ریمل ابرو


راهنمای خرید ریمل ابرو

ریمل ابرو Mascara Brow

برای ابروهای کم پشت ویا ابروهای کمرنگ استفاده از ریمل ابرو می تواند ظاهری زیبا برای ابروهایتان ایجاد کند و حتی می توانید از ریمل ابرو برای نگه‌داشتن موهایی از ابرو که حالت نمی‌گیرند و برای ثابت کردن در جای خود استفاده کنید.
به ریمل ابرو Mascara Brow،ژل ابرو و یا رنگ ابرو هم گفته می شود. ریمل ابرو شبیه ریمل هستند اما با ابرو سازگارند و رنگدانه‌های کمتری دارند و سبک‌تر هستند. ابتدا شاید در کنترل میزان استفاده از ریمل ابرو مشکل داشته باشید اما پس از مدتی که روش استفاده از ریمل ابرو را آموختید متوجه می‌شوید ریمل ابرو ظاهر بسیار طبیعی به ابرو ها می دهد.

کاربرد ریمل ابرو :

اگر ابروهای نازک دوست ندارید، ریمل ابرو Mascara Brow بسیار کمک کننده است. ریمل ابرو هم ابروها را منظم و مرتب میکند و هم بر جذابیت آن اضافه می کند.

ساده یا رنگی

ریملابروMascara Brow دو نوع داره: ریمل ابرو ساده (Clear) و ریمل ابرو رنگی (tinted) نوع ساده ی ریمل ابرو برای کسانی خوبه که به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارند، در حالی که نوع رنگی ریمل ابرو برای کسانی که میخواهند ابروهای کم پشتشون بهتر به نظر بیاد مناسب است.

روش استفاده از ریمل ابرو ؟

اول صورتتون را شسته و خوب خشک کنید. بعد روند آرایش کردنتان را مثل همیشه انجام داده و ریمل ابرو Mascara Brow رو به طور مستقیم روی ابروتون بزنید (با یه حرکت رو به بالا) فضاهای خالی را پر کنید، اما یادتون باشه که بیش از حد ریمل ابرو نزنید چون مطمئنا دلتون نمیخواد غیرطبیعی به نظر بیاد.

نکته:

مراقبت ریمل ابرو Mascara Brow تقلبی در بازار باشید و از جای مطمئنی خرید ریمل ابرو خود را انجام دهید. اگر بدنبال مارک خوب ریمل ابرو هستید باید این نکته را در نظر بگیرید که بهترین مارک ریمل ابرو حتما گرانترین آن نیست البته یکی از موارد مهم در خرید ریمل ابرو انواع متفاوت قیمت ریمل ابرو است که باید مورد مداقه قرار گیرد از انواع مارک خوب ریمل ابرو موجود در بازار میتوان به ریمل ابرو مک Mac ، ریمل ابرو دوسه doucce ریمل ابرو سون گرل seven girl و ریمل ابرو مینیستار ministar اشاره نمود.

روش صحیح استفاده ازریمل ابرو در آرایش

آیا می دانید برای چه از ریمل ابرو استفاده می کنیم ،آیا نحوه ی صحیح استفاده از ریمل ابرو را می دانید ؟
ریملابروMascara Brow ، یک روکش است و باعث پررنگ تر شدن ابرو ها می شود . آیا می دانید چرا از ریمل ابرو استفاده می کنیم ؟
ریملابروباعث جذب شدن افراد به چشمان و ابروان شما می شود .
از ریمل ابرو Mascara Brow برای حالت دادن به ابرو استفاده میشود و از ریمل ابرو آرایشگران برای آرایش ابروها استفاده میکنند.
ریملابرومعمولا برای حالت دادن به ابروها استفاده میشود در حالیکه ریمل ابرو برای رنگ کردن ابروها و پر کردن قسمت های خالی ابرو مورد استفاده قرار میگیرد.
ریملابرومختلف که با توجه به رنگ موهاتون رنگ ریمل رو انتخاب میکنید.
ریملابرودر عین حال که دوام خوبی دارد اصلا ابروها رو خشک نمیکند و حالت مصنوعی به ابرو نمیدهد.

کاربردهای ریمل ابرو

ریملابرودارای بافتی سبک و ژله‌ای بوده که ابتدا به ابروها حالت داده و سپس حالت آنها را تثبیت می‌کند.
ریملابروحاوی تارهای بسیار ریز و ظریف بوده و در نقاط کم‌پشت و خالی ابروها قرارمی گیرد و ابروها را پرپشت نشان می‌دهد.
ریملابروبه رنگ قهوه‌ای ملایم بوده و ابروها جلوه‌ای کاملا طبیعی دارند.
ریملابرودارای فرچه مخصوص بوده و مقدار مناسبی از مایع ریمل ابرو را به ابروها منتقل می‌کند. همچنین استفاده از ریمل ابرو بسیار ساده است.
ریملابروحاوی عصاره جنسینگ بوده و باعث تقویت ابروها می‌شود.
ریملابروحاوی ویتامین E و A بوده و از ابروها در مقابل رادیکال‌های آزاد حفاظت می‌کند.
ریملابروبسیار سبک و بادوام بوده و ابروهای شما را خشک و سفت نمی‌کند.
پس از استفاده ریمل ابرو ابروهایی بسیار زیبا و طبیعی خواهید داشت.
رنگ های ریمل ابرو متنوع بوده و شامل ریمل ابرو قهوه‌ای روشن و ریمل ابرو قهوه‌ای متوسط و... است
اگر ابروهای نازک دوست ندارید، ریمل ابرو Mascara Brow بسیار ایده آل و کمک کننده است.
ریملابروهم ابروها را منظم و مرتب میکند، و هم بر جذابیت آن می افزاید

کلمات کلیدی مرتبط : 

ریمل ابرو اوریف لیم - ریمل ابرو مشکی - ریمل ابرو خوبه - ریمل چشم - قیمت ریمل ابرو - آموزش کشیدن ریمل ابرو - ریمل ابرو مک -