بندانداز و موکن


بندانداز و موکن

توضیحات بندانداز و موکن صورت Section savings and depilatories

بندانداز صورت و بدن بروش دستی و بندانداز سنتی تقریبا از مد می افتد و انواع وسایل و دستگاههای موکن برقی جایگزین روشهای سنتی حذف موهای زاید می گردند.شاید یکی از دلایل کنار گذاشتن این بندانداز نیاز به فرد دیگری برای حذف موها و دیگری عامل نیز احتمال انتقال باکتری ها از طریق دارتباط دست فرد بندانداز با صورت و بدن فرد دیگر میباشد.
دستگاه بندانداز و موکن Section savings and depilatories صورت و بدن از جمله ساده ترین و بی عارضه ترین دستگاههای بندانداز و موکن عرضه شده در زمینه حذف موهای زائد میباشد.
دستگاه بندانداز و موکن Section savings and depilatories صورت همان کار بنداندازی صورت و بدن سنتی را بصورت مکانیزه و کاملا خودکار انجام می دهد و با خرید بندانداز و موکن شما نیازی به مراجعه به سالنهای آرایشی و زیبائی برای حذف موهای زائد نخواهی داشت چرا که هر لحظه اراده کنید بدون کمک دیگران قادر به حذف موهای زائد صورت و بدن خود با بندانداز خواهید شد.

مشخصات بندانداز و موکن Section savings and depilatories

بندانداز و موکنیک دستگاه کامل اتوماتیک میباشد که همانند چرخ خیاطی ، نخ بنداندازی در آن جا انداخته می شود و عمل بندانداز ی موها با کلید مربوطه و بصورت کاملا برقی انجام می گیرد.
بدنه بندانداز و موکن Section savings and depilatories از پلاستیک فشرده می باشد و نخ توسط شاخکهای فلزی در محل خود تثبیت می گردد. همانند چرخ خیاطی های معمولی ، پاره شدن و یا پاره نشدن نخ بندانداز و موکن نیز مربوط به تنظیمات سفتی یا شل بودن نخ میباشد که با دو عدد پیچ موجود بر روی دستگاه قابل تنظیم می باشد. لازم است پس از خرید بندانداز و موکن Section savings and depilatories حتما این پیچ ها را به روش دستی تنظیم نمائید و شاید در مرحله اول و دوم نخ شما چند مرحله پاره شود تا بتوانید پیچ ها را خوب تنظیم نمائید ولی پس از تنظیم پیچ ها با خیال راحت و براحتی عمل بند انداختن را بصورت برقی تجربه خواهید نمود.

متعلقات بندانداز و موکن Section savings and depilatories

دستگاه بندانداز و موکن در بسته بندی مربوطه شامل خود دستگاه ، پودر مخصوص بنداندازی صورت ، یک قرقره نخ بنداندازی از جنس کتان و یک آداپتور جهت اتصال به برق تقدیمتان خواهد شد.
بندانداز و موکنSection savings and depilatories هیچ گونه عارضه ای به پوست شما نمی رساند و بدلیل اینکه دست با نخ در تماس نمی باشد، باکتری های موجود در دست نیز به نخ منتقل نشده و بروز جوش های ریز و التهابات پوستی ناشی از بند انداختن در روش دستی در دستگاه بندانداز و موکن Section savings and depilatories مشاهده نمی گردد.

قیمت بند انداز برقی براون و موکن برقی صورت و بدن browns چگونه است ؟
بند انداز برقی سنس هیر و بند انداز برقی پاناسونیک چیست؟

بند انداز برقی پاناسونیک و بند انداز برقی سنس هیر روش ابتدایی برای ازبین بردن مو های زائد صورت وبدن می باشد.
معایبی از جمله درد شدید پوست محل بندانداز ی , نیاز مهارت شخص بندانداز و سرعت پایین در برطرف کردن کامل موهای زائد دارد که البته شرکت browns برای این مشکلات راهی پیدا کرده است و آن دستگاه بندانداز و موکن Section savings and depilatories براون است.

مزایای بندانداز و موکن براون Section savings and depilatories

•کاهش بسیار در درد ناشی از بنداندازی
•بدون نیاز به مهارت در بند انداز برقی پاناسونیک

طریقه استفاده از بند انداز و موکن برقی Section savings and depilatories

ابتدا نخ مخصوص را در شیار های مشخص شده در دفترچه راهنما دستگاه موکن رد کرده و آنرا توسط آداپتور به برق متصل نمایید سپس کرم مخصوص اصلاح را بر روی مکانی که قصد پاکسازی از مو های زائد دارید بمالید و حال بندانداز و موکن را روشن کرده و شروع به پاکسازی کنید.

معایب بیش از مزایا موکن Section savings and depilatories

راه‌های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به بند انداختن سنتی، موم ‌انداختن، کندن‌ با موچین، اصلاح با تیغ و تراشیدن‌، دکلره و الکترولیزکردن اشاره ‌کرد.

یکی از روش‌های جدید استفاده از دستگاه بند انداز برقی فیلیپس و موکن برقی Section savings and depilatories است که تبلیغ آن‌ به‌ دفعات از اینترنت و کانال‌های ماهواره‌ای پخش شده و بیشتر اوقات درباره کارایی موکن بزرگنمایی می‌شود. این ‌روش نیز مانند روش‌های دیگر از بین بردن موهای زائد، معایب و مزایایی دارد. مزیت این روش سرعت زیاد کاربری، درد کمتر و در مواردی استفاده از بندهای یک بار مصرف و مقاوم است. عوارض ‌و معایب بنداندازها و موکن برقی Section savings and depilatories ، همان عوارضی‌ است که در استفاده از موچین، موم و بند انداختن سنتی‌ دیده می‌شود. در این روش‌ها اگرچه موها از قسمت زایای مو که در ناحیه ‌پایینی ریشه ‌مو قرار دارند جدا می‌شوند، ولی ریشه موها از بین نمی‌رود و پس از مدتی موی جدیدی از همان ریشه قبلی رشد می‌کند. کندن مو گذشته از دردناک بودن که انجام آن را در افرادی با پوست‌های حساس و با آستانه تحمل پایین درد، سخت یا غیرممکن می‌کند، خطر آسیب ‌دیدن سطح پوست و شکسته شدن سد دفاعی پوست را نیز به ‌همراه‌ دارد. با این ‌اتفاق راه ورود میکروب‌ها و دیگر عوامل ‌آسیب‌رسان موجود در سطح پوست به لایه‌های زیرین آن فراهم‌ شده و ریشه مو دچار ضایعه‌های چرکی‌ و عفونی می‌شود که به آنها جوش‌های چرکی یا فولیکولیت می‌گویند.
در پوست‌های تیره و ضخیم و مستعد به ساختن اسکار یا جوشگاه نیز احتمال بروز جوشگاه‌های فرورفته یا برآمده در محل‌ خروج مو از سطح ‌پوست وجود دارد. همچنین‌ احتمال بروز تغییرات رنگدانه‌ای در پوست به شکل پررنگ شدن و بندرت کمرنگ شدن پوست در محل کنده‌‌شدن موها وجود دارد. از سوی دیگر دائمی نبودن نتایج این روش و نیاز به تکرار سریع و زیاد آن، فرد را خسته و در مواردی هم ناامید از درمان می‌کند.

بهترین مارک بندانداز برقی

استفاده از بندانداز برقی جاندلی و موکن برقی، تفاوت عمده‌ای با روش سنتی بند انداختن ندارد و فقط یک هزینه اضافی را به دوش مصرف‌کننده تحمیل می‌کند. موضوع‌ مهم دیگر این که چون بنداندازها و موکن برقی به طور دائم یا حتی طولانی‌مدت موهای ناخواسته را از بین نمی‌برند، نباید تحت تأثیر بعضی تبلیغات که این روش را دائمی، برق‌آسا و بهتر یا هم‌پایه لیزر درمانی معرفی می‌کنند، قرار گرفت.

بهترین مارک بندانداز و بند انداز برقی فیلیپس و موكن پرومكس Section savings and depilatories

بندانداز و موکنعلاوه بر برداشتن موهای زائد موجب نرمی و لطافت پوست شما می گردد. دستگاه موکن هم چنین باعث می شود تا موهای تازه، نرم تر و لطیف تر رشد کنند. بندانداز کوئین این امکان را فراهم نموده است تا بدون استفاده از مواد شیمیایی، گرما، دارو و بدون اثرات جانبی بتوان موهای زائد بدن را اصلاح نمود. طراحی سبک و زیبای بدنه به دست گرفتن و کار کردن با دستگاه موکن را آسان نموده است. ویژگی بندانداز کوئین کارکرد با سیم آن است که نیاز به شارژ مجدد و یا تعویض باتری را مرتفع می کند.
دیگر نیازی به صرفه هزینه های سنگین و هم چنین صرف وقت جهت رفتن به آرایشگاه ندارید. با استفاده از بندانداز و موکن کوئین در منزل به راحتی و در کمترین زمان می توانید موهای زاید صورت و گردن را اصلاح کرده و همیشه ظاهری مرتب داشته باشید. نحوه ی کار با دستگاه موکن بسیار آسان می باشد. جهت اتصال نخ به بندانداز یا موکن کافی است مقداری از نخ همراه دستگاه را جدا کرده و نخ را از سوراخ میانی عبور دهید، به طوری که از دو سمت به یک اندازه بیرون بماند. حال نخ را از دو سمت از میان دو سوراخ بالای دستگاه موکن عبور دهید. نخ سمت چپ را به پیچ سمت چپ بافته و پیچ را محکم کنید.
براي راحتي عمل بند انداختن و عدم نياز به آرايشگاه ما دستگاه موکن نخی مروارید را به شما بانوان محترم معرفي مينماييم . با قراردادن بند موکن بر روي پوست و با بازو بسته کردن اهرم هاي آن که همانند قيچي ميباشد موي زائد شما به دور نخهاي بندانداز تابيده شده و از ريشه بيرون مي آيد.

بندانداز و موکن Section savings and depilatories

استفاده از بندانداز و موکن باعث می شود شما در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.چون یکبار پول تهیه بنداندازو موکن را می دهید ولی تا سال ها از شر هزینه های سنگین آرایشگاه راحت می شوید.
اگر از موچین، موکن، موبر، بند انداز برقی فیلیپس نخی و سنتی و سایر محصولات شیمیایی و مکانیکی از بین برنده موهای زاید خسته شده اید و استفاده از موکن هم برای خودتان و هم برای مشتریان عزیزتان زجر آور،وقت گیر و همراه با عوارض جانبی است با خرید یک دستگاه بندانداز و موکن حرفه ای Section savings and depilatories اتوماتیک برقی با استفاده بسیار آسان و دوست داشتنی سبب جلب مشتریان زیاد و از همه مهمتر رضایت از کارکرد و ارایه خدماتتان را جلب نمایید.

درباره موکن‌ های برقی Section savings and depilatories بیشتر بدانید

موکن یک دستگاه کوچک برقی است که با حرکت چرخشی سر دستگاه و باز و بسته شدن انبرک‌های سر آن، موهای زاید را از ریشه جدا می‌کند.
دستگاه موکن Section savings and depilatories توسط باتری یا جریان برق کار می‌کند. موکن‌ های جدید حتی می‌توانند موهای صورت را هم بردارند. امروزه در بازار انواع موکن‌ به همراه ضمایم مخصوصی وجود دارند که هر کدام برای قسمت خاصی از بدن استفاده می‌شوند.
شما در هر زمان و مکان با کمترین آلودگی و شلوغ کردن اطرافتان می‌توانید برای زدودن موهای زاید از دستگاه موکن استفاده کنید. فقط کافی است یک‌بار به بازار بروید و دستگاه موکن را خریداری کنید. به‌طور میانگین اپیلاسیون با دستگاه موکن برقی، 2 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.