خمیر ریش


خمیر ریش

خمیر ریش (Shaving Cream)

آیا موهای پشت لب شما کم کم در حال نمایان شدن هستند؟ آیا موهای صورت شما ضخیم و پررنگ تر شده اند؟
در ادامه به سوالاتی که ممکن است در این زمینه در ذهن شما شکل بگیرند جواب خواهیم داد. در پسران نوجوان به دلیل تاثیرات هورمون تستوسترون موهای صورت آنها ضخیم و تیره تر رشد می کند. تستوسترون، هورمون جنسی مردانه است.
هنگامی که پسر ها وارد سن بلوغ می شوند،این هورمون باعث ایجاد شدن بسیاری از تغییرات در بدن پسرها می شود. ریش در آوردن یکی از این تغییرات است.
با بالاتر رفتن سن و ضخیم و بیشتر شدن موها، میزان الزام اصلاح کردن نیز بالاتر می رود.
آیا این قضیه صحت دارد که هر چقدر بیشتر اصلاح کنم موهای صورت من ضخیمتر می شوند؟ خیر. ریش و سبیل شما با اصلاح بیشتر، ضخیم تر نمی شود.

چگونه باید با تیغ ریش تراشی اصلاح کنم؟

اگر از تیغ ریش تراشی استفاده می کنید همیشه صورت خود را در جهت رشد موها اصلاح کنید. این کار باعث می شود که اصلاح کردن شما راحت تر، صاف تر و تمیز تر باشد.

برای اصلاحی تمیز و صاف مراحل زیر را انجام دهید:

ریش های خود را با آب گرم مرطوب کنید. این کار موها را نرم تر کرده و اصلاح را راحتتر می کند.
موهای صورتتان را به کف، خمیر ریش (Shaving Cream) یا ژل های مخصوص ریش (نه صابون) آغشته کنید. اگر از ژل یا خمیر ریش (Shaving Cream) های اصلاح استفاده می کنید باید آن را به کمک دست و یا فرچه های مخصوص بر روی صورتتان بمالید و این کار را تا زمانی که خمیر ریش (Shaving Cream) یا ژل اصلاح به خمیر ریش (Shaving Cream) تبدیل می شود ادامه دهید.
بهتر است اصلاح را از طرفین (چپ یا راست) شروع کنید.
حرکت های شما باید کوتاه و آرام باشد.
بعد از اتمام اصلاح، صورت خود را با آب سرد بشویید.

چگونه باید از تیغ ریش تراش خود مراقبت کنم؟

شما باید مطمئن شوید که تیغی که استفاده می کنید تمیز و تیز است. استفاده از تیغ کند باعث اتفاق های زیر می شود:
لوازم اصلاحغیر یک دست
قرمزی و آسیب دیدن پوست صورت
تکه ای اصلاح نشده در صورت
خراشیده شدن پوست صورت

چگونه می توانم از سوزش و تحریک ناشی از اصلاح جلوگیری کنم؟

برای کمتر کردن تحریک و سوزش بعد از اصلاح نکات زیر را به یاد داشته باشید:
بعد از حداکثر ۵ تا ۷ بار لوازم اصلاحتیغ یا ژیلت خود را عوض کنید.
ژیلت های دو یا چند تیغه می توانند اصلاحی رضایت بخش تر را به شما بدهند.
ریش تراشهایی که سر متحرک دارند بهتر بوده و قابلیت تطبیق پذیری بالاتری با صورت شما دارند.

سوختگی ناشی از لوازم اصلاحچیست؟

به تحریک و سوزش بعد از لوازم اصلاح بدون خمیر ریش (Shaving Cream)، سوختگی ناشی از اصلاح گفته می شود. این حالت می تواند به علل زیر بروز کند:
تراشیدن خشک صورت
تراشیدن بدون استفاده از ژل و یاخمیر ریش استفاده از تیغ کند
اصلاح در جهت خلاف جهت رشد مو
استفاده از آفترشیو ها یا سایر مواد خوشبوکننده آرایشی و بهداشتی قوی (برای پوست های حساس)

خمیر ریش آرکو

آقایان برای اصلاح صورت که یکی از متدوالترین کارهایی‌ است که روزانه و یا بارها در هفته انجام می‌دهند نیاز دارند از لوازم اصلاحی استفاده کنند که این فرآیند را برایشان راحت‌تر کند. در بین محصولات کمک کننده به اصلاح، خمیر ریش‌های اصلاح آرکو جایگزین صابون‌های قدیمی که برای لوازم اصلاح استفاده می‌شد، شدند. این خمیر ریش‌ها به صورت تیوبی هستند که مانند خمیردندان و با همان غلظت بر روی پوست استفاده و درهنگام ترکیب با آب کف می‌کنند. خمیر ریش اصلاح با ایجاد لایه‌ای محافظ بر روی پوست از تماس مستقیم و خطرناک تیغ با پوست جلوگیری می‌کند و به همین دلیل می‌توان به راحتی تیغ یا خودتراش را در همه‌ی جهات و زاویه‌ها بر روی پوست کشید و نگران زخمی شدن پوست نشد. خمیر ریش یا کف ریش (Shaving Foam) مناسب افرادی است که پوست خیلی حساسی دارند، به همین دلیل از الکل و رنگ در ترکیبات این خمیر ریش استفاده نشده است.

قیمت خمیر ریش (Shaving Cream Price)

خمیر ریش‌های اصلاح برای آقایانی که علاقه‌ای به استفاده از ژل و یا فوم‌های اصلاح ندارند مناسب است و مانند صابون باعث خشک شدن پوست مخصوصا پوست‌های حساس نمی‌شود. برند خمیر ریش آرکو (Arko Shaving Cream) متعلق به شرکتی ترکیه‌ای است و محصولات آرایشی و بهداشتی آن سال‌هاست که توسط خانم‌ها و آقایان بی‌شماری استفاده می‌شود و کیفیت بالا و قیمت مناسب، آن را به عضوی ثابت در سبد خرید آرایشی و بهداشتی خانواده‌ها تبدیل کرده است.

مشخصه خمیر ریش

مناسب برای افراد با پوست های حساس
حاوی روغن اسطوخودوس جهت کاهش خطر ابتلا به تحریک پوست با نرم نمودن ریش
حاوی آلوئه ورا جهت محافظت در برابر سوزش های ناشی از استفاده ازتیغ
عاری از رنگ و رایحه و عطر است
تست شده به صورت درماتولوژیک
موارد مصرف : خمیر ریش اصلاح پوست حساس صورت آقایان

طرز استفاده از خمیر ریش (How to Use Shaving Cream)

مقداری از خمیر ریش را بوسیله فرچه بر روی صورت مرطوب خود پخش کرده سپس به اصلاح خود بپردازید.

بهترین مارک خمیر ریش (The Best Brand of Shaving Cream)

کف متراکم خمیر ریش کرمی حاوی مواد معدنی دریایی و ویتامین مراقبتی به پیشگیری از سوختگی با تیغ و حفظ ظاهر سلامت پوست کمک می کند.

خمیر ریش چگونه کار می کند؟

با حفاظت اصلاح پیشرفته: خمیر ریش متراکم کرمی به سرعت موی صورت را نرم می کند. تیغ با ملایمت اما به طور کامل روی پوست می لغزد. اصلاحی تمیز و کامل حاصل می شود. سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است. نتیجه: اصلاحی تمیز و راحت احسااس نرمی، لطافت و مراقبت شدگی بر روی پوست.

خمیر ریش ایو روشه

با افزایش تنوع محصولات مردانه‌ی مراقبت از پوست و آرایشی و بهداشتی ، استفاده از صابون برای بهتر سر خوردن خودتراش بر روی پوست نیز از رده خارج شد. با افزایش آلودگی‌ها و عوامل خارجی متعدد، مراقبت و رسیدگی به پوست و مو امری اجتناب‌ناپذیر است؛ اگر در گذشته خانم‌ها جهت زیبایی از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌کردند در حال حاضر آقایان نیز بیش از پیش به دنبال حفظ پوست و موی خود از عوامل مخرب هستند ایو روشه برای اصلاح صورت آقایان محصولات مراقبتی قبل و بعد را عرضه کرده که یکی از پرطرفدار‌ترینِ آن‌ها خمیر ریش فرشور (Fraicheur) با عصاره آلوئه ورا است.
این خمیر ریش (Shaving Cream)200 میلی لیتری به دلیل ساختار روان خود سرخوردن خود‌تراش را آسان کرده و می‌توان خودتراش را به جهات گوناگون چرخاند و اصلاحی بی عیب و نقص داشت. اما این تنها خاصیت خمیر ریش (Shaving Cream) فرشور نیست چرا که عصاره آلوئه ورا التهاب و قرمزی ناشی ازاصلاحِ پوست را از بین می‌برد و با استفاده از یک محصول ضرب‌المثل " یک تیر و دو نشان زدن " رنگ واقعیت به خود می‌گیرد.
عدم وجود پارابن که به عنوان ماده‌ی نگهدارنده شناخته می‌شود در فرمولاسیون این خمیر ریش (Shaving Cream) راه انتقاد به این محصول را بسته و به همراه امتیازِ گیاهی بودن، یکی از بهترین محصولات مردانه مراقبتی ایوروشه لقب گرفته است.

ژل اصلاح مردانه نیوآ

خرید ژل اصلاح «Sensitive»یا خمیر ریش (Shaving Cream) از محصولات برند آرایشی و بهداشتی «نیوآ» (Nivea) دارای ترکیبی عالی برای پوست‌ حساس آقایان است. این ژل غنی شده با بابونه و ویتامین E با فرمولی فوق‌العاده ملایم است. استفاده از آن ضمن کمک به اصلاحی آسان و بدون بریدگی و آسیب به پوست، از پوست در برابر التهاب پس از اصلاح کمک می‌کند. این ژل بدون تحریک پوست، در انجام یک اصلاح دقیق موثر است. استفاده از آن، سر خوردن تیغ بر روی پوست را روان و ایمن می‌کند. مالیدن خمیر ریش (Shaving Cream) بر روی پوست، کفی خامه‌ای شکل بوجود می‌آورد که مانند یک مرهم بر روی پوست نشسته و به نحو مطلوبی به موزدایی پوست صورت کمک می‌کند. پس از استفاده از خمیر ریش (Shaving Cream) سنسیتیو به هیچ عنوان احساس سوزش ایجاد نخواهد شد
محصولات بهداشتی آقایان نیوآ «Niveamen»، حجمی متنوع از انواع محصولات بهداشتی لازم برای آقایان است که به حفظ زیبایی، سلامت، نشاط و تازگی آن‌‌ها کمک می‌کند.

انواع خمیر ریش (All Kinds of Shaving Cream) بهداشتی آرکو

جهت خرید انواع خمیر ریش (Shaving Cream) بهداشتی آرکو با نازلترین قیمت با ما همراه شوید. مرکز آرایشی بهداشتی ایران با دارا بودن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی مخصوص بانوان و آقایان پاسخگوی انواع نیاز های خریداران و مصرف کنندگان محترم در سراسر کشور می باشد .

بهترین خمیر ریش (The Best Shaving Cream)

یکی از محصولات جدید آرایشی و بهداشتی این کمپانی و بهترین محصول مصرفی آقایان ، انواع خمیر ریش (Shaving Cream) می باشد که این مرکز با دارا بودن یکی از بهترین مارک ها در این زمینه آماده پخش محصولات خود در سراسر کشور می باشد.

طرز تهیه خمیر ریش (How to Make Shaving Cream)

چطور می توانید به سادگی در منزل،خمیر ریش (Shaving Cream) شخصی خودتان را بسازید.
ابتدا لازم است تا یک قالب صابون معمولی و یک قالب صابون نرم کننده داشته باشید. مهم نیست از چه مارکی استفاده می کنید.
صابونها را در یک کاسه ی استیل بزرگ رنده کنید.
یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق غذاخوری روغن کرچک به صابون های رنده شده اضافه کنید.