کیف دخترانه اسپرت

کیف مدرسه عروسک دار
41 %
کیف مدرسه عروسک دار

کیف دخترانه مدرسه عروسک دار مناسب برای دختران

55,000   تومان 32,900   تومان

نامحدود

1 خرید انجام شده

کوله اسپرت ‏دخترانه - کد 1‏
33 %
کوله اسپرت ‏دخترانه - کد 1‏

کوله پشتی فانتزی و اسپرت دخترانه در دو طرح مختلف ‏و فانتزی

تمام شد

نامحدود

11 خرید انجام شده

کوله اسپرت دخترانه - کد 3
33 %
کوله اسپرت دخترانه - کد 3

کوله پشتی فانتزی و اسپرت دخترانه در دو طرح مختلف ‏و فانتزی

تمام شد

نامحدود

11 خرید انجام شده

کوله اسپرت ‏دخترانه - کد 2
33 %
کوله اسپرت ‏دخترانه - کد 2

کوله پشتی فانتزی و اسپرت دخترانه در دو طرح مختلف ‏و فانتزی

تمام شد

نامحدود

11 خرید انجام شده

کوله پشتی اسپرت دخترانه طرح ‏DIESEL
33 %
کوله پشتی اسپرت دخترانه طرح ‏DIESEL

کوله پشتی فانتزی و اسپرت دخترانه در دو طرح مختلف ‏و فانتزی

تمام شد

نامحدود

11 خرید انجام شده

شلوار اسلش دخترانه ترانوا
38 %
شلوار اسلش دخترانه ترانوا

شلوار اسلش زنانه مارک terranova دو سایز S و M مناسب برای خانم های جوان

تمام شد

نامحدود

2 خرید انجام شده

شلوار زنانه اسلش Terranova
46 %
شلوار زنانه اسلش Terranova

شلوار اسلش زنانه گلدار تو کرک مناسب برای خانم های اسپرت پوش

تمام شد

نامحدود

2 خرید انجام شده

ساعت زنانه دریم Dream مدل 1076
35 %
ساعت زنانه دریم Dream مدل 1076

ساعت زنانه دریم Drem با 12 ماه گارانتی بدنه و تعویض موتور

تمام شد

نامحدود

6 خرید انجام شده

ساعت زنانه دریم Dream مدل 1193
35 %
ساعت زنانه دریم Dream مدل 1193

ساعت زنانه دریم Dream با 12 ماه گارانتی بدنه و تعویض موتور

تمام شد

نامحدود

5 خرید انجام شده

کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse)

دیگر از آن روزهایی که دختران دانشجو با لباس‌هایی شبیه فرم‌های کارمندی در دانشگاه حاضر می‌شدند، گذشته است. این روزها خوش‌پوشی به ویژگی‌های دختران دانشجو اضافه شده و می‌کوشند با لباس‌هایی مناسب و متناسب با فضای درسی در دانشگاه حاضر شوند. در این فضا کیف‌ زنانه رو دستی یا حتی دوشی‌های کوچک جایی ندارند و باید به انتخاب‌های هوشمندانه‌تری فکر کنید.

از سال اولی تا آخر

کیف دخترانه اسپرت(Sport Purse) بزرگ که به صورت چپ و راستی هم قابل استفاده کردن هستند، مناسب ترین انتخاب برای روزهای دانشجویی محسوب می‌شوند اما یادتان باشد سراغ نمونه‌هایی با چرم نرم یا جیر بروید که اسپرت‌تر هستند؛ مگر اینکه شما از گروه دانشجویانی باشید که با مانتو و شلوارهای رسمی فرم دانشگاه می‌روند. این مدل کیف زنانه مردانه ندارد و ما رنگ قهوه‌ای را به شما توصیه می‌کنیم چون در اصالت چرم است و همیشه وقار خودش را دارد. این محصول را می‌توانید از نوین چرم تهیه کنید.

کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) بچه های هنر

اگر در رشته‌ای مثل معماری، طراحی صنعتی یا سایر رشته‌‌هایی که فصل مشترک مهندسی و هنر هستند، درس می‌خوانید، به این مدل کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) احتیاج دارید؛ کیفی نه چندان بزرگ، آنقدر که یک دفتریادداشت و یک کتاب با سایر خرده‌ریزها در آن جای بگیرد و مهم‌تر از همه فرمی کلاسیک داشته باشد. چنین کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) را می‌توانید با ست‌های کاملا اسپرت یا نیمه رسمی ست کنید ولی بهتر است سراغ کتانی نروید.
اگر اهل پیاده‌روی در مسیر دانشگاه هستید و از طی کردن خیابان‌ها با همکلاسی‌ها لذت می‌برید باید سراغ کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) بصورت کوله پشتی بروید تا سنگینی کیف اذیت‌تان نکند ولی اگر با ست‌های نیمه رسمی شامل کفش کالج، شلوار کتان و … به دانشگاه می‌روید، کوله‌پشتی‌های برنزی و کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) مناسب شما نیست و یک نمونه کیف زنانه چرمی انتخاب کنید.
این یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق‌لیسانس که اغلب ضمن حضور در دانشگاه، در محیط‌های کاری هم رفت و آمد می‌کنند. طراحی فکر شده و چرم چرخ‌دوزی شده این کیف زنانه باعث می‌شود همیشه شیک باشید و برازندگی لازم را به ست شما که این روزها کمتر اسپرت است، می‌دهد. یادتان باشد کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) چرم هر چند هزینه بالایی روی دست شما می‌گذارند ولی عمر بالایی نسبت به سایر مواد اولیه دارند.

کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) گلدار

پارچه‌های گلدار که امسال مد بودند و برای مانتو، پیراهن، بلوز و کفش استفاده می‌شدند، به دنیای کیف زنانه و کوله پشتی هم رسیدند. اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید که کتانی را به هر کفش دیگری ترجیح می‌دهید یا در رشته‌ای مثل تربیت‌بدنی درس می‌خوانید، به چنین کوله پشتی به‌روز وکیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) جاداری احتیاج دارید.

همه پسندها

اگر می‌خواهید یک انتخاب اصولی ولی نه چندان گران قیمت برای کیف اسپرت دخترانه داشته باشید باید سراغ نمونه‌های غیر چرم بروید و به این نکات دقت کنید:
سبک بودن بدنه کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) تا وزن اضافی همراه خود جابه‌جا نکنید.
داشتن فضای مستطیلی در کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) به صورت عمودی یا افقی یا فضای لازم برای قرار دادن کلاسور که جزوات را داشته باشید.
برای دانشجویانی که کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) یا کیف دوشی دانشجویی را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند با نمونه‌ کیف زنانه‌ تری در دانشگاه حاضر شوند. کیف زنانه به دلیل بند پهنی که دارد، در جابه‌جایی کمتر شما را اذیت می‌کند همچنین به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است.

کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) و مد

کیف دخترانه اسپرت(Sport Purse) علاوه بر کاربردشان وسیله ای برای مد هستند، شما می توانید در عین استفاده کاربردی از این کیف زنانه، شیک باشید و کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) را با کفش اسپرت و لباستان هماهنگ کنید.

کیف دخترانه اسپرت (Sport Purse) مشکی

کیف دخترانه اسپرتو کلاسیک مشکی نمونهای از کیف زنانه است که تقریبا همه آن را دارند و همه ما می دانیم که جزو ضروری ترین کیف ها خواهد بود، این کیف زنانه می تواند بزرگ و یا متوسط باشد، چون معمولا وسایل زیادی را با آن حمل می کنیم: مثلا اداره، دانشگاه، خرید و حتی گاهی برای مهمانی های رسمی.

کیف دخترانه اسپرت دست دوز

کیف دخترانه اسپرتبه رنگ خنثی مثلا بژ یا خاکستری است. برای هر دختری داشتن نمونه ای از کیف اسپرت دخترانه چرم دست دوز ضروری است، چون با لباس های مختلف هماهنگ می شود و بسیار شیک و خاص هم هست، به ویژه با لباس های سفید بسیار خیره کننده است.

کیف دخترانه اسپرت بدون بند

کیف دستیبدون بند (نمونه ای از این کیف دخترانه اسپرت برای مواقعی که وسایل کمی به همراه دارید. البته چون معمولا بند ندارد برای زمانی مناسب است که کار خاصی نداشته باشید، چون ممکن است برای شما ایجاد مشکل کند.

کیف دخترانه مجلسی

کیف دخترانه مجلسی کوچک طلایی، که برای مهمانی و عروسی ها مناسب است. جدیدا مدل صندوقچه ای آن بسیار محبوب خانم ها است.

کیف دخترانه اسپرت یک طرفه

این کیف دخترانه اسپرت کیفی راحت، سبک و ساده برای مواقعی که یک کیف دخترانه اسپرت راحت می خواهید تا دست و پا گیر نباشد. تقریبا همه خانم ها یکی از این کیف ها را دارند. معمولا آن را یک طرفه می اندازند و برای پیاده روی، پیک نیک و خرید بسیار مناسب هستند.

کیف دخترانه شیک

کیف دخترانه اسپرتزنجیری شیک و راحت که در عین شیک و زیبا بودن، راحت هم هست. می توانید آن را یک طرفه بیندازید، این نوع کیف ها، هم برای مهمانی و هم برای جاهای رسمی و غیر رسمی بسیار عالی هستند.

کیف دخترانه اسپرت دسته کوتاه

کیف دخترانه اسپرتدسته کوتاه این کیف ها واقعا بامزه هستند. کیف های دسته کوتاه، برای جاهایی که وسایل زیادی نیاز دارید و در عین حال رسمی هم هست، بهترین گزینه هستند.

کیف دخترانه اسپرت فانتزی

کیف دخترانه اسپرتفانتزی که بسیار خوش آب و رنگ و با طرح های جالب و خیره کنند هستند، برای زمان هایی که حال و هوای شادی دارید بسیار مناسب هستند.

نکته ای برای کیف دخترانه اسپرت رنگی

کیف های رنگی)، از کیف دخترانه اسپرت رنگی به خصوص زمانی که لباستان تیره است استفاده کنید که بسیار خیره کننده است یا می توانید آن را با کفش همرنگ هم ست کنید

کیف دخترانه اسپرت بزرگ

در کیف دخترانه اسپرت بزرگ نیازی نیست این نوع کیف حتما پوست ماری باشد، اما برای همه خانم ها لازم است چون وسایل زیادی را می توانند با آن جابجا کنند.
مدل های کیف دخترانه اسپرت مدرسه بسیار متنوع هستند، در هر قیمتی کیف وجود دارد، بنابراین انتخاب کیف دخترانه اسپرت مناسب برای بچه ها کار ساده ای نیست. اگر برای خرید دچار تردید شده اید، به اصلی ترین معیارها که در اختیارتان می‌گذاریم، توجه کنید.
- یک کیف دخترانه اسپرت خوب سبک است
-یک کیف دخترانه اسپرت خوب باید قابل استفاده باشد، نباید بزرگتر از شانه های کودک باشد.
-کیف دخترانه اسپرت با بندهای چرمی و پُر شده با پنبه
- کیف چرخدار یا بدون چرخ؟

یک کیف دخترانه اسپرت خوب سبک است

کیف دخترانه اسپرتمدرسه به محض اینکه پر می‌شود، نباید سنگین تر از 10% وزن کودک باشد. بنابراین بهتر است کیفی سبک انتخاب کنید، تحقیقاتی که در این زمینه به انجام رسیده اند، نشان می‌دهند بچه هایی که کیف های شان تا 8 کیلوگرم وزن دارند، دو برابر بیشتر از بقیه برای حمل کیف شان دچار زحمت می‌شوند.
یک کیف دخترانه اسپرت خوب باید قابل استفاده باشد، نباید بزرگتر از شانه های کودک باشد این معیار مهمی است که باید رعایت شود، کیف دخترانه اسپرت مدرسه نباید به هیچ وجه بزرگتر از شانه های کودک باشد. این کیف باید متناسب با دورۀ آموزشی، سن و ساختار بدنی او باشد. علاوه بر این، باید قابل استفاده باشد و بتوان به راحتی با آن کار کرد.

کیف دخترانه اسپرت محکم و بادوام

کودک تمایل دارد بدون نظم و ترتیب و با بی قیدی وسایلش را درون کیفش جا دهد، بهتر است یک کیف دخترانه اسپرت مدرسۀ محکم و بادوام برای فرزندتان انتخاب کنید تا وسایلی که درهم و برهم درون کیف جا داده شده اند، شانه های او را زخمی نکند. \

کیف دخترانه اسپرت با بندهای چرمی و پُر شده با پنبه

یک کیف دخترانه اسپرت که بندهای چرمی داشته باشد و این بندها با پنبه پُر شده باشند، برای راحتی کودک ضروری است. فراموش نکنیم که تمام وزن کیف دخترانه اسپرت به طور مستقیم بر روی شانه های کودک سنگینی می‌کند.
بهترین حالت این است که بندها، کیف را در وضعیت مناسب روی شانه ها قرار بدهند و حرکات آن را کم کنند.

کیف دخترانه مدرسه چرخدار یا بدون چرخ؟

حُسن کیف دخترانه اسپرت چرخدار واضح و مبرهن است، به شرطی که قرار نباشد کودک همراه با آن از پله ها بالا برود. بنابراین قبل از خرید کیف چرخدار باید سئوال هایی برای شما در ذهن تان مطرح شود. اگر شما در طبقۀ دوم آپارتمانی فاقد آسانسور زندگی می‌کنید، و یا کلاس فرزندتان در طبقۀ دوم مدرسه واقع شده است، ضررهای یک کیف دخترانه اسپرت چرخدار بیشتر از فواید آن است، زیرا این نوع کیف ها سنگین هستند
و در آخر اینکه برای حمل کردن، چیزهای سنگین مثل کیف دخترانه اسپرت به فرزندتان آموزش دهید، باید به او یاد دهید که به درستی کیفش را حمل کند تا برای کمرش مشکلی پیش نیاید.

کلمات کلیدی مرتبط :

کیف دخترانه مجلسی- کیف دخترانه شیک - کیف دخترانه مدرسه- مدل کیف دانشجویی دخترانه - خرید اینترنتی کیف اسپرت دخترانه - کیف اسپرت دخترانه چرم دست دوز - کیف اسپرت دخترانه برای مدرسه - کیف اسپرت دانشجویی  -


کیف چرم زنانه ,   کیف مجلسی زنانه ,