کف ریش


کف ریش

کف ریش Shaving Foam یا ژل اصلاح ، کدام مناسب تر است ؟

ژل‌ ها نسبت به کف ریش یا خمیر ریش Shaving Foam اصلاح، خشک کننده ‌تر هستند و رطوبت پوست را بیشتر می ‌گیرند . به همین دلیل تحریک کننده‌ تر هستند و توصیه می ‌شود کسانی که پوست حساسی دارند کمتر از ژل‌ ها و بیشتر از کف ریش Shaving Foam استفاده کنند .
متخصصین پوست و مو می گویند : ترکیباتی مانند صابون ، خمیر ریش اصلاح در صورتی که مقدار قلیایی کف ریش کافی و استاندارد باشد مشکلی ایجاد نمی ‌کنند ، مگر اینکه شخص نسبت به بعضی از ترکیبات خاص کف ریش Shaving Foam حساسیت داشته باشد .
کسانی که از کف ریش Shaving Foam اصلاح استفاده‌ می‌ کنند بهتر است از مواد و خمیر ریش هایی که خیلی زیاد کف می ‌کنند استفاده نکنند ، بعد از تراشیدن ریش به جای کف ریش از کرم‌ های غیر چرب استفاده کنند زیرا که این ‌کار برای حفاظت از پوست شما بسیار مفید است. یکی دیگر از راهکارهای مفید پس از اصلاح صورت استفاده از افتر شیو After Shave میباشد که باعث حفظ رطوبت پوست شما و جلوگیری از قرمزی و خارش پوست پس از اصلاح خواهد شد .
هم چنین از مواد و کف ریش هایی که حاوی الکل هستند استفاده نکنند ، زیرا این کف ریش Shaving Foam موجب سوزش پوست می ‌گردد .
در پایان باید اشاره کرد : بهتر است پس از بیدار شدن از خواب در استفاده از این کف ریش اصلاح Shaving Foam دوری کنید زیرا در این هنگام صورت حالت پفی دارد که به علت جمع شدن آب در زیر پوست ایجاد می‌ شود که در این حالت اصلاح صورت توصیه نمیگردد .

کف ریش Shaving Foam چگونه کار می کند ؟

با حفاظت اصلاح پیشرفته : کف متراکم کرمی کف ریش Shaving Foam به سرعت موی صورت را نرم می کند . با کف ریش تیغ با ملایمت اما به طور کامل روی پوست می لغزد . اصلاحی تمیز و کامل با کف ریش حاصل می شود . سازگاری کف ریش با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است . نتیجه : اصلاحی تمیز و راحت احساس نرمی ، لطافت و مراقبت شدگی بر روی پوست با کف ریش .

طرز استفاده از کف ریش Shaving Foam :

طرز استفاده از کف (خمیر) ریش بسیار ساده است ،کف ریش Shaving Foam را روی ته ریش خود با حرکت ماساژ وار بمالید . چنانچه کف ریش دارای ویتامین E و الوورا باشد این کف ریش برای پوست شما بهتر است برای اینکه سوزش بوجود امده از جای تیغ را این کف ریش تسکین می دهد , کف ریش به پوست شما آرامش می دهد و کف ریش آن را بهبود می بخشد . برای تراشیدن صورت خود فقط کمی کف ریش Shaving Foam احتیاج دارید .
اصلاح صورت با تیغ بهتر است یا ماشین ؟ بهترین وسیله برای اصلاح صورت مردان چیست ؟ بهترین خمیر ریش کدام است ؟ اینها سوالات متدوالی است که ذهن مردان را هنگامی که رو به روی آینه می‌ایستند درگیر میکند ! در مورد بهترین وسیله برای اصلاح صورت مردان نظرات متفاوتی وجود دارد بعضی نظرشان روی ماشین اصلاح است حتی روی بهترین ماشین اصلاح صورت آقایان نیز تفاوت نظر زیادی وجود دارد اما برخی فقط و فقط بر استفاده از تیغ تاکید دارند.
از مواد و کف ریش هایی که خیلی بیش از حد معمول و معقول کف می کنند دوری کنید . این کف ریش ها دارای سودیوم و سولفور و برگ بو هستند که این کف ریش کف می کنند و این مواد در کف ریش باعث تحریک پوست می شوند .
کف متراکم کرمی کف ریش Shaving Foam حاوی مواد معدنی دریایی و ویتامین مراقبتی به پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ ظاهر سلامت پوست کمک می کند .

مشخصه های کف ریش Shaving Foam :

1- پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ ظاهر و سلامت پوست با کف ریش .
2- کف ریش دارای کف متراکم کرمی حاوی مواد معدنی دریایی و ویتامین مراقبتی .
3- نرم کردن سریع موی صورت با کف متراکم کرمی کف ریش .
4- لغزیدن تیغ با ملایمت اما به طور کامل روی پوست با کف ریش .
5- اصلاحی تمیز و کامل با کف ریش .
6- تأیید سازگاری کف ریش با پوست توسط متخصصین پوست .
7- اصلاحی تمیز و راحت ، احساس نرمی ، لطافت و مراقبت شدگی بر روی پوست توسط کف ریش .

روش مصرف کف ریش Shaving Foam :

کف ریشرا به میزان دلخواه روی ناحیه اصلاح بزنید . بهترین نتیجه کف ریش Shaving Foam وقتی به دست می آید که بعد از اصلاح از افترشیو After Shave استفاده شود .

انواع کف ریش Shaving Foam اصلاح ها :

1- کف ریش مارک ژیلت که شامل انواع کف و ژل های متنوع برای پوست های خشک . چرب . حساس . ملتهب و اسیب دیده می باشد .
2- کف ریش مارک نیوا که شامل انواع مختلف کف و ژل های خاص می باشد .
3- کف ریش مارک اینتسای ایتالیائی که شامل کف ها و ژل ها می باشد .
4- کف ریش مارک بیک فرانسه که شامل انواع مختلف فوم اصلاح و ژل اصلاح های خاص .
5- کف ریش مارک کنکورد و دورکوی ترکیه که شامل انواع خاصی می باشد .

سوختگی ناشی از اصلاح چیست ؟

به تحریک و سوزش بعد از اصلاح ، سوختگی ناشی از اصلاح گفته می شود . این حالت می تواند به علت های زیر بروز کند :
تراشیدن خشک صورت .
تراشیدن بدون استفاده از ژل اصلاح و یا کف ریش Shaving Foam .
استفاده از تیغ کند .
اصلاح در جهت خلاف جهت رشد مو .