سشوار

سشوار 2100 وات پرومکس Promax مدل 7350
18 %
سشوار 2100 وات پرومکس Promax مدل 7350

سشوار حرفه ای با قدرت وزش باد بسیار بالا و صدای بسیار کم

151,000   تومان 124,800   تومان

نا محدود است

2 خرید انجام شده

سشوار 2000 وات پرومکس Promax مدل 7842
19 %
سشوار 2000 وات پرومکس Promax مدل 7842

سشوار حرفه ای پرومکس مجهز به دکمه کول شات ساخت کشور ایتالیا

270,000   تومان 220,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 2200 وات پرومکس Promax مدل 7220
18 %
سشوار 2200 وات پرومکس Promax مدل 7220

سشوار حرفه ای مجهز به سیستم یون ساز ساخت چین

170,000   تومان 139,900   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 1800 وات پرومکس Promax مدل 6180
19 %
سشوار 1800 وات پرومکس Promax مدل 6180

سشوار دخترانه معمولی دارای دکمه کول شات ساخت کشور چین

110,000   تومان 90,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 2400 وات پرومکس Promax مدل 7878
18 %
سشوار 2400 وات پرومکس Promax مدل 7878

سشوار حرفه ای مجهز به سیستم کراتینه و یون ساز ساخت کشور ایتالیا

375,000   تومان 309,000   تومان

نا محدود است

5 خرید انجام شده

سشوار 2200 وات پرومکس Promax مدل 7854
18 %
سشوار 2200 وات پرومکس Promax مدل 7854

سشوار حرفه ای پرومکس مجهز به سیستم یون ساز ساخات کشور ایتالیا

307,800   تومان 255,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 2200 وات پرومکس Promax مدل 6220
17 %
سشوار 2200 وات پرومکس Promax مدل 6220

سشوار پرومکس دارای سری دیس پنسر و مجهز به سیستم یون ساز تحت لیسانس ایتالیا

135,000   تومان 112,500   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 2000 وات پرومکس Promax مدل 7200
19 %
سشوار 2000 وات پرومکس Promax مدل 7200

سشوار فوق حرفه ای مجهز به سیستم ایونیک ساخت کشور چین

157,000   تومان 128,000   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 2300 وات پرومکس Promax مدل 7230
18 %
سشوار 2300 وات پرومکس Promax مدل 7230

سشوار معمولی با النت های سرامیکی و مجهز به سیستم یون ساز

177,000   تومان 145,500   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

سشوار 2500 وات پرومکس Promax مدل 7865
19 %
سشوار 2500 وات پرومکس Promax مدل 7865

سشوار فوق حرفه ای بسیار کم وزن و سبک ساخت ایتالیا

343,000   تومان 279,400   تومان

نا محدود است

2 خرید انجام شده


سشوار

سشواروسیله ای الکتریکی و از لوازم آرایشی و بهداشتی تخصصی برای بهداشت و آرایش مو است که از دو قسمت شامل موتور دمنده و المنت های حرارتی تشکیل شده است. اغلب سشوار ها این قابلیت را دارند که شما بتوانید قدرت و سرعتشان را بر حسب نیازتان تنظیم کنید. استفاده از المنت ها در طراحی آن نیز این امکان را می دهد که درجه حرارت باد آن را با توجه به نیاز خود و نوع موهایتان تنظیم نمایید. لازم به ذکر است که کاربرد این دستگاه برای خشک کردن موها پس از استحام و همچنین به جهت حالت دادن به مو ها می باشد. زیرا این وسیله برقی به کمک فشار هوا و درجه حرارتی که به این فشار هوا می دهد می تواند موهایی صاف و درخشان برای شما ایجاد کندو البته دانستن این مطلب هم مفید است که این حالت دادن و درخشانی که مو ها با سشوار کشیدن به خود می گیرند موقتی است و پس از مدت زمانی در حدود چند ساعت این حالت از بین می رود و حتی ممکن است موهایتان وز و نازیبا هم شوند.

عوارض سشوارکشیدن Hair dryer

برخی از افراد می گوبیند بادسشوار چون با ریشه مو کاری ندارد و تنها به ساقه مو برخورد دارد، آسیبی به موها وارد نمی کند. اما لازم است بگوییم درست است که این وسیله با ریشه مو کاری ندارد و باعث ریزش مو نمی شود اما به ساقه و تنه موها صدمات بسیاری ووارد می سازد. از جمله این صدمات می توان به شاخه شاخه دن انتهای موها ، ایجاد دانه هایی بر روی نه موها ، ناصافی و بی نظمی مو ها اشاره نمود. از این رو توصیه می شود استفاده روزانه از سشوارها را به حداقل برسانیم و برای خشک کردن موها پس از استحمام روزانه استفاده نکنیم.
برخی دیگر از افراد معتقدند باد سرد سشوارها Hair dryer هیچ عارضه ای برای مو ها در پی ندارد. نیاز است این افراد بدانند باد سرد و با فشار قوی می تواند روی موهایتان الکتریسیته ساکن ایجاد کند و پس از دتی سبب خشک شدن موها گردد.

21 نکته مهم در سشوارکشیدن مو

1 - قبل از استفاد از این دستگاه ابتدا موها را با حوله خشک کنید.
2 - مجددا با همان حوله نم مو را از ریشه به سمت پایین بگیرید و اجازه بدهید موها چند دقیقه ای لای حوله پیچیده بماند تا رطوبت آن گرفته شود. هرچه مو هنگام خشک کردن با سشوارها نم بیشتری داشته باشد، احتمال صدمه دیدن آن بیشتر است به همین دلیل قبل از کار با سشوار، مو را تا جای ممکن خشک کنید.
3 - هرگز روی موی نم دار اتوی مو یا سشواری با باد داغ نگیرید زیرا باعث صدمه دیدن آن می شود.
4 - بهتر است قبل از خشک شدن کامل مو، سشوارکشیدن را متوقف کنید. نگذارید هنگام سشوارکشیدن موها کاملا خشک شود چون موها به مقداری رطوبت نیاز دارد.
5 - یکی از اشتباه هایی که بسیاری از آرایشگران مرتکب آن می شوند، نزدیک بردن بیش از حد آن و چسباندنش به مو برای حالت دادن بیشتر به آن است.
6 – بادسشوار Hair dryer باید 12 تا 30 سانتی متر از مو فاصله داشته باشد و هر دسته مو بیش از چند ثانیه در معرض باد گرم قرار نگیرد و مرتب جای سشوار عوض شود.
7 - اگر مرتب از سشوارها استفاده می کنید، ماسک مو را فراموش نکنید.
8 - برای پیشگیری از آسیب های موهای آسیب دیده تقویت آنها لازم است.
9 - هرازگاهی نیز نوک موها را کوتاه کنید تا زیباتر به نظر برسند.
10 - هرگز پشت سشوار و پروانه خنک کننده را به سمت مو نگیرید. با این کار ممکن است موها وارد پروانه سشوار شود و نه تنها به دستگاه آسیب برسد و باعث سوختن موتور شود بلکه موها هم کنده شوند.
11 - هیچ گاه موهای خیستان را سشوار نکشید. اگر قصد دارید به کمک سشوار موهایتان را خشک کنید، ابتدا اندکی نم موهایتان را با استفاده از حوله بگیرید و سپس از سشوار برای خشک کردن موها استفاده نمایید.
12 -هیچ گاه از دمای بالای سشوارتان بر روی موهایتان استفاده نکنید. باد داغ و پر قدرت سشوار باعث شکنندگی در ساقه مهایتان می گردد و ظاهری نازیبا به آن ها می دهد. همچنین سلامت و شادابی مو ها را نیز به خطر می اندازد.
13 -اگر می خواهید همواره بهداشت و آرایش مو بی نظیر و کاملی داشته باشید توصیه می کنیم استفاده روزانه از این دستگاه الکتریکی را ترک کنید و از آن تنها چند بار در ماه استفاده کنید. همچنین استفاده کمتر از سایر ابزار و لوازم آرایشی و بهداشتی در نهایت موهایی سالم تر و با طراوت تر را به شما هدیه می دهد.
14 -بعد از رنگ کردن موهایتان را سشوار و براشینگ نکنید. زیرا موها پس از رنگ، دکلره و مش آسیب پذیر تر و شکننده تر می شوند و در این زمان استفاده از سشوار یکی از خطای جبران ناشدنی در دراز مدت می باشد. موهای رنگ شده را به کمک حوله های میکروفایبر که قدرت نم گیری بیشتری دارند خشک کنید. همچنین برای آن ها از ماسک ها تغذیه کننده مو استفاده کنید تا زود تر احیا شوند.
15 -یکی از اشتباه‌هایی که بسیاری از آرایشگران مرتکب آن می‌شوند، نزدیک بردن بیش از حد سشوار و چسباندن آن به مو برای حالت دادن بیشتر به آن است.
16 -اگر مرتب از سشوار استفاده می‌کنید، ماسک مو را فراموش نکنید.
17 -هرگز پشت سشوار و پروانه خنک‌کننده را به سمت مو نگیرید. با این کار ممکن است مو‌ها وارد پروانه آن شود و نه تنها به دستگاه آسیب برسد و باعث سوختن موتور ‌شود، بلکه مو‌ها هم کنده شوند.
18 -سشواری Hair dryer را انتخاب کنید که دکمه تنظیم دما و وات داشته باشد تا بنا به نیازتان شدت دستگاه را کم یا زیاد کنید.
19 -فروشندگان به افرادی که الکتریسیته ساکن در مو دارند استفاده از سشوارهای UV (فرابنفش) را توصیه می‌کنند اما در کل UV برای مو چندان مناسب نیست و حتی توصیه شده آقایان از محصولاتی که SPF دارد و اجازه نمی‌دهد نور خورشید به مو آسیب برساند، استفاده کنند.
20 -برای کسانی که مو‌هایشان الکتریسیته ساکن دارد، به جای استفاده از سشوارهای UV (فرابنفش)، استفاده از سرم‌ها و اسپری‌های مخصوص ضد زبری مو توصیه می‌شود.
21 -کیفیت پایین سشوارتان یا انتخاب نادرست شدت و میزان حرارت آن، حتی در دست گرفتن اشتباه آن می‌تواند باعث از بین رفتن موهایی شود که سست و آسیب‌دیده هستند.

اقدامات لازم قبل از اینکه دکمه سشوارتان را روشن کنید:

باید موهایتان را با آب خیس کنید. برای این کار می‌توانید موهایتان را بشویید و یا با یک آب‌پاش مقداری آب روی موهایتان اسپری کنید. سپس موهایتان را به اندازه پنج دقیقه درون حوله بپیچید تا آب اضافی آن به طور کامل گرفته شود.
استفاده از برس برای خشک کردن و حالت دادن به موها وقت کمتری از شما خواهد گرفت و در نهایت موهایتان بهتر مرتب شده و فرم می‌گیرند. اگر نخواستید از برس برای خشک کردن موهایتان استفاده کنید، انتخاب دیگر این است که فقط با استفاده از دست‌تان موهایتان را بالا و پایین ببرید و جلوی سشوار Hair dryer آنها را خشک کنید.
حتما دیده‌اید سشوارهایی که در آرایشگاه‌ها استفاده می‌شوند، سشوارهایی قوی‌تر هستند ولی برای استفاده‌های خانگی می‌توان سشوارهای کم قدرت‌تری را نیز انتخاب کرد.
دقت کنید سشواری که می‌خرید حتما دارای درجه‌های سرعت پایین و بالا باشد و شما بتوانید به آسانی آن را برای سرعت پایین و بالا تنظیم کنید.
یک سشوار خوب باید بتواند باد سرد نیز تولید کند. برای اینکه موهایتان را براق کنید، سشوارتان را برای باد داغ تنظیم کنید. اگر سشوار را طوری تنظیم کنید که باد سرد تولید کند، روغن‌ها و ژل و سایر فرآورده‌هایی که برای فرم دادن موهایتان استفاده کرده‌اید روی موهایتان ثابت خواهند شد و همچنین از ایجاد الکتریسیته ساکن موهایتان پیشگیری خواهد کرد.
هنگام استفاده از سشوار Hair dryer آن را همیشه روی موهایتان حرکت دهید و متمرکز نگه ندارید.
حرارت متمرکز سشوارها Hair dryer روی موهایتان به آن ها آسیب خواهد زد. حتما سرهای مخصوص پخش کننده حرارت و باد را بر سر دهانه سشوارتان وصل کنید تا حرارت بر سطح موهایتان پخش شود و به ویژه اگر موهایتان مجعد است،استفاده از این سرها سبب می‌شود موهایتان شکل و فرم دلخواه را به دست آورند. گرچه استفاده از سرهای ویژه زمان سشوار کشیدن را طولانی‌تر خواهد کرد.

کلمات کلیدی: انواع سشوار چرخشی ، قیمت انواع سشوار فیلیپس ، بهترین مارک سشوار چیست ، سشوار به انگلیسی ، قیمت سشوار جانسون ، خرید سشوار ، قیمت سشوار مکس ، قیمت سشوار ارزان ، قیمت سشوار براون ، آرایشی و بهداشتی ، بهداشت و آرایش مو