دست بند

سری جدید زیورآلات دست ساز
32 %
سری جدید زیورآلات دست ساز

انواع زیورآلات دست ساز برنجی با طرح های جدید و جذاب

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

دستبند چرمی با پلاک  دلخواه
38 %
دستبند چرمی با پلاک دلخواه

همیشه به روز باشید...

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

دستبند چرمی با پلاک  برگ
38 %
دستبند چرمی با پلاک برگ

دستبند چرم طبیعی با 3 نوع پلاک برنجی ، نقره ای و طلایی

تمام شد

نا محدود است

10 خرید انجام شده

دستبند چرم دست ساز مدل1
50 %
دستبند چرم دست ساز مدل1

دستبند چرم در رنگ های مختلف مناسب برای خانم ها و آقایان اسپرت پوش

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

دستبند دست ساز برنجی و استیل
71 %
دستبند دست ساز برنجی و استیل

دست بند دست ساز استیل و برنجی با سنگ فیروزه و سنگ مشکی

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

دستبند چرمی با پلاک میلاد
38 %
دستبند چرمی با پلاک میلاد

‫دستبند چرم طبیعی با 3 نوع پلاک برنجی، نقره ای و طلایی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

دست بند دست سازسنگی
27 %
دست بند دست سازسنگی

دست بند دست ساز سنگی مناسب برای دختربچه ها

تمام شد

نا محدود است

1 خرید انجام شده

دست بند دست ساز پاپیونی
28 %
دست بند دست ساز پاپیونی

دست بند دست ساز برنجی مدل پاپیونی

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

دستبند چرمی با پلاک Ramin
38 %
دستبند چرمی با پلاک Ramin

‫دستبند چرم طبیعی با 3 نوع پلاک برنجی، نقره ای و طلایی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

دستبند چرمی با پلاک Hamed
38 %
دستبند چرمی با پلاک Hamed

‫دستبند چرم طبیعی با 3 نوع پلاک برنجی، نقره ای و طلایی

تمام شد

نا محدود است

1 خرید انجام شده

دست بند دست ساز تک نگین
28 %
دست بند دست ساز تک نگین

دستبند دست ساز برنجی مدل اسپیرال تک نگین

تمام شد

نا محدود است

7 خرید انجام شده

دست بند دست ساز بته جقه
28 %
دست بند دست ساز بته جقه

دستبند دست ساز برنجی مدل بته جقه

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده


راهنمای خرید دستبند

دستبند bracelet

این واقعیت که زنان دوست دارند با انواع زیور آلات خود را بیارایند بر هیچ مردی پوشیده نیست. بانوان معمولا با انواع زیور آلات از جمله گردنبند، انگشتر، دستبند، گوشواره و ... دیده می شوند. یکی از این زیور آلات که استفاده از آن در بین زنان رواج بیشتری دارد، دستبند است. یک دستبند زیبا تنها انتخاب زنان نیست، بلکه مردان نیز به سمت دستبند تمایل پیدا می کنند.
هر دستبندی در هر کشوری ممکن است برای منظوری مشخص مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال در برخی از مناطق هندوستان زنان دستبند گوناگون با تعداد متفاوت در دست دارند که این تعداد به نوبه خود نشان دهنده موقعیت زناشویی آنان است. همچنین در یونان، معنی دستبند ،مردم دستبندهایی بافته شده از ریسمان های قرمز و سفید را در ماه مارچ تا پایان تابستان در دستان خود می بندند. زیرا اعتقاد دارند که بستن این نوع دستبند در این زمان، آنها را از اشعه های سوزان خدای یونانی خدای خورشید محافظت می نماید. بنابراین هر کشوری در شیوه استفاده از دستبند داستان خاص خود را دارد. اما اصلی ترین نکته درباره معنی دستبند زیبا بودن و استفاده ویژه آن در بین بانوان است.

از انواع دستبند bracelet می توان به دستبند طلسم Bracelets spell ، دستبند های پلاستیکی Plastic handcuffs، دستبند سلامتی Bracelet Health، دستبند مهره ای Nut Bracelets اشاره کرد. یکی از معروفترین نوع دستبند، دستبند النگو Bracelets Bangles می باشد که بیشتر در هندوستان کاربرد دارد. دستبند النگو را در هر خانه ای از هندوستان می توان پیدا کرد. مهمترین کاربرد دستبند النگو در هندوستان این است که ذاتا سخت و محکم می باشد. زنان معمولا این نوع از دستبند النگو را در گروه های مختلف به دست می کنند که ایجاد صدای بسیار دلنشین نیز می نماید. این نوع دستبند النگو از فلز و یا طلا ساخته شده و معمولا دور مچ دست و یا آرنج بسته می شودکه یکی از نمونه های آن دستبند چرم مردانه با طلا است.
به دلیل تنوع زیادی که در طراحی دستبند موجود است. به راحتی می توان دستبند را با هر لباس و در هر مناسبتی ست کرد و پوشید. در طراحی دستبندها چند نوع دستبند داریم. دستبند زنجیری که یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین طرح های دستبند است. دستبندهای زنجیری با دانه های گرد و یا دستبند زنجیری با دانه های گندمی. دستبند آویزدار نیز طرح دیگری از دستبند است که معمولا با لباس های اسپرت و یا در مواردی با لباس های مجلسی نیز ست می شود. دستبند آویزدار در واقع همان دستبند زنجیری است که به آن چند قطعه تزئینی آویزان شده است. یکی از مزیت های دستبند آویزدار این است که شما می توانید قطعات ریز و یادگاری و یا حتی سنگهایی که به شما انرژی خوب و خاصی می دهد را می توانید خودتان به دستبند آویز کنید، تا همیشه در کنار خود داشته باشید. نوع دیگری از دستبندها، دستبند مرواریدی است که در ساخت این نوع دستبند از مروارید و یا سنگها رشته شده استفاده می شود. دستبند النگویی نیز نوع دیگری از دستبند است، دستبند النگویی را با نام تک پوش نیز شناخته می شود که اکثرا این نوع دستبند شبیه به یک النگوی پهن است.

دستبند النگویی Bracelets Bangles

النگو نوعي دستبند است كه قابليت تغيير سايز مانند دستبند هاي زنجيري را ندارد از این رو هنگام خريد النگو باید به سايز آن دقت کنید. دانستن اندازه دستبند النگویی بسیار مهم است. ساده ترين راه براي اينكه ببينيد دستبند النگویی مد نظر شما سايز درستي دارد اين است كه آن را قبل از خريد امتحان كنيد، اما اگر سايز دست خود را از قبل بدانيد می توانید خريد اينترنتي دستبند النگویی نيز انجام دهيد.

دستبند تك پوش Bracelets shirts

پیش از خرید دستبند النگو باید تصمیم بگیرید آیا مي خواهيد النگو را همراه با چندین النگو ديگر يا به صورت دستبند تك پوش استفاده کنید. اگر مي خواهيد فقط از يك دستبند النگو استفاده كنيد، دستبند تك پوش Bracelets shirts بهترين گزينه است. وقتي النگو را به صورت تكي مي اندازيد، النگو بايد ضخيم و بزرگ باشد تا بتواند به تنهايي زیبا باشد، بنابراين دستبند تك پوش هاي ضخيم و بزرگ مي توانند انتخاب مناسبي باشند. النگوهاي جواهر نشان: دستبند تك پوش ممكن است هميشه هم مطابق سليقه شما نباشد، بنابراين مي توانيد از دستبند النگوهايي استفاده كنيد كه با سنگ تزيين شده اند، به اين نوع النگو ها، دستبند النگو يي نيز می گویند. سایز اين دستبند النگوها بايد كمي كوچكتر از النگوهاي ديگر باشد و همچنين نبايد به ضخامت دستبند تك پوش باشند. در اين دستبند النگوها بهتر است از سنگهاي درخشان مثل الماس و برليان و سنگهايي با رنگ روشن مانند ياقوت سرخ و ياقوت كبود استفاده شود. النگو نازك يا دستبند النگويي با سنگهاي روشن و درخشان مي تواند بهترين گزينه براي يك خانم باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستيد كه دوست دارید از چندین دستبند النگو به صورت هم زمان استفاده می کنند، النگو هاي نازك چند تايي انتخاب خوبي براي شماست.

دستبند پلیس Police handcuffs

دستبند پلیس Police handcuffs نوعی وسیله برای ایجاد محدودیت فیزیکی است که با استفاده از آن مچ‌های دو دست فرد در نزدیکی هم قرار می‌گیرند و بدون استفاده از کلید، امکان رهاسازی از آن وجود ندارد. دستبند برای متهمان یا مجرمانی که امکان فرار یا آسیب زدن آنها به خود یا دیگران وجود داشته باشد استفاده می‌شود، در ضمن پا بند نیز در امر محدود سازی فیزیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد

دستنبند زینتی Decorative bracelet

دستبند زینتی Decorative bracelet نوعی وسیله تزئینی است که انسان‌ها بر گِرد مچ دست خود میبندند. دستبند ممکن است از جنس فلز، چرم، پارچه یا پلاستیک ساخته شود. گاهی در ساخت آن‌ها از چوب، سنگ و صدف نیز استفاده می‌شود. از دستبندها گاه برای مقاصد پزشکی یا شناسایی نیز استفاده می‌شود مانند دستبند آلرژی در بیمارستانها.

دستبند دوستی Friendship bracelet

دستبند دوستی Friendship bracelet نوعی دستبند است که به عنوان نمادی برای دوستی از طرف شخصی به شخص دیگر داده می‌شود. این نوع از دستبند از انواع نخ کاموا یا قلاب دوزی بافته می‌شود. این دستبندها دارای طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی هستند ولی قالبا از همان روش نیم‌گره بافته می‌شوند. تاریخچه این دستبندهای رنگی زیبا برای اولین بار توسط سرخ پوست های آمریکای جنوبی و مرکزی ابداء شد. بر اساس سنت شان، این دستبند را روی دست دوستشان که در آن زمان آرزویی داشت، گره می زدند. دستبند باید تا زمانی که پاره و خراب می شد، روی دست دوست می ماند تا خود به خود پاره میشد و می افتاد، در آن لحظه بود که آرزوی او برآورده میشد. این دستبندها برای اولین بار در دهه ۷۰ میلادی در آمریکا رواج یافتند و توسط هم دخترها و هم پسرها بافته میشدند. اگرچه امروزه در تمام جهان محبوبیت دارند.

دستبند چرم leather wristband

دستبند چرم leather wristband نوعی دستبند منحصر به فرد و خاص است که هم مورد استفاده زنان و هم مردان قرار میگیرد. با در دست داشتن دستبند مردانه چرم ظاهری شیک و مردانه داشته باشید. شما می توانید دستبند مردانه چرم را مطابق با سایز مورد نظر خود به صورت اینترنتی سفارش داده و با حداقل هزینه درب منزل دریافت کنید. دستبند مردانه چرم در بسته بندی شکیل و زیبا به دست شما خواهد رسید که شما می توانید آن را به دوستان و عزیزان خود هدیه کنید.

دستبند چرم مردانه با طلا Leather bracelet with gold plates

استفاده از دستبند مردانه چرمی دست ساز در ست لباس، پیام رسان تلفیقی از هنر، زیبایی و سلیقه است. ارسال این دستبند مردانه چرمی به عنوان هدیه، بیانگر حسن انتخاب شماست. برای پلاک روی این دستبند نام فرد هدیه گیرنده برش زده میشه و روی دستبند چرم قرار داده میشه. در حالت پیش فرض پلاک روی دستبند برنجی یا طلا و یا نقره برش خورده و روی دستبند قرار داده میشود. این دستبند در دو نوع مردانه و زنانه موجود می باشد و به تناسب هدیه گیرنده ارائه خواهد شد.

دستبند مردانه طلا Gold Bracelet

فلز طلا به علت زیبایی و مقاومت، به صورت زیورآلات مانند دستبند مردانه طلا و كارهای هنری نیز استفاده می‌شود. انواع دستبند مردانه طلا Gold Bracelet در مدل های متنوع از جمله دستبند تک پوش و دستبند النگویی در بازار موجود است.

دستبند لاغری Slimming Bracelet

این دستبند جدید قادر به شناسایی ضربان قلب شماست و می تواند هنگامی که زیاد از حد نرمال غذا می خورید به شما شوک وارد کند تا از خوردن دست بکشید. به تازگی یک کمپانی تکنولوژی دستبندی را طراحی کرده است که می تواند در تناسب اندام به شما کمک به سزایی کند. این دستگاه “پاولوک” نامیده می شود و در زمان های خاص به بدن شما شوک وارد می کند.این دستبند را هر فردی می تواند دور مچش ببند و به خاطر ضد آب و ضد ضربه بودن آن همه کارهای خود را همراه با آن انجام دهد. این دستبند تمام اتفاقات بدن را تجزیه و تحلیل می کند و در زمان های مشخص شوک الکتریکی به بدنتان وارد می کند.این دستبند در حال حاضر در مرحله آزمایش قرار دارد ولی به نظر می رسد برای افرادی که کنترلی روی خورد و خوراک خود ندارند بسیار مفید باشد. اگر از نحوه کار این دستبند می خواهید بیشتر بدانید باید این نکته را یادآور بشویم که با سنسورهای درون این دستبند ضربان قلب شما شناسایی می شود همچنین لرزش های رگ ها هنگام جویدن غذا را هم این دستبند حس می کند.

خرید دستبند مردانه استیل دو رنگ

خرید دستبند مردانه اسپرت با قیمت استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیورآلات که میتوانید به راحتی خرید و درب منزل تحویل بگیرید خرید اینترنتی دستبند اسپرت مردانه از جنس استیل ضخیم که دارای ترکیب رنگی طلایی و نقره ای میباشد

خرید دستبند پسرانه مارک دار خرید دستبند استیل مردانه دو رنگ

فروش دستبند مردانه اسپرت با بدنه استیل درجه یک که مورد پسند آقایان شیک پوش و مدر روز امروزی میباشد خرید دستبند پسرانه با طراحی متفاوت و متمایز دستبند استیل مردانه که یکی از محبوب ترین زیورآلات می باشد. دستبند اسپرت مردانه با طرحی بسیار مدرن و زیبا که از پرطرفدارترین مدلهای جواهرات می باشد، خرید اینترنتی دستبند پسرانه در تمام فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است.. زیبایی این دستبند واقعاً خیره کننده می باشد. نازل ترین قیمت ها در فروشگاه اینترنتی تک پوش موجود است دستبند مردانه با بدنه تمام استیل دو رنگ طلایی و نقره ای مدلی اسپورت و شیک بهترین زیورآلات مردانه خرید اینترنتی دستبند پسرانه با قیمت مناسب به عنوان هدیه ولنتاین یا هدیه تولد است