند درست میکردند. پس میتوان گفت اولین گردنبند ها شامل ساقه های گیاهان ،چوب های حکاکی شده و استخوان و دندان های حیواناتی که شکار میکردند ،ساخته می شدند. استفاده از گردنبند به عنوان زیور آلات در تمامی دوره های تاریخ دیده شده است و گران ترین و با ارزش ترین گردنبند ها معمولا متعلق به ملکه ها ی قرون گذشته است ،این گردنبند طلا به سفارش خاندان های سلطنتی از طلای خالص و سنگ های گران قیمت و کم یاب ساخته می شدند. امروزه ویژگی های مشترک گردنبند جدید و مدرن سنگ های قیمتی و جواهراتی مثل برلیان و الماس و اتم است. البته گردنبند چوبی و گردنبند پلاستیکی نیز طرفداران خاص خود را دارند ،که بیشتر به عنوان گردنبند اسپرت تولید می شوند. گروه مد ایرانیست جدید ترین گردنبند های برند های معروف مثل گردنبند دی اند جی،بولگاری، گردنبند لنوین و دی کی ان وای و .. را برای شما آماده کرده است. اکثر این گردنبند ها بسیار گران هستند و جز کالا های لوکس و تجملی هستند.

گردنبند Necklace فروهر و پرچم

گردنبندفروهر و پرچم یک گردنبند زیبا و اصیل ویژه ی جوانان ایرانی ترکیبی از دو نماد ایرانیان تقدیم به تمام دختران و پسران آریایی می باشد. فوق العاده شیک و زیبا یک مدل بسیار پر طرفدار نمــــــاد فـــــــروهر نیاکان ما از چند هزار سال پیش دریافته بودند که هر انسان زنده از تن، جان، روان، وجدان و فروهر (Fravahr) سرشته شده که پویندگی و بالندگی انسان از کوشش و جوشش آنهاست. فروهر از دو واژهی "فره" به معنی جلو، پیش و "وهر" یا ورتی به معنی برنده و کشنده درست شده است و شاید بتوان گفت از نظر زندگی، فروهر بزرگترین و با ارزشترین جزء وجود انسان است ، چون پرتوی از هستی بیپایان اهورا مزداست که انسان را به سوی رسایی رهنما میشود و وظیفه ی پیشبری و فرابری، برای انسان به برترین پایه ی هستی را داراست. و پس از مرگ با همان پاکی و درستی به اصل خود (اهورامزدا) میپیوندد.

ویژگی های گردنبند مرغ آمین

گردنبندمرغ آمین واقعی و برابر اصل كه دارای سنگ های فیروزه ای رنگ رگه دار بوده و پلاك ظریف و رنگ ثابت دارد . گردنبند مرغ آمین در طرح ها و كیفیت های متنوع در حال ارائه توسط فروشگاهای مختلف می باشد. اگر به دنبال گردنبند مرغ آمین اصل و باكیفیتی هستید كه تغییر رنگ ندهد و بهترین كیفیت را برای خرید هدیه داشته باشد ما به شما خرید این گردنبند مرغ آمین را پیشنهاد می كنیم. گردنبند ها از جمله زیورالاتی هستند كه بسیار مورد توجه خانم ها می باشند ، محصولاتی با طراحی های متنوع و زیبا جهت جلب رضایت و تأمین خواسته افراد مختلف با سلیقه های متفاوت . اما كمتر پیش آمده است كه یك مدل گردنبند مورد نظر عموم افراد با وجود تفاوت سلیقه قرار گیرد ، اما گردنبند مرغ آمین ، توانسته نظر همگان را جلب نماید. گردنبند مرغ آمین ، محصولی با طراحی بسیار زیبا و متفاوت از سایر محصولات مشابه خود است ، این گردنبند كه با سریال شهرزاد در میان عامه مردم معروف شد ، زیبایی خاصی دارد و به عنوان نمادی از عشق و محبت شناخته می شود. نام این گردن بند طلا برگرفته از نام مرغ آمین است كه به مرغ حق نیز معروف است . این گردنبند دارای پلاكی زیبا شامل مرغ آمین طلایی رنگ و زمینه ای به شكل قفس نقره ای رنگ می باشد ، تركیب رنگی كه بسیار چشم نواز است و كمتر كسی می تواند از كنار آن بگذرد ، اما این پایان زیبایی گردنبند مرغ آمین نیست ، زنجیر این گردنبند دارای زنجیر های فلزی به رنگ نقره ای است كه با سنگ های فیروزه ای رنگ رگه دار تزئین شده است. گردنبند مرغ آمین دارای زنجیر بلندی است و مناسب برای استفاده روی لباس می باشد ، شما می توانید از این گردن بند طلا زیبا بر روی لباس های مجلسی و رسمی نیز استفاده نمایید و متفاوت تر از همیشه به نطر برسید.