پاک کن و تراش

مداد تراش انگری بردز ANGRY BIRDS
56 %
مداد تراش انگری بردز ANGRY BIRDS

مداد تراش انگری بردز در رنگ های متنوع و زیبا و دوست داشتنی

2,000   تومان 900   تومان

نا محدود است

20 خرید انجام شده

مداد تراش رومیزی CARL
44 %
مداد تراش رومیزی CARL

مداد تراش رومیزی CARL مدل ANGEL

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده

مداد تراش ‏‎ Ring like
72 %
مداد تراش ‏‎ Ring like

مداد تراش ساده با چهار رنگ صورتی،سبز ،نارنجی و آبی

تمام شد

نا محدود است

250 خرید انجام شده

مداد تراش رومیزی ‏
27 %
مداد تراش رومیزی ‏

مداد تراش رومیزی، 3 مدل مختلف گربه ، فیل و توت فرنگی ‏

تمام شد

نا محدود است

17 خرید انجام شده

پاکن فکتیس ‏FACTIS
56 %
پاکن فکتیس ‏FACTIS

پاکن فکتیس سفید با قدرت پاک کنندگی بالا ‏

تمام شد

نا محدود است

269 خرید انجام شده

مداد تراش رومیزی بستنی
38 %
مداد تراش رومیزی بستنی

مداد تراش رومیزی با طرح بستنی و رنگ صورتی

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

مداد تراش رومیزی ‏CBS
38 %
مداد تراش رومیزی ‏CBS

مداد تراش رومیزی تمام فلزی با دو رنگ مختلف ‏

تمام شد

نا محدود است

10 خرید انجام شده

پاک کن CBS 7002 رنگی
60 %
پاک کن CBS 7002 رنگی

پاک کن سی بی اس رنگی مدل 7002 با قدرت پاک کنندگی بالا

تمام شد

نا محدود است

20 خرید انجام شده

پاک کن فانتزی CBS
60 %
پاک کن فانتزی CBS

پاک کن فانتزی CBS با رنگهای متنوع و زیبا مناسب دانش آموزان

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده

مداد تراش TOOTH
72 %
مداد تراش TOOTH

مداد تراش TOOTH با تیغه فلزی در رنگ های متنوع وزیبا

تمام شد

نا محدود است

14 خرید انجام شده

مداد تراش رومیزی آدم آهنی
44 %
مداد تراش رومیزی آدم آهنی

مداد تراش رومیزی طرح آدم آهنی با دو رنگ قرمز و آبی

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

مداد تراش کنکو CANCO
61 %
مداد تراش کنکو CANCO

مداد تراش کنکو در طرح های متنوع و زیبا و تیغه تیز و محکم

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده

انواع مدل پاکن کنکو ‏Canco
56 %
انواع مدل پاکن کنکو ‏Canco

انواع مدل پاکن کنکو در طرح ها و رنگبندی های شاد و متنوع ‏

تمام شد

نا محدود است

373 خرید انجام شده

پاک کن CBS 7002
60 %
پاک کن CBS 7002

پاک کن سی بی اس مدل 7002 با قدرت پاک کنندگی بالا

تمام شد

نا محدود است

22 خرید انجام شده

پاک کن مثلثی کوچک فکتیس FACTIS
47 %
پاک کن مثلثی کوچک فکتیس FACTIS

پاک کن مثلثی کوچک فکتیس با جنس عالی و پاک کنندگی بالا

تمام شد

نا محدود است

63 خرید انجام شده


راهنمای خرید پاک کن و تراش

پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener)

پاک کن و تراش(Eraser and pencil sharpener) دو عضو جدا نشدنی مداد هستند. شما می توانید هم تراش و هم پاک کن را با هم با شکل و ظاهری زیبا داشته باشید.
پاک کن و تراش(Eraser and pencil sharpener) همیشه مایه دردسر بودند از کودکی همیشه آنها را گم می کردیم، پاک کن ها همیشه سیاه پاک می کردند و دفترهایمان را پاره می کردند. هر چه جنس پاک کن انعطاف پذیرتر باشد کیفیت بهتری دارد، توجه داشته باشید رنگ پاک کن و تراش هیچوقت تاثیری در کیفیت آن ندارد پس گول رنگ پاک کن و تراش را نخورید.
ما مارک های خوب پاک کن و تراش(Eraser and pencil sharpener pelican ) و پاک کن و تراش(Eraser and pencil sharpener canco) را پیشنهاد می کنیم.
تراش ها همیشه مشکل کند شدن را داشته اند، در خرید تراش به نوع تیغه آن دقت کنید! تیغه های فولادی همیشه تیز می مانند و کند نمی شوند. برای خرید تراش ما مارک های پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener maped) ، پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener owner) را پیشنهاد می کنیم.

تراش

تراش وسیله‌ای است که برای تراشیدن نوک مداد به‌کار می‌رود. برخی از انواع تراش دارای دو تیغه استوانه‌ای و در مواردی برقی هستند. زاویه تیغه نسبت به مداد میزان تیزی نوک را تعیین می‌کند. پیدایش مداد نوکی بدلیل رفع نیاز به تراش و عدم تغییر ضخامت نوک طی کاربرد بوده‌ است.
مدادهای اولیه از جنس سرب ساخته می‌شد که نام انگلیسی مغز مداد lead گویای این امر است. بعداً ذغال چوب و گرافیت، جاگزین آن شدند که با چاقو آنها را تیز می‌کردند. به علت سیاه شدن دست در تماس با این مواد، نوک مداد را در لفافی قرار می‌دادند و آنرا کم کم باز می‌کردند. با تبدیل این لفاف به چوب، تراشیدن با چاقو و قلمتراش انجام می‌گرفت. بعد از انقلاب صنعتی و امکان تولید قطعات یک اندازه و ظریف، تیغ را روی سطحی ثابت کرده و با گرداندن مداد نوک آنرا تیز می‌کردند. با کوچک شدن اندازه این تیغه‌ها و استاندارد شدن آنها، سطح زیرین نیز کوچک و به شکل قابل حمل ساخته شد.

پاک‌کن

پاک کننام عام مواد جامدی است که در تماس و مالش، اثر مداد روی کاغذ یا زمینه دیگر را پاک می‌کنند. این وسیله جزو دسته لوازم التحریر حساب می‌شود. جنس پاک کن معمولااز پلاستیک و یا رزیناز مشتقات نفتی است. پاک کن در رنگهای متفاوتی ساخته می‌شود.
درگذشته بیشتر مردم به جای پاک کن از تکه خمیر نان استفاده می‌کردند تا اینکه در سال۱۷۷۰میلادی یک مهندس انگلیسی به نام ادوارد نعیم به اشتباه ازیک قطعه لاستیکی به جای خمیر نان استفاده کرد. او دید که این قطعه لاستیکی خیلی بهتر از نان پاک می‌کند کم‌کم برای ساخت پاک کن از مواد مناسبتری استفاده شد. به این شکل اولین پاک کن ‌ها به شکل امروزی ساخته شد. بعد ها لاستیک ها را به صورت نرمتری ساختند تا کاغذ را پاره نکنند و اثر مداد را بهتر پاک کند.
گسترش استفاده از مداد که نسبت به قلم و مرکب راحت تر بود، نیاز به وسیله‌ای برای اصلاح اشتباهات را ایجاد کرد. بعد از مدتها ساییدن کاغذ با پارچه مرطوب که سطح کاغذ را می‌خراشید، فکر جایگزین بهتر منجر به مالیدن خمیر نان روی نوشته‌ها شد که نتیجه بهتر و تخریب کمتری روی کاغذ داشت.
با پیدایش و گسترش کائوچو که از شیره درخت کائوچو به دست می‌آمد، این ماده به ‌سرعت جاگزین خمیر در پاک کردن اثر نوک مداد شد. وضع کلمه انگلیسی rubber به معنای مالنده برای لاستیک از این کاربرد ناشی می‌شود.
در حال حاضر علاوه بر فاکتیس که از بسپاری روغنهای گیاهی به دست می‌آید، از انواع مواد بسپاری لاستیک و پلاستیک که دارای نرمی و کشسانی مناسب باشند برای ساخت پاک کن استفاده می‌شود. پاک کن‌های هنری دارای چسبندگی و توان پاک کنندگی بیشتر است. پاک کن به شکل‌های گوناگون مستطیل و مدور و استوانه و... ، و به صورت دستگاه برقی نیز ساخته می‌شود.

مشخصات پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) خوب

پاک کن

• با طراحی ارگونومیک برای کاربرد آسان
• با حرکت نرم روی کاغذ
• - قابل استفاده برای پاک کردن رد مدادهای گرافیتی و رنگی
• بدون PVC
• بدون ایجاد پرز
• دارای پوشش برای جلوگیری از کثیف شدن انگشتان

تراش

• با کیفیت بسیار خوب
• مناسب برای تراشیدن آسان و تمیزمداد
• قابل استفاده برای تیز کردن نوک مدادهای گرافیتی و رنگی
• دارای مخزن
• با پیچ امنیتی
• دارای زاویه تراش عمودی

انواع پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener)

به دلیل استقبال و کارایی پاک کن و تراش در مراحل مختلف تحصیل انواع پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) های گوناگون با رنگها و شکلهای متفاوت ساخته شده است. از گذشته تا کنون انواع زیادی پاک کن و تراش ساده و پاک کن و تراش فانتزی ساخته شده که با گذشت سالهای و تغییر سلیقه مردم کلسیونی از پاک کن های قدیمی به وجود آمده است که در دنیای مجازی فروش کلکسیون پاک کن به تازگی باب شده است. در دنیای مجازی عکس پاک کن فانتزی و عکس پاک کن های عجیب بسیاری یافت میشود که علاقه مندان میتوانند به سایتهای فروش کلکسیون پاک کن برای پاک کن های قدیمی و برای خرید اینترنتی پاک کن فانتزی و تراش فانتزی میتوانند به سایت های معتبر خرید اینترنتی پاک کن فانتزی مراجعه کنند و با دیدن عکس پاک کن فانتزی و عکس پاک کن های عجیب ، پاک کن مورد علاقه ی خود را انتخاب و خریداری کنند. سایت تخفیف گروهی ایران سنتر نیز خرید اینترنتی پاکن فانتزی را مهیا کرده است. نوع دیگری از پاک کن وجود دارد به آن پاک کن الکتریکی یا مداد پاک کن برقی گفته میشود. مداد پاک کن برقی برای نشان دادن عمق شیارها و خطوط طراحی استفاده می شود . استفاده از پاک کن الکتریکی به شفافیت و طبیعی تر به نظر رسیدن کار کمک شایانی می کند. برای سهولت استفاده از پاک کن و تراش و همچنین پیشگیری از جا گذاشتن یا گم کردن آن پاک کن و تراش ترکیبی و برای جلوگیری از عوض شدن آنها پاک کن و تراش ست ساخته شده است.

پاک کن و تراش(Eraser and pencil sharpener) یکی از ملزومات امروزه خانواده هایی است که فرزند دانش آموز و یا دانشجو دارند.

اما واقعاً از پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) چه می دانید؟

پاک کن و تراش(Eraser and pencil sharpener) یکی از پر تنوع ترین محصولات بعد از لوازم خوراکی و یا به اصطلاح سوپر مارکتی است. تنوع مارک و کیفیت پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) به قدری بالاست که شاید تمامی خریداران را گمراه کند. ما در این مطلب سعی داریم شما را با مارک های معروف تولید کننده پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) و اجناس با کیفیت این صنف آشنا کنیم.

شاید شما هم یکی از اشخاصی باشید که با ورود به مغازه پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) غرق در رویای بچگی خود شوید، رنگها و تنوع محصولات شما را جذب خود کند؛ اما واقعا جذابیت و نوع ساختار جنس پاک کن و تراش دلیل بر کیفیت آن است؟
در دسته بندی کلی، پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) به دو دسته پاک کن و تراش اداری و پاک کن و تراش مهندسی تقسیم می شوند. موارد مصرفی تحریر مثل خودکار، مداد، پاک کن و تراش و... خود زیر مجموعه لوازم تحریر اداری محسوب می شود که ما بیشتر سعی در معرفی این قسمت داریم.
در لوازم تحریری محل شما می توان انواع خودکار، مداد، پاک کن و تراش ، دفتر و... را در طرح ها و رنگ های مختلف پیدا کرد. عموماً شناخت تشخیص کیفیت پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) بدون داشتن اطلاعات قبلی میسر نیست. ما شما را با پرفروش ترین محصولات، مارک های معروف و راه تشخیصی کیفیت پاک کن و تراش آشنا خواهیم کرد. علاوه بر لوازم تحریر های فیزیکی شما میتوانید از فروشگاه های اینترنتی خرید اینترنتی پاک کن های فانتزی را داشته باشید

فروش پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) :

فروش انواع پاک کن و تراش (Eraser and pencil sharpener) فانتزی و ساده در اشکال مختلف و رنگبندی گوناگون تولید کارخانجات مشهور ساخت پاک کن و تراش از جمله پاک کن و تراش فاکتیس - پاک کن و تراش کانکو - پاک کن و تراش سی کلاس - پاک کن و تراش فابر کاستر، پاک کن و تراش استدلر، پاک کن و تراش اتود، پاک کن و تراش پلیکان ، پاک کن و تراش فکتیس، پاک کن و تراش اورنر و .... در فروشگاههای اینترنتی و مراکز خرید موجود میباشد. خرید اینترنتی پاک کن های فانتزی در مدل ها و رنگ های مختلف براساس سلیقه های دانش اموزان و خانواده های آنها در فروشگاه ها موجود می باشد