زیرپوش مردانه

زیرپوش مردانه Men’s Underwear

زیرپوش مردانهMen’s Underwear از تن‌پوش‌هایی است که بیشتر مردهای مسن از آن استفاده می‌کنند و نسل جدید تمایل چندانی به پوشیدن آن ندارند؛ اما بهتر است در هوای گرم و زمان‌هایی که امکان تعریق بدن بیشتر می‌شود، حتما همه آقایان زیرپوش مردانه بپوشند... اهمیت زیر پوش مردانه برای آقایان ورزشکار یا آنهایی که در محیط‌های گرم مانند آشپزخانه‌ها مشغول فعالیت هستند و بدن‌شان تعریق بیشتری دارد، بیشتر است. اگر شما اهل پوشیدن زیرپوش نیستید یا دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره بایدها و نبایدهای این لباس داشته باشید، این هفت نکته را با دقت بخوانید:

زیر پوش مردانه Men’s Underwear و جذب عرق

بهتر است زیرپوش مردانه ‌ها نخی باشد زیرا زیرپوش مردانه ‌های نخی، حداکثر جذب عرق را دارند و امکان باقی‌ماندن دانه‌های عرق و ایجاد ناراحتی‌ و حساسیت پوستی را به حداقل می‌رسانند. باقی ماندن دانه‌های عرق روی پوست می‌تواند باعث ایجاد برخی از انواع قارچ‌های پوستی شود. این قارچ‌ها ممکن است در فصل‌های بهار و تابستان یا در روزهای گرم‌تر سال به دلیل افزایش تعریق، لکه‌هایی روی پوست ایجاد کنند. لکه‌های قارچی با استفاده از شامپوهای ضدقارچ بسیار کمتر می‌شوند و حتی از بین می‌روند، ولی آقایان می‌توانند به راحتی و با پوشیدن یک زیرپوش مردانه ساده نخی، از ایجاد قارچ و لک پوستی در اثر تعریق پیشگیری کنند.

زیر پوش مردانه Men’s Underwear و جلوگیری از جوش کمری

گاهی عرق‌كردن باعث ایجاد ‌جوش‌هایی در ناحیه کمر می‌شود. کسانی که در محیط‌های گرم کار می‌کنند یا افرادی مانند راننده‌ها و حتی کارمندها که در طول روز برای مدت طولانی روی صندلی می‌نشینند و کمرشان به دلیل تماس مداوم با پشتی صندلی، عرق می‌کند و دچار عرق‌جوش می‌شوند و می‌توانند با پوشیدن زیرپوش مردانه ‌های نخی، این واکنش پوستی را به شدت کاهش دهند.

زیرپوش مردانه Men’s Underwear و رفع تماس پوستی

وقتی آقایان زیرپوش مردانه مناسب نخی زیر پیراهن مردانه خود می‌پوشند، میزان تماس پوستی خود را با پیراهنی که شاید از جنس موادمصنوعی یا چند روز شسته نشده باشد،‌ به حداقل می‌رسانند. به این ترتیب، بهداشت پوست بدن بهتر رعایت می‌شود.

زیرپوش مردانه Men’s Underwear و دوری از آلودگی‌ها

بهتر است آقایان، زیرپوش مردانه های خود را هر روز یا حداكثر یک روز در میان تعویض کنند. این کار باعث می‌شود پوست آنها همیشه با یک پارچه نخی تمیز در تماس باشد. این پاکیزگی، امکان تماس هرگونه آلودگی را با پوست کم می‌کند و کمتر دچار حساسیت و جوش‌های پوستی‌ می‌شوند.

زیرپوش مردانه Men’s Underwear و کاهش ناراحتی پوستی

جنس زیرپوش مردانه باید صددرصد نخ باشد تا بهتر رطوبت را جذب كند. زیرپوش مردانه ‌هایی با الیاف مصنوعی نمی‌توانند رطوبت و عرق بدن را خوب جذب کنند و در نتیجه امکان ابتلا به ناراحتی‌های پوستی هم کاهش نمی‌یابد. به علاوه ممکن است بدن به الیاف مصنوعی زیرپوش مردانه هم واکنش نشان دهد.

زیر پوش مردانه Men’s Underwear رکابی یا آستین‌دار؟

ممكن است این سوال برای آقایان پیش آید که پوشیدن زیرپوش مردانه ‌های رکابی بهتر است یا آستین‌دار؟ در پاسخ باید گفت انتخاب نوع زیرپوش مردانه رکابی یا آستین‌دار، به خود فرد بستگی دارد. برای افرادی که تعریق زیر بغلشان خیلی زیاد است، زیرپوش مردانه ‌های آستین‌دار مناسب‌تر است زیرا آستین زیرپوش مردانه مقداری از این تعریق را جذب می‌كند. اما اگر تعریق زیر بغل زیاد نیست،‌ می‌توان بدون دغدغه از زیرپوش مردانه ‌های رکابی استفاده كرد.

زیرپوش مردانه Men’s Underwear چه رنگی؟

بهتر است تمام آقایان از زیرپوش مردانه ‌های نخی سفیدرنگ که احتمال ایجاد واکنش پوستی نسبت به آنها بسیار كم است، استفاده کنند؛ زیرا احتمال ایجاد حساسیت‌ به رنگ زیرپوش مردانه ‌های رنگی وجود دارد. این توصیه برای افرادی که زمینه ابتلا به حساسیت پوستی دارند، جدی‌تر است. آنچه درباره زیرپوش مردانه باید بدانید ! Anything you should know About Men’s Underwear زیرپوش مردانههمیشه خشک و تمیز باشد. پاره نباشد. پارگی لباس زیر ، موجب دسترسی سریع و مستقیم به قسمت حساس اندام جنسی می شود. علاوه بر این بیرون افتادن اندام جنسی از قسمت پارگی لباس ، موجب تحریک آن می شود.
زیرپوش مردانهاز کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر زیرپوش مردانه به اندازه کافی داشته باشید ، آن را زود به زود عوض می کنید و به راحتی هم آن را دور می اندازید. نترسید . اسراف نمی شود . در این مورد با گشاده دستی هر چه بیشتر عمل کنید .
خیلی ها به دلیل این که زیرپوش مردانه در معرض دید دیگران نیست ، زیرپوش مردانه را تا چندین سال به بدترین وضع نگه می دارند . شما خیلی محترمید و زیرپوش مردانه هم باید در شانتان باشد . زیرپوش مردانه آبکش شده و از جنگ جهانی برگشته ، چرک مد شده … در شان شما نیست. شخصی تنها در اتاقی بسیار مودبانه نشسته بود و مشغول مطالعه بود. به او گفتند: اینجا که کسی نیست .
چرا راحت نمی نشینی ؟ گفت : خودم که هستم ! انسان باید احترام و کرامت انسانی خودش را در بالاترین حد ممکن رعایت کند . لذا در مورد لباس نیز به نحوی که گفته شد ، عمل کنید. اگر از نظر توان مالی مشکل دارید ، هر از گاهی زیرپوش مردانه خود را بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود.
لباس زیر مردانهخود را تعمیر کنید و همچنین می توانید برای خود لباس زیر مردانه بدوزید. به جنس لباس زیر مردانه تان هم توجه کنید . برای لباس زیر مردانه بهتر است ازجنس نخی معمولی استفاده کنید.شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباس های زیر خانم ها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته می شوند. برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر.

نقش لباس زیر مردانه در تحریک جنسی Role Of Men’s Underwear in Sexual Arousal

برخی از رنگ های لباس زیر مردانه زیر وقتی پوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص، بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند. پوشیدن این گونه لباس زیر مردانه توصیه نمی شود، فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباس های زیر استفاده کنید ؛علاوه بر این معمولا در ساخت اینگونه لباس زیر مردانه به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند، لذا موجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی می شود.
لباس زیر مردانهنقش بسیار مهمی در تحریک افراد دارد. همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن اینگونه لباس زیر مردانه بطور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک میکند و او را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده میکند.
پس بهترین لباس زیر مردانه، لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد . هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد ، برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است . البته این توصیه برای تمام اشخاص است

نکات بهداشتی در ارتباط با لباس زیر مردانه Sanitary Tips About Men’s Underwear

1- هر روز لباس زیر مردانه خود را عوض کنید.
2-لباس زیر مردانه خود را جدا از سایر لباسها و جدا از لباسهای زیر دیگران بشوئید.
3-به هیچ وجه از لباس زیر مردانه دیگران حتی نزدیکان استفاده نکنید.
4- لباس زیر مردانه خود را حتما در آفتاب خشک کنید چرا که آفتاب بهترین ضدعفونی کننده است در صورت عدم امکان با اتوی داغ آنها را اتو کنید.
5-بهتر است كه لباس زیر مردانه به رنگ روشن-مخصوصا سفید- باشد تا تغییرات ترشحات به آسانی تشخیص داده شود.

زیرپوش در جدول علم و فناوری

زیرپوشزنانه Women's sweatshirts نیز همچون لباس بارداری ضدامواج یکی از جدیدترین نوآوری‌ها و تکنولوژی‌ها در ترکیب الیاف پنبه، پلی‌استر و نقره می‌باشد. در ساخت این لباس به‌گونه‌ای عمل شده تا هم به‌عنوان لباس زیر ضد امواج دارای خواص دیگر ازجمله خواص ضد باکتری و ضد قارچ و ضد بو نیز باشد.

زیرپوش مردانه نانو Mens Nano Underwear

زیرپوشرکابی، رکابی یا عرق‌گیر است که به شکل بی‌آستین زیرپوش توری مردانه Men's lace corset دوخته می‌شود. زیرپوش نانو رکابی هم توسط زنان و هم مردان استفاده می‌شود. همچنین ورزشکاران و به ویژه ورزشکاران دو و میدانی و ورزش سه‌گانه از زیرپوش مردانه نیکو Mens Nico استفاده می‌کنند. دربسیاری از کشورها پوشیدن این لباس به عنوان لباسی غیررسمی در عموم پذیرفته شده است در حالیکه در ایران تنها به عنوان پوششی در فضای خصوصی و یا ورزشی به کار می‌رود و توسط تولیدی زیرپوش مردانه Manufacturer of underwear for men در ایران عرضه می گردد که تنوع اجناس این تولیدی ها در زیرپوش مردانه یقه خشتی Mens Polo adobe ( زیرپوش یقه خشتی Half-collar adobe ) بیشتر است.

کلمات کلیدی مرتبط :

لباس زیر مردانه مارک - زیرپوش در جدول - زیرپوش زنانه - زیرپوش توری مردانه - زیرپوش مردانه نانو - فروشگاه اینترنتی شورت مردانه - لباس زیر مردانه ترک - ست لباس زیر مردانه


لباس مردانه ,   لباس راحتی ,   لباس زیر ,   لباس خواب مردانه ,