سرم مو


راهنمای خرید سرم مو

همه چیز در مورد سرم مو Hair Serum

سرم موHair Serum براي آن دسته موهايي استفاده مي گردند كه زيبايي و درخشندگي خود را بواسطه آلودگي هوا، كثيفي ،غبار و نورخورشيد از دست داده اند. بطور پايه اي روغن سيليكون ماده اصلي تشكيل دهنده سرم مو مي باشد . سرم مو حاوي هيچگونه ماده مضر شيميايي نمي باشد سرم مو معمولاً پس از هربار شتشو مورد استفاده قرار مي گيرد و سرم مو باعث مي گردد كه مو براق تر به نظر آمده و بتوان به گونه دلخواه فرم داد البته به منظور ترميم موهاي آسيب ديده، موهاي خشن و سخت سرم مو را مي توان همراه با استفاده از رژيم غذايي مناسب نيز استفاده نمود.
این فرآورده سرم مو Hair Serum سریتا به منظور حالت دادن ، براق نمودن ،محافظت از موهای آسیب دیده و جلوگیری از وز شدن موها طراحی شده است. سیلیکونهای موجود در سرم مو با اتصال به کوتیکولهای مو ، خواص جانبی از خود بر جای می گذارد.

مزاياي و مضرات سرم مو Hair Serum :

*بهترین سرم موHair Serum باعث روشن شدن رنگ مو مي گردد همچنين باعث درخشندگي مو مي گردد.
*انواع سرم مو باعث از بين رفتن وزخوردگي و ژوليدگي مو مي گردد.
*سرم مو Hair Serum از خشكي و زبري مو جلوگيري مي كند.
*اگر پيش از گرما دهي (سشوار) از سرم مو استفاده گردد، از حرارت بيش از حد به مو جلوگيري مي كند، در ضمن برای سرم مو عوارض خاصی ذکر نشده است .
*بواسطه خاصيت ضد چسبندگي سرم مو Hair Serum ، از آن در برابر آلودگي ،گرد و غبار و اشعه هاي مضر خورشيد محافظت مي نمايد.

روش استفاده از سرم مو سریتا :

*براي استفاده از سرم مو Hair Serum تكنيك بسيار ساده اي وجود دارد كه بايد از آنها پيروي نمود. در ابتدا بايدموهاي خود را با شامپويي ملايم بشوييد سپس مقدار اندكي از سرم مو را بر روي دست خود ريخته و سرم مو را به موهاي خود بماليد و بگذاريد سرم مو خشك گردد پس از استفاده سرم مو بر روي آن ديگر نيازي به شستشوي مجدد نمي باشد.

به نکات زیر توجه نمایید :

*تنها مقدار اندكي از سرم مو بخصوص براي جلوگيري از وز شدن كافي مي باشد.
*از سرم مو سینره بايد در انتهاي مو و يا نيمه انتهايي آن استفاده شود.
*هيچگاه نبايد بهترین سرم مو بر روي پوست سر قرار گيرد در غير اينصورت موهاي شما بسيار چرب به نظرآمده و فرم دهي به آن مشكل مي گردد.
* سرم مو كريستال Hair Serum را نبايد بر روي موهاي سالم استفاده كرد چرا كه ظاهري كثيف و چرب به آن مي بخشد.
*در ضمن هميشه به ياد داشته باشيد كه از سرم مو اي استفاده كنيد كه در ظروف در بسته باشد.

سرم مو چیست

سرم موبرای موهایی استفاده می‌شود که زیبایی و درخشندگی خود را در اثر آلودگی هوا، کثیفی، غبار یا نور خورشید ازدست ‌داده‌اند. سرم مو معمولاً پس از هر بار شستشوی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث می‌شود تا موها براق‌تر شده و بتوانید راحت‌تر به آن حالت دهید.
برای این‌که این سرم مو توانایی موردنظر را داشته باشد از روغن سیلیکون به‌عنوان ماده اصلی تشکیل ‌دهنده سرم مو استفاده‌ شده است. سیلیکون موجود در سرم مو با اتصال به کوتیکول‌های مو ، خواصی از خود به‌جای می‌گذارد. این خواص عبارت‌اند از:
سرم مو Hair Serum با لایه محافظ تشکیل‌شده باعث پیشگیری از دست رفتن رطوبت مو می‌شود.
• انواع سرم مو باعث ایجاد حس نرمی و براق شدن مو می‌شود.
•سرم مو برخلاف کرم‌ها و واکس‌های موی سر، چرب نیست. همین‌طور سرم مو برخلاف ژل‌ها، چسبنده هم نبوده و حالت پوسته ‌پوسته بر روی مو ایجاد نمی‌کند.
•لایه محافظ سرم مو باعث حالت گرفتن بهتر و سریع‌تر موها می‌شود.
•پس از مصرف سرم مو ، شانه کردن موهای بلند و فر راحت‌تر می‌شود.
•این سرم مو برای موهای بلند، زبر، وز و فر و به‌خصوص موهای آسیب‌دیده توسط مواد شیمیایی و نیز موهای صاف و کوتاه مردان و زنان قابل استفاده است.
•این سرم مو را باید روی موهای خشک و تر تمیز استفاده کنید.
•بیشترین مصرف سرم مو ، بعد از حمام کردن و برای موهای زبر و آسیب‌دیده توسط رنگ و مش است که آن‌ها را نرم و براق و خوش‌حالت می‌کند.

زمان مناسب برای استفاده از بهترین مارک سرم مو

•برای خانم‌هایی که موهای فر طبیعی و البته کمی خشک دارند، باید سرم مو را بلافاصله بعد از حمام کردن روی موهای نم‌دار و لابه‌لای موها بمالند.
•خانم‌هایی که موهای حالت دار اما رنگ و مش شده دارند، قبل از سشوار یا اتو کشیدن مو باید کمی از بهترین مارک سرم مو را به نوک انگشتانشان زده و لابه‌لای موها بزنند و به همراه رطوبت کم موها آن‌ها را سشوار بکشند.
•موهای زبر، اما نرم و صاف بعد از حالت دادن موها با سشوار، به میزان خیلی کم و تنها با نوک انگشتان، سرم مو روی موها زده شود.
•سرم مو برای نرمی موهای پسران و آقایانی که موهای زبر و خشنی دارند، بدون سشوار می‌تواند آن‌ها را براق کند.

مزایای استفاده از سرم مو معمولی

•سرم مو باعث روشن شدن رنگ و درخشندگی مو می‌شود.
•سرم مو باعث از بین رفتن وز خوردگی و ژولیدگی مو می‌شود. همچنین از خشکی و زبری مو هم جلوگیری می‌کند.
•اگر پیش از سشوار کشیدن از سرم مو استفاده شود، حرارت لازم به موها نرسیده و نتیجه دلخواه به دست نمی‌آید.
•به دلیل خاصیت ضد چسبندگی سرم مو، موها در برابر آلودگی، گردوغبار و تشعشع‌های مضر خورشید محافظت می‌شوند.

روش استفاده از سرم مو

برای اینکه بتوانید از سرم مو به‌ درستی استفاده کنید باید ابتدا موهای خود را با شامپو بشویید. مقدار کمی از سرم مو را کف دستتان بریزید و آن را به‌ آرامی روی موهای خود بمالید و اجازه دهید تا خشک شود. البته می‌توانید بعد از خروج از حمام و زمانی که موهایتان هنوز خیس و نم‌دار است نیز از سرم مو استفاده کنید.

8 نکته مهم در مورد سرم مو Hair Serum

1 - در مواد تشکیل‌ دهنده‌ سرم مو هیچ ماده شیمیایی‌ای وجود ندارد پس به موها آسیب نمی‌زنند. چون این سرم مو کمی چرب است نباید سرم مو را به ریشه موها زد. فقط اندازه کمتر از یک کف دست برای یک موی بلند از سرم مو کافی است.
2 - پوششی که سرم مو خارجی روی موهایتان ایجاد می‌کند باعث می‌شود آن را در برابر عواملی که باعث آسیب مو می‌شوند مثل آلودگی، نور خورشید و... حفظ کند.
3 - سرم‌ مو محصولات آرایشی فاقد الکل هستند در نتیجه برای برطرف کردن وز مو بسیار مناسب‌اند.
4 - نباید سرم‌ موها مناسب را نزدیک به ریشه موهایتان بزنید. در واقع نباید به کف سرتان بخورد، برعکس شامپوها که باید حتی مدتی در حمام روی سر بمانند. اگر سرم‌ مو ها به کف سر بخورند باعث می‌شوند موهایتان چسبیده به هم و چرب به نظر برسند.
5 - باید سرم مو مفید را روی موهای مرطوب بزنید. برخی می‌گویند می‌توان روی موهای خشک هم از سرم مو استفاده کرد در حالی که این کار غلط است و تاثیر این سرم مو روی موهای مرطوب بیشتر است ؛ خودتان امتحان کنید.
6 - نباید از سرم‌ مو ها برای موهای نازک استفاده کنید. تار موی برخی افراد نازک و برخی ضخیم‌تر است اما این سرم مو برای موهایی با تارهای نازک مناسب نیست چرا که موها را چرب‌تر و نازک‌تر نشان می‌‌دهد.
7 - باید از سرم‌ مو خوب برای درخشندگی و براقی استفاده کنید. به تمام روش‌هایی که باعث می‌شوند به موها آسیب برسد فکر کنید؛ هایلایت، لولایت، صاف کردن و فر کردن. یک سرم مو خوب حتی این موها را هم براق‌تر و درخشنده‌تر نشان می‌‌دهد. درواقع با سرم مو اگر موهایتان بلوند است، بلوندتر، قرمز است قرمزتر و رنگ کرده است رنگ خودش را بهتر نشان می‌دهد.
8 - اگر زیاد موهایتان را سشوار می‌کنید باید از سرم‌ مو ها استفاده کنید حتی اگر تا به حال با موهایتان هیچ کاری نکرده‌اید. باید بدانید گرمایی که این وسایل به موهایتان می‌رساند هم بسیار آسیب‌رسان است.
شفاف و براق شدن موها همیشه یکی از دغدغه های خانم هاست. یکی از راهها برای این کار، استفاده از سرم مو است که علاوه بر درخشندگی مو، سرم مو از گره خوردن موها نیز جلوگیری می کند. همچنین سرم مو از موها در برابر آسیب های احتمالی ناشی از نور آفتاب و وسایل آرایشی محافظت می کند.

تهیه سرم مو با روغن :

برای ساخت سرم مو می توانید از روغن های طبیعی استفاده کنید. این روغن ها برای نرم کردن مو و براق شدن و شفافیت مو استفاده می شود.

تهیه سرم مو با عسل:

می توانید با عسل طبیعی برای موهایتان سرم مو بسازید تا خشکی و مجعدی موهایتان را برطرف کنید. برای تهیه این سرم مو ، یک هشتم قاشق غذاخوری عسل را با یک قاشق غذاخوری نرم کننده مخلوط کنید. مقداری از سرم مو خانگی را به موهای خود بمالید، می توانید این سرم مو را با شانه به موهای خود بمالید.
سرم موسینره دارای فرمول سیلیکونی سبک و فاقد الکل است و جهت برطرف کردن وز و بد حالتی موهای خشک و شکننده و مجعد طراحی شده است. سرم موکریستال حاوی مواد سیلیكونی و روغن جوجوباست كه باعث ترمیم و درخشندگی ساقه مو می‌شود. ویژگی این سرم مو این است كه اثری از چربی روی مو باقی نمی‌گذارد. سرم مو کریستال یكی از پرفروش‌ترین محصولات موجود در بازار است.
سرم موسینره حاوی انواع ویتامین‌های B مناسب برای تقویت انواع مو و حتی جلوگیری از ریزش مو است.قیمت سرم مو انواع مختلفی دارد و اغلب خانم ها مشتریان این نوع سرم مو خارجی و ایرانی می باشند.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

بهترین سرم مو - سرم مو سینره - قیمت سرم مو - بهترین مارک سرم مو - انواع سرم مو - سرم مو سریتا