اتو مو

اتو مو سرامیک باریک پرومکس promax کد 5735
19 %
اتو مو سرامیک باریک پرومکس promax کد 5735

اتو مو پرومکس با صفحات روکش سرامیک و ضد خش و قابلیت تنظیم دما

122,000   تومان 99,500   تومان

نا محدود است

4 خرید انجام شده

ویو سرامیک 7 کاره پرومکس promax کد 5117
18 %
ویو سرامیک 7 کاره پرومکس promax کد 5117

ویو هفت کاره پرومکس با سری های روکش سرامیک و ضد خش

93,000   تومان 77,000   تومان

نا محدود است

5 خرید انجام شده

مالتی استایلر 8 کاره سرامیک پرومکس promax کد 4480
16 %
مالتی استایلر 8 کاره سرامیک پرومکس promax کد 4480

مالتی استایلر پرومکس با داشتن 8 سری برای ویو ، صاف کردن و فر کردن مو

175,000   تومان 148,000   تومان

نا محدود است

1 خرید انجام شده

اتو مو حرفه ای سوپر سرامیک پرومکس promax کد 5742
19 %
اتو مو حرفه ای سوپر سرامیک پرومکس promax کد 5742

اتو مو حرفه ای دارای صفحات صاف کن متحرک با روکش تیتانیومی

221,500   تومان 180,500   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

اتو مو سرامیک با صفحه سرامیک پرومکس promax کد 5721
20 %
اتو مو سرامیک با صفحه سرامیک پرومکس promax کد 5721

اتو مو حرفه ای پرومکس با صفحات ساخته شده از سرامیک 100 درصد واقعی

112,000   تومان 90,700   تومان

نا محدود است

1 خرید انجام شده

اتو مو سرامیک خشک و تر پرومکس promax کد 5500
18 %
اتو مو سرامیک خشک و تر پرومکس promax کد 5500

اتو مو پرومکس با قابلیت صاف کردن مو ها در دو حالت خیس و خشک

135,000   تومان 112,000   تومان

نا محدود است

1 خرید انجام شده

اتو مو  پرینسلی PRINCELY
14 %
اتو مو پرینسلی PRINCELY

اتو مو پرینسلی PRINCELY مدل PR107AT با صفحات سرامیکی متحرک

تمام شد

نا محدود است

12 خرید انجام شده


اتو مو

انواع اتو مو و بهترین روش استفاده از اتو مو Hair straighteners

انواع مهم اتو مو موجود در بازار عبارتند از :
اتو مومکس
اتو موبابلیس
اتو مورمینگتون
اتو موبراون
اتو موفیلیپس
و...
1.قبل از اتو مو Hair straighteners کشیدن موها، حتما موها را با سشوار خشک کنید وآب موها را کاملا بکشید.
2.بعد از خشک کردن، از براق کننده های مو در لابه لای موها بزنید.
3.اگر موهای خیلی فر یا وزی دارید، لایه های مو را برای اتو مو کشیدن، باریک و نازک بردارید.
4.برای موهای تقریبا صافی که فقط موج دارند و می خواهید آنها را با اتوی مو لخت کنید، حتما قبل از اتو مو ، موادی مثل واکس مو یا کرم مو به مقدار کم به نوک انگشتان زده و به همه جای موها بمالید تا پوششی بین موی شما و اتو مو Hair straighteners باشد و از سوختن مو جلوگیری شود، چرا که این موها نسبت به موهای فر شکننده تر و ضعیف ترند و مقاومت کمتری دارند. اما در مورد موهای فر تنها قبل از اتو مو Hair straighteners ، از براق کننده ها استفاده شود و از واکس و کرم مو بعد از اتو مو ، برای گرفتن خورده موهای روی سر و موخوره ها، آن هم به مقدار خیلی کم کف دست ها زده و روی موها بکشید (استفاده به مقدار زیاد از واکس و کرم بعد از اتو مو در موهای فر، موها را وز خواهد کرد و قبل ازاستفاده از اتو مو هم در صاف کردن آنها، شما را دچار مشکل می سازد).
5.برای موهای خیلی فر بعد از یک بار اتو مو Hair straighteners کشیدن همه موها با لایه های نازک، مقدار کمی واکس مو را کف دست ها زده و روی موها بکشید و بعد دوباره با جدا کردن لایه های ضخیم تر مو، آنها را اتو مو کنید تا کاملا لخت و صاف شوند.
6.حتی الامکان با فاصله 2 سانتیمتر از ریشه، موها را اتو مو بکشید، زیرا اتوی مو Hair straighteners کشیدن موها از ریشه و نزدیک پوست سر، به موها آسیب جدی رسانده و باعث ریزش آنها خواهد شد.
7.استفاده مکرر و زیاد از اتوی مو Hair straighteners باعث ریزش و کم شدن و فاصله انداختن بین موها خواهد شد. پس بهتر است تنها در مواقع خاص و گاهی اوقات، از اتو مو برای ارایش مو استفاده کنید.
8.موهای رنگ و هایلایت و مش شده را حتما قبل از اتوی مو Hair straighteners با مقدار کمی واکس مو برای آرایش مو بپوشانید تا کمتر آسیب ببینند، زیرا دکلره و رنگ، مقاومت مو را در برابر حرارت کم می کند و به راحتی با گرم شدن موها، آنها از وسط شکسته و می ریزند.
9.برای موهای خیلی فر چه طبیعی و چه رنگ شده قبل از اتوی مو ، بعد از شستشوی موها حتما برای آرایش مو از نرم کننده استفاده شود تا راحت تر موها صاف شوند، ولی در مورد موهای نازک اما حالت دار توصیه نمی شود.
10.از زدن ژل مو یا تافت و مواد چسبنده بعد از اتوی مو کشیدن موها برای آرایش مو خودداری کنید، مگر در موارد شینیون یا مدل های فانتزی خاص که باید مو سفت و چسبنده شود.

اتو مو کردن Hair straighteners

برای آرایش مو تکه کوچکی از مو را برداشته و بقیه را کلیبس بالا بزنید. اتو مو Hair straighteners را به برق زده و وقتی چراغ اتو مو شروع به چشمک زدن کرد یعنی اتو مو شما آماده کار است با مواد محافظتی مو انرا اسپره کنید و در حالیکه تکه ای از مو لای دو انگشت اشاره و وسط دست چپ شماست با اتوی مو تکه مو را گرفته ودر حالیکه مو را نمیکشید اتو مو خود را روی مو سر دهید پایین. در هیچ کجا توقف نکنید. و اگر لازم شد این کار را بااستفاده اتوی مو سه دفعه تکرار کنید. در هر دفعه چون مو خیلی داغ میشود و میتواند دست شما را بسوزاند از شانه خود استفاده کنید تا مو را صاف کنید.

اتوکردن مو Hair straighteners

* کار با اتوی مو Hair straighteners بسیار آسان است فقط دقت میخواهد برای اینکه بسیار داغ میشود.
* در انها دوباره از سرم های مو میتوانید استفاده کنید تا سطح مو را صاف کنید.
* با اتو مو Hair straighteners میتوانید مو را فر و یا حالت هم بدهید.

بهترین روش استفاده از اتوی مو Hair straighteners

داشتن موهای زیبا و خوش حالت برای هر کسی یکی از معیارهای مهم زیبایی اوست و برخی از روشهای آرایشگری این زیبایی را افزون تر کرده و جلوه خاصی به موها می دهد،یکی از این روشها اتو مو کردن موها می باشد.

اتوکردن مو ، اتومو Hair straighteners ، شیوه اتو کردن مو

در کنار کلید “on” دستگاه اتومو ، یک قسمت مدرج هم برای تنظیم میزان حرارت اتومو Hair straighteners وجود دارد که می توانید با آن درجه حرارت اتومومورد نظر خود را تنظیم کنید. قسمت های ضخیم تر و وزوزی تر موهایتان حرارت بیشتری لازم دارد. اگر موهایتان نازک و شکننده است، برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها، مطمئن شوید که اتومو را روی حرارت کم تنظیم کرده اید.
برای موهای تقریباً صافی که فقط موج دارند و می خواهید آن ها را صاف کنید حتماً قبل از اتومو ، موادی مثل واکس مو یا کرم مو به مقدار کم به نوک انگشتان زده و به همه جای موها بمالید تا پوششی بین موی شما و اتو مو باشد و از سوختن مو جلوگیری شود چرا که این موها نسبت به موهای فر شکننده تر و ضعیف ترند و مقاومت کمتری در برابر اتومو دارند اما در مورد موهای فر تنها قبل از اتومو از براق کننده ها استفاده شود و از واکس و کرم مو بعد از اتومو ، برای گرفتن خورده موهای روی سر و مو خوره ها، آن هم به مقدار خیلی کم کف دست ها زده و روی موها بکشید. (استفاده به مقدار زیاد از واکس و کرم بعد از اتو مو در موهای فر موها را وز خواهد کرد و قبل از آن هم در صاف کردن و استفاده از اتومو شما را دچار مشکل می سازد)

اتوکردن مو ، شیوه اتو کردن مو ، اتو موی سرامیکی

برای موهای خیلی فر بعد از یک بار اتو مو Hair straighteners کشیدن همه ی موها با لایه های نازک، مقدار کمی واکس مو را کف دست ها زده و روی موها بکشید و بعد دوباره با جدا کردن لایه های ضخیم تر مو آن ها را اتو مو کنید تا کاملاً با استفاده از اتو مو لخت و صاف شوند.

موهایتان را برای استفاده از اتو مو به چندین قسمت تقسیم کنید..

اتومورا تا حدی به ریشه هر قسمت از موهایتان نزدیک کنید که اتو موپوست سرتان را نسوزانید. این معمولاً به این معنی است که صاف کردن موهابا استفاده از اتو مو را باید از فاصله از پوست سرتان شروع کنید.

اتوکردن مو ، اتو موی سرامیکی ، صاف کننده مو

اتوموHair straighteners را محکم ببندید تا دو طرف داغ اتو مو با موهایتان در تماس باشد و موهایتان بین اتو مو گرفته باشد. اتو مو را خیلی محکم نگیرید؛ چرا که یک خط مرزی اتو مو در بالای موهایتان، محلی که صاف کردن اتو مو را از آنجا شروع کرده اید، ایجاد می کند. به علاوه اتو مو را به مدت طولانی در یک نقطه نگه ندارید که این کار هم روی موهایتان خط می اندازد.
اتومورا در طول موهایتان پایین بکشید. این حرکت شما با استفاده از اتو موباید یک حرکت رفت و برگشت با اتو مو روان و ثابت از ریشه موها تا انتهای آن باشد. مهم ترین قسمت این روش این است که اتو مو را روی هر بخش از موها به مدت طولانی نگه ندارید. انجام این کار می تواند با اتو مو به موهایتان آسیب برساند و چین های ناخوشایندی روی آن با استفاده از اتو مو ایجاد کند.
اگر موهایتان مستعد وز شدن است، بلافاصله بعد از صاف کردن هر قسمت با اتو مو ، روی آن اسپری یا سرم مو بزنید. چرا که ممکن است با فرایند صاف کردن موها با اتو موتداخل داشته باشد و روی آن اثر منفی بگذارد و همچنین باعث آسیب رسیدن به موها یا اتو مو شود.
هر بخش را چندین بار اتو مو بکشید تا موهایتان کاملاً صاف شود. بسته به ضخامت موهایتان، ممکن است فقط یکبار اتو مو کشیدن کافی باشد، یا اینکه مجبور باشید هر قسمت را چندین بار اتو مو بکشید.
همچنین قدرت اتو مو هم تعیین کننده تعداد دفعات لازم برای اتو مو کشیدن قسمت خاصی از موهایتان است.
با تنظیم درجه حرارت پایین تر اتو مو ، مجبورید هر قسمت از موهایتان را دفعات بیشتری اتو مو بکشید.
اگر دیدید که از اتو مو بخار بلند می شود مضطرب نشوید؛ بخار در نتیجه تماس سرامیک داغ با هر گونه رطوبت باقی مانده روی موهایتان ایجاد می شود. با این حال اگر بوی سوختگی مو ناشی از استفاده از اتو مو را احساس کردید، بلافاصله حرارت اتو مو را کم کنید.

نکات مهم در اتو کردن مو:( استفاده از اتو مو) Hair straighteners

از یک شانه استفاده کنید. وقتی دارید یک قسمت را صاف می کنید، با استفاده از یک شانه دندانه ریز، نیم اینچ پایین تر از قسمتی که اتو مو می کنید را شانه کنید و به پایین بروید.
اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از اتو مو ، موهایتان تمیز، خشک و برس خورده است.
برای احتیاط و ایمنی، همیشه اتو مو خود را پس از استفاده، خاموش کنید. اتو مو که به صورت روشن به حال خود رها شده باشد، یا ممکن است بشکند و یا موجب آتش سوزی شود.
وقتی از اتو مو در نزدیکی گردن و گوشتان استفاده می کنید مواظب باشید؛ چرا که به راحتی می توانید خود را بسوزانید.
برای جلوگیری از چین خوردن موهایتان، اتو مو را در یک نقطه نگه ندارید و مدام آن را از بالا و قسمت ریشه ها به طرف پایین موهایتان حرکت دهید.
اتوموHair straighteners بسیار داغ است. آن را از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید.
استفاده ی مکرر و زیاد از اتو مو باعث ریزش و کم شدن و فاصله انداختن بین موها خواهد شد، پس بهتر است تنها در مواقع خاص و گاهی اوقات این کار را انجام دهید.
موهای رنگ و هایلایت و مش شده را حتماً قبل از اتو مو با مقدار کمی واکس مو بپوشانید تا کمتر آسیب ببینند زیرا دکلره و رنگ مقاومت مو را در برابر حرارت کم می کند و به راحتی با گرم شدن موها،آن ها از وسط شکسته و می ریزند.
برای موهای خیلی فر چه طبیعی و چه رنگ شده قبل از اتو مو ، بعد از شستشوی موها حتماً از نرم کننده استفاده شود تا راحت تر موها صاف شوند ولی در مورد موهای نازک اما حالت دار توصیه نمی شود.
از زدن ژل مو یا تافت و مواد چسبنده بعد از اتو مو کشیدن موها خودداری کنید مگر در موارد شینیون یا مدل های فانتزی خاص که باید مو سفت و چسبنده شود.
با استفاده از این تکنیک ساده میتوانید امواج خیره کننده ایی را برخلاف تصور به جای استفاده از بابیلیس و یا دستگاه ویو با استفاده از یک اتو مو روی موهایتان ایجاد کنید تا کاملا امواجی همانند تصویر بالا داشته باشید.
حالت موی طبیعی زیباترین حالت مو برای هر کدام از ماست پس آن را حفظ کنیم.