تراش آرایشی


تراش آرایشی

تراش آرایشی Turning Beauty

مدادهای آرایشی مانند تراش مداد چشم و... در انواع و با قطر مختلفی تولید می‌شوند و زمانی می‌رسد که نوک آن‌ها پهن می‌شود و احتیاج به ابزاری است به نام تراش آرایشی Turning Beauty که بتوان نوک آن را تیز کرد و شما را به استفاده از تراش وامی‌دارد. لوازم آرایشی کاتریس از جمله تولید کنندگان بنام انواع تراش آرایشی و نراش مداد چشم است. تراش آرایشی Turning Beauty که تولید شده با قابلیت دو کاره بودن هم برای رژلب‌های مدادی و هم انواع مدادها آرایشی مناسب است. شرکت ایران سنتر یکی از برندهایی محبوب است که نه تنها در زمینه‌ی تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ،تراش آرایشی Turning Beauty فعالیت می‌کند بلکه تجهیزات و لوازم آرایشی و تراش آرایشی Turning Beauty موردنیاز مشتریان را در سری تولیدات خود قرار داده است. تراش آرایشی مخزنی دارد که خرده‌های مداد را درون خود جای می‌دهد و نگرانی بابت آغشته شدن دستتان به مواد آرایشی نخواهید داشت چرا که مدادهای آرایشی چرب هستند و چربی آن به‌سختی از پوست پاک خواهد شد. برای بعضی از خانم‌ها استفاده از خط چشم سخت بوده و ترجیح می‌دهند که با مداد این‌کار را انجام دهند اما بهتر است نوک مداد نازک باشد تا تاثیر آن به خوبی در پشت پلک دیده شود، پس در این‌جا استفاده از تراش آرایشی به شما کمک خواهد کرد تراش آرایشی با فضای کمی که اشغال می‌کند در هرنوع کیف آرایشی جای داده می‌شود. تراش آرایشی با قابلیت تراشیدن مدادهای معمولی و سایز بزرگ در دسترس قرار گرفته است که نیاز شما را رفع خواهد کرد.
مدادهای آرایشی و حتی رژلب‌های مدادی زمانی که نوکشان پهن می‌شود احتیاج به تراشیده شدن دارند تا به‌خوبی خود را در صورت نشان دهند.اگر شما هم جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که هنوز هم با استفاده از تراش‌های لوازم التحریر مدادهای آرایشی خود را می‌تراشید که این‌کار باعث کند شدن تیغه‌ی تراش شده و هم مداد را بیش از اندازه کوتاه می‌کرد، تراش آرایشی با ابعاد مختلف به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. تراش‌ آرایشی Turning Beauty با تیغه‌ی منحصر به‌فرد به‌منظور تراشیده شدن مدادهای آرایشی است که نوک مداد بیش از اندازه تراشیده نمی‌شود و نوک آن شکسته نمی‌شود اما استفاده از تراش‌های معمولی باعث شکسته شدن نوک مداد، کند شده تیغه‌ی تراش و آسیب دیدن مداد خواهد شد. برای بعضی از خانم‌ها استفاده از خط چشم سخت بوده و ترجیح می‌دهند که با مداد این‌کار را انجام دهند اما بهتر است نوک مداد نازک باشد تا تاثیر آن به خوبی در پشت پلک دیده شود.
تراش آرایشیTurning Beauty ، مناسب برای مدادهای با قطر یک سانتی‌متربوده زیرا این مدادها بیشتر از نوع رژلب‌های مدادی و سایه‌های مدادی هستند که به‌علت قطری که دارند تراش آرایشی دوکاره پاسخگوی شما نخواهد بود، به‌همین منظور تراش آرایشی Turning Beauty تولید شده که نیاز شما را رفع می‌کند. تراش آرایشی Turning Beauty با فضای کمی که اشغال می‌کند در هرنوع کیف آرایشی جای داده می‌شود. یکی از مهم‌ترین ملزومات و تجهیزات آرایشی که جزو وسایل همیشه همراه خانم‌ها،استفاده از تراش آرایشی Turning Beauty است؛ تراش آرایشی Turning Beauty با قابلیت تراشیدن مدادهای سایز بزرگ در دسترس قرار گرفته است که جوابگوی نیاز شما خواهد بود.

ویژگی تراش آرایشی Turning features Beauty

تراش آرایشی مناسب برای مدادهای با قطر یک سانتی‌ متر
•تراش آرایشی مناسب جهت تراش رژ لب های مدادی و سایه مدادی
•تراش آرایشی دارای مخزن جهت جلوگیری از پخش شدن خرده های تراشیده شده

ویژگی محصولات تراش آرایشی:

• مناسب برای پوست های حساس
• عدم استفاده از پارابن در ساختار محصولات
• محصولات عاری از هر گونه عطر می باشند
• استفاده از مواد اولیه مرغوب اروپایی

آموزش تمیز کردن تراش آرایشی Turning Beauty

خط چشمهای مدادی وقتی چندبار مصرف شوند احتیاج دارند که مجددبا تراش آرایشی Turning Beauty ، تراش شوند تا بتوانید با مداد آرایشی ، زیبایی شگفتی را برای چشمان خود به ارمغان آورید . مدادهایی که نوک آنها ساییده شده ، نمی توانند خط چشم زیبایی را به شما هدیه کنند پس برای اینکه خط چشمی صاف وتمیز داشته باشید ، مداد خود را مرتبا با تراش آرایشی،تراش کنید و برای مصون ماندن از شر باکتری های موجود نیز آنرا تمیز نمایید .

گام ۱ :

تراش آرایشیTurning Beauty مداد چشم را استریل نمایید . از هیدروژن پروکسید روی یک گوش پاکن استفاده کنید و امتداد تیغه و داخل تراش آرایشی را با آن تمیز نمایید .

گام ۲ :

مدادچشمرا تراش کنید . به طور مشخص فقط از یک تراش مشخص برای خط چشم استفاده کنید و آنرا برای مدادهای دیگر استفاده نکنید . مداد را حداقل یک دور کامل داخل تراش بچرخانید تا مطمئن شوید نوک مداد کاملا تیز شده است .

گام ۳ :

نوک مداد را کمی روی دست تان بکشید تا مطمئن شوید که نوک مداد بیش از حد تیز نیست .

گام ۴ :

تراش آرایشیTurning Beauty را دوباره تمیز کنید . از هیدروژن پروکسید روی یک پنبه استفاده کنید و پنبه را روی تیغه و دور تا دور تراش بمالید . حتما قبل و پس از تراش کردن مداد ، تراش آرایشی را استریل کنید .
تراش آرایشیTurning Beauty با تیغه های بسیار تیز و فولادی نه تنها مدادهای آرایشی شما را تکه تکه و پوسته پوسته نمی کند بلکه سطح روی آن را بسیار صاف و نرم تراش می دهد. استفاده تراش آرایشی Turning Beauty جهت حداقل کاهش دور ریز مداد و هدر رفتن مغزی آن و هم چنین خطر آسیب رساندن پوسته ها و تراشه های نازک چوب را از بین برده و به مصرف کننده ی این تراش اطمینان و راحتی ارائه می دهد. تراش دادن انواع مدادها در حصول نتیجه بهتر و ظرافت آرایشی بسیار با اهمیت می باشد، چرا که اغلب مدادهای آرایشی باید با زاویه و مقدار خاص تراش بخورند تا استفاده ی آرایشی آن ها ممکن شود تراش آرایشی Turning Beauty رنگ جیگری و با بدنه ی قوی و مقاوم قابل ارائه به شما عزیزان می باشد. ضمنا نام کشور سازنده این محصول بر روی بدنه آن در نقطه ای بسیار ظریف حک شده است که این امر اورجینال بودن آن را نشان می دهد.

-نام کالا : مدادتراش آرایشی
- تراش آرایشی موجود در دو نوع ساده و دو قلو
- تراش آرایشی قابل استفاده برای تراشیدن انواع مداد آرایشی
- تراش آرایشی مدل دو قلو برای تراشیدن انواع لاک لب و رژلب مدادی
- تراش آرایشی آرایشی تمیزو بی نقص با این تراش ها
- تراش آرایشی تیغی تیز و با کیفیت

توضیحات تراش آرایشی Turning description Beauty

همیشه یک آرایش تمیزو خوب برای خانم ها مهم بوده چرا که داشتن یک آرایش شیک هم چهره رو بهتر نشون میده هم زیبایی شما رو دو چندان می کند برای این کار شما نیاز دارید که از لوازم آرایشی خوب و ابزار با کیفیت استفاده کنید بنابراین ما به شما تراش آرایشی Turning Beauty تکی و دو قلو رو معرفی می کنیم که شما می تونید با داشتن اونها مداد و رژلب های مدادیتون رو تمیز و خوب بتراشونید و از آرایشتون لذت ببرید