لاک پاک کن


لاک پاک کن

لاک پاک کن nail polish remover

آموزش ۴ روش برای پاک کردنلاک ناخن
اگر قصد پاک نمودن لاک ناخن هایتان را دارید اما آستون یا لاک پاکن در اختیار ندارید می توانید از روش های زیر استفاده کنید :

روش ۱ : استفاده از اسپری دئودورانت

گام ۱ : اسپریدئودورانت یک لاک پاک کن nail polish remover قوی برای لاک ناخن می باشد . یک اسپری دئودورانت انتخاب کنید .
گام ۲ : مقداری از اسپری دئودورانت را روی ناخن بریزید.مطمئن شوید که استفاده از این روش به ناخن هایتان آسیبی نمی رساند .
گام ۳ : با استفاده از یک دستمال سطح ناخن را خوب پاک کنید تا رنگ از روی ناخن پاک شود ، درصورتیکه لاک از تمام سطح ناخن پاک نشد مراحل بالا را دوباره تکرار کنید .
برای بار دوم بیشتر روی گوشه های ناخن تمرکز کنید .
گام ۴ : از دیدن ناخن های تمیزتان لذت ببرید .

روش ۲ : روش پوشش

گام ۱ : در این روش از یک لاک استفاده می کنیم .
گام ۲ : روی ناخن را از لاک مورد نظر بزنید .
گام ۳ : از یک گوش پاک کن استفاده کنید و لاک را پاک کنید .

روش ۳ : استفاده از اسپری بدن

گام ۱ : اگر اسپری دئودورانت در دسترستان نیست ، شما می توانید از اسپری بدن یا عطربرای اینکار استفاده کنید .عطر همان اثر دئودورانت را در پاک کنندگی دارد .
گام ۲ : مقداری اسپری را روی گوش پاک کن بزنید .
گام ۳ : سطح ناخن را با گوش پاک کن تمیز کنید .
گام ۴ : ممکن است مجبور شوید که چند بار این روش را برای پاک نمودن تمام و کمال لاک از روی ناخن تکرار کنید .

روش ۴ :استفاده از اسپری مو

گام ۱ : اگر هیچ کدام از وسایل مذکور در روش های فوق را در دسترس ندارید ، می توانید از اسپری یا تافت مو استفاده کنید .همه ی این مواد دارای مواد شیمیایی ای هستند که می توانند به شما در پاک نمودن لاک ناخن کمک کند .
گام ۲ : مراحل فوق را تکرار کنید .
گام ۳ : حواستان باشد که اسپری برای مدت طولانی روی ناخنتان نماند زیرا باعث کثیف شدن سطح ناخن می شود . انواع لاک پاک کن ها/ بهترین نوع لاک پاک کن کدام است؟/ مضرات لاک پاک کن چیست؟ Of nail polish remover لاکپاک کنناخن دو نوع هستند؛ یک نوع حاوی استون است و نوع دیگر استون ندارد. لاک پاک کن ‌های استونی کار خود را به خوبی انجام می‌دهند و لاک را خیلی زود از روی ناخن پاک می‌کنند. هم چنین در مورد ناخن‌های مصنوعی و یا ناخن‌های براق، هیچ چیزی مثل استون کارساز نیست. اگرچه استون فواید آرایشی زیادی دارد اما در مورد سلامتی فرد، استون می‌تواند خیلی خطرناک باشد. تحقیقات نشان می‌دهند که اگر استون به طور اتفاقی استنشاق شود و یا بلعیده شود و یا از طریق پوست جذب شود می‌تواند برخی اثرات منفی را در سیستم‌های متعدد بدن ایجاد کند.

لاک پاک کن بدون استون: Nail polish remover without acetone

برای جلوگیری از احتمال مسمومیت، استفاده از لاک پاک کن بدون استون راه‌ حل بهتری است. اگرچه این لاک پاک کن ‌ها nail polish remover در حل کردن و پاک کردن لاک ناخن سرعت خیلی پایینی دارند اما ایمن‌تر از لاک پاک کن‌ های حاوی استون هستند. برای افزایش کارآیی و تأثیر آنها، پنبه توپی را کمی بیشتر از معمول در لاک پاک کن بخیسانید و چند بار بیشتر روی ناخن بکشید. اگرچه این لاک پاک کن ‌ها کمی گران هستند اما بوی بهتری دارند و نرم‌تر هستند. برخلاف استون که ناخن‌ها را خشک و ترد می‌کند، این لاک پاک کن ‌ها به حفظ زیبایی و استحکام ناخن‌ها کمک می‌کنند.
استون اگر به مقدار خیلی کم مصرف شود شاید برای بزرگسال بی‌ضرر باشد. اما اگر کودک مصرف کند می‌تواند خیلی خطرناک باشد. به همین دلیل ضروری است که تمام محصولات شامل استون نظیر لاک پاک کن ‌های لاک ناخن، چسب، محلول‌های تمیز کننده، لاک و الکل و غیره در مکان‌هایی دور از دسترس کودکان نگه داری شوند. به هنگام جستجوی درمان برای مسمومیت استونی، احتمال ترمیم و جبران هست اگر بیمار دو روز اول جان سالم به در ببرد. اما چرا این همه مصیبت را باید تحمل کرد در حالی که لاک پاک کن ‌های غیر استونی جایگزین آنها، به راحتی در دسترس هستند؟
استفاده از لاک هایی با رنگ های مختلف, یکی از راه های زیباتر جلوه دادن انگشت ها و دست های شماست اگر به چند نکته ساده و ظریف هنگام استفاده از لاک و لاک پاک کن ها nail polish remover توجه داشته باشید, می توانید با خیالی راحت از انواع لاک استفاده کنید و سلامت ناخن هایتان را هم به خطر نیندازید می پرسید چه نکته هایی با ما همراه شوید

● حواستان به لاک پاک کن ‌ها باشد Be sure to nail polish remover

لاکزدن ناخن‌ها می‌تواند تا حدی باعث افزایش استحکام آنها بشود اما متاسفانه استفاده از لاک پاک کن های حاوی استون، استحکام ناخن‌ها را کاهش می‌دهد چون این محلول قادر است علاوه بر پاک کردن لاک،‌ به سطح ناخن‌ها هم نفوذ کند، باعث نازک‌تر شدن آنها شود، استحکامشان را کم و درنهایت هم ناخن را شکننده‌ کند. به همین دلیل به تمام افرادی که عادت به استفاده مستمر از لاک دارند، توصیه می‌شود حتما به جای استون از لاک پاک کن بدون استون که این روزها به وفور هم در بازار پیدا می‌شوند، استفاده کنند.

● ناخن‌هایتان رنگی نشوند!

خیلی از افراد از رنگ گرفتن ناخن‌ها در اثر لاک زدن شکایت می‌کنند و می‌گویند استفاده از لاک‌ها به مرور زمان باعث تیره شدن رنگ ناخن‌هایشان می‌شود. بد نیست بدانید که در گذشته بحث در مورد رنگ گرفتن و تیره شدن ناخن‌ها در اثر استفاده از لاک‌ها، داغ بود و خیلی‌ها هم معتقد بودند که این تیرگی، به مرور زمان حالت پایداری به خود خواهد گرفت و شاید دیگر نتوان آن را از بین برد. در حالی که در تولید لاک‌های امروزی از موادی استفاده می‌شود که باعث باقی ماندن رنگ پایدار پس از پاک کردن لاک نمی‌شود. به عبارت ساده‌تر، اگر شما لاک‌های مرغوب، استاندارد و معتبر را خریداری کنید، دیگر نباید نگران رنگ گرفتن ناخن‌هایتان باشید. ضمن اینکه برق ناخن‌ها هم به دلیل بدون رنگ بودن، مشکلی برای ناخن‌ها ایجاد نمی‌کنند. فقط به شرطی که با لاک پاک کن حاوی استون از روی ناخن‌ها پاک نشوند.

● بیشتر از یک روز لاک را روی ناخن‌هایتان باقی نگذارید

لاک‌های باکیفیت امروزی نمی‌توانند باعث رنگ گرفتن ناخن‌ها بشوند، منظورمان این بود که رنگ لاک‌های مرغوب به سطح ناخن‌ها منتقل نمی‌شود اما اگر هر نوع لاکی با هر رنگی بیشتر از یک روز روی ناخن‌ باقی بماند، اجازه رسیدن هوا به سطح آن را نمی‌دهد. درنتیجه، سطح ناخن‌هایتان به مرور زمان از حالت بی‌رنگ یا سفید به رنگ زرد تغییر می‌کند و ظاهر بدی پیدا می‌کنند. هر چه رنگ لاک تیره‌تر باشد و مدت زمان بیشتری هم روی ناخن‌ها بماند، احتمال اینکه ناخن‌ها زردتر و تیره‌تر بشوند هم بیشتر خواهد بود. به‌طور کلی، لاک‌های ناخن معمولا رنگی تیره‌تر از ناخن‌های ما دارند و استفاده مکرر از آنها می‌تواند باعث زردی و لک شدن سطح ناخن‌ها بشود. ساده‌ترین راه درمان ناخن‌های زرد شده در اثر استفاده مکرر از لاک هم، استراحت دادن چند ماهه به ناخن‌ها و لاک‌نزدن است.

● لاک را زمان طولانی روی ناخن بچه‌ها نگذارید

اگر دوست دارید برای فرزند خود لاک بزنید، بهتر است این کار را محدود به ساعت‌های کوتاهی که قرار است به مهمانی بروید، بکنید و بلافاصله پس از برگشتن به منزل هم لاک را با لاک پاک کن بدون استون و بدون الکل پاک کنید. اگر متوجه شدید پوست اطراف ناخن بچه‌ها به لاک حساسیت نشان داده، از خیر لاک زدن برای او بگذرید و سلامت پوست او را بی‌دلیل به خطر نیندازید.
لاکپاک کنها به صورت محلول، پد یا ابر وجود دارند که استفاده از آن ها نیز بسیار آسان است. شرکت های آرایشی متعددی، خط تولید لاک پاک کن دارند. ما در این پست قصد داریم تا بهترین لاک پاک کن های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم جز مصرف کنندگان آن ها هستید، می توانید به برند محبوب خود در اینجا رای دهید. با ما همراه باشید

لاک پاک کن انگشتی ناخن Finger nails nail polish remover

تقریبا یکی از جدید ترین محصولات لاک پاک کن لاک ناخن موجود در بازار ، انواع لاک پاک کن های انگشتی می باشد که به دلیل استفاده آسان ، عدم وجود استون و مواد آسیب رسان به ناخن و قیمت مناسب مورد توجه آرایشگران و بانوان زیادی قرار گرفته است . امروز مرکز آرایشی بهداشتی ما با دارا بودن انواع پد و لاک پاکن های انگشتی آماده همکاری با داروخانه ها و مغازه داران محترم در شهر های مختلف می باشد.

پاک کردن لاک بدون نیاز به استون! Clear varnish without acetone!

پاک کردن لاک هم دردسرهای خودش رو داره.گاهی استون یا لاک پاک کن در اختیار نداری و از طرفی میخوای سریعا” لاک ناخن هات رو پاک کنی!
۱ یک دستمال لاک پاک کن آرایش را به الکل آغشته کنید و آن را روی سطح ناخنهایتان بمالید همانطور که معمولا” از آستون یا لاک پاکن برای پاک کردن لاکهایتان استفاده می کنید.
۲ یک کاسه کوچک را از آب گرم پر کنید و انگشتهایتان را داخل آن قرار دهید . گرمای آب باید برای شما قابل تحمل باشد . حدود ۱۵ دقیقه دستان خود را در آب گرم نگه دارید تا لاکها کاملا” نرم شوند . سپس دستهایتان را با حوله خشک کنید و از یک گوشه به آرامی لاک را از روی ناخنتان بلند کنید .
۳ یک لایه ضخیم لاک روی لاکهای قدیمی که قصد پاک کردنشان را دارید بزنید و با یک دستمال آرایش پاک کن ، آن را پاک کنید و اجازه ندهید که لاک خشک شود . به این ترتیب لاک قبلی شما هم همراه لاک جدیدتان پاک می شود.
۴-روش آخر استفاده از اسپری دئودورانت یا اسپری مو هست . ناخن هایتان را از نزدیک اسپری کنید و سپس سریعا با پنبه بکشید. چند بار تکرار کنید تا لاک از روی ناخن هایتان پاک شود.

لاک پاک کن مخصوص کاشت Nail polish remover for planting

چگونه لاک از روی ناخن کاشته شده پاک شود؟
اگر ناخن‌های کاشته شده دارید، برای پاک کردن لاک‌ از استون استفاده نکنید چون استون حلال مواد است و می‌تواند به کاشت ناخن آسیب برساند. بهتر است از لاک پاک‌کن استفاده کنید. هنگام کارهای منزل حتما از دستکش استفاده کنید زیرا همین مواد شوینده به مواد ناخن آسیب می‌رساند و باعث شکسته شدن ناخن می‌شود. توصیه می‌کنیم برای کوتاه کردن ناخن به هیچ‌وجه از ناخن گیر استفاده نکنید زیرا باعث ترک خوردن ناخن می‌شود. بهتر است برای کوتاه کردن ناخن به جای ناخنگیر از سوهان ناخن استفاده شود. اگر ناخن کاشته شده شما آسیب دید به هیچ عنوان خودتان آن را ترمیم نکنید. برای این کار به آرایشگاه بروید و از متخصص این کار کمک بخواهید زیرا این ناخن‌ها بهترین مکان برای رشد قارچ‌هاست و ممکن است عفونت کند.

پاك كردن لاك از روی لباس Clear varnish from clothes

چطور لاک را از روی لباس پاک کنیم؟
غفلت در مورد لاک ریخته شده، آن را به لکه دائم تبدیل می‌کند. لاک در تماس با لباس به سرعت خشک و سفت می‌شود و در نهایت لکه‌ای زبر و پررنگ از خود به جا می‌گذارد.
از آن‌جایی که لاک هر چه بگذرد، سفت‌تر می‌شود، پاک کردن آن از روی لباس باید سریع انجام شود.
وسایل مورد نیاز پاك كردن لاك از روی لباس :
دستمال کاغذیسفید
پنبه
استون
لکه‌بر
پودر لباسشویی
1- تعدادی دستمال کاغذی روی سطحی صاف بگذارید. لباس را از قسمت لک شده روی دستمال کاغذی قرار دهید.
2- پنبه را به استون آغشته کنید. آن را به پشت قسمت لک شده بزنید به طوری که لاک به دستمال‌کاغذی‌ها منتقل شود.
3- به آغشته کردن لکه به استون ادامه دهید تا لاک کاملا پاک شود. پنبه‌های لاکی را با تمیز عوض کنید.
4- این قسمت از لباس را با فشار آب گرم بشویید تا استون کاملا خارج شود.
5- در صورت باقی ماندن جای لکه، از لکه‌بر لباس استفاده کنید.
6- لباس را طبق دستور بشویید.
7- بگذارید لباس در هوای آزاد خشک شود.

نکته:

دقت کنید استون الیاف مداکریلیک و تری‌استات را از بین می‌برد. ابتدا استون را روی قسمت کوچکی از پارچه امتحان کنید و از عدم تغییر رنگ آن مطمئن شوید.

حلال لاک ناخن روی لباس

حذف لکه لاک از لباس و پارچه های قابل شستشو
مرحله 1 : روی یک دستمال حوله ای سفید یا دستمال کاغذی تمیز مقداری استون ریخته و در محل رنگ آمیزی شده روی لکه بکشید ( استفاده از استون روی پارچه های ابریشم ، پشم و ابریشم مصنوعی باید با احتیاط زیاد صورت گیرد ).
مرحله 2 : منطقه رنگ آمیزی را با آب سرد بشویید.
مرحله 3 : تکرار مراحل 1 و 2 .
مرحله 4 : شستشوی دوباره و کندن لکه .
مرحله 5 : شستن لکه بصورت معمولی ( قبل از قراردادن لباس در خشک کن مطمئن شوید که لکه کاملا” از بین رفته باشد ، در صورت لزوم مراحل شستشو را مجدد تکرار نمائید ).
حذف لکه لاک از روی لوازم منزل

مرحله 1 : برداشتن لاک تا آنجا که ممکن است ( دقت کنید لاک روی اثاثیه یا لوازم منزل گسترش پیدا نکند ).
مرحله 2 : ریختن استون با استفاده از قطره چکان در منطقه رنگ شده ( استون می تواند به برخی از وسایل آسیب برساند ، قسمتی که در دید نیست را جهت تاثیر استون چک نمایید ).
مرحله 3 : به محض ریختن استون ، بلافاصله با یک پارچه سفید و یا حوله کاغذی لاک را پاک کنید.
مرحله 4 : تکرار مراحل ۳-۲.
مرحله 5 : اگر لکه از بین رفته است مراحل شستن متوقف شود و اگر نه با قطره چکان ، هیدروژن پراکسید ۳٪ یا آب‌اکسیژنه را بر روی لکه بچکانید.
مرحله 6 : هیدروژن پراکسید را با آب سرد پاک کنید و صبر کنید تا خشک شود.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

پاک کردن لاک از روی فرش - لاک پاک کن اسفنجی - قیمت لاک پاک کن - لاک پاک کن ناژه - لاک پاک کن مخصوص کاشت - انواع لاک پاک کن - پاک کردن لاک از روی لباس - لاک پاک کن انگشتی -