پنکک

پنکک اتود ETUDE - کد1
43 %
پنکک اتود ETUDE - کد1

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

12,000   تومان

6,900   تومان

نا محدود است

14 خرید انجام شده

پنکک وود WOOD
52 %
پنکک وود WOOD

پنکک وود با بافت مخملی و 5 کد رنگی مختلف مناسب برای همه پوست ها

14,500   تومان

7,000   تومان

نا محدود است

11 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE
43 %
پنکک اتود ETUDE

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

12,000   تومان

6,900   تومان

نا محدود است

14 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE - کد2
43 %
پنکک اتود ETUDE - کد2

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

12,000   تومان

6,900   تومان

نا محدود است

14 خرید انجام شده

پنکک اتود ETUDE - کد3
0 %
پنکک اتود ETUDE - کد3

حاوی ویتامین E و C برطرف کننده عیوب چهره

1,200   تومان

6,900   تومان

نا محدود است

14 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 12
43 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 12

پنکک ویولت Violet دارای سه طیف رنگی و پد آرایشی

19,000   تومان

10,900   تومان

نا محدود است

0 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER
43 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER پوشاننده چین و چروک صورت دارای 3 طیف رنگی

19,000   تومان

10,900   تومان

نا محدود است

3 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 10
43 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 10

پنکک ویولت Violet دارای سه طیف رنگی و پد آرایشی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 11
43 %
پنکک ویولت Violet IVORY BEIGE POWDER کد 11

پنکک ویولت Violet دارای سه طیف رنگی و پد آرایشی

تمام شد

نا محدود است

3 خرید انجام شده

پنکک مکسی بل  Maxi Bell
39 %
پنکک مکسی بل Maxi Bell

پنکک ویتامینه مکسی بل دارای 4 کد رنگی

تمام شد

نا محدود است

10 خرید انجام شده

انواع محصولات آرایشی اکو ecco
35 %
انواع محصولات آرایشی اکو ecco

ریمل چشم ، خط چشم ، پنکک و کرم پودر اکو

تمام شد

نا محدود است

35 خرید انجام شده


راهنمای خرید پنکک

معرفی پنکک face powder عالی و ویژگی های آن

انتخاب پنکک عالی:

پنککچیست ؟ کلید بهره‌مندی از آرایش زیبا، استفاده از لوازم آرایشی مناسب علی الخصوص یک پنکک یا پودر آرایشی مناسب است که با رنگ و نوع پوست شما سازگاری داشته و پنکک بطور یکدست روی پوست صورت شما پخش شود. اگر پوستتان چرب است، حتما بفکر خرید پنکک خوب برای پوست چرب بوده اید و بالعکس اگر دارای پوست خشکی هستید بدنبال پنکک خوب برای پوست خشک می‌باشید از پنککface powder بدون روغن استفاده کنید. در صورتی که پوستتان خشک باشد حتما بفکر پیدا کردن پنکک مناسب برای پوست خشک بوده‌اید که حاوی مرطوب‌کننده باشد. قبل از انتخاب پنکک سازگار با نوع پوستتان، باید پنکک را امتحان و مقایسه کنید. برای این کار، لایه نازکی از هر پنکک را روی خط چانه‌تان بمالید و در نور طبیعی پنکک ها را با هم مقایسه کنید. هرکدام از پنکک ها که روی پوستتان محو شد، مناسب‌ترین پنکک برای شما است. به خاطر داشته باشید که آزمایش پنکک روی پوست دست، کار اشتباهی است و همواره باید پنککface powder را روی پوست صورت و در خط چانه امتحان کنید. با توجه به این که رنگ و شدت نور طبیعی در فصل تابستان و زمستان متفاوت است، پیشنهاد می‌کنیم یک پنکک تیره برای تابستان و یک پنکک روشن‌تر برای زمستان داشته باشید.

توصیه :

برسپنکک آرایشیface powder باید لایه‌های اضافی پودری که روی پوست قرار گرفته را پخش و صاف کند تا پنکک به شکلی طبیعی و‌یکنواخت روی پوست بخوابد (مهم نیست پنکک چه ضخامتی داشته باشد ، مهم ‌یکنواختی پنکک است). این برس پنکک باید براحتی روی برجستگی‌ها و فرو رفتگی‌های صورت مثل کناره‌های چشم‌ها و بینی حرکت کند. این برس پنکک را هفته ای‌یکبار بشویید.

پرهیز :

اسفنج‌های پنککface powder اوایل خوب و مناسب عمل می‌کنند ولی پس از چندین بار استفاده کثیف شده و محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها خواهند شد. تمیز کردن اسفنج‌های پنکک بطور کامل کار سختی است و معمولا بعد از مدتی قادر به پوشاندن گوشه‌ها و فرو رفتگی‌های صورت نیستند و به این ترتیب آرایشی صاف و‌یکنواخت با این برس پنکک امکان پذیر نخواهد بود.

نکته:

اگر پوستی خشک دارید برای بهتر شدن آرایشتان اینگونه عمل کنید. قبل از زدن پنکک face powder حتما کرم مرطوب کننده و یا کرم پودر زده وبا اسپری سبک آب کمی صورتتان را مرطوب کنید وبعد پنکک بزنید ویا پد پنکک رو کمی مرطوب کنید.

معرفی مارک های خوب پنکک:face powder

پنککجورجیا آرمانی، پنکک اکسفولیاک، پنکک لاک ورت، پنکک بورژوآ، پنکک ولنسی، پنکک نوبا، پنکک دبورا، پنکک مک، پنکک اتود (تایرا، بیو، لاین مای، مت کلینیک برای پوست چرب عالیست) که البته جنس پوستتان و قیمت پنکک را هم در نظر داشته باشید.

بهترین پنکک برنزه :

پیشنهاد ما پنکک face powder و کرم دیسکاوری است زیباترین رنگ برونز که تا به حال دیده اید . پنکک مارک کلاسیک شماره 302 هم رنگ برونز خیلی خوبی دارد.

روی ضدآفتاب پنکک بزنیم یا نه؟

پنککها جز پرطرفدارترین و پرفروش ترین لوازم آرایشی است که به عنوان تثبیت کننده آرایش بر روی پوست استفاده می شود. پنککface powder برق پوست را گرفته و مانع از مشخص شدن چربی و برق پوست میشود.

انواع پنکک :

این روزها مدل های مختلفی از کرم پودرهای مایع، پن استیک، پنککface powder و… وجود دارد اما این که کدام نوع و رنگ کرم پودر می تواند عیوب پوست را بپوشاند، حالت ماسک مانند و مصنوعی ایجاد نکند و چهره را زیباتر از قبل نشان دهد سوالی است که خیلی از خانم ها به اشتباه از یکدیگر می پرسند.
پنککها قدرت پوشش بیشتری دارند معمولا پنککface powder به شکل پودر فشرده شده و به ۲ صورت پنکک چرب (پنکک خوب برای پوست چرب یا سوپرا) و پنکک خشک (پنکک خوب برای پوست خشک یا آکوا) موجود است و استفاده از پنکک به کمک اسفنج است که معمولا روی پنکک در نظر گرفته شده است. پنکک به پوست حالتی صاف، یک دست و مات می دهند. معمولا پنکک در آخرین مرحله آرایش بر روی صورت زده میشود تا اگر پوست خیلی چرب باشد پنکک چربی آن را بگیرد در واقع پنکک برای پوست های چرب مناسب است حالا این نکته بسیار مهم است که بدانید چه مقدار پنکک face powder باید استفاده شود اگر اسفنج خیلی آغشته به پنکک شد سعی کرده پنکک را کمتر کنید و بر روی پوست بمالید.
معمولا یک ضدآفتاب خوب باید چند ویژگی اصلی داشته باشد، مثلا باید برای بیمار قابل پذیرش و مناسب باشد، به طوری که به خوبی جذب پوست شده و ماندگاری داشته باشد. مسئله دیگر خاصیت اصلی ضدآفتاب ها یعنی پوشش کافی در مقابل UV یا همان اشعه نور خورشید است که شامل نور UVA و UVB می شود. معمولا ضدآفتاب هایی که در بازار موجود هستند بیشتر همین اشعه UVA و UVB را پوشش می دهند، ولی ضدآفتابی به عنوان ضدآفتاب خوب معرفی می شود که بتواند طیف مرئی را هم پوشش دهد. اما چون کرم های دارای این خاصیت، سنگین هستند و احساس ناخوشایندی ایجاد می کنند، پذیرفتن آنها از سوی مردم راحت نیست.
در پاسخ به اینکه آیا می توان به همراه ضدآفتاب از سایر کرم ها چون مرطوب کننده ها و روشن کننده ها استفاده کرد؟ میتوان گفت: بسیاری از زنان به عنوان زیرساخت از کرم های دیگر استفاده می کنند. چه بهتر ضدآفتابی استفاده بشود که این خاصیت ها را همزمان داشته باشد. مثلا ضدآفتابی که خوب روی پوست می نشیند، پذیرشش برای بیمار راحت تر است و به علت تداخل کمتر با سایر کرم ها، اثربخشی بالاتری دارد.
در پاسخ به سوال دیگر که آیا زدن پنککface powder و پودرهای سفیدکننده بر روی ضدآفتاب، یک اقدام صحیح است، میشود گفت: باید دقت شود که پنکک اثربخشی ضدآفتاب را کم می کنند. علاوه بر این پنکک در برخی مواقع باعث باز شدن منافذ پوست می شود که به هیچ عنوان مطلوب نیست. بنابراین بهتر است در صورت تمایل، ضد آفتابی را انتخاب کنید که خاصیت آرایشی و پوشش دهندگی را نیز داشته باشد.

چطور پنککface powder شکسته را ترمیم کنیم؟

حتما برای شما اتفاق افتاده که پنکک از دست‌تان افتاده و خرد شده باشد . در این مواقع هیچ وقت پنکک را دور نریزید. در اینجا می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور پنکک شکسته را ترمیم کنید تا پنکک مانند روز اولش شود و دیگر نیاز نباشد یک پنکک جدید بخرید.

وسایلی که نیاز دارید :

الکل صنعتی 70 درصد .
کیسه فریزری .
برسخط چشم .
کاردک مخصوص پهن کردن و مالیدن مرهم روى پارچه و زخم .
قطره چکان .
1- برای اینکه روی میز کثیف نشود و ذرات پنککface powder پخش نشود ظرف پنکک را کامل درون کیسه بگذارید و دور تا دور پنکک را با چسب کمی محکم کنید البته اگر چسب در دسترس نبود می‌‌توانید کیسه پنکک را زیر ظرف قرار دهید.
2- حالا با کاردک روی پنککface powder بزنید تا کامل پودر شود و پنکک ساختاری یکدست پیدا کند چراکه اگر قسمتی از پنکک درشت و دانه‌دانه و قسمت دیگر پنکک پودر باشد نتیجه نهایی چندان مطلوب نمیشود .
3- کیسه را از ظرف جدا کنید و چند قطره الکل به پنکک face powder اضافه کنید تا حالت خمیر پیدا کند اگر الکل نداشتید، می‌توانید از گلاب هم برای پنکک استفاده کنید اما الکل بهتر است چون احتمال رشد میکروب‌ها در پنکک را پایین می‌آورد.
4- با کاردک خمیر به دست آمده از پنکک face powder را کاملا صاف و پنکک را شبیه حالت اولیه آن قبل از شکستن کنید.
5- با برس خط چشم گوشه‌های ظرف پنکک را کاملا صاف کنید تا پنکک بعد از خشک شدن کاملا تمیز و مرتب باشد.
6- وقتی که کارتان کاملا تمام شد بگذارید تا پنکک کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن پنککface powder به همان شکل اول تبدیل می‌شود.

خودتان در خانه پنکک آرایشی بسازید

تمام شرکت های آرایشی و بهداشتی در سرتاسر دنیا بدون استثنا برای تهیه محصولات آرایشی از موادی سرب و جیوه استفاده می کنند. هیچ قانونی هم وجود ندارد که بتواند جلوی این کار را بگیرد. لوازم آرایشی پر است از مواد شیمیایی، نگهدارنده ها و آلرژن ها و با قیمت بالا عرضه می شوند. حالا که اینطور است بهتر است خودتان دست به کار شوید و با مواد طبیعی و خوراکی در آشپزخانه خودتان پنکک face powder را درست کنید. در این مقاله برای حفظ زیبایی و مهم تر از آن سلامتی شما طرز تهیه پنکک با آرد برنج را آموزش می دهیم.

طرز تهیه پنکک

1- تابه ای را روی حرارت قرار دهید و برای بار اول کمی آرد برنج در آن بریزید.
2- حرارت را بسیار ملایم کنید و آرد را هم بزنید تا قهوه ای شود. حرارت را کم کنید تا بتوانید تغییر رنگ آرد را کنترل کنید و زمانی که به رنگ مطلوبتان رسید خاموشش کنید.
3- تا زمانیکه رنگ آرد یکدست شود آن را به هم بزنید.
4- وقتی به رنگ مورد نظرتان رسیدید حرارت را خاموش کنید و بذارید سرد شود.
5- بعد از خنک شدن پنککface powder دست سازتان را در یک ظرف درب دار بریزید. 6-

 

برای مشاهده انواع مختلف و متنوع کرم پودر در سایت ایران سنتر به دسته بندی مربوطه در بخش آرایش و بهداشتی مراجعه فرمایید.

 

کلمات کلیدی مرتبط : 

پنکک خوب برای پوست خشک - قیمت پنکک - پنکک آرایشی - پنکک ورسای - پنکک صبحانه - پنکک چیست - پنکک آرایشی - پنکک خوب برای پوست چرب - کانسیلر