دستمال مرطوب


دستمال مرطوب

دستمال مرطوب (Wipes)

دستمال مرطوب چیست (What is Wipe)

دستمال مرطوب(Wipes) این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده اند و کاربردهای آرایشی و بهداشتی زیادی دارند.
دستمال مرطوب(Wipes) از الیاف طبیعی لطیفی تشکیل شده اند که در محفظه های مرطوبی که ماده اصلی آن عمدتا آب است، نگهداری می شوند.استفاده از این دستمال مرطوب (Wipes) فقط در موارد خاصی توصیه می شود مثل پاک کردن مواد آرایشی و بهداشتی، حالت لیچ بودن دست و از این قبیل حالات. در کل برای تمیز کردن موقت کارایی دارند و ضرری هم ندارند ولی هیچ وقت دستمال مرطوب (Wipes) جایگزین یک شست وشوی آب و صابون دست یا صورت نمی شود و از آنجایی که شست وشوی مکرر با آب و صابون هم باعث خشکی می شود بنابراین خیلی شست وشو با آب و صابون را توصیه نمی کنیم جز در مواردی که نیاز است مثل هنگامی که از دستشویی می آییم یا در طول روز به مواد آلوده دست زده ایم. در این گونه موارد توصیه ما فقط شست وشو با آب و صابون است و دستمال مرطوب (Wipes) به قدر کافی پاک کننده نیستند.
برای افرادی که پوست خشک دارند استفاده زیاد از این دستمال مرطوب (Wipes) توصیه نمی شود چون باعث تشدید خشکی پوست می شود. معمولا این دستمال مرطوب (Wipes) حاوی مواد استریل کننده و ضدباکتری نیستند و توصیه هم نمی کنیم که باید حاوی این مواد استریل کننده باشند چون اگر این گونه باشد باید حاوی الکل باشند و خود الکل هم خشکی پوست را تشدید می کند.
توصیه ما به کسانی که حساسیت دارند یا پوست خشکی دارند این است که برای بهداشت و مراقبت از پوست بعد از هر بار شست وشو ولو اینکه با استفاده از آب و صابون باشد یا با استفاده از دستمال مرطوب، بعد از شست وشو حتما از کرم های مرطوب کننده استفاده کنند که این رطوبتی که از پوست می رود جایگزین شود و خشکی پوست هم تشدید نشود. در نوزادان و کودکانی که آنها را پوشک می کنند، توصیه ما این است که به خصوص بعد از تعویض پوشک نوزاد را با آب ولرم شست وشو دهند.
همراه با پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش اطلاعات بشر در مورد بهداشت و مراقبت از پوست ، امروزه استفاده تخصصی از محصولات در تمام دنیا رواج پیدا کرده است، لذا متخصصان پوست، بر اساس ساختار و جزئیات عملکردی انواع پوست ها، محصولات مرتبط با آن پوست را ارائه می نمایند.
از جمله مواد آرایشی و بهداشتی که به طور رایج توسط خانمها مورد مصرف قرار می گیرند می توان پودر، کرم، رژ، عطر، ریمل، سایه و لاک را نام برد.
یکی از عوارض مصرف مواد آرایشی و بهداشتی، پیری زودرس و ایجاد چین و چروک است. عارضه دیگر تغییر رنگ پوست است که می تواند منتشر و یا به صورت لکه ای باشد.
ولی شایع ترین عارضه مواد آرایشی و بهداشتی در بهداشت و مراقبت از پوست ، تحریک و حساسیت پوستی است. پودرها و مواد آرایشی و بهداشتی پوست را کثیف کرده و منافذ آنها را مسدود می نمایند.         بنابراین پاک کردن آرایش با دستمال مرطوب سورینت (Sorinet Wipes)از روی پوست قبل از اینکه به خواب بروید بسیار مهم می باشد، زیرا در صورتیکه باقیمانده مواد آرایشی روی سطح پوست باقی بمانند جذب روزنه های پوستی شده و می توانند سلامت پوست را به خطر بیندازند، بنابراین ما مجبور هستیم به دفعات آنها را پاک کنیم. .

مزایا

        دستمال مرطوب پاک کننده بصورت روزانه سبب پاکسازی آسان پوست گردیده و پوست شما را با نرمی و لطافت تمیز نموده و به آن تازگی و شفافیت می بخشد. براحتی بدون نیاز به آب و صابون قبل از رفتن به رختخواب می توان آرایش صورت را پاک کرد.

ویژگی ها

دستمال مرطوبپاک کننده آرایش شامل آب، مواد شوینده ملایم و مرطوب کننده بوده و همچنین حاوی گلیسیرین بوده که یک مرطوب کننده بی ضرر است و مانع از خشک شدن پوست می گردد.
دستمال مرطوبپاک کننده آرایش معمولا به رنگ سفید و حاوی منسوج نبافته ضخیم بوده که معمولا ترکیبی از الیاف پنبه، پلی استر و یا ویسکوز می باشد.

مزایای دستمال مرطوب پاک کننده آرایش لوسین

مناسب برای پوست تمامی قسمت های صورت، حتی نواحی حساس دور چشم
برای پاک کردن آرایش چشم، غالبا از مواد پاک کننده آرایش که ویژه چشم است، استفاده می شود. ولی پاک کننده آرایش لوسین ۲ کاره بوده، هم کار پاک کردن چشم و هم پاک کردن صورت را انجام می دهد. چشمان شما بسیار حساس‌اند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند.
برای پاک کردن آرایش چشمانتان، از حرکات ملایم‌تر دستتان روی پوست اطراف چشم استفاده کنید، چون پوست این نواحی بسیار حساس است و امکان آسیب دیدن و چروک خوردن آن زیاد است.

بهداشت و مراقبت از پوست با دستمال مرطوب

دستمال مرطوبپاک کننده آرایش لوسین، بعنوان پاک کننده آرایش های ضدآب بوده و حتی آرایش ریمل مژه و ابرو را بدون نیاز به هیچ مکملی به جهت داشتن رطوبت کافی پاک نموده و با فرمولاسیونی منحصربفرد و با قدرت پاک کنندگی و لطافت بخشی بالا برای تمامی پوستها به کار میرود. پوست را بدون نیاز به شستشو تمیز نموده و ناخالصی ها و آرایش را به سادگی پاک کرده و بدون باقی گذاشتن هیچ پس مانده ای، در یک مرحله پوست را پاک و شفاف می کند.

حاوی ویتامین

دستمال مرطوبپاک کننده آرایش لوسین شامل ویتامین E، A، B5 می باشد. ویتامین E جزو ویتامین های قابل حل در چربی می باشد که خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، مرطوب کنندگی داشته و سبب حفظ پوست و کمک به ممانعت از پیری می گردد.

دستمال مرطوب عاری از الکل

پاک‌کننده‌هایی را که در آن الکل به کار رفته است، خریداری نکنید. این پاک کننده‌ها گرچه باعث می‌شوند در بهداشت و مراقبت از پوست سطح پوستتان احساس تازگی کنید ولی در طولانی مدت موجب خشکی پوست شما می‌شوند.
دستمال مرطوبپاک کننده آرایش لوسین با فرمولاسیون ویژه عاری از الکل و Hypoallergenic بوده و باعث خشکی پوست نمی شود.

رفع خستگی

یکی از گیاهان نیروبخش و مقوی که مشهوریت زیادی در جهان دارد جینسینگ می باشد. عصاره جینسینگ در بهداشت و مراقبت از پوست با فرمولاسیون دستمال مرطوب پاک کننده آرایش لوسین بکار رفته و سبب رفع خستگی گردیده و چهره را شاداب می نماید.

حاوی مواد و عصاره های طبیعی

محصولات و عصاره های طبیعی نشان می دهند که صنعت آرایشی و بهداشتی در بهداشت و مراقبت از پوست میل به داشتن زندگی طبیعی تر را دنبال می کنند. به همین جهت از عصاره های طبیعی همانند آلوئه ورا، کالندولا، کامومیل و کاملیا در فرمولاسیون دستمال مرطوب پاک کننده آرایش لوسین استفاده شده که این عصاره ها بازسازی کننده و محافظ پوست، ضد حساسیت، ضد چروک و خواص لطافت بخشی به پوست را دارا می باشند.

انواع دستمال مرطوب (Kinds of Wipes)

دستمال مرطوبفيروز با عصاره آلوئه‌ورا
دستمال مرطوبنوزاد (Baby Wipes) مولفيکس مدل Lotion - بسته 70 عددي
دستمال مرطوبپنبه ریز (Panberiz Wipes) پاک کننده آرايش - بسته 70 عددي
دستمال مرطوببهداشتي دافي مدل ليديز - بسته 20 عددي
دستمال مرطوبآرایشی و بهداشتی (Cosmetic Wipes) سورینت مدل Antibacterial با عصاره پرتقال - بسته 15 عددي
دستمال مرطوبپاک کننده آرايش نينو مدل 3In1- بسته 20 عددي
قیمت دستمال مرطوب (Wipes Price)
پوست لطیف کودکان به مراقبت بیشتری نیاز دارد به همین دلیل جهت جلوگیری از شستشوی مکرر دست و بدن کودک که باعث خشکی پوست او می‌شود استفاده از دستمال مرطوب (Wipes) فیروز بسیار کمک کننده است. دستمال مرطوب (Wipes) فیروز حاوی عصاره‌ی آلوئه‌ورا است که دارای خاصیت ضد التهابی قوی و حاوی مواد پاک کننده ملایم، مرطوب کننده و محافظت کننده است. استفاده از دستمال مرطوب (Wipes) علاوه بر محافظت از پوست کودک، در مواقعی که امکان دسترسی به آب جهت شستشو وجود ندارد بسیار مفید است.
شرکت فیروز تولید کننده دستمال مرطوب (Wipes Producer) محصولات خود را به صورت دوره‌ای و در کلینیک‌های تخصصی آزمایش کرده و هدم حساسیت زایی آن‌ها به تایید رسیده است. تعداد دستمال مرطوب‌های این محصول 20 عدد و در بسته بندی استوانه‌ای و به ابعاد 18×19 سانتی متر است و قیمت آن با احتساب تخفیف حدودا 5 هزار تومان است.

دستمال مرطوب (Wipes) وی پاک کننده آرایش - بسته 70 عددی

اگر به دنبال ساده ترین روش برای پاک کردن صورتتان از آلودگی و آرایش هستید دستمال مرطوب (Wipes) پاک کننده شرکت وی (Wee) یکی از بهترین گزینه‌ها است چرا که بدون نیاز به آب و مواد شوینده به راحتی پوست را تمیز و آرایش را پاک می‌کند. این دستمال نیازی به همراهی شیر پاک کن و یا صابون ندارد و فقط کافی است روی پوست کشیده شود تا آلودگی‌ها را جذب کند. دستمال مرطوب (Wipes) پاک کننده‌ی صورت وی فاقد الکل، مواد رنگی و صابون است و مناسب انواع پوست‌ها، حتی پوست‌های حساس است. این دستمال مرطوب (Wipes) می تواند به راحتی و سریع آرایش صورت، دور چشم و حتی آرایش‌های ضد آب را پاک ‌کند و به دلیل داشتن عصاره‌ی آلوئه‌ورا در بافت‌های دستمال، پوست را مرطوب و نرم می‌کند. در ترکیبات این دستمال از آلانتوئین که ضد التهاب و ضد اسپاسم است و به بازسازی سلولی و جوانسازی کمک می‌کند استفاده شده و اثر ترمیم کنندگی آن به دلیل وجود ویتامین E است.