کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب رنگی سینره ‏
26 %
کرم ضد آفتاب رنگی سینره ‏

محافظت کامل از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی با ‏SPF50‎‏ و 3 کد رنگی

تمام شد

نا محدود است

85 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب ‏سینره کد 1‏
26 %
کرم ضد آفتاب ‏سینره کد 1‏

محافظت کامل از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی با ‏SPF50‎‏ و 3 کد رنگی

تمام شد

نا محدود است

79 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب ‏سینره کد  2
26 %
کرم ضد آفتاب ‏سینره کد 2

محافظت کامل از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی با ‏SPF50‎‏ و 3 کد رنگی

تمام شد

نا محدود است

79 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب ‏سینره کد 3
26 %
کرم ضد آفتاب ‏سینره کد 3

محافظت کامل از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی با ‏SPF50‎‏ و 3 کد رنگی

تمام شد

نا محدود است

79 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا
35 %
کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا با سه درصد مختلف SPF رنگی و ساده

تمام شد

نا محدود است

57 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 30 درصد رنگی
18 %
کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 30 درصد رنگی

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا (30% - 60% - 95%)

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 63 درصد رنگی
18 %
کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 63 درصد رنگی

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا (30% - 60% - 95%)

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 95 درصد
20 %
کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 95 درصد

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا (30% - 60% - 95%)

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 95 درصد ساده
45 %
کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا 95 درصد ساده

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا (30% - 60% - 95%)

تمام شد

نا محدود است

56 خرید انجام شده


راهنمای خرید کرم ضد آفتاب

معرفی مارک های معتبر کرم ضد آفتاب Sunscreen Cream

اگر بگویید کرم ضد آفتاب Sunscreen Cream یکی از مهمترین و ضروری ترین کرم های آرایشی است اشتباه نکرده اید. مهمترین علت استفاده از کرم ضد آفتاب ها علاوه بر جنبه آرایشی به دلیل محافظت از پوست جنبه دارویی آن است. یک کرم ضد آفتاب خوب می تواند پوست شما را ساعت ها از خطر پرتوهای مضر خورشید مانند فرابنفش حفظ کند و کرم ضد آفتاب خوب شما را از ابتلا به چروک پوست ,خشکی و آفتاب سوختگی ,التهاب صورت, بروز لک های ناشی از آفتاب و مهم تر از همه ابتلا به بیماری های پوست در امان نگه دارد. یک کرم ضد آفتاب خوب Sunscreen Cream باید چند ویژگی داشته باشد که یکی از آنها داشتن فاکتور حفاظتی بالا برای حفاظت از پوست شما در مقابل اشعه خورشید است.

قیمت کرم ضد آفتاب پیز بویین Piz Buin

شرکت پیز بویین یکی از معدود شرکت های معتبری است که بطور اختصاصی به تهیه محصولات کرم ضد آفتاب میپردازد. از این برند انواع کرم ضد آفتاب هایی مانند کرم ضد آفتاب ضد چروک رادیانت پیزبوئین و کرم ضد آفتاب آلرژی پیزبوئین و کرم ضد آفتاب کوهستان پیزبوئین تولید شده است که هرکدام بسته به نوع نیاز شما دارای فاکتور های محافظتی ویژه ای می باشند.این قیمت کرم ضد آفتاب پیز بویین ها نیاز به تکرار استفاده پس از 5 ساعت دارند و از سایر کرم ضد آفتاب ها مقاوم ترند.

کرم ضد آفتاب ضد چروک رادیانت

کرم ضد آفتاببی رنگی Sunscreen Cream است که دارای ویتامین C و E بوده و شفاف کننده پوست است. کرم ضد آفتاب از بروز لک های پوستی جلوگیری کرده و خاصیت ضد چروک نیز دارد , این کرم ضد آفتاب با 50 spf ارائه شده و در برابر آب و تعریق مقاوم است. کرم ضد آفتابآلرژی نیز حاوی ویتامین E است که از پیری زودرس پوست جلوگیری خواهد کرد همچنین این کرم ضد آفتاب برای افرادی که به تازگی پیلینگ و لیزر تراپی و الکترولیز انجام داده اند مناسب است. این کرم ضد آفتاب با spf 50 ارائه شده و این کرم ضد آفتاب بهترین گزینه برای پوست های حساس می باشد.
کرم ضد آفتابکوهستان در برابر آفتاب مقاوم بوده و از ترک خوردن و خشک شدن پوست شما در زمستان جلوگیری خواهد کرد همچنین کرم ضد آفتاب ها دارای مرطوب کننده قوی و ویتامین E می باشد.

کرم ضد آفتاب بایو تاچ سینکلر

این کرم ضد آفتاب بایو تاچ سینکلر برای انواع پوست ها مناسب بوده و میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کرم ضد آفتاب باشد. کرم ضد آفتاب بایو تاچ سینکلر ضد لک بوده و پوشش دهی مناسبی دارد همچنین برای استفاده بعد از میکرودرم و لیزر مناسب می باشد.

کرم ضد آفتاب الارو Ellaro

شرکت الارو قیمت ضد آفتاب الارو را با کرم ضد آفتاب هایی سبک با پوشش مطلوب و انواع مختلف برای هر نوع پوست ارائه کرده است :

کرم ضد آفتاب فاقد چربی oil free
کرم ضد آفتاب معمولی Sunscreen Cream
کرم ضد آفتاب با پوشش کرم پودر

که شامل انواع کرم ضد آفتاب بدون رنگ و رنگی (بژ روشن -بژ طبیعی-کاراملی) می باشند. رنج وسیعی از spf ها شامل spf 25 , 30 , 50 توسط کرم ضد آفتاب الارو پوشش داده میشود که میتواند هر نیازی را پاسخ دهد. این کرم ضد آفتاب ها دارای فیلتر های UVA و UVB بوده و پوست شما را از اشعه مادون قرمز محافظت خواهد کرد, همچنین کرم ضد آفتاب بی رنگ دارای ماده آبرسان برای پوست های خشک و دارای ضد چروک (Dermaxyl) میباشد.

کرم ضد آفتاب بایودرما Bioderma

کرم ضد آفتاببایودرما شامل انواع فتودرم های (مکس – مکس اولترا – مکس فلوئید – آکنه مت – آنتی ایج – اسپات – AR ) است که شامل انواع رنگ ها مانند کرم ضد آفتاب بژ روشن و بژ برنزه و کرم ضد آفتاب بی رنگ می باشد و کرم ضد آفتاب رنج spf 30 -50-100 را شامل میشود. کرم ضد آفتاب بیودرما برای هر نوع پوست مناسب بوده و کرم ضد آفتاب معمولی سبک و ملایم است. عوامل ضد چروک و ضد افتادگی و ضد لک در این نوع کرم ضد آفتاب وجود دارد و یکی از برترین انواع بهترین کرم ضد آفتاب های موجود میباشد. این شرکت با تولید انواع کرم ضد آفتاب ها نیاز هرنوع پوست را پاسخ می دهد, در نوع کرم ضد آفتاب آکنه مت آن از عوامل ضد جوش استفاده شده که برای پوست های چرب و جوش دار بسیار مناسب است. نوع کرم ضد آفتاب مکس آن برای پوست های نرمال تا خشک مناسب بوده و کرم ضد آفتاب دارای کمپلکس انحصاری Cellular Bioprotection می باشد.
برند های معتبر دیگر مانند کرم ضد آفتاب اریکه و کرم ضد آفتاب اوریاژ و کرم ضد آفتاب اون و کرم ضد آفتاب سان سنس نیز ضد آفتاب های رنگی و بدون رنگ یا spf مناسب ارائه کرده اند. برای خرید کرم ضد آفتاب مناسب Sunscreen Cream شما باید ابتدا نوع پوست خود را بشناسید زیرا مهم ترین فاکتور برای خرید کرم ضد آفتاب هماهنگی آن با پوست شما و رفع نیاز آن است و نکته دیگر که بسیار اهمیت دارد خرید از فروشگاه های معتبر است , کرم ضد آفتاب را بر اساس توضیحات هر نوع آن باید بین 2 تا 4 ساعت تکرار کنید. یک کرم ضد آفتاب خوب سبک است و براحتی روی پوست می خوابد و کرم ضد آفتاب پوست شما را از عوارض آفتاب سوختگی و لک و جوش حفظ خواهد کرد. افرادی که پوست چرب دارند یا مستعد آکنه هستند باید از کرم ضد آفتاب فاقد چربی استفاده کنند.
افرادی که پوست خشک دارند می‌بایست از کرم ضد آفتاب با پایه چرب‌تر استفاده کنند. فاکتور محافظت کننده کرم‌ ضد آفتاب با شاخصی به نام SPF مشخص می‌شود که نشان دهنده مقاومت آن کرم ضد آفتاب در برابر آفتاب است. البته میزان استفاده از کرم ضد آفتاب Sunscreen Cream برای ناحیه صورت و گردن نیز مهم است که باید به اندازه 2 میلی‌گرم در سانتی‌مترمربع باشد که معادل نصف بند انگشت سبابه فرد است.
اگر پوستی مستقیماً در معرض آفتاب است باید هر 3 ساعت کرم ضد آفتاب تکرار شود اما اگر در معرض آفتاب مستقیم قرار ندارد بعد از هر 4 تا 5 ساعت، تکرار کرم ضد آفتاب الزامی است چرا که خاصیت کرم ضد آفتاب بعداز 4 تا 5 ساعت از بین می‌رود. SPF مناسب کرم ضد آفتاب Sunscreen Cream برای همه افراد 25 تا 30 است و کرم ضد آفتاب بالاتر از 30 توصیه نمی‌شود. تفاوت کرم ضد آفتاب Sunscreen Cream رنگی و کرم ضد آفتاب غیر رنگی این است که رنگی بودن یا نبودن کرم ضد آفتاب هیچ تأثیری بر عملکرد آنها ندارد چرا که از کرم ضد آفتاب رنگی برای همخوانی بیشتر کرم با پوست و خوب پخش شدن کرم ضد آفتاب بر روی پوست استفاده می‌شود.
حتی ما برای پوست ایرانی که معمولاً سبزه‌تر است کرم ضد آفتاب رنگی را برای همخوانی بیشتر توصیه می‌کنیم. کرم ضد آفتابهای حاوی كرم پودر دارای همان خاصیت ضدآفتاب هستند ولی نوع کرم ضد آفتاب و همچنین SPF کرم ضد آفتاب را باید پزشک متخصص پوست تعیین كند. براساس آمارهاي گرفته شده از فروش محصولات این برند، کرم ضد آفتاب Oil free داراي Spf30 رنگي دکتر ژیلا با قيمت 127000 ریال بيشترين فروش را نسبت به محصولات دیگر کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا دارد. کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا ، محافظت بيش از 95 درصد در مقابل طيف وسيعی از طول موج های نور خورشيد و فيلتر های شيميايي و فيزيکی متعدد را ممکن می کند و ضد جوش و کنترل کننده تعريق است.

كرم ضد آفتاب فاقد جاذب هاي شيميايي SPF46

اين کرم ضد آفتاب Sunscreen Cream به رنگ بژ متوسط و مناسب پوست هاي خشك، معمولي و حساس است. کرم ضد آفتابمایع و کرم مانند بهتر است. بعضی از کرم ضد آفتاب مای به صورت پودری و یا اسپری هستند که بهتر است مورد استفاده قرار نگیرند.

چه موقع بايد کرم ضد آفتاب مای را بزنيم؟

حدود 20 دقيقه تا 30 دقيقه قبل از اينکه در معرض آفتاب قرار بگيريد، بايد کرم‌ ضد آفتاب را روي پوست بماليد، زيرا در اين فاصله زماني، کرم ضد آفتاب جذب پوست شده و مي‌تواند سلول‌هاي پوست را از آثار زيانبار نور خورشيد محافظت کند. نکته ديگر اين است که اگر شما کرم ضد آفتاب را روي صورت و بدنتان بماليد و بلافاصله داخل آب دريا يا استخر شويد و يا روي شن‌هاي ساحل يا در کنار استخر دراز بکشيد، کرم ضد آفتاب از روي پوست شما پاک خواهد شد و ديگر اثر حفاظتي نخواهد داشت، بنابراين نيم ساعت پس از ماليدن کرم ضدآفتاب ، وارد آب شويد تا به طور کامل جذب پوست‌تان شده باشد.

کرم ضد آفتاب دارای چه ضخامتي بایدباشد؟

بايد در هر سانتي‌ متر مربع پوست ، 2 ميلي‌گرم کرم ضد آفتاب ماليده شود تا اثر خود را در حفاظت از پوست، به بهترين شکل ممکن نشان دهد. وقتي براي بعضي از افراد يک قوطي 30 تا 40 گرمي کرم ضد آفتاب را تجويز مي‌کنيم، پس از 3 تا 4 ماه مي‌آيند و مي‌گويند هنوز نصف قوطي باقي است، که نشان مي دهد کرم ضد‌ آفتاب را به ميزان کافي در طول روز استفاده نکرده اند، چون يا آن را نازک روي پوست ماليده‌اند و يا فواصل زماني ماليدن کرم ضد آفتاب خيلي طولاني بوده است.