سایه ابرو


راهنمای خرید سایه ابرو

سایه ابرو Eyebrow shadow

خانم هایی که هر روز به آرایش صورت و آرایش چشم و ابرو می پردازید، نباید قدرت زیبایی فوق العاده ابروهایتان را کم اهمیت بشمارید.
چشم ها اولین جایی هستند که توجه افراد به آنها جلب می شود و ابرو به منزله قاب زیبایی برای چشم می ماند.
قطعا شما با ابروهایی پر و کامل، قدرت و شور جوانی چشمانتان را به دیگران منتقل می کنید.
صاف و مرتب کردن ابروها اولین گام برای حالت دهی به آن ها می باشد.
نکته ای که در این مرحله دارای اهمیت است متعادل بودن قوس و کمان ابروها است. تکنیک های متفاوتی برای پر کردن ابروها وجود دارد.
قانون کلی این است که رنگ ابرو ها باید دو درجه روشن تر از رنگ موهایتان باشد.
عکس این قضیه نیز برای افرادی که دارای موی بلوند و یا موی روشن هستند نیز درست می باشد.
آمریکائی های سیاه پوست و زنان هیسپانیک معمولاً تصور می کنند که ابرو های قهوه ای تیره برایشان مناسب ترین است.
در حالی که خانم های آسیایی با رنگ ابروی مشکی بهتر به نظر می رسند.
اما قانون گاهی شکسته می شود مثلا بعضی از خانم های با موی بلوند با ابروهای مشکی بسیار زیبا به نظر می رسند . افرادی که رنگ پوست سبزه دارند در صورت اضافه کردن مقداری رنگ طلائی یا به ابروهایشان به وسیله مداد یا پودر، بسیار زیبا به نظر می رسند.
آرایش چشم و ابروها Eye & Eyebrow Makeup تاثیر غیر قابل انکاری در کل آرایش صورت دارد! بخصوص آرایش ابروها
اگر شما دارای ابروهای کم پشت و خلوت هستید بهتر است حتما از سایه ابرو Eyebrow shadow استفاده کنید.
برای زیباتر شدن و برجسته تر شدن ابرو ابتدا باید ابروها را شانه کنید و خط ابرو و قسمت های کم پشت ابرو را با کمی سایه ابرو پر کنید سپس دور ابرو را با یک کانسیلر روشن تر از رنگ پوستتان بکشید و خوب پخش کنید.

نقطه شروع برای آرایش ابروها

1.ابتدا موهای زیر ابرو را با موچین بردارید مراقب باشید به شکل ابروآسیبی نرسانید.
2. اگر لازم می دانید با تیغ ابرو موهای خیلی ریز زیر ابرو را که با موچین برداشته نمی شود اصلاح کنید.
3. اگر موهای ابرو بلند است، با یک برس ابرو آنها را به سمت بالا شانه کنید.
4. سپس با قیچی ابرو که سر آن کمی زاویه دار می باشد، موهای بلندی را که با برس شانه کردید، کوتاه کنید.
5. اگر ابروهای خیلی نامرتبی دارید یک بار هم آنها را به سمت پایین شانه کنید و موهای خیلی بلندش را کوتاه کنید.
6. حالا با مداد یا سایه ابرو Eyebrow shadow قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود.
حالا باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو Eyebrow shadow پر کنید، اگر در این مرحله مهارت زیادی ندارید می توانید یک ورق پلاستیکی را زیر ابروهایتان بگیرید تا پودر یا سایه ابرو روی پلک پخش نشود.
توجه داشته باشید که خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد،اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته باشد.
7. برس ابرو رادر سایه ابرو Eyebrow shadow یا پودر مخصوص ابرو بزنید و خیلی آرام داخل ابرو را پر کنید، می توانید از کمان ابرو سایه ابرو را بزنید.
8. با ضربات آهسته ابرو را بوسیله سایه ابرو پر کنید، در این مرحله بهتر است از 2 رنگ سایه ابرو Eyebrow shadow
استفاده کنید، یعنی برای کناره های ابرو از سایه ابرو کم رنگ تر و برای داخل ابرو از سایه ابرو پر رنگ تر استفاده کنید.حواستان باشد به هیچ وجه نباید پودر یا سایه ابرو اضافی روی برس باشد.
9. حالا با برس ابرو و چشم تان می توانید حالت ابرو را بررسی کنید و تشخیص دهید که آیا ابرو خیلی کوتاه است یا اندازه مناسبی دارد. باید بتوانید با خطی راست، گوشه خارجی ابرو را به دم ابرو وصل کنید.
10. در نهایت با مقدار خیلی کمی سایه ابرو Eyebrow shadow ایراد ها را برطرف کنید، حواستان باشد به هیچ وجه، روی ابرو پودر یا سایه ابرو اضافی باقی نماند.
11. حالا با یک برس ابرو تمیز رنگ های ابرو را یکنواخت کنید، زیرا این برس کشیدن تمام سایه ابرو Eyebrow shadow اضافی را نیز پخش می کند و حالت ابرو را طبیعی تر نشان می دهد.
12. اگر لازم است زیر ابرو را با کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست تان روشن تر است، بپوشانید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر آیند.
13. اگر ابروهایتان به راحتی منظم نمی شوند، پیشنهاد می کنیم ازمقداری ژل سبک استفاده کنید، البته اسپری مو به همراه یک برس ابرو یا برس ریمل هم می تواند کمک کننده باشد.
14. حالا روی استخوان ابرو، مقداری سایه ابرو کم رنگ بزنید تا رنگ زیر ابرو یکنواخت شود و ابرو و حالت آن منظم تر و تمیزتر به نظر برسد.

تفاوت تاتو و میکروپیگمنتیشن Different between Tatoo & micropigmantation ؟

میکروپیگمنتیشن چیست؟ Whats is The micropigmantation ؟

میکروپیگمنتشن یا تاتو ایمن ، پروسه ایست که در طی آن رنگ دانه هایی زیر اپیدرمی یا همان لایه بالایی پوست و در لایه درمال یا همان لایه دوم پوست توسط سوزن ریزی تزریق می شوند.

تفاوت میکروپیگمنتیشن وتاتو

بسیاری از افراد تصور میکنند که میکروپیگمنتیشن و تاتو یکسان هستند، در صورتی که این یک تفکراشتباه است.
اصول کار که وارد کردن رنگ دانه هایی به زیر پوست است ممکن است در هر دو یکی به نظر آید اما مواد به کار رفته شده و ناحیه کاری تاتو و میکروپیگمنتیشن کاملا متفاوت است.
در صورتی که برای سایه ابرو در هاشور ابرو از مواد تاتو سایه ابرو Eyebrow Shadow Tatto استفاده شود، ممکن است رنگ آن در زیر پوست پخش شده و یا نقاط تیره ای در جاهای مختلف پوست ظاهر شود.
همچنین دستگاه های تاتو ابرو و تاتو سایه ابرو Eyebrow Shadow Tatto نیز برای انجام میکروپیگمنتیشن مناسب نیستند، زیرا سوزن های تاتو به عمق بیشتری از پوست می رود و در آن نواحی رنگ دانه به جا می گذارند.
میکروپیگمنتیشن یا تاتو ایمن با دو تکنیک سایه و هاشور ابرو و سایه ابرو انجام می شود که هر کدام از این تکنیک ها ی سایه و هاشور ابرو Hatch And Shadow for Eyebrow خود به چندین مدل و فرم مختلف اجرا می شود.

هاشور ابرو و سایه ابرو چیست ؟
فرق سایه ابرو دائمی با سایه ابرو موقت چیست ؟
آیا سایه ابرو دایم بهتر است یا نمونه های دیگر آن ؟

هاشور ابرو برای ابروهایی که خیلی کمرنگ، و پراکنده هستند ولی با کمی تلاش زیبا می شوند، توصیه می شود. ابروها بخش مهمی از صورت هستند زیرا آن ها به چشم ها و صورت حالت می دهند و وقتی ابروها پر باشند ظاهری جوان تر به افراد می دهند.
پس هر فردی که به داشتن ابروهایی پر علاقه داشته باشد به هاشور ابرو و سایه ابرو دایم هم علاقه پیدا خواهد کرد. در این روش شما می توانید به راحتی استخر بروید یا هر ورزشی که بخواهید انجام دهید، بدون این که نگران پاک شدن ابروهایتان باشید. همچنین استفاده از هاشور ابرو به بیمارانی که موهای خود را از دست داده اند نیز کمک می کند تا ظاهری طبیعی داشته باشند.

مرحله اول: اندازه گیری ابروها Measuring Eyebrows !

در این روش تمام جایگاه های ابرو بر اساس فرم صورت هر شخص مشخص می شود.

قانون طراحی ابرو برای چشم های از هم دور

در این نوع چشم ها فاصله چشم ها بیشتر از طول یک چشم است و جهت کم کردن فاصله دو چشم از هم ابروها باید به هم نزدیک تر کشیده شود.

قانون طراحی ابرو برای چشم های بهم نزدیک

اگر فاصله چشم ها کمتر از طول یک چشم باشد به روش زیر عمل می کنیم
ابرو ها را از هم دورتر می کشیم تا نزدیکی دو چشم کمتر به نظر برسد.

نکات مهم در هاشور ابرو

1. ابروهای نازک شده را میتوان تقویت کرد.
2. ابروهای کم پشت رامیتوان پرپشت تر نشان داد.
3. ابروهای کوتاه را میتوان بلند کرد.
4. ابروهای ناهماهنگ را میتوان شکل وفرم هماهنگ داد.

نکات مهم در استفاده از سایه ابرو Eyebrow shadow

در استفاده از سایه ابرو بهتر است سایه زدن درون کادر ابرو باشد یعنی ابتدا با درجه روشن تر از رنگ سایه ابرو انتخابی مشتری کادر را کشیده وسپس با رنگ سایه ابرو انتخابی به صورت دورانی وسپس زیگزاک روی دورانیها را پر کرده تا کاملا فضای درون کادر ابرو پر شود.

مرحله دوم : ترکیب رنگ مناسب برای ابرو Whats the best color combination for The Eyebrow ؟

در ترکیب رنگ تاتو ابرو یا سایه ابرو باید بسیار دقت شود چناچه رنگ تاتو یا سایه ابرو خیلی تیره باشد جذابیت شخص را کاهش می دهد. اکثر اوقات زمانی که برای تاتو رنگ داخل پوست تزریق می شود در طی دوران اکسیده شدن کمی تیره می شود و شخص احساس نگرانی از ماندن این رنگ تیره می نماید ولی باید به مشتری اطمینان خاطر دهید که بعد از پوسته ریزی رنگ طبیعی خواهد شد.
در ترکیب رنگ تاتو ابرو باید رنگ پوست- رنگ مو-رنگ چشم و سن مشتری در نظر گرفته شود تنها در مواردی این قانون را می توان اجرا نکرد که مشتری خود یک رنگ خاصی را مد نظر داشته باشد و در اینجا پیگمنتر با در نظر گرفتن خواسته مشتری و این که آیا این رنگ انتخابی مناسب می باشد ترکیب کرده و در پوست تزریق می نماید.

تفاوت سایه ابرو Eyebrow shadow با تاتو کامل Full Tatoo چیست

سایه ابروEyebrow shadow دایم با دستگاه میکرو انجام میشود که رنگ به لایه دوم پوست نفوذ میکند و ماندگاری یک ساله دارد.تاتو با دستگاه تاتو انجام می شود که به لایه های سوم پوست به بعد وارد میشود و ماندگاری چند ساله دارد
با دستگاه میکرو سایه ابرو ایمن می باشد و بعد از انجام سایه ابرو با دستگاه میکرو مشکل از حالت طبیعی درآمدن ابرو وجود ندارد ولی در انجام تاتو میشود گفت این مشکلات وجود دارد .
سایه ابروEyebrow shadow و اشتباهات متداول در آرایش ابروها و کاربرد مداد ابرو Eyebrow pencil
همه‌ی انسان ها طبیعتا با ابروهایی کاملا بی نقص و خوش حالت به دنیا نمی‌آیند، اما خوشبختانه با وجود محصولاتی مانند سایه ابرو و مداد ابرو می توانیم آرایش چشم و ابرو هایی خوش فرم و زیبا داشته باشیم. شاید بخواهید بدانید آسان ترین راه برای داشتن کمان ابرویی خوش حالت چیست؟
پاسخ، استفاده از مداد ابرو و سایه ابرو است! اما همین مداد و سایه ابرو علاوه بر اینکه می‌توانند به خوش حالت تر شدن ابروها کمک کنند، همچنین می‌تواند باعث ایجاد خطاهایی در آرایش ابروهایتان نیز بشوند. در ادامه، به اشتباهاتی که در هنگام کشیدن مداد ابرو و سایه ابرو باید از آنها خودداری شود اشاره می‌کنیم.
بعضی افراد به جای استفاده درست از سایه ابرو Eyebrow shadow و خوش حالت کردن ابرو به غلط ابروهای خود را آرایش می کنند.

اشتباه اول: کشیدن خط پهن سایه ابرو

جوی هیلی، متخصص طراحی ابرو، پیشنهاد می‌کند هنگام پرکردن ابروها با مداد یا سایه ابرو، ضربه‌های سریع و سطحی بزنید تا خط‌هایی مانند موهای کوچک خود ابرو ایجاد شود.

اشتباه دوم: فراموش کردن محو کردن خطوط سایه ابرو Forget to Fade Lines Of Eyebrow Shadow

مدادابرووسایه ابرو Eyebrow shadow هم مانند مداد چشم و مداد لب است. اما در استفاده از مداد وسایه ابرو خط‌های محو تری را می کشیم.
برای جلوگیری از واضح به نظر رسیدن خطوط در آرایش چشم و ابرو ، از یک قلم مو یا شانه‌ی کوچک مخصوص سایه ابرو Eyebrow shadow ، برای محو و پخش کردن اثر مداد و سایه ابرو استفاده می کنیم .
ابروها را به سمت پایین شانه کنید تا خطوط مداد و سایه ابرو در تمام سطح ابرو یکسان پخش شود. هم چنین می‌توانید برای اینکار از پدهای مخصوص سایه‌ ابرو و یا گوش پاک کن هم استفاده کنید.

اشتباه سوم: استفاده از مداد نوک تیز برای سایه ابرو Use Of Sharp Top For Eyebrow Shadow

ساده ترین راه برای حذف مرحله‌ی محو کردن، استفاده از یک مداد با نوک مناسب می باشد. این روش به کمرنگ‌تر شدن و کاهش وضوح خطوط ایجاد شده کمک می کند.

اشتباه چهارم: بیش از حد تیره کردن سایه ابرو Make The Eyebrow Shadow Blur A lot

شاید متضاد بودن موهای روشن و ابروهای تیره زیبا به نظر برسد، اما تیره کردن بیش از حد ابروها ممکن است سنتان را بیشتر نشان بدهد . برای ایجاد تناسب و برجسته تر کردن رنگ چشم هایتان ترجیحا مداد ابرویی انتخاب کنید که دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد.

اشتباه پنجم: صرف نظر کردن از لوازم مورد نیاز Give up Using Necessary Tools

برای طراحی و آرایش چشم و ابرو هایتان هرچه لوازم آرایشی و بهداشتی بیشتری در اختیار داشته باشید بهتر است. یک مداد یا سایه ابرو Eyebrow shadow بهترین ابزار برای کشیدن شکل دقیق ابروها می باشد.
پودر ابرو یا همان سایه ابرو مات محصولی آرایشی و بهداشتی می باشد که برای پر کردن نقاط خالی ابروها بسیار مناسب است و ژل رنگی یا بی رنگ ابرو برای نگه داشتن حالت ابروها مناسب می باشد.
برای داشتن ابروهایی خوش حالت به تمامی این لوازم نیاز خواهید داشت.
و در آخر اینکه رنگ سایه ابرو Eyebrow shadow که متناسب با پوست و چهره باشد نسبت به قیمت سایه ابرو در اولویت قرار دارد
ممکن است بهترین مارک سایه ابرو The Best Brand Of eyebrow Shadowرا هم تهیه کنید اما اگر رنگ آن متناسب با رنگ پوست شما نباشد نمی تواند باعث زیبایی ابروهای شما شود.

 

تفاوت هاشور و سایه ابرو در چیست؟

سایه زدن ابرو با دستگاه باعث افزایش ماندگاری سایه ابرو خواهد شد.

سایهابروروشی موقتی برای پوشاندن ابروهای خالی و فرم دهی به ابروها است. اما هاشور ابرو روشی نسبتا دائمی برای فرم دادن به ابروها و زیباتر کردن آن‌ها است.
در واقع هاشور ابرو همان سایه ابرو با دستگاه است که رنگ‌دانه‌ها را به کمک دستگاه به زیر لایه اول پوست می‌فرستند. در هاشور ابرو خط‌هایی همانند موهای ابرو داخل ابرو می‌کشند که ابروی شما را کاملا طبیعی نشان می‌دهد. نمای هاشور ابرو مطابق یک ابروی طبیعی است و بسیاری از خانم‌ها این روش را دوست دارند.
در پاسخ به این سوال که آیا سایه ابرو بهتره یا هاشور ابرو؟ باید گفت هر کدام که آرایش چشم و ابرو شما را زیبا تر کند. نکته دیگر اینکه سایه زدن ابرو به کمک پودرها است و موقت می‌باشد. در نتیجه به خود شخص بستگی دارد که در پی چه چیزی هست. اگر شما فردی هستید که فرم ابروهایتان را مدام تغییر می‌دهید و به دنبال تنوع می‌گردید سایه زدن ابرو برای شما بهتر است اما اگر فرم خاصی برای ابروهایتان در نظر دارید هاشور ابرو گزینه بهتری است.

چند نکته مهم در مورد سایه ابرو آرایشی و بهاشتی :

قیمت سایه ابرو به عوامل مهم و گوناگونی ارتباط دارد ، یکی از سوالاتی که همیشه در ذهن مشتری ها و خانم های عزیز پیش خواهد آمد این است که سایه ابرو بهتره یا هاشور ؟ ، سایه زدن ابرو با دستگاه مناسب تر است یا بدون آن ؟ ، قاب ابرو بهتره یا هاشور ؟ و .... یقینا جواب های این گونه سوالات بستگی و نوع خواسته و سلیقه شما از نحوه آرایش دارد ، قبل از جواب دادن به سوالات فوق قطعا باید در مورد اینکه سایه ابرو چیست تحقیق نمایید ، سایه ابرو انواع مختلفی دارد که سایه ابرو دائمی و موقت از اهم مواردی است که در مورد آرایش چشم و ابرو میتوان به آنها اشاره نمود ، سایه زدن ابرو با دستگاه باعث خواهد شد تا دقت و ظرافت آرایش شما بیشتر شود و آرایش تمیز تری داشته باشید ، اما ممکن است قیمت سایه ابرو در این مورد کمی متفاوت تر از سایر حالات باشد ، در هر حال پیشنهاد ایران سنتر به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان و نمایندگی های انواع اقلام مختلف برند های آرایشی و بهداشتی این است که از مدل ها و برند های با کیفیت عالی استفاده نمایید ، چرا که حفظ سلامتی شما در گرو استفاده از محصولات با کیفیت بالا میباشد.


کلمات کلیدی مرتبط :

تاتو سایه ابرو - سایه زدن ابرو با دستگاه سایه ابرو دائمی - تفاوت هاشور و سایه ابرو - قیمت سایه ابرو - بهترین مارک سایه ابرو - سایه ابرو با دستگاه میکرو - فروشگاه اینترنتی ایران سنتر - تخفیف گروهی - عکس سایه ابرو