مداد ابرو

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil
32 %
مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil با ماندگاری بالا ساخت کره

تمام شد

نا محدود است

19 خرید انجام شده

مداد ابرو و لب فلورمار ‏flormar
77 %
مداد ابرو و لب فلورمار ‏flormar

خط ابرو و چشم فلورمار با روغن سبزیجات جهت تقویت پوست و مو

تمام شد

نا محدود است

51 خرید انجام شده

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil کد 35
52 %
مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil کد 35

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil مناسب برای فرم دادن و زیباتر کردن ابرو

تمام شد

نا محدود است

16 خرید انجام شده

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil کد 31
52 %
مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil کد 31

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil مناسب برای فرم دادن و زیباتر کردن ابرو

تمام شد

نا محدود است

17 خرید انجام شده

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil کد 33
52 %
مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil کد 33

مداد ابرو اتود اورجینال Etude eyebrow pencil مناسب برای فرم دادن و زیباتر کردن ابرو

تمام شد

نا محدود است

19 خرید انجام شده

مداد چشم و لب Gosh
64 %
مداد چشم و لب Gosh

رنگ بندی متنوع و کیفیت خوب مدادهای چشم و لب گاش

تمام شد

نا محدود است

114 خرید انجام شده

مداد چشم و لب گاش ‏GOSH
77 %
مداد چشم و لب گاش ‏GOSH

مداد چشم و لب گاش با 19 رنگ متنوع و امکان انتخاب رنگ دلخواه بصورت تکی

تمام شد

نا محدود است

656 خرید انجام شده


راهنمای خرید مداد ابرو

پر کردن نقاط خالی ابرو با مداد ابرو (eyebrow pencil)
اغلب ابروان دارای نقاطی تاس هستند. .شما می توانید برای پر کردن آنها از مداد ابرو آرایشی و بهداشتی استفاده کنید . مداد ابرو برای آرایش چشم و ابرو بعضی از خانم ها خیلی موثر است. اما برای دیگران به خصوص برای آنهائی که دارای موی روشن هستند ممکن است زننده باشد. در این صورت مداد ابرو پودری بهترین انتخاب است . مداد ابرو پودری هم چنین بهترین امکان را برای شما که دارای ابروانی کم پشت هستید و نیاز دارید که نقاط زیادی از ان را پر کنید، فراهم می کند. اگر هم می خواهید برای شرکت در یک مهمانی به ضخامت ابروان اضافه کنید و یا به قوس آن بیافزایید، استفاده از مداد ابرو شیوه خوبی است. چون مداد ابروی پودری نمائی طبیعی و پر را به ابروان شما می دهد به این دلیل خانم هایی که دارای ابروانی پر هستند احتمالاً باید به جای آن از مدادابرو استفاده کنند.

استفاده از مداد ابرو (eyebrow pencil)

برای پر کردن نقاط خالی ابرو و زیبا نمودن آرایش چشم و ابرو ، از مداد ابروی نوک تیز استفاده کنید. از مداد ابرو با وارد آوردن ضربه های آرام در همان جهت رویش موی ابرو استفاده کنید سپس همیشه این ناحیه را با برس تمیز سفت برس بزنید تا چهره تان ملایم و طبیعی جلوه کند.

استفاده از مداد ابروی پودری یا پودر ابرو ( powder Eyebrow pencil )

برسسفت و کوچکی با سطح زاویه دار و صاف برای این منظور ساخته شده است. می توانید از آن استفاده کنید چنین برسی باعث می شود که مداد ابروی پودری دقیقاً در جائی که می خواهید مورد استفاده قرار گیرد. سر برس را روی مداد ابرو پودری بمالید و نقاط خالی ابرو را با ضربه های سبک پر کنید.
اگر لازم باشد می توانید ابروانتان را مجددا کنترل کنید.
اگر می خواهید آن را در قسمت زیادی از ابروانتان بکشید (مانند دم ابرو) دسته برس را در مقابل صورتتان به طور پیوسته به حالت متعادل نگهدارید و به آرامی کارتان را انجام دهید و کمی پودر به یکی از ابروانتان اضافه کنید و سپس ابروی دیگر را درست کنید. سپس به کمک اینه مطمئن شوید که هر دو ابرو یکسان باشند. هم چنین از محل انتهایی دم ابرویتان دقیقاً مطمئن شوید اگر چنین نیست از مداد ابرو استفاده کنید. مشخص کنید ابرو از کجا شروع می شود قوس می گیرد و پایان می یابد. سپس پنبه ای گلوله شده را برای محو کردن اضافات مداد ابرو پودری و صاف کردن نمای کلی آن به کار ببرید.
مدادابروخوب پودری با کیفیت تمام روز روی ابرو باقی می ماند. در باران و یا زمانی که عرق می کنید. از بین نمی رود. برای اطمینان بیشتر از مداد ابرو پودری که ضد آب است استفاده کنید.

مداد ابرو (eyebrow pencil) و مداد ابرو پودری (Eyebrow pencil powder)

به دست آوردن حالت واقعاً طبیعی ابرو نیاز به تمرین دارد. در اینجا چگونگی اصلاح اشتباهات معمولی درباره ابرو را بررسی می کنیم.
اگر ابرویتان خیلی تیره به نظر می رسد با پنبه ای گلوله شده به آرامی مقداری از رنگ مداد ابروی پودری یا مداد ابرو را پاک کنید و سپس از برس ابروی سفت برای صاف کردن بیشتر ان استفاده کنید. هم چنین می توانید با دست مداد ابرو پودری را به ارامی روی ابروانتان پخش کنید.
- اگر رنگ مداد ابرو هنوز تیره است به جای نوع پودری آن از مداد ابرو استفاده کنید تا همان حالتی را که می خواهید دقیقاً به دست آورید.
- اگر ابروانتان خیلی روشن است و یا به اندازه کافی طبیعی به نظر نمی رسد به جای مداد ابرو از نوع پودری آن استفاده کنید تا حالت ملایم تری را به دست آورید.
- اگر ابروانتان صحیح به نظر نمی رسند و یا شما اشتباه دیـگری را مرتکب شده اید گلوله پنبه ای را به پاک کننده های غیر روغنی آغشته و به وسیله آن نقاط اشتباه را پاک کنید ( پاک کننده های روغنی، آرایش دوباره ابرو را غیر ممکن می سازد) ناحیه ابرو را پاک کنید و دوباره آرایش کنید.
- اگر رنگ مداد ابرو آرایشی و بهداشتی به ابروانتان خوب نمی چسبد سعی کنید مقدار کمی از مرطوب کننده را در این ناحیه بمالید. این مسئله باعث می شود که مداد ابرو، سطح بهتری را برای چسبیدن به آن دست بیاورد.

صاف کردن لبه های ابرو با مداد ابرو (eyebrow pencil)

در حالی که از مداد ابرویی که با رنگ ابروی شما هماهنگی دارد استفاده می کنید به آرامی کل ابرو را در طول لبه های آن صاف کنید. استفاده بیش از حد از مداد ابروها ، ابروان را مصنوعی جلوه می دهد. اگر در حال ایجاد ابرویی کاملاً جدید هستید (مثلا یک دم احساسی و یا گوشه داخل مربع شکل) جائی که معمولا موئی وجود ندارد نیاز است به وسیله استنسیل و یا مداد ابرو پودری و یا مداد ابرو لبه جدید را ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که از هر دو طرف خطوط اصلی ابروان را حالت مناسبی دهید که این کار با آرام حرکت دادن گلوله پنبه ای وسپس یک برس ابرو امکان پذیر است.

ته رنگ پوست من چیست؟

رنگی از مدادابرو را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما و ویژگی‌های صورتتان باشد. ایده آل این است که رنگ مداد ابرو مورد نظر شما دو پرده روشن‌تر از رنگ موهای خودتان باشد. بدین صورت هم به خوبی با ابروهایتان در می‌آمیزد و هم خودش را نشان می‌دهد. هنگام استفاده از مدادابرو بر روی ابروهایتان، یادتان باشد که خارج از خط موها را رنگ نکنید. پس درون خطوط کرانه‌ی ابروهایتان بمانید. همچنین برای استفاده از مدادابرو همیشه با ضرباتی ملایم شروع کنید، چرا که اگر از ضربات سفت و محکمی استفاده نمایید رنگ ابروهایتان تیره خواهد شد.
اگر هم ابروهایتان را خیلی تیره کنید، با آرایش باقی صورتتان ناسازگاری ایجاد خواهد شد. پس هیچگاه مداد ابرویتان را خیلی محکم فشار ندهید، مخصوصا نوکش را. باید دست هایتان را شل، اما کنترل شده حرکت دهید.
مدادابرورا در برابر ابروهایتان، پایین نگاه دارید، و از اینکه مدادابرو را در گوشه‌های بالایی و انتهایی ابروهایتان استفاده کنید بپرهیزید. از آنجایی که کمان بالایی کم پشت‌تر از بقیه‌ی ابروی شماست، باید تا آنجا که می‌توانید مداد ابرو را از آن قسمت ابرو دور نگاه دارید.

چه رنگ مداد ابرو (eyebrow pencil) برای شما مناسب است؟

همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید. معمولا برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگهای تندتر استفاده کنید. اگر رنگ موهایتان را تغییر شدیدی بدهید، متناسب با آن رنگ ابرویتان را کمرنگ یا پررنگ کنید. تنوع رنگ در مداد ابروهای پودری بیشتر از مداد ابروها است. چند سایه چشم را انتخاب کنید تا رنگ متناسب را پیدا کنید.
کسانی که میخواهند آرایششان بی نقص باشد، میتوانند یک یا دو رنگ از مداد ابرو را با هم استفاده کنند تا آرایش چشمانشان جلوه بخصوصی پیدا کند. قبل از هر استفاده نوک مداد ابرویتان را تیز کنید. اگر از مداد ابروی پودری یا پودر ابرو استفاده میکنید، هر دو یا سه بار استفاده برس آن را بشویید و با باد خشک کنید. اگر پودر ابرو زیادی روی برس باشد رنگ را بیش از حد پخش میکند.

معرفی بهترین مارک مداد ابرو

با استفاده از بهترین مارک مداد ابرو می توانید ابروهایتان را به زیباترین حالت دربیاورید و زیبایی آن ها را دوچندان کنید جلوه دادن به ابرو نیازمند بهترین مداد ابروهاست از انواع بهترین مارک مداد ابرو موجود در بازار میتوان به مداد ابرو فلورمار و مداد ابرو اتود اشاره نمود.
بدون شک زیباتر کردن آرایش چشم و ابرو ها با لوازم آرایشی و بهداشتی از قبیل مداد ابروها می‌تواند هر صورتی را جذاب تر جلوه دهد اما ابروهای همه آدم‌ها که زیبا نیست؛ مثلا بعضی‌‌ها ابروهای نازکی دارند و دوست دارند ابروهایی پهن داشته باشند و برعکس یا گاهی دوست دارند مدل ابروهایشان را تغییر دهند. در این مواقع بهترین کار این است که خودمان دست به‌کار شویم و با یک مداد ابروی خوب ایراد ابروها را بپوشانیم. ما می‌خواهیم در اینجا به شما چند مدادابرو با برندهای معروف معرفی کنیم تا بتوانید فقط با یک مداد ابروی خوب حالت ابروهایتان را آنطور که دوست دارید، تغییر دهید.

مداد ابرو اتود (Eyebrow pencil Etude)؛ جلوه زیبایی ابرو

مدادابروی اتود (Eyebrow pencil Etude)، از انواع مداد ابرو مارک خوب است که نرم است و رنگ‌دهی بالایی دارد که این موجب محبوبیت آن بین خانم‌ها شده است. این مداد ابرو در 5 رنگ متنوع شامل انواع رنگ مدادابرو دلخواه شما شامل مداد ابرو رنگ روشن و تیره تر می‌باشد و دارای یک سر برس‌دار است که قبل از کشیدن ابرو می‌توانید حالت ابرو را مرتب کنید. انتخاب رنگ مدادابرو را باید براساس رنگ پوست، رنگ مو و ابرو انجام دهید.

مداد ابروی اورآل (L'Oreal eyebrow pencil)، ابروهای‌تان را مرتب کنید

برسشکل‌دهنده مداد ابرو اورآل (L'Oreal eyebrow pencil)مناسب کسانی است که ابروهای شلوغ و نامنظمی دارند. در فرمول ساخت این محصول موم به کار رفته که رنگ مدادابرو را بادوام کرده و به ابروها حالت طبیعی‌تری می‌دهد.

جادویی برای ابرو، مداد ابروی مک (Crayon Mac)

فرمول پودری اما فشرده در مداد ابروی مک (Crayon Mac)سبب می‌شود پس از استفاده، ابرویی مات و مخملی داشته باشید و به همین دلیل ابروهای‌تان ظاهری صاف، یکنواخت و نرم خواهد داشت. ماندگاری بالا از ویژگی این مدادابرو در مقایسه با سایر محصولات مشابه است ولی به همین نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است.

مداد ابرو ایزادورا (Isadora eyebrow pencil) بر پایه موم

مدادابروی ایزودورا (Isadora eyebrow pencil) محصولی ایده‌آل برای پر کردن و فرم دادن به ابروها همچنین آرایش مات آنهاست. فرمولاسیون این مدادابرو بر پایه موم است و کسانی که چشمان حساسی هم دارند، می‌توانند به راحتی از این مدادابرو استفاده کنند. اگر ترجیح می‌دهید از مواد آرایشی با پایه طبیعی استفاده کنید، سراغ این محصول بروید.

طرفداران مداد ابرو کاتریس (Crayon Katrys)

مدادابروی کاتریس (Crayon Katrys)با داشتن برسی حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا ابروهایی خوش‌حالت و مرتب داشته باشید. البته برای استفاده از این مداد ابرو بهتر است شیوه مداد کشیدن ابرو را یاد بگیرید تا بتوانید از برس حرفه‌ای آن درست استفاده کنید.

ادعایی باورپذیر از مداد ابرو بی‌یو (Eyebrow pencil GBU)

به خانم‌هایی که تعریق بالایی دارند و به همین دلیل ابروهای‌شان به سرعت پاک می‌شود، مداد ابروی بی‌یو (Eyebrow pencil GBU) را پیشنهاد می‌کنیم؛ چراکه نه‌تنها حاوی رنگدانه‌ برای پر کردن جاهای خالی ابروست بلکه خاصیت ضدآب و مقاومت در برابر تعریق هم دارد. بافت نرم مداد ابروی بی‌یو استفاده از آن را آسان کرده و جلوه‌ای طبیعی به ابروهای شما می‌بخشد.

کلمات کلیدی: 

مداد ابرو قهوه ای روشن - مداد ابروی بلوند - مداد ابرو بیو -