مواد شوینده

تمیز کننده لوازم چوبی اورنت Evernet Wood And Parquet Cleaner
39 %
تمیز کننده لوازم چوبی اورنت Evernet Wood And Parquet Cleaner

تمیز کننده لوازم چوبی و پارکت اورنت با ترکیبات 100درصد گیاهی و خاصیت آنتی باکتریال

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

تمیز کننده طلا و جواهر اورنت Evernet Jewelery Cleaner
37 %
تمیز کننده طلا و جواهر اورنت Evernet Jewelery Cleaner

‫تمیز کننده طلا و جواهر اورنت با ترکیبات 100درصد گیاهی و خاصیت آنتی باکتریال

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

تمیز کننده صفحه نمایش اورنت Evernet Screen Cleaner
62 %
تمیز کننده صفحه نمایش اورنت Evernet Screen Cleaner

‫تمیز کننده صفحه نمایش اورنت با ترکیبات 100درصد گیاهی و خاصیت آنتی باکتریال

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

تمیز کننده لنز و عینک اورنت  Evernet Glasses Cleaner Kit
47 %
تمیز کننده لنز و عینک اورنت Evernet Glasses Cleaner Kit

‫تمیز کننده لنز و عینک اورنت با ترکیبات 100درصد گیاهی و خاصیت آنتی باکتریال

تمام شد

نا محدود است

6 خرید انجام شده

تمیز کننده لوازم استیل و آلومینیوم اورنت Evernet Stainless Steel & Alluminum Cleaner
64 %
تمیز کننده لوازم استیل و آلومینیوم اورنت Evernet Stainless Steel & Alluminum Cleaner

تمیز کننده لوازم استیل و آلومینیوم اورنت با ترکیبات 100درصد گیاهی و خاصیت آنتی باکتریال

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

 تمیز کننده لوازم خانگی اورنت Evernet Home Appliances Cleaner
64 %
تمیز کننده لوازم خانگی اورنت Evernet Home Appliances Cleaner

تمیز کننده لوازم خانگی اورنت با ترکیبات 100درصد گیاهی و خاصیت آنتی باکتریال

تمام شد

نا محدود است

8 خرید انجام شده

توپ لباسشویی کلین بالز
66 %
توپ لباسشویی کلین بالز

1500 بار مصرف ، صرفه جویی در مصرف پودر لباسشویی

تمام شد

نا محدود است

1089 خرید انجام شده

انواع مایع ظرفشویی اکتیو 3500 گرمی
11 %
انواع مایع ظرفشویی اکتیو 3500 گرمی

انواع مایع ظرفشویی 3500 گرمی اکتیو با رایحه های مختلف

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

دستمال ضد رنگ لباسشویی color catcher
52 %
دستمال ضد رنگ لباسشویی color catcher

دستمال لباسشویی با قابلیت جذب رنگ ها هنگام شستشوی لباسها

تمام شد

نا محدود است

54 خرید انجام شده


مواد شوینده

مواد شوینده

مواد شوینده چیست (What is Detergent)

منظور از پاک کننده‌ها (detergents) ، موادی هستند که ذره‌های چربی و چرک را از پارچه‌ها و یا اجسام دیگر بزدایند و در انواع مختلف تهیه می‌شوند. اولین ماده ای که به عنوان مواد شوینده ساخته شد، صابون بود. از عمر صابون صدها سال می‌گذرد. آخرین دستگاههای صابون کشف شده ، مربوط به 2000 سال پیش است، 700 سال است که صابون‌سازی بطور صنعتی و به مقادیر زیاد ساخته می‌شود و 200 سال است که ساخت آن، متحول گشته و به صورت کلاسیک و مدرن در آمده است.
از آن زمان تا کنون ، تعداد شوینده‌ها به حدی رسیده که قابل شمارش نیست، بطوری که امروزه در حجم انبوهی از شوینده‌ها ، به همراه تبلیغات آنها مواجه شده‌ایم. در حال حاضر در برخی کشورها ، تقریبا بیش از 80 درصد از مواد پاک کننده مصرفی از شوینده‌های سنتزی تهیه می‌شوند. لکن در مصارف عمومی واژه صابون ، مشخص کننده یک نمک فلز قلیایی یا آمونیوم یک اسید کربوکسیلیک راست زنجیر با تعداد 10-18 اتم کربن است و نام مواد شوینده به مواد صناعی با ساختمان مشابه اطلاق می‌شود. از این مواد ، در مصارف عدیده ای از جمله برای پاک کردن ، شستشو و در فرایندهای نساجی و غیره استفاده می‌گردد.

انواع مواد شوینده (All Kinds of Detergents)

پودر ماشین لباسشویی آشپزخانه

پودر رخشویی به‌راحتی در آب سرد حل شده و با تشکیل کف زیاد قدرت تمیزکنندگی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. هوم کر با 10 آنزیم ترکیبی منحصربفرد را بوجود آورده که لباس‌ها را تمیز و درخشان کرده و باعث لطافت و نرمی آن‌ها می‌شود. نهایت پاکیزگی همراه با حس تازگی و طراوت با رایحه‌ی اسطوخودوس و بهارنارنج ارمغان پودر هوم کر برای البسه شماست. برای شست‌وشوی لباس‌ها ابتدا آن‌ها را به تفکیک رنگ جدا کرده و قبل از شستن نسبت به ثبات رنگ پارچه اطمینان حاصل کنید. همچنین به نکات و دمای شست‌وشوی توصیه شده روی برچسب لباس‌ها توجه کنید. این پودر برای شسشوی لباس‌های پشمی و ابریشمی توصیه نمی‌شود. سپس البسه را در مقدار مناسبی از محلول آب و پودر خیسانده و به‌خوبی آبکشی کنید.

پودر رختشویی دستی آشپزخانه

پودر رخشویی به‌راحتی در آب حل شده و با تشکیل کف زیاد قدرت تمیزکنندگی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. لباس‌ها را تمیز و درخشان کرده و باعث لطافت و نرمی آن‌ها می‌شود. نهایت پاکیزگی همراه با حس تازگی و طراوت با رایحه‌ی شکوفه‌های بهاری ارمغان پودر هوم کر برای البسه شماست. برای شست ‌وشوی لباس‌ها ابتدا آن‌ها را به تفکیک رنگ جدا کرده و قبل از شستن نسبت به ثبات رنگ پارچه اطمینان حاصل کنید. همچنین به نکات و دمای شست‌وشوی توصیه شده روی برچسب لباس‌ ها توجه کنید. سپس البسه را در مقدار مناسبی از محلول آب و پودر خیسانده و به ‌خوبی آبکشی کنید.

مایع ظرف شویی آشپزخانه

مایع ظرفشویی») حجمی معادل 3.5 کیلوگرم دارد که محفظه‌ی نگهدارنده‌ ی آن بنفش رنگ و از نوع گالنی است و برای مدتی نه‌چندان کوتاه قابل استفاده خواهد بود. هوم‌کر قدرت پاک‌کنندگی و شویندگی بالایی دارد و قادر به پاک‌کردن انواع لکه‌ های چرب و حتی لکه ‌هایی است که به ‌سختی قابل پاک ‌شدن هستند. مواد غذایی چرب هستند و پاک کردن آن‌ها آسان نیست مخصوصاً زمانی که این مواد چرب مدتی زیاد روی ظروف باقی بمانند و کهنه شوند؛ اما با مایع ظرفشویی قوی هوم‌کر می‌توان سخت‌ترین لکه‌ها حتی اگر کهنه شده باشند را پاک کرد و رد و لک مواد غذایی را ازبین برد. چربی ‌زدایی پرقدرت و سفید کنندگی ظروف از دیگر ویژگی‌ های مایع ظرف شویی آشپزخانه است. بهترین راه ضد عفونی‌کردن و شستن ظروف چرب استفاده از یک مایع ظرفشویی قوی و همین‌طور آب با حرارت بالا است. ماندن مواد غذایی روی ظروف و پاک نشدن آن‌ها برای سلامتی ضرر دارد و منجربه بیماری می‌شود. با خرید مایع ظرفشویی بنفش که حجم بالایی هم دارد می‌توانید سلامت خود و پاکی ظروف را تضمین شده بدانید.

مواد شوینده اکتیو (Active Detergents)


مایع ظرفشویی آشپزخانه

پس از رفتن مهمان‌ها شما مانده‌اید و کوهی از ظرف‌های کثیف، اما می‌توان با استفاده از یک مایع ظرفشویی غلیظ و باکیفیت این اختتامیه‌ی سخت را آسان کرد. مایع ظرفشویی دستی مدل Slive اکتیو، با غلظت خوبی که دارد چربی‌ها را به سرعت پاک می‌کند و نیازی نیست که ظرف‌ها را روی هم و در سینک بگذارید تا خیس بخورند. این مایع ظرفشویی علیرغم قدرت شستشوی چند برابری نسبت به نمونه‌های معمولی، رنگ و نقش و نگار ظروف را از بین نمی‌برد. یکی دیگر از مزیت‌های مایع ظرفشویی اسلیو اکتیو (Active)، سازگار بودن فرمولاسیون آن با پوست دست است که باعث بروز حساسیت و اگزما در مصرف کننده نخواهد شد و بافت کرمی آن رطوبت پوست را از بین نمی‌برد. با استفاده از این مایع، دیگر نیازی به پیش شست‌وشو نیست و می‌توان به راحتی و با کمی فشار، سخت‌ترین چربی‌ها را نیز پاک کرد که در این صورت هم از اسراف در آب و هم مواد شوینده جلوگیری خواهد شد. مایع ظرفشویی اکتیو در حجم‌ها و با رنگ‌بندی و رایحه‌ی متنوع تولید شده است تا دایره‌ی انتخاب برای مصرف کننده گسترده باشد. اکتیو از سال 1387 وارد بازار رقابت شد و به دلیل کیفیت بالا، فرمول، اسانس و بسته‌بندی متفاوت خیلی زود جای خود را در سبد خرید مواد شوینده آشپزخانه و نظافت خانواده‌های ایرانی باز کرد. این شرکت محصولاتی مانند مایع سفیدکننده، انواع صابون و مایع ظرفشویی، نرم کننده حوله و لباس وبرای نظافت شخصی و آشپزخانه ... عرضه کرده است و به یکی از بهترین‌ها در این زمینه تبدیل شده است.

لیست مواد شوینده و بهداشتی (Detergents & Hygiene List) مواد شوینده سافتلن

پودر لباسشویی سافتلن دارای مواد حفظ کننده است .به طوری که پس از هر بار شست وشو تار و پود لباس ها آسیب نمی بیند . و رنگ لباس ها حفظ می شود
نمایندگی فروش پودر لباسشویی سافتلن آمادگی فروش عمده و کلی به تمامی مصرف کنندگان پودر است .
اعطای نمایندگی پخش مواد شوینده (Detergent Distribution Deputize) آشپزخانه ونظافت
شرکت های هم گروه شامل گلتاش، ساینا، مروارید هامون، آلی شیمی قم تولید کننده انواع محصولات شوینده، بهداشتی ونظافت صنعتی استاندارد با برند های معتبر زیر شامل:
مواد شوینده(Detergents) و پودرهای ماشین لباسشویی
مواد شوینده(Detergents) و پودرهای دستی
صابون
شامپو
خمیر دندان
مواد شوینده(Detergents) و مایعات ظرفشویی
مواد شوینده(Detergents) و مایعات دستشویی
پودرهای کفشوی

حشره کش کاوالییر

محصولات صنعتی و مواد شوینده (Detergents) نظافتی (اسید چرب، گلیسیرین، پاکساپون، اسید سولفونیک، سوپکس، فوم حفاری، روغن سبزه) و انواع مایعات و مواد شوینده (Detergents) سفید کننده، پودرهای ماشین ظرفشویی، شیشه شوی، شامپو فرش، شامپو بدن اسپرتی، ژل ضد عفونی کننده دست، نرم کننده لباس، مواد شوینده (Detergents) و توالت شوی، پودر لکه بر البسه سفید و رنگی، نمک ظرفشویی، پودر پاک کننده و مواد شوینده (Detergents) سطوح، مایعات چند منظوره و ...، با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت مواد شوینده (Detergents) فعالیت می نماید.

پخش مواد شوینده و بهداشتی (Detergents and Hygiene Distribution)

فروش عمده مواد شوینده (Detergents) و بهداشتی عمده یار
فروش مواد شوینده (Detergents) و بهداشتی بصورت عمده و ارسال به سراسر کشور

عمده یار

توزیع انواع مواد شوینده (Detergents) سطوح، مواد شوینده (Detergents) لباس، مواد شوینده (Detergents) ظروف، انواع صابون و مایع دستشویی، شامپو نرم کننده، انواع دستمال، لوازم شستشو، بوگیر و خوشبو کننده و ...
شرکت مواد شوینده تاژ (Tage Detergents Company)

مواد شوینده (Detergents) و مایع سفید کننده تاژ

مایع سفیدکننده‌ی برند مواد شوینده تاژ 4000 میلی‌لیتر حجم دارد. از مایع سفیدکننده‌ی تاژ برای سفید و تمیز کردن انواع سطوح از جمله سطوح سرویس‌های بهداشتی می‌توان استفاده کرد. تاژ محصول کشور ایران است و محصولات آن در زمینه‌ی مواد شوینده و بهداشتی به‌دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. سفید کننده‌ی تاژ دارای محفظه‌ای پلاستیکی و سفید رنگ است. تمیز کردن سطوحی که جرم می‌گیرند و تغییر رنگ می‌دهند، با سفیدکننده‌ای قوی بهترین کار است. سفیدکننده‌ی قوی و باکیفیت تاژ سطوح مختلف را سفید و تمیز می‌کند و هیچ‌گونه لکی باقی نمی‌گذارد. مایع سفیدکننده‌ی تاژ با حجم 4000 میلی‌لیتری برای سفید کردن انواع سطوح قابلیت استفاده دارد و تا مدت زیادی می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد.

لیست کارخانجات مواد شوینده (Detergent Companies List)

مواد شویندهپاکسان
مواد شویندهصحت
مواد شویندهتاژ
مواد شویندهسیف

اسپری تمیزکننده و نظافت کننده سطوح حمام و دستشویی سیف حجم

اسپریتمیزکننده و نظافت کننده سطوح حمام و دستشویی «سیف» (Cif) حجمی معادل 750 میلی‌لیتر دارد. اسپری فوق‌العاده سریع سطوح را با بهره‌گیری از فرمولاسیون منحصر بفرد از رسوبات آهکی تمیز و درخشان می‌کند. برای استفاده از این محصول شوینده ابتدا مایع را روی سطح مورد نظر اسپری کنید. تمیزکننده سیف به‌سرعت به عمق لکه‌ها نفوذ کرده و شما می‌توانید سطح مورد نظر را با یک پارچه‌ی نمدار بدون نیاز به آبکشی پاک کنید. برای از بین بردن لکه‌های سرسخت، قبل از پاک کردن یک دقیقه بیشتر تامل کنید. در صورت تمایل برای داشتن سطوحی براق‌تر می‌توانید از پارچه‌ی خشک برای پاک کردن سطوح استفاده کنید.
لازم به ذکر است بر روی سنگ مرمر یا دیگر سنگ‌های طبیعی استفاده نشود و از تماس طولانی مدت با سطوح رنگ شده خودداری کنید. قبل از استفاده روی سطوح غیر متداول، ابتدا بر روی یک سطح کوچک نامشهود آزمایش شود تا از بروز آسیب دیدگی‌های احتمالی جلوگیری شود.