ست و نیم ست


راهنمای خرید ست و نیم ست

ست و نیم ست Set And Half Set

اگر بخواهیم زمان استفاده از زیورآلات و جواهرات را مشخص کنیم شاید تاریخ دقیقی را برای آن پیدا نکنیم ولی نکته مهمی که قابل توجه می باشد این است که همیشه جواهرات و زیوآلات بخش مهمی از زندگی بانوان و یا حتی آقایان برای جذاب به نظر رسیدن بوده است.
گوشواره، انگشتر ،گرنبند ، انواع مختلف دستبند ها، نیم ست طلا بدون نگین ، نیم ست طلا دخترانه ، مدل نیم ست طلا با قیمت مناسب جزء مرسوم ترین زیورآلاتی هستند که خانم ها اکثرا از آنها استفاده می کنند . هر کدام از زیور آلاتی را که در بالا به آن اشاره کردیم به تنهایی و یا به صورت مجموعه های نظیر به هم به فروش می رسند که ست و نیم ست Set And Half Set نام گذاری می شوند.
زیور آلات و ست و نیم ست ها Set And Half Set از مواد اولیه متنوعی ساخته می شوند مانند نقره ، تیتانیوم و حتی طلا که با توجه به دقت ساخت و نوع مواد استفاده شده در ساخت آن ست و نیم ست می تواند قیمت های متنوعی داشته باشد.
بدون شک ست و نیم ست هایی که از طلا ساخته شده اند قیمت بیشتری از ست های مشابه دارند همچنین اگر در ساخت این ست و نیم ست ها الماس های رنگی یا نگین های درخشنده استفاده شود بر قیمت آنها افزوده خواهد شد.

نکات کلیدی در استفاده و ست کردن جواهراتGold Tips To Use A Set Jewelry

جواهرات و زیور آلات یکی از اکسسوارهای زیبا و متنوع خانم هاست. دستبندهای شیک و گردنبندهای زیبا ست و نیم ست های جذاب همگی برای جلوه دادن به پوشش یک خانم و دختر خانم خوش سلیقه مهم است. نکته مهم در استفاده از جواهرات و ست و نیم ست دستی و گردنی رعایت تنوع و تعدادی است که انتخاب می کنید.
زیورآلاتهمیشه بخش جانبی و تزئینی پوشش به حساب می آیند اما اگر استفاده آن درست و به جا نباشد همه چیز در ظاهر ما به هم می ریزد.
زیبایی زیور آلات از جمله ست و نیم ست در این است که تنها با یک تکه کوچک از آن ست و نیم ست Set And Half Set بتوانید تغییر و تفاوت اساسی ایجاد کنید. راه آن هم ساده است؛ استفاده از چند تکه کوچک هماهنگ در ست و نیم ست Set And Half Set یا یک تکه بزرگ که متناسب با لباستان می باشد.
زیورآلاتشکل ها و کیفیت های متفاوتی دارند و در رنگ ها، طراحی ها و اندازه های متفاوتی ساخته می شوند. یک ست و نیم ست یا هر زیورآلات دیگری می تواند یک پیراهن ساده را به یک لباس ویژه تبدیل کند.
با استفاده از هر نوع زیور آلات و هر نوع ست و نیم ست شما می توانید مرکز توجه را در پوشش تان تغییر دهید. در هر صورت مهم است که چند نکته اساسی را در استفاده از زیور آلات و ست و نیم ست خود رعایت نمایید.

نکات ست کردن جواهرات با لباس Tips To Set Jewelry With Clothes

جواهرات کم کافی است

یک تکه از جواهرات که برجسته باشد می تواند برای شما کافی باشد. به همین دلیل نیازی نمی باشد که خودتان را در انواع و اقسام زیور آلات و ست و نیم ست غرق کنید.
بهتر است هر بار از یک تکه زینتی استفاده کنید اما اگر می خواهید از چند زیورآلات متفاوت استفاده کنید، باید بدانید که موقع استفاده از انگشتر و دستبند هر دو را از انواع بزرگ و براق انتخاب نکنید. همین طور گوشواره و دستبند نباید به یک اندازه بزرگ و برجسته باشند مگر اینکه این زیورآلات انتخابی ست و نیم ست باشد.
گوشوارههای آویز با دستبندهای پهن و ورقه ای در کنار هم تناسب دارند و گردنبندهای بلند به همراه انگشترهایی از چند نوع سنگ رنگی زیبا هستند. توجه داشته باشید که انتخاب های شما باید با هم هماهنگ باشند. سعی کنید همیشه از یک جنس فلز استفاده کنید و از این نوع زیورآلات و ست و نیم ست با لباس تکه دوزی یا طرح های چند رنگ استفاده نکنید.
گردنبندهای چند پله هم اگر درست استفاده شوند بسیار زیبا هستند، فقط باید به این نکته هم توجه کنید که یک گردنبند چند لایه را نباید با زیورآلات و ست و نیم ست دیگر استفاده کنید همچنین اگر از کمربند استفاده می کنید، گردنبند بلند نبندید.

ساده باشید Be Simple

زیورآلاتو ست و نیم ست بزرگ بهتر است با لباس های ساده استفاده شوند. یادتان باشد که شما می خواهید زیورآلاتتان دیده شود به همین دلیل باید آنها را به درستی با لباس هایتان هماهنگ کنید، یک پیراهن مشکی با یک یا دو تکه از زیورآلاتی که جلب توجه می کند مناسب است.
همین طور شلوار جین و یک تاپ ساده سفید به همراه یک گردنبند رنگی براق و بزرگ زیباست. وقتی می خواهید از زیورآلات و ست و نیم ست براق یا طلایی استفاده کنید، رنگ های خنثی را انتخاب کنید ست و نیم ست ساده با لباس های طرح دار مناسب تر است.

گردنبند و اندازه یقه

در پوشیدن گردنبند باید به اندازه و مدل یقه لباس توجه داشته باشید. یقه های باز، دکلته و هفت برای پوشیدن گردنبند مناسبتر می باشند. اگر لباستان دارای یقه ای است که پشت گردن حلقه شده است و درست شبیه یک گردنبند است، پوشیدن یک گردنبند کار چندان جالبی نیست.

راهنمای استفاده از گوشوارهGuide To Use Earring

معمولا گوشواره های براق و برجسته زیبا هستند و اولین چیزهایی هستند که مورد توجه دیگران قرار می گیرند. گوشواره ها باید با فرم صورت شما هماهنگ باشند. گوشواره ای انتخاب کنید که با ویژگی های چهره شما متناسب باشد. به طول، رنگ و فرم گوشواره توجه کنید. همچنین استفاده از ست و نیم ست های گوشواره و گردنبند مناسب بسیار زیبا به نظر میرسد.
برخی از مدل ست و نیم ست ها از نقره ساخته شده اند که اگر برایتان فعلا خرید ست و نیم ست های طلا مقدور نمی باشد می توانید از ست و نیم ست های نقره برای خود استفاده کنید. درست است ست و نیم ست های نقره جذابیت ست و نیم ست های طلا را ندارد ولی باز هم طرفدارن خود را در میان دختران جوان و به طور کلی خانم ها دارد.

انتخاب مدل زیور آلات و ست و نیم ست با توجه به ویژگی های فردی اشخاص

برای خانم‌های به‌روزFor Fashion Ma’ams

اگر همسر شما یک خانم به روز است که با مد جهانی جلو می‌رود یادتان باشد دستبندهای پهن که طرح های ظریف و هندسی دارند جزو به‌روزترین جواهرات دنیاست.

برای خانم های کمی تا قسمتی سنتیFor Full/Semi Traditional Ma’am s

اگر همسر آینده شما عاشق سنت و نقش و نگارهای اسلیمی است که از دل طرح‌های سنتی ایرانی می‌آیند، حتما به انتخاب یک ست و نیم ست آن هم از نوع یاقوت قرمز فکر کنید.

برای خانم های سخت پسندFor Fastidious Women

اگر همسر سخت‌پسندی دارید ، بهترین راه این است که سراغ یک انگشتر یا حتی گوشواره یا حتی ست و نیم ست مروارید بروید و نگران چیزی نباشید چون سادگی و زيبايي این انتخاب حتما سخت‌پسندترین خانم‌ها را هم راضی می‌کند.

برای خانم‌های مدرن For Modern Women

اگر همسر شما یک خانم با دیدگاه‌های کاملا مدرن است خرید یک ست و نیم ست با گرافیک‌های نا‌متعارف مناسب می باشد این نوع زیور آلات و ست و نیم ست انتخاب اغلب خانم‌هایی است که طرفدار دنیای مدرنند و به طرح‌های گرافیکی هم علاقه‌مندند.

برای خانم‌های آرامFor Calm Women

اگر همسر شما روحیه آرامی دارد و چندان اهل زرق و برق نیست حتما به انتخاب جواهرات و انواع ست و نیم ست با الماس صورتی فکر کنید. آرامش این جواهرات دقیقا همان چیزی است که همسر آرام شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

طلای سفید یا زرد White Gold Or the Yellow?

چند سالی است که ویترین طلافروشی‌ها پر از طلاهای سفید است. بسیاری از عروس‌ها برای خرید ست و نیم ست طلای جشن ازدواج‌شان سراغ طلای سفید می‌روند.
این روزها طلای سفید بیش از طلای زرد مد شده است و شکیل‌تر و ساده‌تر به نظر می‌آید. البته در میان انگشترها و گردنبند ها و ست و نیم ست های طلای زرد هم شما می‌توانید گزینه‌های خوبی پیدا کنید. نکته دیگر این است که طلای سفید به دلیل شباهت‌اش با بدلیجات موجود در بازار، ممکن است چندان خودش را نشان ندهد.

برق انداختن طلاHow To Polish Gold ?

ممکن است شما گردنبند و یا دستبند و یا ست و نیم ست طلایی داشته باشید که به مرور زمان جرم گرفته باشد و دیگر آن براقی اولیه خود را از دست داده باشد. چاره کار این است که یک ظرف را از آب پر کنید و کمی مایع ظرف‌شویی به آن بیفزایید. ست و نیم ست ، دستبند و یا انگشتر طلای خود را درون آن بیندازید و اجازه دهید چند دقیقه‌ای روی آتش اجاق گاز بجوشد. وقتی طلای خود را از ظرف آب خارج می‌کنید دوباره مثل روز اول برا ق می‌ شود. با این روش تمام جرم‌ها و آلودگی‌ها از روی طلا پاک می‌شوند حتی می‌توانید با یک مسواک نرم، طلاهای‌تان را با این محلول شستشو دهید
همانطور که گفته شد مواد استفاده شده در ساخت انواع زیورآلات و یا ست ها و نیم ست می تواند بر قیمت ست و نیم ست تاثیر مستقیم داشته باشد پس اگر در هنگام خرید ست و نیم ست با قیمت های بالاتری از حد انتظار خود روبرو شدید حتما از فروشنده دلیل این کار را جویا شوید.
اگر در منزل هستید و به دنبال تنوعی در نوع و نحوه پوشش خود هستید خرید یک ست یا نیم ست به شما پیشنهاد می شود و این امکان برای شما فراهم شده است که خرید اینترنتی ست و نیم ست را تجربه کنید و ست و نیم ست مورد علاقه خود را سفارش دهید.