لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم

کوسن گرد انگلیش هوم English home کد 28530
39 %
کوسن گرد انگلیش هوم English home کد 28530

کوسن گرد انگلیش هوم English home کد 28530 مناسب برای مبلمان هال ، پذیرایی و ... ساخت کشور ترکیه

49,000   تومان 30,000   تومان

نامحدود

2 خرید انجام شده

کوسن طرح گل رز تک تک انگلیش هوم English home
49 %
کوسن طرح گل رز تک تک انگلیش هوم English home

کوسن طرح گل رز تک تک انگلیش هوم English home از جنس پارچه با کیفیت بالا و طرح عالی گلگلی گل رز

56,000   تومان 29,000   تومان

نامحدود

0 خرید انجام شده

کوسن طرح پرنده انگلیش هوم English home کد 28582
17 %
کوسن طرح پرنده انگلیش هوم English home کد 28582

کوسن طرح پرنده انگلیش هوم English home کد 28582 ساخت شرکت انگلیش هوم ترکیه

49,000   تومان 41,000   تومان

نامحدود

2 خرید انجام شده

مجسمه herdekora مدل فرشته سایز کوچک
44 %
مجسمه herdekora مدل فرشته سایز کوچک

مجسمه فرشته ، سایز کوچک برند Herdekora ساخت ترکیه

30,000   تومان 17,000   تومان

نامحدود

2 خرید انجام شده

رومیزی انگلیش هوم English home
15 %
رومیزی انگلیش هوم English home

رومیزی انگلیش هوم English home با طرح بته جقه ساخت شرکت انگلیش هوم ترکیه

تمام شد

نامحدود

2 خرید انجام شده

ست شیرینی پزی انگلیش هوم English home صورتی
14 %
ست شیرینی پزی انگلیش هوم English home صورتی

ست شیرینی پزی انگلیش هوم English home صورتی دارای اقلام متنوع و مختلف مناسب برای کیک ، شیرینیو پخت نان

تمام شد

نامحدود

2 خرید انجام شده

سبد قلاب بافی انگلیش هوم English home
23 %
سبد قلاب بافی انگلیش هوم English home

تمام شد

نامحدود

0 خرید انجام شده

ست 4 تایی مداد فشاری انگلیش هوم English home
11 %
ست 4 تایی مداد فشاری انگلیش هوم English home

ست 4 تایی اتود ساخت شرکت انگلیش هوم ترکیه English Home با طراحی زیبا و رنگارنگ

تمام شد

نامحدود

2 خرید انجام شده

لیوان قاشق دار انگلیش هوم English home
14 %
لیوان قاشق دار انگلیش هوم English home

لیوان قاشق دار انگلیش هوم English home از جنس سرامیکی و طراحی فوق العاده گلگلی انگلیش هوم

تمام شد

نامحدود

1 خرید انجام شده

ست کوسن و رانر انگلیش هوم
8 %
ست کوسن و رانر انگلیش هوم

ست کوسن و رانر برند انگلیش هوم English Home ترکیه با طراحی فوق العاده زیبا

تمام شد

نامحدود

8 خرید انجام شده

قاب انگلیش هوم English home سایز متوسط کد 27515
52 %
قاب انگلیش هوم English home سایز متوسط کد 27515

قاب انگلیش هوم English home سایز متوسط کد 27515 مناسب برای تزیین منزل با طرح زیبای فوق العاده محصولات انگلیش هوم

تمام شد

نامحدود

8 خرید انجام شده

ست مداد ، تراش و پاکن انگلیش هوم English home
38 %
ست مداد ، تراش و پاکن انگلیش هوم English home

ست 3 تکه مداد ، تراش و پاکن انگلیش هوم English Home

تمام شد

نامحدود

0 خرید انجام شده

کوسن طرح گل بوته ای انگلیش هوم English home
15 %
کوسن طرح گل بوته ای انگلیش هوم English home

کوسن طرح گل بوته ای انگلیش هوم English home از جنس پارچه ای با طراحی فوق العاده زیبا و گلگلی

تمام شد

نامحدود

2 خرید انجام شده

کوسن سنتی ترک
25 %
کوسن سنتی ترک

کوسن سنتی مناسب برای اتاق خواب یا پذیرایی ساخت کشور ترکیه با طرح و نقش عالی

تمام شد

نامحدود

6 خرید انجام شده

طرز فکر اشتباه درباره لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home

خیلی از توصیه‌هایی که از دوستان و آشنایان درباره علت بدخوابی و راه حل‌های داشتن خوابی راحت می‌شنویم، در واقع ریشه‌ای درست و علمی ندارند و افسانه‌ای بیش نیستند.
در این مطلب ما نکاتی را مطرح می‌کنیم که به شما در خرید کالاهای مرتبط با خواب توسط لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم کمک می‌کند.

لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم۱: ‌ سفتی لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم مهم‌ترین عنصر در انتخاب آن است

حقیقت این است که پیش از هر کاری شما باید لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home پیدا کنید که از مواد مناسب ساخته شده باشد. بسیاری از برندهای مطرح تشک محصول خود را با استفاده از ترکیبات مصنوعی می‌سازند. اگرچه قیمت تمام‌شده این تشک‌ها از تشک‌های طبیعی کمتر است اما در اکثر لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های مصنوعی هوا بخوبی جریان پیدا نمی‌کند.
راحت‌ترین لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ها آن‌هایی هستند که روکششان از مواد طبیعی مانند پشم، پنبه، و لاتکس ساخته شده است. این نوع تشک‌ها دارای عایق خوبی هستند و هوا به راحتی در آن‌ها جریان پیدا می‌کند. لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم که در طول زمستان گرم می‌ماند‌‌ همان تشکی است که در تابستان نیز خنک می‌ماند.
برای مثال پشم دمای بدن را در طول خواب تنظیم می‌کند و رطوبت را از بدن می‌گیرد. هر فرد در طول شب حدود ۵۰۰ میلی‌لیتر آب از دست می‌دهد که این مسئله به دلیل تعرق و تنفس است. پشم رطوبت را از بدن می‌گیرد و این امر باعث خواب بهتر می‌شود. این مسئله در ماه‌های سرد منجر به گرمای بیشتر و در ماه‌های گرم منجر به سرمای بیشتر می‌شود.
اگر با توجه به توان مالیتان قادر به خرید لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم‌ Bedding and entertainment English Home هایی با ترکیبات مصنوعی هستید، گزینه‌های زیادی در بازار پیش روی شماست.
کیفیت لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های مصنوعی از روی تعداد فنرهای آن‌ها مشخص می‌شود. این فنر‌ها از طریق فوم‌ها و الیاف‌ مصنوعی یا طبیعی به هم وصل می‌شوند. هر چه الیاف موجود در لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌ها طبیعی‌تر باشد، هوا بهتر در درون لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌ها جریان می‌یابد.
برای این‌که با توجه به میزان پولتان برای خرید بتوانید بهترین لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم را انتخاب کنید و بخرید، بهتر است سراغ لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم های مصنوعی بروید و سپس آن را با یک روکش ساخته شده از مواد طبیعی روکش کنید.

افسانه شماره ۲: اگر به پشم یا لاتکس آلرژی دارید، نمی‌توانید از لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home ‌های طبیعی استفاده کنید.

اگرچه محبوبیت لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌هایی که از مواد طبیعی ساخته شده‌اند روزبه‌روز افزایش می‌یابد اما همیشه این مسئله در مورد آن‌ها وجود دارد که افرادی که آلرژی دارند نمی‌توانند از این نوع لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌ها استفاده کنند. خبر خوب این است که این مواد آلرژی‌زا ارتباط مستقیمی با بدن فرد ندارند.
در واقع این مسئله ربطی به خود ماده ندارد. افراد به لاتکس آلرژی ندارند بلکه به پروتئینی که در فرایند تولید بر روی سطح لاتکس باقی می‌ماند آلرژی دارند. امروزه کمپانی‌های تولید‌کننده لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم، لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های لاتکسی را تولید می‌کنند که عاری از هرگونه پروتئین آلرژی‌زا است.
به همین دلیل، بسیاری از افرادی که فکر می‌کنند به ماده خاصی آلرژی دارند می‌توانند از لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های طبیعی به راحتی و بدون مشکل استفاده کنند. آن‌چه که باعث واکنش آلرژیک در هنگام خواب می‌شود مواد موجود در لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم نیستند بلکه گرد و غبار و سلول‌های مرده پوستی هستند که روی بالش و لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم کهنه و قدیمی جمع شده‌اند. برای حل این مشکل بهتر است بالش و لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم خود را ضد آلرژی کنید.
بدین منظور، بالش‌ها و لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home ‌های خود را با پوشش‌های محافظتی روکش کنید. این روکش‌ها از پارچه‌های طبیعی و مصنوعی مختلفی تولید می‌شوند. آن‌ها را در دمای بالا بشویید.
بعد از استفاده از محافظ بالش و محافظ تشک اکنون نوبت به آن رسیده که روتختی و روبالشی‌های خود را انتخاب کنید.

افسانه شماره ۳: هر چه تعداد گره‌ها لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home بیشتر باشد، روکش شما راحت‌تر است.

این مسئله درست نیست اما صنعت تولید لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم دوست ندارد شما از چنین موضوعی آگاه باشید. برای مثال هوا در روکشی با ۱۰۰۰ گره کمتر از روکشی با ۴۰۰ گره جریان می‌یابد.

افسانه شماره ۴: هرگز نباید لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home های زیادی روی تخت‌خواب شما باشد.

این حرف درست نیست. هر چه تخت‌خواب شما بزرگ‌تر باشد از تعداد لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم بیشتری می‌توانید استفاده کنید. راحتی شما در این امر بسیار تعیین‌کننده است. انتخاب لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم یک مسئله شخصی است اما این‌که بالش از چه ماده‌ای ساخته شده باشد بسیار مهمتر و اثرگذارتر است.
لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم‌هایی که از موادی مانند پر و لاتکس طبیعی ساخته شده‌اند برای اکثر افراد راحت هستند زیرا نه تنها نرم هستند بلکه هوا در آن‌ها به خوبی جریان پیدا می‌کند و مانند فوم پلی‌یورتان یا دیگر پرکننده‌های مصنوعی گرم نمی‌شوند.
مطالعات نشان می‌دهد که ۹۸ درصد از مردمی که فکر می‌کنند به پر آلرژی دارند، اشتباه می‌کنند. آن‌ها در واقع به گرد و غبار، شوره سر، و چربی سر که در لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم جمع می‌شوند آلرژی دارند.
برای دوری از مواد آلرژی‌زا، لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های پری بخرید که کیفیت بیشتری دارند و در فرایند ساخت آن‌ها مواد آلرژی‌زا از پارچه پاک شده‌اند.
همچنین توجه داشته باشید که در چه حالت بدنی می‌خوابید؟ پاسختان به این سوال بسیار مهم است زیرا به انتخاب لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم مناسب کمک می‌کند.
افرادی که شانه‌های پهن دارند و به پهلو می‌خوابند باید از لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های ضخیم استفاده کنند، در حالی که افرادی که هیکل کوچکی دارند و روی شکم خود می‌خوابند باید از لوازم خواب و پذیرایی انگلیش هوم ‌های نازک استفاده کنند. نمایندگی انگلیش هوم در استانبول English Home representation in Istanbul و نمایندگی انگلیش هوم در تهران English Home representation in Tehran گزینه مناسب برای خرید این جنس می باشد

افسانه شماره ۵: هر چه محصولات انگلیش هوم Bedding and entertainment English Home سنگین‌تر باشد، بدن گرم‌تر می‌شود.

در حقیقت محصولات انگلیش هوم که به سبکی یک پر است از همه محصولات انگلیش هوم ‌ها گرم‌تر است. پر براساس قدرت‌ پُرکنندگی طبقه‌بندی می‌شود. هر چه قدرت پرکنندگی بیشتر باشد، محصولات انگلیش هوم گرم‌تر است. به بیان دیگر، هرچه تعداد پر در یک محصولات انگلیش هوم بیشتر باشد و به طور یکنواخت پخش شده باشد، محصولات انگلیش هوم گرم‌تر می‌شود. محصولات انگلیش هوم‌های پر بهترین گزینه هستند زیرا هم سبکند و هم گرم. تنها چیزی که در این مورد اهیمت دارد یکنواخت پخش شدن پر‌ها درون محصولات انگلیش هوم است.
بسیار خب، افسانه‌بافی کافی است؛ بیایید از خوابیدن با محصولات انگلیش هوم لذت ببریم!
اتاق خواب خود را با رنگ‌های مورد علاقه‌تان دکور کنید و محصولات انگلیش هوم خود را با یک نور‌پردازی خوب کامل کنید.
ارتفاع میز کنار محصولات انگلیش هوم باید هم‌اندازه ارتفاع سطح تشک باشد. روی میز کناری یک چراغ زیبا قرار دهید که بتواند قسمتی از میز را روشن کند. سعی کنید این چراغ دارای درجه‌های روشنایی مختلفی باشد تا هر موقع که خواستید میزان روشنایی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
امروزه انگلیش هوم در ترکیه English Home in Turkey و انگلیش هوم تهران English Home Tehran یا انگلیش هوم مشهد English Home Mashhad برای خرید محصولات انگليش هوم Products English Home یافت می شود

راهکارهایی برای داشتن تخت خوابی مانند تخت خواب هتل فروشگاه انگلیش هوم English Store Home

شما به راحتی می توانید احساسی که از خوابیدن روی تخت خواب هتل دارید روی تخت خود در خانه نیز تجربه کنید. درست است تکنیک هایی که استفاده می شود تمام اتاق هتل را بازسازی نمی کند اما استراحت شبانه بهتری را تجربه خواهید کرد.

1. هر چیزی را که روی تخت هست، بردارید.

• برای به دست آوردن تجربه ی سپری کردن یک شب در هتل، می بایست از ابتدا شروع کنید.
• ملحفه ای تمیز، سفید و راحت را تصور کنید.

2. به ملحفه ی تمیز متوسل شوید. برای ایجاد بهترین احساس در خود از ملحفه تمیز استفاده کنید.

• هیچ چیز آرامش بخش تر از دراز کشیدن روی ملحفه ی تمیز نخواهد بود. با ملحفه ی تمیز احساس تازگی خواهید کرد.

3. بالش، ملافه و پتوی خود را جمع کنید.

• بالش، ملحفه و پتوی خود را جمع کرده و در کنار تخت قرار دهید.
• سعی کنید همه چیز را مرتب و در جای خود نگه دارید.
• به عنوان مثال، ملحفه و پتو را کناری بگذارید تا زمانی که به آن ها نیاز دارید از آن ها استفاده نمایید. ملحفه ها و روبالشی ها را جایی نزدیک هم قرار دهید.
• می توانید روبالشی و روتختی های خود را اتو کنید. با اتو کشیدن از شرچین و چروک ها خلاص می شوید و استراحت روی سطحی صاف را تجربه خواهید کرد.
• برای ایجاد رختخوابی با کیفیت رختخواب هتل می بایست ملحفه(روتختی) ای متناسب با اندازه تخت خود انتخاب کنید. وزن لحاف و ملحفه هم مهم است. هتل ها معمولا از لحاف و ملحفه ای با وزن متوسط استفاده می کنند.(پتو و ملحفه نباید زیاد سنگین و یا زیاد سبک باشد که حالت گرمادهی خود را از دست بدهد.
• تعداد تاروپودهای به کار رفته در تولید ملحفه تا اندازه ای تعیین کننده ی راحتی آن می باشد. اما نوع مواد مورد استفاده در تولید ملحفه(جنس ملحفه) عامل مهم تری می باشد. ملحفه هایی با تعداد تارو پود بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ تقریبا ملحفه های با کیفیتی هستند.
• ملحفه ای که در تولید آن از نخ پنبه ای مصری استفاده شده است نرم تر و در عین حال گران تر خواهد بود.گرچه نخ پیما نیز راحت است اما مسلما کیفیت نخ مضر را نخواهد داشت.

4. مطمئن شوید که تشک تان عاری از هرگونه خاک و گرد و غبار است و تشک تان کاملا تمیز است.

• اگر لکه ای روی تشک شما وجود دارد با استفاده از پاک کننده های لکه، آن ها را برطرف نمایید.
• با از بین بردن لکه ها، از شر بیماری ها و عفونت هایی که ممکن است باعث ایجاد آلرژی شوند و بر خواب شما تاثیر بگذارند، خلاص می شوید.
• احساس بهتری خواهید داشت وقتی بدانید ملحفه زیر شما عاری از هرگونه کثیفی می باشد.

اگر قصد خرید وسائل انگلیش هوم ترکیه را از نمایندگی انگلیش هوم در ایران را دارید ، باید بدانید که سایت ایران سنتر نمایندگی انگلیش هوم در ایران میباشد ، خرید محصولات انگلیش هوم از نمایندگی انگلیش هوم مشهد و نمایندگی انگلیش هوم در ایران و سایت ایران سنتر امکان پذیر میباشد ، فروش محصولات انگلیش هوم ترکیه با قیمتی عالی را فقط و فقط از ما بخواهید.


لوازم دکوری انگلیش هوم ,   لوازم شخصی انگلیش هوم ,   لوازم الکترونیکی انگلیش هوم ,   لوازم بهداشتی انگلیش هوم ,   لوازم آشپزخانه انگلیش هوم ,   لوازم تحریر انگلیش هوم ,   فرش انگلیش هوم ,   نمایندگی انگلیش هوم ,   انگلیش هوم ,