کرم شستشوی صورت


کرم شستشوی صورت

بهترین کرم شستشوی صورت و بهترین مارک ژل شستشوی صورت (face wash cream)

انواع ژل شستشوی صورت (face wash cream) با مارک های متنوع در بازار وجود دارد . با توجه به انواع پوست تنوع این محصولات نیز زیاد میباشد و ما در زیر بعضی از بهترین ژل شستشوی صورت را معرفی میکنیم.

کرم شستشوی صورت (face wash cream) الارو

یکی از بهترین مارک ژل شستشوی صورت (face wash cream) کامفورتینگ الارو شاداب کننده و احیا کننده پوست صورت با کمترین تحریک صورت و حاوی عصاره پنیرک صحرایی.
کرم شستشوی صورتکامفورتینگ الارو به علت ایجاد کمترین تحریک پوستی، هم به عنوان پاک کننده آرایش و هم به عنوان شوینده ملایم صورت مورد استفاده قرار میگیرد.
عامل شوینده این کرم شستشوی صورت کوکوبتائین است که از میوه نارگیل گرفته شده و بسیار ملایم و در عین حال موثر است. همچنین کاپریلیل گلوکل در این محصول اثرات نرم کنندگی قوی ونگهدارنده ی رطوبت را دارد.

ویژگی ها ی کرم شستشوی صورت(face wash cream) الارو:

• دارای بافت فوم مانند برای کمترین میزان هدر رفتگی و تحریک پوستی


• حاوی عصاره پنیرک صحرایی برای تامین رطوبت پوست، ضد التهاب و التیام بخش
• پاک کننده هر گونه چربی و آلودگی از روی پوست صورت
• ایجاد حس پاکیزگی و لطافت بدون بر جای گذاشتن حس خشکی یا کشیدگی پوست
• مناسب برای پوست های نرمال تا خشک و حساس
• مناسب برای کسانی که مشکل التهاب پوستی یا قرمزی پوست دارند

روش استفاده از کرم شستشوی صورت (face wash cream) الارو :

کرم شستشوی صورترا روی پوست مرطوب زده، سپس با انگشتان دست و با حرکات دورانی، کرم شستشوی صورت را به آرامی روی پوست خود پخش کنید.بعد از ۳۰ ثانیه صورت خود را با آب ولرم آبکشی نمایید.

ژل شستشوی صورت هیدرودرم (face wash cream)

ژل شستشوی صورت هیدرودرم (face wash cream) پاک کننده غیر صابونی ملایم با PH=5.5 ، مناسب برای پوست های چرب، جوشدار، آکنه ای و حساس.

مواد تشكيل دهنده کرم شستشوی صورت (face wash cream) هیدرودرم:

بهترین ژل شستشوی صورت هیدرودرم شامل سبومين پيركتون اولامين،اسيد سالسيليك،روغن تي تري اويل و مواد پاك كننده غير صابوني ملايم و اسيديته سازگار با پوست مي باشد .اين کرم شستشوی صورت قادر است چربي هاي اضافي پوست ،آلودگي هاي سطحي و باقي مانده مواد آرايشي را از سطح منافذ پوست پاك كرده و با باز نمودن منافذ پوستي و مهار تكثير باكتري ها موجب بهبود جوش هاي صورت مي شود. کرم شستشوی صورت مناسب پوست چرب هیدرودرم قابل استفاده جهت افراد با پوست هاي مختلط كه داراي پوست چرب در ناحيه پيشاني و بيني و پوست خشك در ساير نواحي هستند، مي باشد.

روش مصرف کرم شستشوی صورت (face wash cream) هیدرودرم :

به مقدار كافي از کرم شستشوی صورت پوست چرب هيدرودرم را به كمك دست ها بر روي پوست صورت خيس و مرطوب ماليده و به آرامي ماساژ دهيد سپس با آب ولرم به طور كامل شستشو نماييد.

ژل شستشوی صورت سینره (face wash cream)

ژل شستشوی صورت سینره (face wash cream) ، جانشین بسیار مناسب صابون جهت شستشوی صورت می باشد. این کرم شستشوی صورت با داشتن فرمولاسیونی حاوی شوینده های بسیار ملایم بدون ایجاد آثار تحریکی بر روی پوست باعث زدودن کامل آلودگی ها و باقی مانده مواد آرایشی از روی پوست می گردد. وجود مواد تنظیم کننده ترشح چربی پوست و مواد ضد باکتری، این فرآورده را جهت شستشوی پوستهای چرب و آکنه ای ایده آل می سازد. علاوه بر اینکه مواد موجود در این محصول باعث تنظیم pH پوست و مرطوب شدن آن می شوند.

مزایا کرم شستشوی صورت (face wash cream) سینره:

• پیشگیری از ایجاد جوش
• کاهش ترشح چربی پوست
• دارای روغن درخت چای با خواص ضد باکتری و ضد قارچی
• رفع جوش های سر سیاه و سر سفید
• پاک نمودن عمیق پوست از تجمع چربی ها و سلول های مرده
• فاقد مواد صابونی
• دارای pH مناسب پوست
• مناسب برای شستشوی روزانه پوست های چرب و آکنه ای

نحوه استفاده از کرم شستشوی صورت (face wash cream) سینره:

مقدار کمی از کرم شستشوی صورت سینره را کف دست قرار داده و به کمک کمی آب آن را کف دست بگسترانید و صورت خود را با آن ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید. قیمت ژل شستشوی صورت سینره در بازار متفاوت است، اما قیمت ژل شستشوی صورت سینره در نمایندگی های مجاز آن به یک قیمت عرضه میگردد.

کرم شستشوی صورت

برای تمیز کردن صورت «بهترین روش» وجود ندارد. عواملی از قبیل نوع پوست، محیط زندگی و نوع آرایش در تمیز کردن صورت اهمیت بسزایی دارند. به علاوه امروزه تمیزکننده های متفاوتی وجود دارد. تمیزکننده های جامد (قالبی) که ممکن است یا صابون باشند یا از نوع پاک کننده های ترکیبی که در انواع مختلف پوست (خشک، چرب، مختلط) به کار برده می شوند...
همچنین کرم شستشوی صورت می توانند حاوی داروهایی مانند مواد ضدباکتری یا انواع مختلف ساینده باشند. تمیزکننده های مایع ممکن است یا بر پایه صابون و پاک کننده هایی باشند که مثل صابون عمل می کنند یا فرآورده هایی باشند که ترکیبات صابون یا کرم را در خود گرد می آورند. تمیزکننده های مایع نیز می توانند حاوی مواد ضدباکتری یا ساینده باشند. «کرم» پاک کننده ممکن است به شکل کرم شستشوی صورت یا لوسیون ساخته شده باشد.
معمولا آب و صابون (جامد یا مایع) به طور رضایت بخشی پوست را تمیز می کند. زیرا آب و صابون به خوبی اکثر مواد از جمله چرک، عرق و عناصر دیگر را از پوست می برد. اما انواع مختلف پوست ممکن است به انواع مختلف صابون (یا پاک کننده ترکیبی) نیاز داشته باشند. رنگ و روغن های آرایشی واتروپروف با کرم شستشوی صورت، لوسیون یا مایع پاک کننده به راحتی از بین می روند زیرا اینها در چربی، بهتر از آب حل می شوند.
عموما موثرترین روش تمیز کردن پوست صورت عبارت است از نخست به کار بردن کرم شستشوی صورت (face wash cream) یا لوسیون پاک کننده برای از بین بردن رنگ و روغن آرایشی و سپس شست وشوی ملایم صورت با آب و صابون برای از بین بردن پسمانده های روغنی کرم شستشوی صورت یا لوسیون و مواد محلول در آب. اگر پوست خیلی چرب باشد کرم یا لوسیون تمیزکننده به تنهایی نمی تواند آن همه چربی را از پوست ببرد. اگر پوست خیلی خشک باشد کثرت شست وشو با آب و صابون، چربی و رطوبت بیشتری از پوست می برد بنابراین بهتر است از کرم شستشوی صورت یا لوسیون تمیزکننده و آب و صابون به تناوب استفاده شود.

● مراقبت از چهره خشک با ژل شستشوی صورت پوست خشک (face wash cream)

ژل شستشوی صورت پوست خشک (face wash cream) شامل تمیزکننده ملایم هستند. این فرآورده ها فاقد الکل هستند یا الکل خیلی کمی دارند و احتمالا تاثیر خوبی در شادابی و طراوت افزایی پوست دارند.
افرادی که پوست خشک دارند باید در مصرف هر کدام از کرم شستشوی صورت پوست خشک محتاط باشند، به خصوص فرآورده هایی که حاوی الکل یا موادی مانند اسیدسالیسیلیک یا رزور سینول هستند. همچنین افراد مبتلا به اگزما یا آنهایی که پوست حساس دارند باید در مصرف این فرآورده ها احتیاط کنند.

● مراقبت از چهره چرب با ژل شستشوی صورت اون (face wash cream)

پوست های براق، مستعد جوش و لک هستند. ژل شستشوی صورت اون با آب چشمه اون موجب توقف این عارضه می شوند. هدف از مراقبت چنین پوست هایی مسلما پایین آوردن میزان چربی آنهاست. آب و صابون ارزان ترین وسیله تمیز کردن پوست چرب است. کرم شستشوی صورت (face wash cream) و لوسیون های تمیزکننده، فقط چربی پوست را زیاد می کنند. اگر می خواهید برای از بین بردن آرایشتان از کرم استفاده کنید، صورتتان را بعدا با آب و صابون نیز بشویید.
اگر شستن صورت مثلا در مدرسه یا محل کار ممکن نباشد می توان این کار را با پارچه ای که به وسیله قابض ها یا تمیزکننده ها خیس شده باشد انجام داد. اکثر این فرآورده ها حاوی الکل هستند که چربی را حل می کند و بعضی ها حاوی سورفاکتان هستند که چربی را از بین می برد.

بایدها و نبایدهای استفاده از کرم شستشوی صورت (face wash cream)

کرم شستشوی صورتگامی ضروری برای پاک کردن صورت است . از زمان های قدیم، افراد به خصوص زنان به استفاده از محصولات و ماسک های خانگی اهمیت داده و از اونا برای پاکسازی صورت استفاده میکردن.در اون زمان ها به نوع محصولات اهمیتی نمیدادن و بدون برنامه ازشون برای هر نوع پوستی استفاده میکردن. اما ما نمیتونیم سلامت صورت رو نادیده بگیریم چون میتونه به پیامدهای چندگانه ای برای پوست منجر شه.

بایدها و نبایدها….

همیشه از کرم شستشوی صورت درستی که مناسب پوست شماست استفاده کنین. به عنوان یه قانون کلی بهتره از یه کرم شستشوی صورت ملایم استفاده کنین. نوع کرم شستشوی صورت که انتخاب میکنین میتونه با توجه به نوع پوست متفاوت باشه، اما همیشه نوع ملایم و ضد تحریک اون رو انتخاب کنین. تصور غلط رایج درباره کرم شستشوی صورت اینه که هر چقد کف بیشتری داشته باشه، بهتر هم تمیز میکنه، در صورتی که میزان تاثیر کرم شستشوی صورت بستگی به محتوی پاک کنندگی اون داره نه کف. بهتره که از یه کرم شستشوی صورت ملایم و ترجیحا بدون بو استفاده کنین تا دچار آلرژی خاصی نشین.
دمای آب رو تنظیم کنین. آب خیلی سرد یا خیلی داغ میتونه پوست رو خشک کرده یا باعث بشه پوست رنگ پریده به نظر بیاد. از کرم شستشوی صورت در زمستان حداقل دو بار در روز و در تابستان سه بار در روز استفاده کرده و بعد از آن مرطوب کننده بزنین. سعی کنین بلافاصله بعد از شستن صورت زیر نور خورشید نرین، کمی وقت بذارین و ضد آفتاب بزنین.
هرگز بعد از شستن صورت، صورتتون رو محکم خشک نکنین. صورت رو آروم و با یه حوله نرم خشک کنین. همچنین ۳ دقیقه بعد از شستن صورت، برای پوست های مستعد آکنه از یه مرطوب کننده بدون چربی و برای پوست های خشک یه مرطوب کننده معمولی یا چرب استفاده کنین.
از کرم شستشوی صورت برای پاک کردن آرایش استفاده نکنین. اول با یه شیر پاک کن یا دستمال مرطوب یا حتی یه مرطوب کننده خوب آرایش رو پاک کرده و بعد از کرم شستشوی صورت استفاده کنین. بعضی افراد دوست دارن اول صورت رو شسته بعد تونر و مرطوب کننده بزنن. این کار برای همه مناسب نیست چون برخی ممکنه نسبت به تونر آلرژی بگیرن. همیشه محصولی که انتخاب میکنین رو برای ۴۸ تا ۷۲ ساعت پشت گوش تست کرده و اگه مشکلی پیش نیومد برای صورت استفاده کنین.
جایگزین کردن شیر به جای کرم شستشوی صورت کارساز نیست. بعضی ها ترجیح میدن از کرم شستشوی صورت استفاده نکرده و به جاش از روش های خانگی مثل شیر استفاده کنن. این روشهای جایگزین پاک کننده های موثری نبوده و میتونن باعث به وجود آمدن جوش های سرسیاه و بسته شدن منافذ پوست بشن. صابون ها هم گزینه خیلی خوبی نیست چون PH متعادلی ندارن. کرم شستشوی صورت بهترین انتخاب است.
صورت آیینه بدن است کرم شستشوی صورت نقش مهمی در حفظ سلامت پوست صورت بازی میکنه. چیزی که نیاز داریم اینه که عاقلانه یک کرم شستشوی صورت را انتخاب کنیم.
همچنین از سایر مارک های معروف کرم شستشوی صورت در بازار میتوان به ژل شستشوی صورت دکتر ژیلا و ژل شستشوی صورت ایوروشه نام برد.
افراد بسیاری در سایت های اینترنتی و فروم ها از کیفیت ژل شستشوی صورت دکتر ژیلا اظهار رضایت نموده اند .
سایت تخفیف گروهی ایران سنترنیز سعی در ایجاد تنوع و افزایش محصولات کرم شستشوی صورت برای شما مشتریان گرامی است .

کلمات ملیدی مرتبط : 

ژل شستشوی صورت ایوروشه - قیمت ژل شستشوی صورت سینره - ژل شستشوی صورت دکتر ژیلا - قیمت ژل شستشوی صورت نیوا - ژل شستشوی صورت هیدرودرم - ژل شستشوی صورت اون - بهترین مارک ژل شستشوی صورت - بهترین ژل شستشوی صورت