ست برس و قلم


ست برس و قلم

ست برس و قلم set brush and pen آرایشی 7 تکه کیفی

برای داشتن یک آرایش بی عیب‌ و نقص علاوه بر استفاده از مواد آرایشی با کیفیت بالا باید از ابزار مناسب ( ست برس و قلم ) هم استفاده کرد ، یکی از این ابزار‌ها استفاده از ست برس و قلم آرایشی و ست قلم مو آرایشی است . برای قسمت‌ های مختلف صورت ست برس و قلم متفاوت با کاربرد های خاص وجود دارد که استفاده از این ست برس و قلم دقت را در هنگام آرایش کردن بالا می برد و به انجام آرایشی طبیعی و زیبا کمک می ‌کند . انواع مختلفی از این ست برس و قلم وجود دارد اما برای یک فرد معمولی خرید همه‌ ی ست برس و قلم لازم نیست و در صورتی که پرکاربرد ترین و اساسی‌ترین‌ ست برس و قلم را داشته باشید ، کافی است . ست برس و قلم ممکن است دارای الیاف طبیعی و یا مصنوعی باشند که پر واضح است ست برس و قلم با موی طبیعی گران ‌تر باشند اما این ست برس و قلم دوام کمتری دارند .
این ست برس و قلم set brush and pen شامل برس ابرو ، برس رژگونه ، دو قلم‌ مو در دو سایز برای محو کردن سایه‌ و کانسیلر ودو قلم‌ موی مخصوص سایه است . دسته‌ ی این ست برس و قلم از جنس پلاستیک و سبک است به همین دلیل در هنگام آرایش کردن و یا حمل ست برس و قلم دچار دردسر نخواهید شد ، جنس الیاف این ست برس و قلم مصنوعی است و راحت ‌تر از الیاف طبیعی این ست برس و قلم تمیز می ‌شود و این ست برس و قلم دوام بیشتری دارد . با خرید قلم موی آرایشی ، قلم موی ابرو ، برس سایه چشم ، برس آرایشی و این ست برس و قلم 7 تکه ، نتیجه‌ ی آرایش مانند نتیجه‌ ی کار یک آرایشگر حرفه ‌ای خواهد بود .

معرفی ست برس و قلم set brush and pen آرایشی 5 تکه

ست 5 تکه ی ست برس و قلم ، یک بسته ویژه شامل 5 مدل ست برس و قلم آرایشی است که برای افرادی که ابزارهای آرایشی متنوع می خواهند ، مناسب است . این ست برس و قلم شامل یک برس پنکک ، یک برس رژ گونه ، قلم سایه ، شانه ابرو و مژه و یک اپلیکاتور سایه است.

ویژگی های اصلی ست برس و قلم set brush and pen

- ست برس و قلم شامل 5 برس مختلف برای آرایش صورت .
- سایز مناسب و وزن سبک ست برس و قلم .
- ست برس و قلم مناسب برای آرایش روزانه و حرفه ای .

ست برس و قلم چه کاربردی دارد

با استفاده از محتویات این ست برس و قلم set brush and pen می توانید آرایشی یکنواخت و زیبا بر روی صورت خود ایجاد کنید و ظاهر یک آرایش حرفه ای را برای خود ایجاد کنید.

بیوگرافی انواع ست برس و قلم set brush and pen آرایشی

اگر آرایشگر هستید یا آرایشگری را بصورت ابتدایی آغاز کرده اید این نکته خیلی اهمیت دارد که انواع ست برس و قلم آرایشی و انواع قلم موهای آرایشی و انواع ست فرچه های آرایشی را بشناسید و هم چنین نحوه استفاده از ست برس و قلم را اموزش ببینید . ست برس و قلم آرایشی نقش بسیار زیادی در آرایش چهره شما دارد . مثلا برای گریم صورت شما حتما احتیاج به ست برس و قلم آرایشی دارید.
برای قسمت‌ های مختلف صورت شما ست برس و قلم set brush and pen آرایشی مخصوص و ویژه ای وجود دارد . برای یاد گرفتن هنر آرایش شما نیاز به تمرین زیاد با ست برس و قلم دارید.
ست برس و قلمآرایشی ( فرچه‌ ها ) کاربرد ها و انواع مختلفی دارند .این ست برس و قلم دقت شما را در استفاده از لوازم آرایشی بالا می ‌برند و با ست برس و قلم آرایش برروی صورت غیر طبیعی جلوه نخواهد کرد . اگر از ست برس و قلم مناسب استفاده کنید نتیجه آرایشتان مثل این است که یک آرایشگر حرفه ای ، آرایشتان کرده است.
از آنجایی که ست برس و قلم آرایشی set brush and pen انواع مختلفی دارند شما حداقل باید اساسی ترین ست برس و قلم را داشته باشید تا بتوانید ، اصلی ترین کارهای آرایشی را با ست برس و قلم انجام دهید . هر ست برس و قلم ،از الیاف و دسته تشکیل شده است.
الیاف (موهای) ست برس و قلم ممکن است مصنوعی یا طبیعی باشد و دستۀ ست برس و قلم هم ممکن است چوبی یا پلاستیکی باشد . دسته ست برس و قلم باید محکم به الیاف متصل شده باشد و الیاف ست برس و قلم هم نباید زبر باشند یا به پوست آسیب برسانند.
دسته ست برس و قلم باید به طوری باشد که راحت در دست گرفته شود و نباید زیاد از حد کلفت باشد . ست برس و قلم که از الیاف مصنوعی تهیه شده اند راحت تر تمیز می ‌شوند و دوام بیشتری دارند . وقتی می‌ خواهید ست برس و قلم آرایشی بخرید به جنس الیاف و دسته اش توجه کنید و جنس ست برس و قلم با کیفیت را بخرید.

انواع فرچه‌های آرایشی ( ست برس و قلم set brush and pen )

بسته به آن قسمت از صورت که قرار است آرایش شود ، ست برس و قلم آرایشی مخصوصی وجود دارد . مثلاً برای آرایش چشم‌ ها از ست برس و قلم خط چشم ، مخلوط کننده آرایش ، زاویه دار یا ست برس و قلم سایه استفاده می کنند . برای لب‌ ها می ‌توانید از ست برس و قلم جمع شدنی یا ست برس و قلم دسته بلند استفاده کنید.
برای صورت احتیاج به ست برس و قلم کرم پودر ، ست برس و قلم محو کننده ، ست برس و قلم رژگونه ، ست برس و قلم کابوکی kabukiو ست برس و قلم پنکیک ( پودر ) دارید . این ست برس و قلم می ‌توانند نوک تیز ، صاف و اسکنه خورده و خوش تراش باشند و برای هر نوع آرایشی که می‌خواهید داشته باشید ، ست برس و قلم به کار می ‌روند.

کاربرد ست برس و قلم آرایشی set brush and pen

نوع ست برس و قلم آرایشی و کاربرد ست برس و قلم ،بستگی به آن قسمتی از صورت دارد که قرار است آرایش شود در ادامه توصیه‌هایی برای استفاده از ست برس و قلم با توجه به محل مورد استفادۀ ست برس و قلم ارائه می ‌شود.

ترتیب شماره‌های ست برس و قلم از بالا به پایین

1- این قلموی ست برس و قلم set brush and pen مخصوص استفاده از انواع پودر‌های آرایشی با براشی نرم و سر پهن می ‌باشد . برای استفاده از رژگونه نیز از این برس می توانید استفاده کنید.
2- قلموی ست برس و قلم set brush and pen مخصوص برای زیر سازی پوست با انواع پودر‌های بیس آرایشی . با این قلمو پودر پایه را بر روی صورت خود محو و پخش کنید.
3- قلموی ست برس و قلم set brush and pen مخصوص سایه چشم .
4- این قلموی ست برس و قلم set brush and pen برای محو کردن آرایش بکار می رود . مثلا وقتی که دو رنگ سایه مختلف را در نقطه ی اتصال در هم محو می کنید یا پودر آرایشی را در زیر چشم خود محو می کنید .
5- قلموی ست برس و قلم set brush and pen مخصوص خط چشم ، فرچه ای کاملاً نرم و لطیف است که مو‌های لطیفی دارد که کمک می‌کند خط چشمتان را با دقت بیشتری بتوانید بکشید . قلموی زاویه دار برای کشیدن خط چشم . این قلمو معمولا برای استفاده از خط چشم ژله ای استفاده می شود.
6- قلموی کوچک ست برس و قلم set brush and pen برای سایه دار کردن دور چشم با‌ هاله ملایم و نازک.
7- قلموی کوچک ست برس و قلم set brush and pen برای سایه زدن.
8- براش ست برس و قلم set brush and pen مناسب برای سایه زدن در زیر ابرو با پودر مناسب یا سایه .
9- قلموی مرتب کردن میکاپ ست برس و قلم set brush and pen . در پایان آرایش به آرامی ‌با این قلمو روی پوست خود بکشید تا اگر پودر اضافی روی پوست شما باقی مانده محو شود و کل آرایش چهره شما یک دست شود.
10- قلموی ست برس و قلم set brush and pen مخصوص ابرو برای برس کشیدن و مرتب کردن ابرو . هر روز به آرامی ‌در ابروهایتان برس مخصوص بکشید و آنها را مرتب کنید . این کار به رشد موهای ابرو هم کمک خواهد کرد . هم چنین قبل از استفاده از مداد ابرو یا سایه زدن در ابرو آن را با برس مخصوص شانه کنید.