ریمل

ریمل ضد آب برس ژله ای بیولیک  BIOLIQ WATERPROOF MASCARA
61 %
ریمل ضد آب برس ژله ای بیولیک BIOLIQ WATERPROOF MASCARA

ریمل ضد آب برس ژله ای بیولیک حجم دهنده و بلند کننده مژه

تمام شد

نا محدود است

14 خرید انجام شده

ریمل حجم دهنده دوسه doucce
56 %
ریمل حجم دهنده دوسه doucce

ریمل آمریکایی دوسه با کیفیتی فوق العاده در دومدل پانک و بومباستیک

تمام شد

نا محدود است

328 خرید انجام شده

ریمل بومباستیک دوسه doucce
38 %
ریمل بومباستیک دوسه doucce

ریمل بومباستیک دوسه در مشکی با خاصیت ضد آب و حجم فوق العاده

تمام شد

نا محدود است

11 خرید انجام شده

ریمل مکسی بل Maxi Bell
45 %
ریمل مکسی بل Maxi Bell

ریمل حالت دهنده و حجم دهنده مژه مکسی بل

تمام شد

نا محدود است

12 خرید انجام شده

ریمل کربن بلک 2X اورال LOREAL
66 %
ریمل کربن بلک 2X اورال LOREAL

ریمل حجم دهنده اورآل مناسب برای پرپشت کردن مژه ها

تمام شد

نا محدود است

20 خرید انجام شده

ریمل حجم دهنده و ضد آب اورآل
61 %
ریمل حجم دهنده و ضد آب اورآل

ریمل حجم دهنده و ضد آب لورآل پاریس مدل X9

تمام شد

نا محدود است

22 خرید انجام شده

ریمل ضد آب مک MAC
56 %
ریمل ضد آب مک MAC

ریمل ضد آب مک حجم دهنده، بلند کننده و حالت دهنده مژه

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

ریمل زوم لش مک MAC
56 %
ریمل زوم لش مک MAC

ریمل زوم لش مک حجم دهنده، بلند کننده و حالت دهنده مژه

تمام شد

نا محدود است

27 خرید انجام شده

ریمل چشم ETUDE
53 %
ریمل چشم ETUDE

ریمل حجم دهنده اتود ساخت کشور کره

تمام شد

نا محدود است

14 خرید انجام شده

انواع محصولات آرایشی اکو ecco
35 %
انواع محصولات آرایشی اکو ecco

ریمل چشم ، خط چشم ، پنکک و کرم پودر اکو

تمام شد

نا محدود است

35 خرید انجام شده

ریمل  bijan stars
45 %
ریمل bijan stars

ریمل تقویت کننده مژه، ساخت کشور آلمان

تمام شد

نا محدود است

4 خرید انجام شده

ریمل بورژوا BOURJOIS
73 %
ریمل بورژوا BOURJOIS

ریمل بورژوا پاریس حجم دهنده و حالت دهنده مژه

تمام شد

نا محدود است

2 خرید انجام شده

ریمل بورژوا کلوب نقره ای BOURJOIS Volume Clubbing
57 %
ریمل بورژوا کلوب نقره ای BOURJOIS Volume Clubbing

ریمل بورژوا کلوب نقره ای فرانسه حجم دهنده عالی مژه ها

تمام شد

نا محدود است

18 خرید انجام شده

ریمل آنیکا Anika
48 %
ریمل آنیکا Anika

ریمل بلند کننده و مژه دار آنیکا Anika

تمام شد

نا محدود است

9 خرید انجام شده

ریمل چشم مکس فاکتور  MAXFACTOR
50 %
ریمل چشم مکس فاکتور MAXFACTOR

ریمل فالس لش افکت مکس فاکتور دارای فیبر تقویت کننده و ضد ریزش مژه

تمام شد

نا محدود است

12 خرید انجام شده

ریمل پانک دوسه doucce
56 %
ریمل پانک دوسه doucce

ریمل پانک دوسه در قرمز حجم دهنده و با خاصیت ضد آب و ماندگاری بالا

تمام شد

نا محدود است

131 خرید انجام شده

ریمل دوسه BIG & DARING
63 %
ریمل دوسه BIG & DARING

ریمل دوسه BIG & DARING با حجم دهندگی عالی به مژه ها تا 3 برابر

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده


راهنمای خرید ریمل

تعریف ریمل Mascara

ریملMascara راه خوبی است تا آنهایی که مژه‌هایی کم پشت دارند فریبندگی و دلربایی بیشتری به چشمان شان دهند. قبل از استفاده از ریمل، حجم آن را روی یک دستمال بگیرید. این تنها راهی است که از وزن اضافی روی چشمان‌تان جلوگیری کنید. از انتهای خط مژه‌هایتان شروع کنید، از پایین تا بالا را بزنید، ریمل را هم روی مژه‌های بالای چشمان‌تان بزنید، و هم روی مژه‌های پایین چشم‌تان. به یاد داشته باشید که آن را با قلم مخصوص خودش استفاده کنید و هر دو چشم را به طور برابر از این ماده بزنید.
اگر دوست دارید آرایش‌تان طبیعی به نظر برسد، ازریمل قهوه ای رنگ استفاده کنید. اگر می‌خواهید آرایشی متفاوت داشته باشید، از ریمل‌های Mascara رنگی آبی یا سبز استفاده کنید.هیچ محدودیتی روی انتخاب رنگ نگذارید و سعی کنید همیشه انتخاب های متفاوتی نسبت به قبل داشته باشید.

ریمل‌ حجم دهنده:

انواع ریمل حجم دهنده در سال های اخیر در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی ظهور و بروز فراوانی داشته است ، برای داشتن آرایش چشم و ابرو یی زیبا لازم است تا از یک ریمل حجم دهنده خوب و با کیفیت استفاده نمایید ، ریمل حجم دهنده خوب باعث خواهد شد تا مژه هایتان پرپشت تر نشان داده شود ، آرایش چشم و ابرو نیازمند دانستن علم کافی در مورد اقلام آرایشی و بهداشتی و نحوه صحیح استفاده از آنهاست.

این ریمل زدن‌ها مربوط به سال‌های 1960 است،‌ اما امروزه دیگر کاربردی ندارد. بهترین راه برای پرپشت نشان دادن مژه‌ها این است که با یک ریمل معمولی چند بار مژه‌های خود را بزنید. اگر احساس کردید مژه‌هایتان سنگین شده، با یک دستمال خشک حجم ریمل را از برس آن بگیرید.

از ریمل Mascara تا مژه‌هایی بلند

بعد از رژ لب ،ریمل مهم‌ترین وسیله آرایشی شماست. به كار بردن ریمل Mascara باعث درشتی چشم‌ها و جلوه‌دار شدن مژه‌هایتان می‌شود. به جز تنوع رنگ، ریمل‌ها انواع مختلفی دارند، ضخیم كننده، بلند كننده، حجم دهنده. روش ریمل زدن برای جلا دادن نگاه شما اهمیت بسزایی دارد. باید توجه داشته باشید ریملتان تمام سطح مژه، از ریشه تا نوك آن را بپوشاند. برای مژه‌های بالا، قبل از كشیدن برس روی مژه ها، میله آن را روی پایه مژه‌هایتان بمالید تا به اندازه كافی رنگ روی مژه هایتان بنشیند. سپس این رنگ را با استفاده از برس ، از پایین تا بالای مژه به خوبی بكشید. هنگام ریمل زدن به مژه‌های پایین، میله را به صورت عمودی نگهداشته و آن را به چپ و راست حركت دهید. مراقب باشید زیر چشمانتان را لك نكنید. وقتی می‌خواهید بیش از یك بارریمل بزنید، شانه زدن مژه‌ها باعث می‌شود مژه‌های شما به هم نچسبند. اگرریمل Mascara شما نوست و میزان مواد روی میله آن زیاد است، اضافه آن را با دستمال پاك كنید.اگر می‌خواهید ماده ریمل بیشتر روی برس آن بنشیند، برس را داخل ظرف بچرخانید. هیچوقت آن را در ظرف بالا و پایین نكنید، چون باعث می‌شود  ریملتان زودتر از معمول خشك شود.

بهترین مارک ریمل Mascara

ریملها یکی از مهم ترین و بهترین لوازم آرایشی خانم هاست، تاثیر فوق العاده ای بر زیبایی چهره شما دارد و انتخاب بهترین و با کیفیت ترین مارک ریمل مسئله ای است که همه ی خانم های جوان به آن توجه می کنند، همیشه بهترین راه برای داشتن بهترین انتخاب، استفاده از تجربه ی دیگران است.

آیا شما تا به حال از این ریملها استفاده کرده اید؟

بهترین شیوه استفاده از ریمل Mascara

آیا می دانید برای چه از این محصول آرایشی و بهداشتی استفاده می کنیم ،آیا نحوه ی صحیح استفاده از ریملها را می دانید ؟  Mascara ، یک روکش است و باعث پررنگ تر شدن مژه ها می شود .
* آیا می دانید چرا از ریملها استفاده می کنیم ؟ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما می شود .

اما چرا ریمل Mascara این خاصیت را دارد ؟

زیرا مژه ها به خودی خود دارای رنگ کم رنگی هستند ، و با زدن این ماده رنگی، مژه هایتان پر و پر رنگ تر جلوه می کنند البته در بعضی از افراد استثنا ست، آنها دارای مژه های پررنگ و پری هستند.

حال نحوه ی صحیح ریمل زدن Mascara را برایتان توضیح می دهیم :

در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید ، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها به دقت برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود.
به یاد داشته باشید که برس کشیدن به مژه هایتان باید به سمت بالا و خارج باشد تا نگاه شما در دیگران اثر کند و آنها جذب شما شوند . و اجازه دهید تا ریملتان از حالت خیسی خارج شده وخشک شود و بعد اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید.
برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید توصیه می کنیم که قسمت بیرونی چشمتان را با ریمل Mascara بیشتری برس بکشید .
برای اینکه یک نگاه و چشمان خاص داشته باشید توصیه می کنیم دفعه ی اول ریملتان را با رنگ مشکی استفاده کنید ولی در دفعه ی بعدی از ریملهای رنگی استفاده کنید و آن ها را هم مثل مدل مشکی آن از ریشه تا انتها برس بکشید .
در نهایت اگر می خواهید ریملتان باعث شود که مژه هایتان خیلی بلند شود و در ضمن حالت طبیعی خود را نیز حفظ کند ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از آن، از فر مژه استفاده کنید و بعد ریمل Mascara خود را بکشید . همچنین از اینکه برس آن را چند بار پشت سر هم بکشید خودداری کنید ، معولا مدتی که می توان از یک ریمل استفاده کرد چهار ماه است و بعد از آن خشک می شود و باید آن را دور انداخت .
اجازه ندهید که دیگران از ریملتان Mascara شما استفاده کنند زیرا به این ترتیب میکروب و ویروس وارد ریملتان می شود ، به هنگام آرایش حتما نکات بهداشتی را رعایت فرمائید .

اما باید از چه نوع ریملهایی Mascara استفاده کرد ؟

ریملحجم دهنده، ریملهای بلند کننده مژه ها ، ریملهایی که دارای مژه خورده در درونشان هستند و ... کدام بهتر است ؟
افرادی که دارای مژه های کوتاهی هستند بهتر است از ریملهای بلند کننده Mascara مژه استفاده کنند و افرادی که دارای مژه های ضعیفی هستند ، بهتر است از ریملهای استفاده کنند که دارای مژه خورده هستند و افرادی که دارای مژه های کم رنگی هستند بهتر است از ریمل حجم دهنده استفاده کنند.
برای اینکه ریملی Mascara که استفاده می کنید تا چند ساعت در روز ماندگاری داشته باشد بهتر است از ریملهای ضد آب استفاده کنید و این ریملها بخصوص در تابستان خیلی موثر هستند زیرا در تابستان به علت گرمی هوا انسان عرق می کند و همزمان با آن باعث می شود که مواد آن نیز به سمت پایین سرازیر شود و بریزد .
افرادی که به این محصول دارای آلرژی هستند و یا حساسیت های چشمی هستند ولی با این حال مایل هستند که از آن استفاده کنند بهتر است ریملهای مخصوص این عارضه را خریداری کنند . ریمل‌هایی که دارای دو سر هستند برای اینکه چشمان شما حالتی زیباتر به خود بگیرد استفاده می‌شود .یک سر این ریمل‌ها مایع سفید رنگ دارد که هم محافظت کننده مژه ها از خشک شدن و شکننده شدن است و هم تقویت کننده و سر دیگر حاوی مایع ریمل Mascara است.

اما چه رنگی را برای ریمل Mascara خود استفاده کنیم ؟ آبی ، سبز ، بنفش و ... چه رنگی ؟

این که شما چه رنگی را انتخاب می کنید به عوامل زیادی بستگی دارد ، به رنگ چشمانتان ، پوستتان ، رنگ لباستان ، همچنین به رنگی که در آن زمان و در برحه ی زمانی خاص مد است . پس می بینید که عوامل متعددی در این انتخاب نقش دارند . ولی مشکی رنگی که همیشه مورد تمایل همه بوده است و در اکثر موارد فقط این رنگ ریمل دیده می شود ، زیرا رنگ مشکی به همه ی صورت ها می آید .

ریمل Mascara چیست و چطور درست از آن استفاده کنیم؟

یکی از معدود لوازم آرایشی که خانم‌ها همیشه از آن استفاده می‌کنند و تقریباً بدون بکاربردن آن از منزل خارج نمی‌شوند، ریملها هستند. ریمل در واقع روکشی است که باعث پررنگ‌تر شدن مژه‌ها شده و باعث جذب شدن افراد به چشمان شما می‌شود.
مژه‌ها به تنهایی دارای رنگ زیادی نیستند و ممکن است خیلی جلب ‌توجه نکنند. به همین دلیل استفاده از آن می‌تواند مژه‌هایتان را پررنگ‌تر کرده و چشمانی جذاب‌تر به شما هدیه کند

انتخاب ریمل Mascara

آیا شما هم همیشه هنگام خریدریمل سردرگم می شوید و نمی دانید کدام ریمل، مناسب چهره شما است؟ برای انتخاب ریمل، اول باید به خصوصیات مژه تان دقت کنید...

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

روش استفاده از ریمل ابرو  -  روش صحیح استفاده ازریمل ابرو در آرایش  -  کاربردهای ریمل ابرو -  آموزش تصویری ریمل زدن – قیمت ریمل doucceریمل اترنیتی  – مارک ریملریمل قیمت – ریمل چیست – ریمل خشک شده