زیرپوش

زیرپوش Underwear

در هوای گرم و زمان‌هایی که امکان تعریق بدن بیشتر می‌شود، حتما همه آقایان زیرپوش Underwear بپوشند… اهمیت زیرپوش برای آقایان ورزشکار یا آنهایی که در محیط‌های گرم مانند آشپزخانه‌ها مشغول فعالیت هستند و بدن‌شان تعریق بیشتری دارد، بیشتر است. اگر شما اهل پوشیدن زیرپوش نیستید یا دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره بایدها و نبایدهای این لباس داشته باشید، این هفت نکته را با دقت بخوانید:

جذب عرق

بهتر است زیرپوش‌ Underwear ها نخی باشد زیرا زیرپوش‌های نخی، حداکثر جذب عرق را دارند و امکان باقی‌ماندن دانه‌های عرق و ایجاد ناراحتی‌ و حساسیت پوستی را به حداقل می‌رسانند. باقی ماندن دانه‌های عرق روی پوست می‌تواند باعث ایجاد برخی از انواع قارچ‌های پوستی شود. این قارچ‌ها ممکن است در فصل‌های بهار و تابستان یا در روزهای گرم‌تر سال به دلیل افزایش تعریق، لکه‌هایی روی پوست ایجاد کنند. لکه‌های قارچی با استفاده از شامپوهای ضدقارچ بسیار کمتر می‌شوند و حتی از بین می‌روند، ولی آقایان می‌توانند به راحتی و با پوشیدن یک زیرپوش ساده نخی، از ایجاد قارچ و لک پوستی در اثر تعریق پیشگیری کنند.

جلوگیری از جوش کمری

گاهی عرق‌کردن باعث ایجاد ‌جوش‌هایی در ناحیه کمر می‌شود. کسانی که در محیط‌های گرم کار می‌کنند یا افرادی مانند راننده‌ها و حتی کارمندها که در طول روز برای مدت طولانی روی صندلی می‌نشینند و کمرشان به دلیل تماس مداوم با پشتی صندلی، عرق می‌کند و دچار عرق‌جوش می‌شوند و می‌توانند با پوشیدن زیرپوش‌های نخی، این واکنش پوستی را به شدت کاهش دهند.

رفع تماس پوستی

وقتی آقایان زیرپوش مناسب نخی زیر پیراهن مردانه خود می‌پوشند، میزان تماس پوستی خود را با پیراهنی که شاید از جنس موادمصنوعی یا چند روز شسته نشده باشد،‌ به حداقل می‌رسانند. به این ترتیب، بهداشت پوست بدن بهتر رعایت می‌شود.

دوری از آلودگی‌ها

بهتر است آقایان، زیرپوش Underwear ‌های خود را هر روز یا حداکثر یک روز در میان تعویض کنند. این کار باعث می‌شود پوست آنها همیشه با یک پارچه نخی تمیز در تماس باشد. این پاکیزگی، امکان تماس هرگونه آلودگی را با پوست کم می‌کند و کمتر دچار حساسیت و جوش‌های پوستی‌ می‌شوند.

کاهش ناراحتی پوستی

جنس زیرپوش Underwear باید صددرصد نخ باشد تا بهتر رطوبت را جذب کند. زیرپوش‌هایی با الیاف مصنوعی نمی‌توانند رطوبت و عرق بدن را خوب جذب کنند و در نتیجه امکان ابتلا به ناراحتی‌های پوستی هم کاهش نمی‌یابد. به علاوه ممکن است بدن به الیاف مصنوعی زیرپوش هم واکنش نشان دهد.

رکابی یا آستین‌دار؟Underwear

ممکن است این سوال برای آقایان پیش آید که پوشیدن زیرپوش‌های رکابی بهتر است یا آستین‌دار؟ در پاسخ باید گفت انتخاب نوع زیرپوش رکابی یا آستین‌دار، به خود فرد بستگی دارد. برای افرادی که تعریق زیر بغلشان خیلی زیاد است، زیرپوش‌های آستین‌دار مناسب‌تر است زیرا آستین زیرپوش مقداری از این تعریق را جذب می‌کند. اما اگر تعریق زیر بغل زیاد نیست،‌ می‌توان بدون دغدغه از زیرپوش‌های رکابی استفاده کرد.

Underwear چه رنگی؟

بهتر است تمام آقایان از زیرپوش‌های نخی سفیدرنگ که احتمال ایجاد واکنش پوستی نسبت به آنها بسیار کم است، استفاده کنند؛ زیرا احتمال ایجاد حساسیت‌ به رنگ زیرپوش‌های رنگی وجود دارد. این توصیه برای افرادی که زمینه ابتلا به حساسیت پوستی دارند، جدی‌تر است.

زیرپوش Underwear خود را چگونه انتخاب کنید!

همان‌اندازه که با انتخاب صحیح یک لباس و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش می‌یابد ، به همان‌اندازه با یک انتخاب نادرست در خرید لباس و پوشیدن آن باعث می‌شوید که ظاهرتان بد به نظر برسد.مساله ی زیرپوش حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد
مساله ی زیرپوش حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد زیرا اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده را به تن داشته باشید اما باز هم بد جلوه می‌کنید
حال به نکاتی که در این مقاله آورده شده است دقت بفرمایید :
زیرپوش‌هایی با جنس دانتل ، یا لباس زیر‌های که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت برای زیرپوش هستند .
* زیرپوش Underwear هایی که به طور روزمره و در طول روز از آنها استفاده می‌کنیم باید دارای چه مشخصاتی باشند
برای زیرپوش هایی که در قصد دارید در طول روز از آنها استفاده کنید توصیه می‌کنیم زیرپوش زیرپوش هایی باشند که دارای حنس طبیعی باشند ، از جنس‌هایی که دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و ... هستند استقاده ننمایید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب می‌خواهید از این زیرپوش هایی استقاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید .
شما می‌توانید از مدل‌های مختلف زیرپوشی که تمایل دارید در طول روز استفاده نمایید تا بتوانید به راحتی و بدون هیچ کونه اذیتی به کارهای روزمره‌تان برسید .

* زیرپوش هایی که برای رفتن به یک جشن باید استفاده کنید باید دارای چه شرایطی باشند ؟

اگر زیرپوش را که قصد دارید بپوشید دکلته و یا لباس‌هایی در این سبک می‌باشد بهتر است از لباس زیر‌هایی با جنس دانتل استفاده نمایید زیرا این جنس باعث می‌شود که بالاتنه شما جالب تر و بهتر به نطر برسد .
اگر لباسی که می‌خواهید بپوشید دارای بالا تنه ی لختی می‌باشد و شما بالا تنه ی کوچکی دارید توصیه می‌کنیم از زیرپوش هایی استفاده نمایید که مخصوص بالاتنه کوچک هستند زیرا در این زیرپوش هایی لایه‌ها و پوشش‌های خاصی وجود دارد که باعث می‌شود ، کمی بالاتنه شما بزرگ تر به نطر برسد.زیرا در لباس‌های که دارا ی بالا تنه ی لختی هستند بیشترین و اولین قسمتی که دیده می‌شود بالاتنه شما می‌باشند .

اکنون به نحوه ی نگهداری از لباس زیر مردانه می‌پردازیم :

لباس زیر مردانهخود را با دست بشویید یا اگر توسط ماشین لباس شویی این کار انجام می‌دهید بهتر است برنامه ی ماشین لباس شویی را بر روی لباس‌های حساس قرار دهید زیرا اگر برنامه ی و دمای بالاتری را انتخاب کنید باعث می‌شود تا بافت لباس زیر مردانه تان آسیب ببیند و زود از بین برود.
آدم برای اینکه تمیز و مرتب به‌نظر برسد معمولا سعی می‌کند ظاهری آراسته داشته باشد و لباس‌هایی مرتب و تمیز بپوشد ولی متخصصان پوست معتقدند که لباس زیر مردانه هم به همان اندازه در سلامت و بهداشت افراد موثر است. این لباس‌ها در تماس نزدیکی با پوست ما هستند و این باعث می‌شود که در صورت رسیدگی نکردن به آنها منشأ انواع حساسیت‌ها و عفونت‌های قارچی شوند.
در کشورهای توسعه‌یافته، تمهیدات و استاندارهای خاصی را برای تولید لباس زیر مردانه رعایت می‌کنند؛‌ مثلا بهترین الیاف را جهت بافت پارچه‌های این گروه از لباس‌ها تهیه کرده و با مواد کاملا بهداشتی و استاندارد، رنگ و تکمیل می‌نمایند. به همین دلیل، قیمت این لباس‌ها بالا می‌رود. لباس زیر مردانه با جنس دانتل یا آنهایی که دارای خاصیت انعطاف‌پذیری هستند بهترین جنس و بافت محسوب می‌شوند. اگر با این جنس راحت نیستید، ما انواع نخی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که حساسیت پوستی کمتری ایجاد می‌کند. هم زیاد، هم تمیز لباس زیر مردانهاز کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس زیر مردانه به اندازه کافی داشته باشید، آن را زود به زود عوض می‌کنید و به راحتی هم آن را دور می‌اندازید. خیلی‌ها به دلیل اینکه لباس زیر مردانه شان در معرض دید دیگران نیست، آن را تا چند سال به بدترین وضع نگه می‌دارند. شما خیلی محترم‌اید و لباس زیرتان هم باید در شأن‌تان باشد. هر از گاهی لباس زیر مردانه خود را بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود. لباس زیر مردانه خود را تعمیر کنید و همچنین می‌توانید برای خود لباس زیر بدوزید. در عین حال می‌توانید برای از بین بردن میکروب‌های آن لباس زیرتان را بعد از شستشو و پیش از پوشیدن اتو کنید.
هنگام خرید تمام لباس‌های ورزشی و تمامی‌ لباس‌های زیر و لباس خواب باید در نظر داشته باشید که این لباس‌ها از جنسی تهیه شده باشند که بدن کمترین واکنش‌های حساسیتی را نسبت به آنها داشته باشد. در این رابطه محصولات نخی و کتانی بهترین جنس های پیشنهادی هستند و از خرید لباس زیر مردانه ای که از مواد نایلونی و مصنوعی تهیه شده اند باید پرهیز شود. در صورت خرید این لباس ها باید دقت کنید که حداقل لایه داخلی آنها از چه جنسی بوده و آیا در تهیه آنها استانداردهای لازم رعایت شده است یا نه؟ بهتر است برای خرید این لباس ها از فروشگاه های معتبر و یا کارگاه های تولیدی که محصولات آنها مورد تایید وزارت بهداشت است استفاده کنید. در ضمن از خرید این‌گونه لباس ها از فروشگاه های تاناکورا جدا خودداری کنید که در این صورت احتمال انتقال انواع بیماری های ویروسی و قارچی به شما وجود دارد.

زیرپوش در جدول Half of the table

از انواع زیرپوش میتوان زیرپوش توری مردانه Men's lace corset یا زیرپوش یقه خشتی Half-collar adobe که انواع مختلفی دارد مثل زیرپوش مردانه یقه خشتی Mens Polo adobe و یا زیرپوش مردانه نانو Mens Nano و همچنین زیرپوش زنانه Women's sweatshirts که می توان این محصولات را از تولیدی زیرپوش مردانه Manufacturer of underwear for men های معتبر تهیه نمود.

کلمات کلیدی مرتبط :

زیرپوش در جدول - زیرپوش زنانه - زیرپوش مردانه نانو - زیرپوش توری مردانه - معنی زیرپوش - زیرپوش مردانه یقه خشتی - زیرپوش یقه خشتی - تولیدی زیرپوش مردانه 


لباس مردانه ,   لباس راحتی ,   لباس زیر ,   لباس خواب مردانه ,