ارسال رایگان پکیج عطر اسمارت

عطر و ادکلن بچه گانه


عطر و ادکلن بچه گانه

عطر مخصوص بچه ها (children's perfume)

نه‌تنها عطر و ادکلن، بلکه حتی کرم‌های معطر مخصوص بزرگسالان هم مناسب کودکان نیست زیرا پوست بچه‌ها و سیستم تنفسی‌شان بسیار حساس است و محصولاتی که برای آنها به کار می‌رود از جمله عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) ، باید خاص و تایید شده باشد. امروزه عطر مخصوص بچه ها هم وارد بازار شده اما به صرف اینکه روی عطری نوشته شده مخصوص کودکان، نباید به آن اطمینان کرد. لازم است عطر و ادکلن بچه گانه یا محصول بهداشتی که خریداری می‌شود، نشانه استاندارد و برچسب معتبر داشته باشد. یکی از مهمترین اثرات مضر عطر و ادکلن بچه گانه ، افزایش انواع آلرژی است. مواد اولیه تولید عطر و ادکلن بچه گانه معمولا از گل های مختلف گرفته می شوند که اغلب حاوی مواد آلرژن هستند. این مواد با علایمی مانند سرفه، عطسه، خارش و کهیر همراه هستند. استفاده زیاد از عطر و ادکلن بچه گانه باعث می شود که این عوامل آلرژی زا همراه با باد در محیط منتشر شوند و به کودکانی که مبتلا به آلرژی هستند ولی خودشان از عطر و ادکلن بچه گانه استفاده نمی کنند نیز آسیب برساند.

عطر مخصوص کودکان (children's perfume)

برای کودک مبتلا به آلرژی اصلا نباید از عطر یا محصولات آرایشی - بهداشتی معطر استفاده کرد زیرا باعث می‌شود بدن کودک واکنش شدید نشان دهد. از سوی دیگر، گاهی استفاده از عطر مخصوص کودکان روی پوست در شرایط عادی باعث حساسیت نمی‌شود اما در مواجهه با آفتاب باعث خارش، قرمزی و ایجاد تاول و ترشح و لک خواهد شد. اگر فرزندتان آلرژی ندارد، استفاده گهگاهی از عطر و ادکلن بچه گانه مخصوص کودکان اشکالی ندارد اما هرگز عطر و ادکلن بچه گانه را روی پوست کودک اسپری نکنید زیرا ممکن است باعث بروز حساسیت یا لک شود.
اسپریکردن عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) روی لباس عوارض پوستی ندارد و بهترین کار این است که به جای استفاده از عطر و ادکلن بچه گانه ، بهداشت کودکان را رعایت کنید تا به خوشبوکننده‌ها نیاز پیدا نکنند.

ادکلن کودک (children's perfume)

ساخت عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) برای بچه‌ها و حتی نوزادان به بخشی مهم در صنعت لوازم آرایشی تبدیل شده است. طراحان و تولیدکنندگان لوازم آرایشی امید دارند بتوانند این بخش از لوازم آرایشی و عطر و ادکلن بچه گانه را همپای دیگر بخش‌ها رونق داده و توسعه بدهند. بهتر است از ادکلن کودک که مناسب بچه‌ها هستند و حساسیتی هم در آنها ایجاد نمی‌کنند استفاده شود .

عطر های بچه گانه (children's perfume)

بچه‌ها،‌ از نظر پوستی، سیستم ایمنی و سیستم تنفسی، جزو گروه‌های حساس جامعه هستند. به‌ همین دلیل هم تمام وسایل و محصولات مربوط به آنها از ماژیک و مداد رنگی گرفته تا اسباب‌بازی و لباس‌هایشان، باید از ترکیبات بهداشتی، ایمن و مخصوص بچه‌ها تهیه شده باشند. به‌طور حتم، محصولات آرایشی و بهداشتی که قرار است برای کودکان استفاده بشوند از جمله عطر های بچه گانه (children's perfume) هم باید مخصوص آنها باشند.
پدر و مادرها، نباید از کرم‌های مرطوب‌کننده، لوسیون‌ها، کرم‌های ضد آفتاب و ادکلن‌های خودشان که مخصوص بزرگسالان هستند، برای کودکان خود استفاده بکنند.
به نظر نمی‌رسد که عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) مخصوص بچه‌ها، دارای تاییدیه‌های لازم بهداشتی هم برای بچه‌ها باشند و استفاده از آنها، هیچ ضرر و حساسیتی برای این گروه سنی، ایجاد نکنند.
بهتر است تاحد امکان، از انواع عطر و ادکلن بچه گانه مختلف برای کودکان خود استفاده نکنید تا زمینه ابتلا به آلرژی‌های مختلف پوستی و تنفسی را در آنها به‌ وجود نیاورید. از بحث آلرژی‌زایی این عطر و ادکلن بچه گانه بگذریم، به بحث ترکیبات نامشخص موجود در عطر و ادکلن بچه گانه می‌رسیم که معلوم نیست استفاده مکرر از آنها برای بچه‌ها، چه مشکلات و بیماری‌های مختلفی را ایجاد بکنند.

عطر و ادکلن نوزاد (children's perfume)

بسیاری از بچه‌ها جذب بوی خوب عطر و ادکلن بچه گانه می‌شوند و در زدن آن به لباس‌هایشان افراط می‌کنند. بعضی پدر و مادر‌ها نیز بدون توجه به حساس بودن بدن نوزادشان، برای خوش بو شدنش، به او عطر و ادکلن نوزاد (children's perfume) می‌زنند. اما چه لزومی دارد که بچه‌ها در سن نوزادی و یا کودکی عطر و ادکلن بچه گانه بزنند؟ اما ایا زدن عطر و ادکلن بچه گانه برای نوزادان و کودکان ضرورت دارد؟ دکتران متخصص کودک در این باره بیان میکنند تا حد امکان برای نوزادان از عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) استفاده نشود. چرا که نوزاد از محیطی استریل بیرون می‌آید و ممکن است به مواد سازنده عطر و ادکلن بچه گانه واکنش نشان دهد. پدر و مادر‌ها حتی نباید در فضای اتاق کودک بوگیر و اسپری خوشبو‌کننده و عطر و ادکلن بچه گانه استفاده کنند چون با این کار زمینه حساسیت و آلرژی در نوزاد افزایش می‌یابد.
اگر والدین خیلی بر خوش‌بو بودن نوزاد صرار دارند، می‌توانند ابتدا به لباسی که می‌خواهند به او بپوشانند عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) بزنند و بعد از نیم ساعت آن را لباس را تنش کنند. همچنین می‌توانند از کرم‌ها و پودر‌هایی استفاده کنند که رایحه قوی نداشته باشد. نوزادان و کودکانی که حساسیت راه‌های هوایی دارند و والدین‌شان برای آنها عطر و ادکلن بچه گانه می‌زنند، اگر دچار سرماخوردگی شوند، علائم حساسیت‌شان تشدید می‌شود. پدر و مادر‌ها باید دقت توجه داشته باشند که راه‌های هوایی نوزاد بسیار حساس است،‌طوری که در بسیاری موارد ما توصیه می‌کنیم که هیچ غذایی در آشپزخانه سرخ نشود. همچنین با بالا‌رفتن دمای بدن، عطر و ادکلن بچه گانه جذب پوست بچه می‌شود و ممکن است برای او ایجاد حساسیت پوستی کند.
امروزه خطهای تولید عطر و ادکلن بچه گانه در تمام کارخانه¬های عطر سازی و خانه¬های عطر روز به روز گسترش می¬یابند. تعداد مادران طرفدار این عطر و ادکلن بچه گانه هم رو به گسترش است. اما سوالی که در اینجا پیش می¬آید این است که آیا واقعا استفاده از این عطر¬ها برای کودکان مناسب است؟

عطر نوزاد (children's perfume)

وقتی وارد فروشگاه¬های زنجیره¬ای یا حتی عطر فروشی¬ها می¬شوید، محصولات زیادی به چشمات می¬اید که روی آنها نوشته شده است مخصوص پدر و مادران!! وقتی خوب به انها دقت می¬نیم می¬بینیم که این محصولات چیزهایی هستند که پدر و مادرها به آن نیاز ندارند. مثلا یکی از این محصولات که تحت تبلیغات شدیدی قرار دارد عطر نوزاد و عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) است. اما آیا استفاده از عطر و ادکلن بچه گانه کار درستی است؟
یک سوال مهم: بهترین رایحه ای که تا به حال استشمام کرده¬اید چیست؟ آیا استشمام این رایحه هیچ وقت تکراری و کلیشه شده؟
جواب: حتما به ذهن خیلی از شما پاسخ این سوال خطور کرد. بله درسته رایحه نوزاد. نوزادان و کودکان بوی خوبی دارند. شاید این بو ترکیبی از بوی صابون و کرم¬های مخصوص باشد که مادران استفاده می¬کنند. یا شاید بوی شیر مادر! به هر حال چیزی که هست این است که این رایحه آنقدر دلپذیر و هیجان¬انگیز است که نیازی به اینکه جایگزین کردن آن با رایحه¬های مصنوعی و عطر و ادکلن بچه گانه ندارد.
خیلی از این عطر و ادکلن بچه گانه رایحه¬های خوبی دارند، اما اغلب زنان به عنوان یک مادر که خارج از خانه کار می¬کنند ترجیح می دهند که فرزندشان را به ساده¬ترین راه ممکن و بدون استفاده از لوازم و محصولات غیر ضروری و عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) بزرگ کنند. همیشه دوست دارند قبل از اینکه فرزندشان آنقدر بزرگ شود که به سمت استفاده از عطر و ادکلن بچه گانه گوناگون برود، تا زمانی که فرصت دارند بوی طبیعی او را استشمام کنند و از این بوی دل¬انگیز و خوشبو لذت ببرند.

ادکلن های بچه گانه (children's perfume)

جدای از احساسات مادری و این حرفها، آیا استفاده از ادکلن های بچه گانه برای کودکان و نوزادان بدون ضرر است؟ آیا استشمام این رایحه¬ها به شش¬های لطیفشان آسیب نمی¬رساند؟ محققان آزمایش¬هایی در این باره انجام داده¬اند و به این نتایج در کتابی به نام ” کودکان و توکسین¬ها” ثبت شده است. پاسخ آنها به این سوالات این است که استفاده از این محصولات برای کودکان مضر است.
اما چیزی که در اروپا و بیشتر کشورهای دنیا باب شده، استفاده از این عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) برای خوشبو کردن کودکان و نوزادان است. مثلا در یک سایت به این جمله برخورد کردم” عطر و ادکلن بچه گانه زدن به کودکان فقط باعث خوشبو شدن انها نمی¬شود بلکه وسیله¬ای است که در سالهای آینده با استشمام ان به خاطرات گذشته و دوران کودکی فرزندتان برمی¬گردید!!!” ایا واقعا این رایحه تنها چیزی است که من را به دوران کودکی و نوزادی فرزندم در آینده پیوند خواهد داد!
¬در دوران کودکی فرزندم از محصولات اُرگانیک فاقد بو برای شستشوی او استفاده می¬کردم و همیشه مادرم از اینکه نوه¬هایش بوی شامپوی بچه و صابون بچه نمی¬دهند، ناراحت بود و شکایت میکرد. همیشه به مادرم می-گفتم که من هم از اینکه فرزندم بوی شامپو و صابون بچه بدهد خوشحال می¬شوم اما سلامت انها برای من خیلی خیلی مهم تر از این است که خوشبو باشند. حتی در آن زمان از پودرهای شستشوی لباس بدون بو استفاده می¬کردم. اگرچه باز هم از محصولات خوشبویی مثل انواع لوسیون¬ها و صابون¬ها و تمیزکننده ها که به اندازه کافی بوی خوب داشتند در آن زمان استفاده میکردم که لازم نباشد از عطر و ادکلن بچه گانه برای خوشبو کردن فرزندانم استفاده کنم.
هدف از نوشتن این مطلب این نبود که عطر و ادکلن بچه گانه (children's perfume) مخصوص کودکان را نباید به هیچ وجه استفاده کرد و یا کاملا باید استفاده از عطر و ادکلن بچه گانه را تحریم کرد، بلکه هدف این بود که بگویم، پدران و مادران عزیز خواهشا اگر به اندازه کافی و نه بیش از اندازه از عطر و ادکلن بچه گانه برای کودکان و نوزادانتان استفاده کنید . چون اعتدال در مصرف هر محصولی، از جمله عطر و ادکلن بچه گانه بهترین روش استفاده از آن محصول است.
اما اگر شما از آن دسته پدرو مادرهایی هستید که از عطر و ادکلن بچه گانه برای فرزندانتان استفاده می¬کنید حداقل از ترکیبات موجود در آن و ضد حساسیت بودن و مهمتر از همه نشانه استاندارد آن برای کودک دلبندتان توجه کنید.

قیمت عطر بچه گانه (children's perfume)

با توجه به متنوع بودن قیمت عطر بچه گانه در بازار توصیه میشود به فروشگاههای مجاز عطر و ادکلن بچه گانه و برندهای معتبر عطر و ادکلن بچه گانه مراجه کنید. همچنین میتوانید عطر و ادکلن بچه گانه خود را از میان فروشگاههای عطر و ادکلن بچه گانه اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.