تابلو و قاب

قاب انگلیش هوم English home مستطیل بزرگ دوچرخه کد 27511
33 %
قاب انگلیش هوم English home مستطیل بزرگ دوچرخه کد 27511

قاب انگلیش هوم English home مستطیل بزرگ دوچرخه کد 27511 ساخت شرکت انگلیش هوم ترکیه با کیفیت عالی و زیبا

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

قاب انگلیش هوم English home سایز بزرگ کد 27509
10 %
قاب انگلیش هوم English home سایز بزرگ کد 27509

قاب انگلیش هوم English home سایز بزرگ کد 27509 ساخته شده از جنس دکوپاژ با طرح زیبای محصولات انگلیش هوم ساخت ترکیه

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

قاب انگلیش هوم English home سایز متوسط کد 27515
52 %
قاب انگلیش هوم English home سایز متوسط کد 27515

قاب انگلیش هوم English home سایز متوسط کد 27515 مناسب برای تزیین منزل با طرح زیبای فوق العاده محصولات انگلیش هوم

تمام شد

نا محدود است

8 خرید انجام شده

قاب انگلیش هوم English home سایز کوچک کد 27517
52 %
قاب انگلیش هوم English home سایز کوچک کد 27517

قاب انگلیش هوم English home سایز کوچک کد 27517 ساخت و طراحی بصورت دکوپاژ ، مناسب برای دکوراسیون زیبای منازل ساخت کشور ترکیه

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

قاب انگلیش هوم English home مستطیل بزرگ دوچرخه و پرنده کد 27512
7 %
قاب انگلیش هوم English home مستطیل بزرگ دوچرخه و پرنده کد 27512

قاب انگلیش هوم English home مستطیل بزرگ دوچرخه و پرنده کد 27512 ساخته شده بصورت دکوپاژ ، ساخت شرکت انگلیش هوم ترکیه

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

دیوار کوب بیضی طرح گل رز انگلیش هوم English home
14 %
دیوار کوب بیضی طرح گل رز انگلیش هوم English home

دیوار کوب بیضی طرح گل رز انگلیش هوم English home منایب برای تزیین دیوار اتاق ، هال ، آشپزخانه و ... ساخت شرکت انگلیش هوم ترکیه

تمام شد

نا محدود است

4 خرید انجام شده

قاب عکس 4 تایی ترک
10 %
قاب عکس 4 تایی ترک

قاب عکس 4 تایی ترک مناسب برای انواع عکس بسیار زیبا و کاربردی

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

قاب عکس ایکیا IKEA
6 %
قاب عکس ایکیا IKEA

قاب عکس برند ایکیا IKEA با رنگ صورتی و سایز 20*26

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

قاب سنگی سایز 3
15 %
قاب سنگی سایز 3

قاب سنگی سایز بزرگ ساخته شده از سنگ و فریم چوبی در طرح و نقش های متنوع و زیبا

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

قاب سنگی سایز 1
14 %
قاب سنگی سایز 1

قاب صنایع دستی سایز کوچک از جنس سنگ در 3 طرح مختلف و زیبا مناسب برای اتاق خواب یا پذیرایی

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده

قاب سنگی سایز 2
14 %
قاب سنگی سایز 2

قاب سایز متوسط سنگی ساخته شده با سنگ و چوب

تمام شد

نا محدود است

0 خرید انجام شده


تابلو و قاب

نکات انتخاب تابلو و قاب (Board and Frame) برای منزل

همیشه باید نوع تابلو و قاب (Board and Frame)، رنگ تابلو و چیدمان آنها را با توجه به شرایط خانه تان در نظر بگیرید تا با یک انتخاب هوشمندانه، خانه شما زیباتر از گذشته به چشم بیاید. شاید برایتان پیش آمده که در خانه یکی از دوستان یا آشنایان چند تابلو و قاب (Board and Frame) دیده اید که شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. بعد هم سعی کرده اید مشابه همان تابلوها را پیدا کنید تا این جذابیت به دیوارها و فضای خانه شما هم منتقل شود اما بعد از کلی جست و جو و نصب تابلوها به این نتیجه رسیده اید که این تابلو و قاب (Board and Frame) ها برای خانه شما جالب نیستند.
واقعیت این است که هر خانه ای با داشتن عناصر مختلف دکوراسیونی ویژگی های خاص خودش را دارد و همیشه باید نوع تابلو و قاب (Board and Frame)، رنگ تابلو و چیدمان آنها را با توجه به شرایط خانه تان در نظر بگیرید تا با یک انتخاب هوشمندانه، خانه شما زیباتر از گذشته به چشم بیاید.
البته در این زمینه اصولی وجود دارد که با دانستن آنها می توانید تابلو و قاب (Board and Frame) هایی متناسب با خانه تان انتخاب و آنها را درست و مناسب روی دیوار نصب کنید.

برای طرفداران سبک کلاسیک:

اگر در انتخاب مبلمان و عناصر دکوراسیونی سلیقه شما کاملا کلاسیک است، تابلو و قاب (Board and Frame) های روی دیوار خانه تان هم باید از این سبک پیروی کنند. به طور مثال اگر مبلمان چوبی کنده کاری شده با رنگ قهوه ای تیره دارید، بهتر است به خرید تابلو و قاب (Board and Frame) هایی فکر کنید که موضوع تصاویرشان طبیعت جاندار، بی جان یا نقاشی هایی با سبک رئال باشد.
رنگ تابلو و قاب (Board and Frame) را هم چوب قهوه ای تیره در نظر بگیرید که روی آن نقش های کنده کاری شده ای وجود دارد.
بهتر است تابلو و قاب (Board and Frame) ها پهن باشند تا سالن پذیرایی حالت رسمی تری پیدا کند. از سوی دیگر اگر رنگ چوب مبلمان و میز ناهارخوری طلایی است، باید به فکر خرید تابلو و قاب (Board and Frame) هایی در این طیف رنگ باشید. کاغذ دیواری های راه راه هم حالت کلاسیک تری دارند. در این صورت می توانید آنها را با قاب های کلاسیک بهتر هماهنگ کنید.

خانه ای با تابلو و قاب (Board and Frame) های مدرن

دوستداران سبک مدرن هم برای انتخاب تابلو و قاب (Board and Frame) ی روی دیوارها دستشان کاملا باز است. اگر مبلمان شما شامل چوب های مشکی کم عرض، رنگ و شکل ساده دارد، تابلوهای چند لت بدون قاب، تابلوهایی با قاب چوبی مشکلی یا چارچوب های فلزی با سبک وسیاق خانه های مدرن بیشتر جور در می آیند.
نقاشی های آبستره و انتزاعی هم برای دوستداران سبک مدرن خوشایند است. در اینجا هم باید به تناسب بین سبک ها دقت کنید. به طور مثال یک تابلو و قاب (Board and Frame) ی کلاسیک با قاب چوبی سلطنتی (Royal Wooden Frame) ضخیم را کنار تابلوهای چند لت قرار ندهید.

همه رنگ ها در یک تابلو و قاب (Board and Frame)

فرقی نمی کند که سبک خانه شما مدرن باشد یا کلاسیک، در هر حال تابلو و قابی را برای هر فضایی که در نظر می گیرید، باید رنگ هایی از آن فضا در تابلو و قاب (Board and Frame) موردنظر شما دیده شود. بنابراین هنگام انتخاب تابلوها به رنگ های موجود در آن دقت کنید و ببینید که آیا نمونه هایی از رنگ های پارچه های پرده و رومبلی، فرش ها و ... در تصویر مورد نظر شما پیدا می شود؟
از سوی دیگر رنگ تابلو و قاب (Board and Frame) باید با دیوار مورد نظر شما هم تضاد خوبی داشته باشد. اگر دیوارتان سفید یا خاکستری است هرگز به سراغ تابلویی نروید که زمینه رنگی روشنی دارد،
به ویژه در مورد تابلو و قاب (Board and Frame) های بدون قاب با سبک مدرن این موضوع باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. گاهی اوقات توجه به رنگ های مکمل در خرید تابلوها خانه شما را تاثیرگذارتر نشان می دهد.
به طور مثال اگر زمینه اتاق شما سبز است تابلو و قاب هایی بخرید که رنگ اصلی آن قرمز روشن باشد. در این صورت با استفاده از دو رنگ مکمل دیوار شما به راحتی به مرکز توجه خانه تبدیل می شود.

تابلو و قاب با تزئینات اضافه

گاهی اوقات پیش می آید که می خواهید علاوه بر تابلو و قاب، تزئینات دیگری را هم رویدیوار داشته باشید. آینه، دیوارکوب و ... از جمله این تزئینات هستند. هنگام نصب آنها باید
به این نکته دقت کنید که به طور مثال اگر آینه مورد نظر شما قاب دار است، نوع قاب آن با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد. هنگام چیدمان آنها روی دیوار هم باید نکاتی را رعایت کنید. اگر می خواهید تابلو و قاب را با دیوارکوب همراه کنید بهتر است که دیوارکوب ها دو طرف تابلو قرار گیرند

انتخاب تابلو و قاب

به طور كلي انگيزه ايجاد قاب در دور يك اثر هنري ، برجسته تر كردن و يا به عبارت ديگر جلوه دادن به آن است. شما مي توانيد اين مسئله را آزمايش كنيد. اگر مانند تصوير بالا برروي ديواري از فضاي خانه تان قابي خالي و بدون اثر هنري نصب كنيد.
هنگامي كه از تابلو و قاب به عنوان مكملي دكوراسيوني براي لوازم ديگر محيط ياد مي شود، تنها منظور خود اثر هنري نيست بلكه تركيب آن ( اثر هنري ) با تابلو و قاب و حتي يكي از آن دو مي تواند اين نقش را در محيط ايفا كند. به عنوان مثال در فضايي باديوارهاي سبز و مبلمان نارنجي و زرد، به منظور حفظ هماهنگي در محيط از طريق تكرار رنگ ها، نصب تابلويي با قاب نارنجي و يا اثر هنري با رنگ آميزي گرم مانند نارنجي ، قرمز، زرد، در كنار رنگ سبز ضروري است . در چنين شرايطي ، ممكن است مقصود از نصب تابلو و قاب كردن آن ، نمايش دادن اثرهنري و جلوه بخشيدن به آن نباشد.
پس از آن كه اثر هنري مورد نظر خود را با توجه به مشخصات فضا انتخاب كرديد، نوبت به قاب كردن آن مي رسد.
با توجه به هدف مورد نظرتان براي نصب تابلو و قاب ، به هنگام انتخاب ، پيش از در نظر گرفتن هماهنگي ميان تالو و قاب و ديگر لوازم دكوراسيوني محيط، هماهنگي آن را با اثر مورد توجه قرار دهيد؛ زيرا به جهت نزديكي و حضور آن دو در يك قالب ، تأثير بيشتري بر روي هم مي گذارند. حتي اگر در شرايطي مانند نمونه اي كه در بالا اشاره شد، اثر هنري چندان مهم نباشد و تنها رنگ هاي موجود در آن و تابلو و قاب انتخابي نقش تعيين كننده را دارا باشند كه در اين مورد هم رعايت هماهنگي بايد در رأس موارد ديگر قرار گيرد.
اگر رنگ هاي به كار رفته درون اثر شما ملايم و كمرنگ است و در محيط به رنگ هاي شادتري نياز است ، با انتخاب تابلو و قابي به يكي از رنگ هاي تند و گرم هماهنگ با محيط ، به اثر جلوه اي ديگر ببخشيد. برعكس براي آثار هنري شلوغ با رنگ هاي گرم و تند ، انتخاب تابلو و قابي به يكي از رنگ هاي ملايم و يا حتي خنثي ضروري است ولي اگر براي چنين اثر هنري ، قابي به رنگ گرم وتند انتخاب كنيد بايد توازن را از طريق ديگر لوازم دكوراسيوني برقرار سازيد وگرنه محيطي خسته كننده پديد مي آيد.
گاهي اثر به قدري جذاب است كه انتخاب تابلو و قابي جالب توجه ، نه تنها آن را برجسته تر نمي كند، بلكه از جلوه اش نيز مي كاهد و با آنكه هدف طراح داخلي فضا جلب فوري نظر بيننده است . در اين شرايط چند راهكار وجود دارد:
الف ) تابلو و قاب و حاشيه دور اثر را به يك رنگ تهيه كنيد. البته اين رنگ بايد ملايم و يا خنثي باشد
ب ) تابلو و قاب را درست به رنگ ديوار برگزينيد.

قیمت انواع قاب تابلو فرش (Price of Kinds of Board Carpets)

قیمت*(طول بر حسب متر + عرض بر حسب متر) = نحوه ی محاسبه ی قیمت قاب تابلو فرش (Price of Board Carpet Frame)

جدیدترین مدل قاب تابلو فرش (The Newest Model of Board Carpet)

برای انواع تابلو فرش های ایرانی بافت تبریز تابلو و قاب و دار تولید داخل با کیفیت عالی توسط شرکت خط طلایی تجارت ایران ارائه می شود.این شرکت با همکاری شرکت ترنج طلایی برای نخستین بار به مجموعه ای کامل برای تهیه و تولید انواع تابلو فرش در سراسر کشور تبدیل شده است.در این مجموعه خریدارن نخ و نقشه در طرح های مختلف از گروه های مختلف طبیعت، گل و گلدان، حیوانات، فرانسوی، مینیاتور، نقاشی شرقی و ... به راحتی می توانند سفارشات خود را دریافت کنند و باتوجه به اینکه قیمت قاب چوبی تابلو فرش (Wooden Frame of Board Carpet) در بازار متغیر است شما میتوانید با دانستن قیمت قاب چوبی (Wooden Frame Price) توسط این شرکت هزینه لازم را حساب کنید.

مرکز فروش قاب تابلو فرش (The Sale Center of Board Carpet Frame)

این فروشگاه اینترنتی با عرضه محصولات متنوع که شامل تابلو فرش مناظر دیدنی و تابلوفرش شخصیت های سیاسی، تابلوفرش هنرمندان، تابلو فرش بازیگران و.. سعی در ارایه خدماتی بی نظیر در عرصه فروش اینترنتی تابلو فرش را دارد.