ست حمام


ست حمام

ست حمام Bath sets

اگر به شهرهای ساحلی سفر کنید، در ساعاتی از روز افرادی را می‌بینید که در مقابل نور خورشید روی شن‌ها خوابیده‌اند. در واقع گاهی دلیل سفر به این شهرها ست حمام ، آفتاب و برنزه کردن است. امروزه در بیشتر نقاط دنیا مردان و زنان بسیاری به این مد گرایش یافته‌اند. روش‌های متنوعی برای برنزه شدن وجود دارد.
مقابله و مقاومت پوست در برابر نور خورشید و ضرر و زیان اشعه ماوراء بنفش برای تیره شدن و تغییر رنگ پوست را برنزه شدن یا تن شدن می‌نامند. سلول‌های ملانوسیتس در لایه‌ی اپیدرم پوست قرار دارد و کار آن‌ها ایجاد رنگ طبیعی بدن است. نور خوشید یا اشعه ماوراء بنفش ملانین را تحریک و باعث تولید بیشتر آن برای محافظت از پوست می‌شود. این فرایند رنگ بدن را تغییرمی‌دهد و منجر به ایجاد کک و مک‌های دایمی در پوست می‌شود. استفاده از دستگاه سولاریوم، ست حمام محصولات و کرم‌های برنزه و حمام آفتاب از جمله روش‌های متداول برنزه کردن است.
ست حمامBath sets و دستگاه سولاریوم برای برنزه کردن پوست استفاده می‌شود. اتاقک این دستگاه شامل یک تشک، دیواره‌ها و درب است که همه با لامپ‌های ماوراءبنفش پوشیده شده است. طبق گفته‌ی سازمان جهانی بهداشت، استفاده از این دستگاه تا هشت درصد امکان ابتلا به نوعی سرطان پوست به نام ملانوما را افزایش می‌دهد. استفاده از این دستگاه برخلاف تمایل دختران جوان در سنین پایین‌تر، برای تغییر رنگ پوست در افراد زیر۱۸ سال ممنوع است. افرادی که از این دستگاه استفاده می‌کنند، ۲۰ سال زودتر دچار پیری پوست، لک و ضخیم شدن سطح پوست می‌شوند. بنابراین استفاده از آن به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
دکوراسیونست حمام و دستشویی – ست حمام Bath sets و دستشویی در بعضی از خانه‌ها تنها به عنوان فضایی کاربردی شناخته می‌شود که شایسته توجه و وقت گذاشتن نیست. ست حمامبا این حال بهسازی اتاقی که هر روز مورد استفاده تمام اعضاء خانواده قرار می‌گیرد، می‌تواند برای این فضای فراموش شده لازم باشد. شاید شما از تزیین دستشویی و ست حمام بدتان نیاید اما نمی‌دانید چگونه سادگی آن را حفظ کرده و یا نمی‌توانید در مورد چگونگی این تزیین تصمیم بگیرید. روش‌های متعددی برای آراستن ست حمام وجود دارد اما کار مشکل انتخاب تنها یکی از این روش‌هاست. اگر ایده شامل وسایل و خرده‌ریزها و سایر وسایل گران‌قیمت تزیینی است، حتما قبل از قرار دادن تمام اقلام مورد نظرتان در این فضا، به تناسب و ترکیبات ممکن این موارد فکر کنید. ممکن است افزودن یک عنصر تزیینی ست حمام از نظر شما بسیار عالی باشد، اما این شیئ با باقی‌مانده وسایل حمام مانند آینه، قفسه شامپو و ... تناسبی نداشته باشد. یکی دیگر از اشتباهات رایج در تزیین ست حمام و دستشویی، استفاده از چند طرح و نقش مختلف است. برای مثال دیوارها نقش و نگاری متفاوت از حوله‌ها و هر دو این‌ها متفاوت از پرده حمام و پادری هستند. چنین کاری تصویری مغشوش و عصبی‌کننده به وجود می‌اورد. بهترین راه استفاده از حداکثر دو نقش متناسب از نظر رنگ، طرح (مثلا گل و گیاه یا ماهی) و بافت با یکدیگر در فضای ست حمام است.

رنگ ست حمام Bath sets

رنگ ست حمام سفید معمولا بهترین رنگ برای ست حمام است. چون به آسانی با همه چیز هماهنگ می‌شود. در ضمن باعث می‌شود به راحتی و به سرعت آلودگی‌ها را ببینید و برای پاک کردن آن اقدام کنید. برای دیوارها می‌توانید از کاشی‌های روشن استفاده کنید تا فضا بزرگ‌تر به نظر برسد.

زمین ست حمام: Bath sets

دو نکته مهم در مورد کف ست حمام و توالت، بهداشت و امنیت است. کفپوش سرامیک هم امنیت و بهداشت را حفظ می‌کند و هم باعث می‌شود ست حمام شما بزرگ‌تر جلوه کند.

نور ست حمام و سرویس بهداشتی:

استفاده از نور کافی در ست حمام که توسط لامپ‌‌های کوچک در قسمت‌های مختلف ایجاد می‌شود، هم ست حمامرا بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و هم در مواقع مختلف کارایی دارد. سعی کنید از چند کلید متفاوت و یا حداقل از کنترل‌کننده‌ نور در ست حمام استفاده کنید.

نکته:

- پیش از پاک کردن کاشی‌های حمام، بهتر است آب داغ را 5 دقیقه باز بگذارید. - همچنین برای این که ست حمام را سریعا خوشبو کنید، روی حباب چراغ حمام چند قطره عطر بزنید. دکوراسیونحمام با استفاده از رنگ، بسیار تاثیرگذار و آن را مدرن نشان می‌دهد. رنگ به این فضا هویت می‌دهد.

ست حمام و کاشی رنگی خانه

کاشی یکی از بادوام‌ترین روش‌ها برای رنگ و آب دادن به حمام است. تنوع کاشی‌ها در رنگ‌های مختلف از یک نوع آن‌قدر زیاد است که می‌توانید طرح دلخواه خود را به‌راحتی پیاده کنید. برای مدرن کردن این فضا، کاشی‌ متالیک را امتحان کنید.
اگر فضا تک رنگ مثلا تمام آبی است، کاشی‌ها را به صورت مورب نصب کنید تا جلوه بیش‌تری پیدا کند. در صورتی که کاشی ساده و ارزان قیمتی خریده‌اید، چند رنگ را انتخاب و با هم هماهنگ کنید. با کاشی‌های سبز و سفید، حالت شطرنجی و غنی‌ای ایجاد کنید. در صورتی که رنگ حمام خنثی است، از کاشی‌های ستاره‌ای مراکشی که مثلا ترکیبی از رنگ‌های آبی، قهوه‌ای روشن و مشکی است و طرح گرافیکی ایجاد می‌کند، استفاده نمایید.

تاثیر هنری در ست حمام Bath sets

با روش‌های مختلف حس هنری در این فضا ایجاد کنید. رنگ، روشی آسان برای این حس است. با استفاده از رنگ‌های زنده و ترکیب آن‌ها می‌توانید اثر هنری‌ای که فکرش را هم نمی‌کنید، بوجود آورید. با الهام از یک اثر هنری، همان طرح را با رنگ‌های مشابه روی دیوار پیاده کنید.
برای استفاده از رنگ‌های مختلف، دیوارها را به صورت راه راه رنگ کنید. برای جلب توجه، رنگ و اندازه نوارها را روی یکی از دیوارها متفاوت انتخاب کنید. از رنگ ست حمام، برای جدید نشان دادن ست حمام استفاده کنید. در صورت صاف بودن درهای کابینت‌، از آن به عنوان بوم نقاشی استفاده کنید. طرح گرافیکی یک گل ساده به رنگ پرتقالی یا صورتی روشن را روی آن پیاده کنید تا در برابر دیوارهای سفید جلوه کند.
در صورتی که اتاق بچه‌ها دارای ست حمام است، هر در را یک رنگ کنید. قرمز، سبز، نارنجی و آبی را روی هر در پیاده کنید. کشوهای کابینت را نیز مختلف رنگ نمایید.

کف حمام و سرویس بهداشتی خانه

برای کف حمام و سرویس بهداشتی رنگ خنثی انتخاب نمایید. با استفاده از کاشی آبی رنگ و نیز تراکوتا، سبک اسپانیایی را در این فضا پیاده کنید.
در صورتی که ست حمام و سرویس بهداشتی دارای کابین دوش است، می‌توانید از کفپوش‌های بادوام و ضدآب به رنگ‌های صورتی یا نارنجی در طرح‌های مختلف که مقرون به صرفه هستند، استفاده کنید تا برای تنوع به‌راحتی آن را تعویض کنید.
آبي در تركيب با زرد، رنگ باز و گيرايي است و ساحلي ايده‌آل را تداعي مي‌كند و در تركيب با رنگ‌هاي صورتي كم‌رنگ، سبز نعنايي و با آبي كم‌رنگ‌تر، آرامش ‌كامل و محيطي بي‌سروصدا را براي كودكان فراهم مي‌كند.
آبي مناسب قسمت‌هاي پذيرش است و محيطي رسمي، محافظه‌كارانه و متعادل ايجاد مي‌كند.
بيشترين استفاده از آبي زماني است كه به تنهايي به صورت طيف‌ها و سايه‌هاي مختلف محيطي زيبا، آرام، ايده‌آل و آسماني را ايجاد ‌كند كه مناسب اتاق‌خواب و سرويس‌هاي بهداشتي است.
آبي سرد، آرام‌كننده، شفابخش، صلح آميز، رسمي، ضد قرمز و نشانه ذكاوت است.
رنگ آبي ست حمام و سرویس بهداشتی ايجاد آرامش و اعتبار مي‌كند. خانهآبي موجب کاهش فشار خون، كاهش ميزان تنفس، حفظ تعادل، ايجاد محيطي بي‌سروصدا، انصاف و عدالت مي‌شود، وفاداري، حس محافظه‌كارانه و مسئوليت را افزايش مي‌دهد. رنگ آبي خانه باعث احساس رفاه، تازگي، ظرافت، قطعيت، تحت نفوذ در آوردن مي‌شود و تداعي‌كننده آب و آسمان است.
ست سرویس بهداشتی Set restroom و خرید ست دستشویی Buy Sets for bathrooms از ملزومات یک خانه جدید برای عروس و داماد ها محسوب میگردد هم اکنون ست سرویس بهداشتی Fontal را به شما عزیزان پیشنهاد میدهیم که شامل چهار تیکه کاربردی جا مسواکی، لیوان، ظرف مایع دستشویی و جا صابونی هست و به علت ساده بودن، میتواند مناسب با انواع سلیقه‌ها باشد و دکور زیبایی را برای شما ایجاد کند. امتیاز بعدی داشتن جنس PVC و سبک بودن آن است که نسبت به مدل‌های سرامیکی در برابر ضربه مقاوم‌تر و قیمت کمتری دارد. ویژگی بعدی داشتن 4 رنگ مختلف (نقره ای، سفید، قرمز و قهوه ای) است که با هر مدل توالت و دستشویی می توان آن را ست کرد و یا با ست پنج کاره حمام یک حمام استثنایی برای خود درست کنید . همسلول های مرده را از نقاط دور دست پاک کنید و هم در حمامی گرم ماهیچه های خود را ماساژ دهید. شما تنها کاری که می کنید این است که شامپو بدن را داخل دستگاه اسپین اسپا ریخته و ست ۵ کاره خود همه چیز را بر عهده خواهد گرفت و با چرخش ۳۶۰ درجه و عوض شدن سری ها به سنگ پا تبدیل شده و یا یک ماساژور قدرتمند و یا لیف شستشوی برسی و… ماساژور اسپین اسپا خستگی شما را به در برده و یک حمام عالی رابرای خود به ارمغان بیاورید.