پنکک

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 11
43 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 11

پنکک ویولت Violet دارای سه طیف رنگی و پد آرایشی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER
60 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER پوشاننده چین و چروک صورت دارای 3 طیف رنگی

تمام شد

نا محدود است

5 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 10
43 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 10

پنکک ویولت Violet دارای سه طیف رنگی و پد آرایشی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 12
60 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 12

پنکک ویولت Violet دارای سه طیف رنگی و پد آرایشی

تمام شد

نا محدود است

2 خرید انجام شده

پنکک مکسی بل  Maxi Bell
39 %
پنکک مکسی بل Maxi Bell

پنکک ویتامینه مکسی بل دارای 4 کد رنگی

تمام شد

نا محدود است

10 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE
60 %
پنکک اتود ETUDE

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

تمام شد

نا محدود است

19 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE - کد3
0 %
پنکک اتود ETUDE - کد3

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

تمام شد

نا محدود است

15 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE - کد2
60 %
پنکک اتود ETUDE - کد2

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

تمام شد

نا محدود است

20 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE - کد1
60 %
پنکک اتود ETUDE - کد1

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

تمام شد

نا محدود است

29 خرید انجام شده

انواع محصولات آرایشی اکو ecco
35 %
انواع محصولات آرایشی اکو ecco

ریمل چشم ، خط چشم ، پنکک و کرم پودر اکو

تمام شد

نا محدود است

35 خرید انجام شده

پنکک وود WOOD
52 %
پنکک وود WOOD

پنکک وود با بافت مخملی و 5 کد رنگی مختلف مناسب برای همه پوست ها

تمام شد

نا محدود است

13 خرید انجام شده


راهنمای خرید پنکک

معرفی پنکک pancake عالی و ویژگی های آن

انتخاب پنکک عالی:

پنککچیست ؟ کلید بهره‌مندی از آرایش زیبا، استفاده از لوازم آرایشی مناسب علی الخصوص یک پنکیک یا پودر آرایشی مناسب است که با رنگ و نوع پوست شما سازگاری داشته و پنکیک بطور یکدست روی پوست صورت شما پخش شود. اگر پوستتان چرب است، حتما بفکر خرید پنکک pancake خوب برای پوست چرب بوده اید و بالعکس اگر دارای پوست خشکی هستید بدنبال پنکک خوب برای پوست خشک می‌باشید از پنککهای بدون روغن استفاده کنید. در صورتی که پوستتان خشک باشد حتما بفکر پیدا کردن پنکک آرایشی و بهداشتی مناسب برای پوست خشک بوده‌اید که حاوی مرطوب‌کننده باشد. قبل از انتخاب پنکیک سازگار با نوع پوستتان، باید پنکیکتان را امتحان و مقایسه کنید. برای این کار، لایه نازکی از هر پنکیک را روی خط چانه‌تان بمالید و در نور طبیعی پنککها را با هم مقایسه کنید. هرکدام از پنککها که روی پوستتان محو شد، مناسب‌ترین پنکیک برای شما است. به خاطر داشته باشید که آزمایش پنکیک روی پوست دست، کار اشتباهی است و همواره باید پنککتان را روی پوست صورت و در خط چانه امتحان کنید. با توجه به این که رنگ و شدت نور طبیعی در فصل تابستان و زمستان متفاوت است، پیشنهاد می‌کنیم یک پنکیک تیره برای تابستان و یک پنکیک روشن‌تر برای زمستان داشته باشید.

توصیه :

برسپنکک آرایشی و بهداشتی باید لایه‌های اضافی پودری که روی پوست قرار گرفته را پخش و صاف کند تا پنکیک به شکلی طبیعی و‌یکنواخت روی پوست بخوابد (مهم نیست پنکیک چه ضخامتی داشته باشد ، مهم ‌یکنواختی پنکیک است). این برس پنکک باید براحتی روی برجستگی‌ها و فرو رفتگی‌های صورت مثل کناره‌های چشم‌ها و بینی حرکت کند. این برس پنکک pancake را هفته ای‌ یک بار بشویید.

پرهیز :

اسفنج‌های پنککface powder اوایل خوب و مناسب عمل می‌کنند ولی پس از چندین بار استفاده کثیف شده و محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها خواهند شد. تمیز کردن اسفنج‌های پنکیک بطور کامل کار سختی است و معمولا بعد از مدتی قادر به پوشاندن گوشه‌ها و فرو رفتگی‌های صورت نیستند و به این ترتیب آرایشی صاف و‌یکنواخت با این برس پنکک pancake  امکان پذیر نخواهد بود.

نکته:

اگر پوستی خشک دارید برای بهتر شدن آرایشتان اینگونه عمل کنید. قبل از زدن پنکیک حتما کرم مرطوب کننده و یا کرم پودر زده و با اسپری سبک آب کمی صورتتان را مرطوب کنید و بعد کانسیلر بزنید ویا پد آن را کمی مرطوب کنید.

معرفی مارک های خوب پنکک 

جورجیا آرمانی،  اکسفولیاک،  لاک ورت،  بورژوآ،  ولنسی،  نوبا،  دبورا،  مک،  اتود (تایرا، بیو، لاین مای، مت کلینیک برای پوست چرب عالیست) که البته جنس پوستتان و قیمت پنکک pancake را هم در نظر داشته باشید.

بهترین پنکک برنزه :

پیشنهاد ما مارک face powder و کرم دیسکاوری است زیباترین رنگ برونز که تا به حال دیده اید . کانسیلر مارک کلاسیک شماره 302 هم رنگ برنز خیلی خوبی دارد.

روی ضدآفتاب پنکک بزنیم یا نه؟

پنککها جز پرطرفدارترین و پرفروش ترین لوازم آرایشی است که به عنوان تثبیت کننده آرایش بر روی پوست استفاده می شود. پنککها برق پوست را گرفته و مانع از مشخص شدن چربی و برق پوست میشود.

انواع پنکک :

این روزها مدل های مختلفی از کرم پودرهای مایع، پن استیک و… وجود دارد اما این که کدام نوع و رنگ کرم پودر می تواند عیوب پوست را بپوشاند، حالت ماسک مانند و مصنوعی ایجاد نکند و چهره را زیباتر از قبل نشان دهد سوالی است که خیلی از خانم ها به اشتباه از یکدیگر می پرسند.
پنککها قدرت پوشش بیشتری دارند معمولا پنککها به شکل پودر فشرده شده و به ۲ صورت پنکک چرب (پنکک خوب برای پوست چرب یا سوپرا) و پنکک خشک (پنکک خوب برای پوست خشک یا آکوا) موجود است و استفاده از آن به کمک اسفنج است که معمولا روی پنکک pancake در نظر گرفته شده است. پنکیک به پوست حالتی صاف، یک دست و مات می دهند. معمولا پنکیکها در آخرین مرحله آرایش بر روی صورت زده می شود تا اگر پوست خیلی چرب باشد پنکیک چربی آن را بگیرد و آرایش صورت خوبی داشته باشید. در واقع پنکک برای پوست های چرب مناسب هستند. حالا این نکته بسیار مهم است که بدانید چه مقدار پنکک pancake باید استفاده شود اگر اسفنج خیلی آغشته به این ماده آرایشی و بهداشتی شد سعی کرده آن را کمتر کنید و بر روی پوست بمالید.
معمولا یک ضدآفتاب خوب باید چند ویژگی اصلی داشته باشد، مثلا باید برای بیمار قابل پذیرش و مناسب باشد، به طوری که به خوبی جذب پوست شده و ماندگاری داشته باشد. مسئله دیگر خاصیت اصلی ضدآفتاب ها یعنی پوشش کافی در مقابل UV یا همان اشعه نور خورشید است که شامل نور UVA و UVB می شود. معمولا ضدآفتاب هایی که در بازار موجود هستند بیشتر همین اشعه UVA و UVB را پوشش می دهند، ولی ضدآفتابی به عنوان ضدآفتاب خوب معرفی می شود که بتواند طیف مرئی را هم پوشش دهد. اما چون کرم های دارای این خاصیت، سنگین هستند و احساس ناخوشایندی ایجاد می کنند، پذیرفتن آنها از سوی مردم راحت نیست.
در پاسخ به اینکه آیا می توان به همراه ضدآفتاب از سایر کرم ها چون مرطوب کننده ها و روشن کننده ها استفاده کرد؟ میتوان گفت: بسیاری از زنان به عنوان زیرساخت از کرم های دیگر استفاده می کنند. چه بهتر ضدآفتابی استفاده بشود که این خاصیت ها را همزمان داشته باشد. مثلا ضدآفتابی که خوب روی پوست می نشیند، پذیرشش برای بیمار راحت تر است و به علت تداخل کمتر با سایر کرم ها، اثربخشی بالاتری دارد و آرایش صورت زیبا تر می شود.
در پاسخ به سوال دیگر که آیا زدن کانسیلر و پودرهای سفیدکننده بر روی ضدآفتاب، یک اقدام صحیح است، میشود گفت: باید دقت شود که پنکیک اثربخشی ضدآفتاب را کم می کنند. علاوه بر این پنکیک در برخی مواقع باعث باز شدن منافذ پوست می شود که به هیچ عنوان مطلوب نیست. بنابراین بهتر است در صورت تمایل، ضد آفتابی را انتخاب کنید که خاصیت آرایشی و پوشش دهندگی را نیز داشته باشد.

چطور پنکک شکسته را ترمیم کنیم؟

حتما برای شما اتفاق افتاده که پنککتان از دست‌تان افتاده و خرد شده باشد . در این مواقع هیچ وقت پنککتان را دور نریزید. در اینجا می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور پنکک شکسته را ترمیم کنید تا  مانند روز اولش شود و دیگر نیاز نباشد یک جدید آن را بخرید.

وسایلی که نیاز دارید :

الکل صنعتی 70 درصد .
کیسه فریزری .
برسخط چشم .
کاردک مخصوص پهن کردن و مالیدن مرهم روى پارچه و زخم .
قطره چکان .
1- برای اینکه روی میز کثیف نشود و ذرات پنکیک پخش نشود ظرف پنکیک را کامل درون کیسه بگذارید و دور تا دور پنکک را با چسب کمی محکم کنید البته اگر چسب در دسترس نبود می‌‌توانید کیسه اش را زیر ظرف قرار دهید.
2- حالا با کاردک روی پنکیک بزنید تا کامل پودر شود و پنکک ساختاری یکدست پیدا کند چراکه اگر قسمتی از آن درشت و دانه‌دانه و قسمت دیگر پنکک پودر باشد نتیجه نهایی چندان مطلوب نمیشود .
3- کیسه را از ظرف جدا کنید و چند قطره الکل به پنکیکتان اضافه کنید تا حالت خمیر پیدا کند اگر الکل نداشتید، می‌توانید از گلاب هم برای پنکک pancake استفاده کنید اما الکل بهتر است چون احتمال رشد میکروب‌ها در پنکک را پایین می‌آورد.
4- با کاردک خمیر به دست آمده از پنکیک را کاملا صاف و آن را شبیه حالت اولیه آن قبل از شکستن کنید.
5- با برس خط چشم گوشه‌های ظرف پنککتان را کاملا صاف کنید تا بعد از خشک شدن کاملا تمیز و مرتب باشد.
6- وقتی که کارتان کاملا تمام شد بگذارید تا کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن آن را به همان شکل اول تبدیل می‌شود.

خودتان در خانه پنکک آرایشی بسازید

تمام شرکت های آرایشی و بهداشتی در سرتاسر دنیا بدون استثنا برای تهیه محصولات آرایشی از موادی سرب و جیوه استفاده می کنند. هیچ قانونی هم وجود ندارد که بتواند جلوی این کار را بگیرد. لوازم آرایشی و بهداشتی پر است از مواد شیمیایی، نگهدارنده ها و آلرژن ها و با قیمت بالا عرضه می شوند. حالا که اینطور است بهتر است خودتان دست به کار شوید و با مواد طبیعی و خوراکی در آشپزخانه خودتان پنکیک را درست کنید. در این مقاله برای حفظ زیبایی و مهم تر از آن سلامتی شما طرز تهیه پنکک pancake با آرد برنج را آموزش می دهیم.

طرز تهیه پنکک برای آرایش صورت

1- تابه ای را روی حرارت قرار دهید و برای بار اول کمی آرد برنج در آن بریزید.
2- حرارت را بسیار ملایم کنید و آرد را هم بزنید تا قهوه ای شود. حرارت را کم کنید تا بتوانید تغییر رنگ آرد را کنترل کنید و زمانی که به رنگ مطلوبتان رسید خاموشش کنید.
3- تا زمانیکه رنگ آرد یکدست شود آن را به هم بزنید.
4- وقتی به رنگ مورد نظرتان رسیدید حرارت را خاموش کنید و بذارید سرد شود.
5- بعد از خنک شدن پنکک pancake دست سازتان را در یک ظرف درب دار بریزید.

برای مشاهده انواع مختلف و متنوع کرم پودر در سایت ایران سنتر به دسته بندی مربوطه در بخش آرایش و بهداشتی مراجعه فرمایید.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

پنکک ورسای - پنکک چیست