کانسیلر

کرم پودر مخملی ویولت violet Caramel Foundation کد 152
43 %
کرم پودر مخملی ویولت violet Caramel Foundation کد 152

کرم پودر مخملی ویولت بدون نیاز به زیر سازی

38,000   تومان 21,900   تومان

نامحدود

1 خرید انجام شده

کرم پودر بورژوا bourjois کد 51
59 %
کرم پودر بورژوا bourjois کد 51

کرم پودر بورژوا bourjois با 4 کد رنگی ساخت فرانسه

42,000   تومان 17,500   تومان

نامحدود

31 خرید انجام شده

کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 12
46 %
کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 12

کرم پودر تیوپی گاش Gosh با 4 کد رنگی مختلف ساخت ترکیه

36,000   تومان 19,500   تومان

نامحدود

160 خرید انجام شده

کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 16
46 %
کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 16

کرم پودر تیوپی گاش Gosh با 4 کد رنگی ساخت کشور دانمارک

36,000   تومان 19,500   تومان

نامحدود

160 خرید انجام شده

کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 18
46 %
کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 18

کرم پودر تیوپی گاش Gosh در 4 کد رنگی ساخت دانمارک

36,000   تومان 19,500   تومان

نامحدود

160 خرید انجام شده

کرم پودر بورژوا هلتی میکس BOURJOIS Healthy Mix
59 %
کرم پودر بورژوا هلتی میکس BOURJOIS Healthy Mix

کرم پودر پمپی بورژوا هلتی میکس ساخت امارات دارای عصاره 4 میوه جهت تقویت و آبرسانی به پوست

42,000   تومان 17,500   تومان

نامحدود

9 خرید انجام شده

کرم پودر اوراآل پاریس LOREAL PARIS کد 120
49 %
کرم پودر اوراآل پاریس LOREAL PARIS کد 120

کرم پودر لورال برای پوست چرب و پوست خشک با 5 کد رنگی

36,000   تومان 18,500   تومان

نامحدود

21 خرید انجام شده

کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 14
46 %
کرم پودر تیوپی گاش Gosh کد 14

کرم پودر تیوپی گاش Gosh با 4 کد رنگی ساخت کشور دانمارک

36,000   تومان 19,500   تومان

نامحدود

161 خرید انجام شده

کرم پودر مخملی ویولت violet Caramel Foundation کد 155
43 %
کرم پودر مخملی ویولت violet Caramel Foundation کد 155

کرم پودر مخملی ویولت بدون نیاز به زیر سازی

تمام شد

نامحدود

6 خرید انجام شده

کرم پودر ویتامینه فلورمارflormar
44 %
کرم پودر ویتامینه فلورمارflormar

کرم پودر پمپی مات فلورمار دو کد رنگی برای آرایش برنز و روشن

تمام شد

نامحدود

5 خرید انجام شده

کرم پودر آنیکا Anika
43 %
کرم پودر آنیکا Anika

کرم پودر تیوپی آنیکا با سه کد رنگی مناسب برای همه پوست ها

تمام شد

نامحدود

15 خرید انجام شده

کانسيلر (Concealer) چيست؟

کانسيلرها درواقع کرم‌ پودرهاي فشرده روشن و رنگي هستند که شما مي‌توانيد آنها را قبل يا بعد از کرم پودر استفاده کنيد البته بعضي‌ها مي‌گويند بهتر است بعد از کرم‌ پودر زدن استفاده شود. اين کانسيلرها به‌ صورت‌هاي مختلفي وجود دارند؛ يکي به‌صورت Stick يا ماتيکي که استفاده از آن راحت‌تر است، حالت ديگر کرم‌مانند نيمه‌جامد و در نهايت کانسيلر (Concealer)هاي مايع کانسيلر (Concealer) معمولا بايد يک درجه از رنگ کرم‌ پودر استفاده شده روشن‌تر باشد. اگر خيلي روشن‌تر از کرم‌ پودر باشد به جاي پوشانندگي لکه‌هاي تيره را بيشتر نشان خواهد داد . خريداران معمولا هنگام خريد کانسيلر (Concealer) (Buying Concealer) ها به دليل وجود انواع مختلفي از رنگ‌ها سردرگم هستند. هر رنگ مختلف کانسيلر (Concealer) براي از بين بردن و پوشاندن لکه‌هاي مختلف پوستي و دادن رنگ و جلوه زيبايي به پوست طراحي شده است.

چگونه يک کانسيلر (Concealer) مناسب انتخاب کنيم؟

زرد:

اين تن رنگ براي هر پوستي مناسب است. اين رنگ لکه‌هاي تيره را محو مي‌کند. اگر مي‌خواهيد تيرگي اطراف چشم خود را بپوشانيد از رنگ زرد استفاده کنيد.

نارنجي:

براي افراد سبزه اين رنگ بسيار مناسب است. هنگام خريد آن را در اطراف دهان تست کنيد.

سبز:

اين کرم براي خنثي کردن تن قرمز پوست مي‌باشد. اگر داراي لکه‌هاي قرمز مادر زادي هستيد يا مي‌خواهيد جوش‌هاي خود را بپوشانيد اين کانسيلر (Concealer) مخصوص شماست.

بنفش:

کساني که پوست صورتشان مايل به زرد است مي‌توانند از اين محصول استفاده کنند. لکه‌هاي کبودي روي صورت کاملاً با اين رنگ محو خواهد شد.

فرم کانسيلر (Concealer)ها

برند پرستيژ و توليدکنندگان لوازم آرايشي انواع متفاوتي از کانسيلر (Concealer)ها را توليد مي کنند. مهم است تا مصرف کنندگان کانسيلر (Concealer)هايي را انتخاب کنند که مناسب براي تن پوست آنها باشد. به خاطر داشته باشيد که بعضي از اين مواد آرايشي براي بازسازي پوست هستند به اين معني که براي استتار لکه هاي جدي پوست بسيار ايده آل هستند.

کانسيلر (Concealer) کرم

کانسيلر (Concealer)هايي که فشرده شده و قوام دارند به عنوان کانسيلر (Concealer)هاي کرم ناميده مي شوند. اين کانسيلر (Concealer)ها را مي توان با انگشتان دست و يا فرچه هاي آرايش استفاده کرد.
کرم هاي کانسيلر (Concealer) پوشش بسيار مناسبي ارائه مي کنند. و ايده آل براي افرادي هستند که نياز به پوشاندن لکه هاي سطح پوست در طول روز دارند. کانسيلر (Concealer)هاي کرم ماندگاري بالايي در طول روز دارند، به اين معني که خشک، پوسته پوسته و چروکيده نمي شوند.

کانسيلرهاي مايع

کانسيلرهاي مايع همان حالت کرم پودرهاي مايع را دارند. آنها زماني که با قلم‌هاي آرايشي و يا اسفنج ها استفاده مي شوند عملکرد عالي دارند. از کانسيلرهاي مايع براي ايجاد پوشش و لايه اي روي پوست استفاده مي شود، و معمولا زمان زيادي لارم دارند تا اين پوشش ايجاد گردد. بعضي از کانسيلرهاي مايع هم وجچود دارند که به سختي مي توان آنها را با ديگر لوازم آرايشي ترکيب و استفاده کرد. به همين دليل قبل از خشک شدن آنها روي پوست، لازم است تا با کرم پودر ترکيب شوند. کانسيلرهاي مايع و ارزان ممکن است در طول روز به حالت پوسته پوسته روي صورت قرار گيرند.

خريد کانسيلرهاي پودري

يکي از بهترين انواع کانسيلرها، انواع پودري آنها است. اين محصولات براي استفاده با لوازم آريشي معدني کاربرد دارند. بعضي از کرم هاي پودري ممکن است در ظروف مخصوصي فشرده شده باشند و مانند پودرهاي صورت فشرده شده باشند. کانسيلرهاي پودري سطح متوسطي از پوشش را ايجاد مي‌کنند. بهرحال، مي توان به راحتي با کرم پودرهاي مايع و انواع کرم پودرها از اين محصولات استفاده کرد. بسياري از خريداران ترجيح مي دهند از محصولات پودري و ترکيب آن با کرم پودرها استفاده کنند.

خريد کانسيلرهاي استيکي

اين محصولات استيکي مانند رژ لب طراحي شده اند. هرگز مستقيما از اين استيک ها روي پوست استفاده نکنيد. هميشه از انگشت و برس براي اين کار استفاده کنيد. خريداران بايد بدانند که بعضي از کانسيلرهاي استيکي ارزان، ماندگاري بالايي ندارند. پس بايد در طول روز چندين بار از آنها استفاده شود. اين محصولات براي مسافرت مناسب هستند. همچنين براي گذاشتن در کيف هاي کوچک و دستي هم مناسب مي باشند.

کانسيلر مدادي (Pencil Concealer)

بسيار مشابه انواع استيکي هستند ولي فرمولاسيون تهيه آنها کمي چسبناک تر است و حالت خط چشم هاي مدادي را دارند و براي افرادي که مي خواهند پوشش متوسطي روي پوست ايجاد کنند مناسب هستند. اين محصولات مدادي در شرايط آب و هواي گرم هم حالت جامد خود را حفظ مي کنند که استفاده از آنها را در تابستان بسيار مناسب مي سازد. بسياري از کانسيلرهاي مدادي براي مسافرت هم مناسب هستند.
براي داشتن يک آرايش شيک و زيبا نياز به يک زيرسازي عالي داريد. شايد تا بحال از کانسيلر براي پوشاندن جاي زخم يا جوش استفاده ميکرده ايد . در اين مطلب براي شما کانسيلر و انواع آن را معرفي و روش صحيح استفاده آن را بيان ميکنيم.

نحوه استفاده از کانسيلر (How to Use Concealer)

استفاده از اين محصول امروزه از واجبات آرايش است و به اندازه استفاده از فونداسيون و کرم پودر مهم ميباشد. به کمک اين محصول شما ميتوانيد نقاط تيره ، قرمز ، رگها و جاي زخمها را بپوشانيد
کانسيلرها در واقع کرم پودرهاي فشرده روشن و رنگي هستند که شما ميتوانيد آنها را قبل و يا بعد از کرم پودر استفاده کنيد ولي توصيه من بعد از کرم پودر است .اين مواد معمولا يک درجه از رنگ کرم پودر استفاده شده بايد روشن تر باشد. اگر خيلي روشن تر از کرم پودر باشد به جاي پوشانندگي لکه‌هاي تيره را بيشتر نشان خواهد داد. اين محصولات در واقع عيوب صورت رو ميپوشانند.عيوب صورت مثل گودي و سياهي اطراف چشم,مث لک‌هاي تيره روي صورت و..

کانسيلرها در انواع مختلفي وجود دارند

رژلبي جامد

اين کانسيلرها معمولا براي اطراف چشم کاربرد دارن اما اگر پوست خشکي دارين اين نوع محصول براي شما مناسب نبيست!کار با اين محصول کمي‌سخته ,براي همين بايد با استفاده از پد مخصوص آرايشي اون رو به صورتتون بزنيد.

حجيم جامد مدل سايه اي

اين نوع محصول رو با استفاده از قلم مو بايد استفاده کرد , و نوع خوبي هست ولي خيلي زود تموم ميشه چون مقدارش کم هست! ازين نوع محصول بيشتر براي گريم سينمايي استفاده ميشه.

زير چشم

بسياري از تغيير رنگ چهره، به دلايل مختلفي از جمله ژنتيک تا کم خوابي، زير چشم‌ها اتفاق مي‌افتد. استفاده از کانسيلر با ضربات آرام به دور چشم باعث مي‌شود سايه اي روشن تر از رنگ اصلي پوستتان دور و اطراف چشم به وجود بيايد و باعث مي‌شود نگاه شما تازه‌تر و هوشيارتر بنظر برسد.

در اطراف بيني

يک بايد براي کساني که خيلي فعالند. قسمت اطراف سوراخ‌هاي بيني به علت‌هاي مختلفي از جمله تنفس و آلرژي فصلي ممکن است قرمز شوند که اين اتفاق باعث مي‌شود بيني ما بزرگتر از چيزي که هست بنظر برسد. استفاده از کانسيلر بر روي بيني (که قبلا خوب به آن کرم مرطوب کننده زده‌ايد) باعث يکدست شدن رنگ پوستتان مي‌شود و باعث مي‌گردد تا در فصل گرده افشاني گل‌ها، ديگر شبيه يک دلقک نباشيد! سعي کنيد از يک کانسيلر با پوشانندگي بالا و داراي قلم استفاده کنيد تا ظاهر يکدست‌تري بدست بياوريد.

روي لک‌ها

کانسيلر بهترين دوست پوست‌ هاي مستعد جوش است. هنگامي‌که لايه‌ي ضخيم کرم پودر باعث ايجاد يک ظاهر مصنوعي و گچي روي صورت مي‌شود، استفاده از کانسيلر بصورت پراکنده به روي لکه‌ها و جاي جوش‌ها يک راه عالي براي پوشاندن تمام چيزهايي ست که کسي نمي‌خواهد ببيند، بدون اينکه قسمت‌هاي صاف و بدون لک پوستتان را زير لايه‌اي از کرم بپوشانيد. براي اين موارد مي‌توانيد از کانسيلر‌هاي مدادي استفاده کنيد تا لکه‌هاي قرمز را بدون هيچ کثيف کاري و با ظرافت بپوشانيد. نکته: براي يک دست کردن قسمتي که از کانسيلر استفاده کرده‌ايد با بقيه پوستتان، از پودر استفاده کنيد تا بهتر بنظر برسيد.

قيمت حدودي انواع کانسيلر (Price of Kinds of Concealer) و قيمت کرم کانسيلر (Price of Cream Concealer)

Flormar کانسيلر جامد بژ روشن 03
145,000 ريال
Flormar قيمت کانسيلر (Price of Concealer) جامد کرم عاجي روشن 01
145,000 ريال
Farmasi کرم دور چشم BB – Light to Medium/ SPF 15/ 2ml
330,000 ريال
Beyu کانسيلر بژ Hydro Miracle 4 / 3ml
384,000 ريال

بهترين مارک کانسيلر (The Best Brand of Concealer)

BB – Light to Medium اين محصول با آزمايش هاي متعدد مورد تاييد متخصصان چشم است و هيچ خطري براي چشم ها نخواهد داشت؛ بنابراين شما با هر نوع پوستي مي توانيد از آن استفاده کنيد. استفاده دوباره در روز و تجديد آن هم هيچ مشکلي براي پوست شما ايجاد نمي کند عکس کانسيلر (Image of Concealer) مربوطه را ميتوانيد در سايت ببينيد.

Flormar کانسيلر جامد بژ روشن

اين کاور دور چشم مايع با فرمول ضدحساسيت و چروک در مدت کوتاهي خط و خطوط اطراف چشم هاي تان را به حداقل مي رساند و با پوشش عالي تا ساعت ها چشم هايي بي نقص و زيبا براي تان به ارمغان مي آورد.
بهترين استفاده اي که مي توان از هر محصول زيبايي داشت اين است که از آن براي خوش حالت کردن اجزاي صورت استفاده شود. پس بهتر است با دقت به ترکيبات يک محصول از آن براي پوشاندن نواقص پوستي خود استفاده کنيد. کانسيلر آرايشي رولون بين مصرف کنندگان محبوبيت زيادي دارد. اين کانسيلر غني شده با ويتامين C و عصاره شيرين بيان، نقش بسيار موثري در کاهش لک ها، چروک، پيري و بي رنگي هاي پوستي دارد.


لوازم آرایشی ,